Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

hej dziewczyny ja odkąd nie mam mdłości (od 5 dni) to jem jak odkurzacz, w macu też już byłam. Uważam że od czasu do czasu można sobie na małe grzeszki pozwolić. Najlepiej ignorować "gościa" nie ma sensu rozmawiać , bo ktoś kto się boi podpisać nawet nickiem będzie tylko specjalnie atakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka914
Hej "mamuski" :) KKKK, Az mi cisnienie podskoczylo jak przeczytalam o komentarzach twojego faceta na temat jedzenia frytek!!! Chyba bym swojego meza zjadla gdyby mi z czyms takim wyjechal :) Nie dajmy sie zwariowac kobitki! Ciaza to nie choroba :) My wszystkie doskonale wiemy ze nosimy pod serduchami zywe istoty ze ktore jestesmy odpowiedzialne. Jedzenie McDonalda dzien w dzien mogloby stworzyc potencjalny problem, ale schrupanie frytek raz na jakis czas nikomu nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_K_K_K - kurcze ale ten Twój facet zasadniczy:) Matko ja ostatnio tez pojechałam do KFC:)tyle, że mój mąż stwierdził, że raz na jakiś czas można - fakt na codzień staram się zdrowo odżywiać - jem co 3 - 4 godziny dziennie - maksymalnie ograniczam słodycze - no ale od czasu do czasu cos niezdrowego jeszcze nikomu nie zaszkodziło:) Ja jutro ide powtórzyc toxo - dzwoniłam do laboratorium kazali byc na czczo....Boże nie znosze wychodzić z domu bez śniadania:( No ale mus to mus - wezmę najwyżej więcej do pracy:) W sumie fajny dzien dzisiaj miałam - obyło się bez mdłości i wymiotów - tyle spraw sobie pozałatwiałam...chyba wraca energia:) Miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;)Ja jutro w końcu mam wizyte u gina - juz nie mogę się doczekać;)))Mam nadzieję że wszystko jest ok;)CO do tego maka to bez przesady - faceci nie chodzą w ciąży, nie mają dolegliwości ciążowych i nie rodzą - ale gadać to potrafią ;)A z tym upierdliwym gościem to sie nie przejmujcie - ignorowac i tyle. Pierwsza ciąże spedziłam z dziewczynami z kafe i tez taki gość rozwlił naszą grupę - dziewczyny nie wytrzymałay i przeniosły się na inne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robisz Toxo igg i igm? Do tych badan na 100% nie trzeba byc na czczo. Ja tez nienawidze wychodzic z domu bez sniadanka, ale czeka mnie to w tym tygodniu - musze zrobic morfologie :/ Jeszcze sie okazalo ze mam jakis problem z kregoslupem szyjnym i nie moge spac na boku. Bylam u lekarza i dostalam skierowanie na rehebilitacje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robię toxo igg i jakąś awidowność - nie spadaja mi przeciwciała... dzwoniłam do laboratorium kazali być na czczo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka914
Biedronka, Ja tez w pierwszej ciazy udzielalam sie na topiku, ktory zostal zniszczony przez idiotow i wynioslysmy sie w koncu na forum zamkniete :) Moze to byl ten sam topik? Kiedy rodzilas pierwsze dziecko? Ja we wrzesniu 2012 :) Cos ten wrzesien mnie przesladuje - maz z wrzesnia, synek z wrzesnia i teraz znow termin na wrzesien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
wyobraźcie sobie, że sugerował sie tym co mi lekarz mówił, żeby unikać chemicznego jedzenia, ale on nie zrozumie co to znaczy mieć ochotę na frytki:-) teraz pierdziele jak bede miała ochote to skocze sama i tyle bedzie wiedział, swoją drogą naszły mnie wyrzuty sumienia, bo przez ostatnie dni nie za dobrze sie odzywiałam tzn mam na mysli jakies pierogi czy pizza, moze faktycznie musze przystopowac i zabrac sie za siebie:-) co do jedzenia zawsze bylismy w tej kwestii rózni :-) on uwielbia wszystko co zdrowe i jak nieraz patrze na jego talerz w restauracji (ziemniaczki gotowane, łosoś pieczony i warzywa na parze) a pózniej na moj ( np. lazania :-) ) to az mi wstyd ale co ja na to poradze ze wychowana w rodzinie, w ktorej sie nie przelewało lubie wszystko co z makaronem albo ziemniakami czyli to co kiedys nie kosztowało majątek :-) cały czas mam zimno na ustach;-/ troche sie tym stresuje, bo jak tylko wyschnie to nawet do konca nie schodzi tylko zaraz kolejnego dnia wyskakuje nowe, nigdy nie miałam tak czesto opryszki ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka914
Dziewczyny, Czy slyszalyscie o badaniu krwi, ktore robi sie w celu poznania plci dziecka? Poznalam dzis dziewczyne, ktora tez ma termin na wrzesien 2014 i juz wie, ze bedzie miala coreczke! Podobno mozna o to dodatkowe badanie poprosic podczas genetycznych badan na prenatalnym. Ja mam je dopiero 14 marca i postaram sie dowiedziec czegos wiecej zanim pojde na te badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka914
KKKK, Ta opryszcza to zapewne reakcja organizmu na zmiany hormonalne. Ja nie mam zimna, ale za to czuje sie jak nastolatka, bo non stop wyskakuje mi na twarzy jakis nowy wstretny pryszcz! Nawet w okresie dojrzewania tak nie mialam :) Ja bylam w ciazy z synkiem to tez twarz mialam czysciutka, a teraz masakra! W ogole ta ciaza jest jak dotad zupelnie inna niz poprzednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka914
KKKK, Nie przejmuj sie tak tym jedzeniem. Nie jestes sama :) Ja uwielbiam slodycze i nie potrafie sie powstrzymac, poprostu nie moge zyc bez czekolady itd. Mieso i zupy moga dla mnie nie istniec. Tak bylo i za pierwszym razem i nic mojemu synkowi nie dolega. Jest cudownym, madrym chlopcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka914
Sa "matki", ktore przez cale swoje ciaze pala papierochy i pija alkohol - to jest dopiero tragedia!!! A nie tam jakies niewinne fryteczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Lenka Z tym badaniem to mnie bardzo zainteresowalas:-) daj znać jak bedziesz cos wiecej wiedziała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest takie badanie krwi, opracowali je Koreanczycy. Polega na badaniu pziomu jakichs dwoch enzymow I podobno sprawdza sie w prawie 100%. Ale to jest bardzo swieza sprawa, chyba jeszcze rok temu prowadzili proby kliniczne. Gdzies mi sie obilo o uszy, ze to badanie kosztuje w Polsce 2000 zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
O kurcze jak za 2000 zł to ja jednak jeszcze poczekam pare dobrych tygodni aż bedzie widać małego sisiorka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lenka raczej nie;)ja rodziłam w czerwcu 2009;)podejrzewam ze u nas pod konoiec tez zaroi sie od pomarańczowych gości - kwestia tego czy uda nam sie nie komentowac ich komentów;)nie zwracac uwagi - wtedy pamietam dziewczyny zaczely sie nawzajem podejrzewac i to bylo najgorsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta - a to moze ta awidowność trzeba na czczo. Ja tez slyszalam o tym badaniu na plec ktore jest wykonywane przy okazji badan prenetalnych z krwi. Bodajze test NIFTY sie to nazywa i daje 99% pewnosci ze dziecko bedzie zdrowe. Jednak jego cena to wlasnie cos kolo 2 tys. Chyba troche szkoda kasy, tym bardziej ze zwykle prenetalne + pappa daje okolo 95%. A na plec mozna poczekac jeszcze te kilka tygodni. Ja jeszcze czekam kilka dni i bede miec wyniki testu podwojnego :) Mam nadzieje ze wszytsko bedzie ok. A tak przy okazji: ktos tu pytal o badania prenatalne w Provicie. Ja wlasnie tam robilam, dokladnie w Angelusie na Fabrycznej w Katowicach. A drugie prenatalne mam na 17.04 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Limfa a czemu masz dwa prenatalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kkkkk....witamina B koniecznie;)ja zmagam się z "zimnem" odkąd pamiętam - testowałam na sobie wszystkie maści , kremi i domowe sposoby (przeklucie igla i przylozenie cebuli)...teraz jak tylko mnie zaswędzi to biorę z 5 sztuk witaminy B (zauwazylam ze wtedy nie wychodzi takie duze) i o dziwo najbardziej pomagają mi plasterki;)kupiłam kiedys mimo ze nie spodziewałam sie efektu ale są super. a potrafi mi wyjsc takie zimno ze gorna warga dotyka nosa jest taka spuchnieta;)takze witamina i plasterek;)ale plasterek tylko jak są pęcherzyki - potem jak juz zasycha to nie naklejaj bo sie bedzie babrało - najlepiej zostawic az wyschnie i odpadnie strupek;)biedronka2223

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobranoc;)kładę sie bo rano wyjazd do gina;)no i musze wczesniej wstac co by sie jeszcze wykapac;)biedronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno w 1 trymestrze, 2 w drugim. Chociaz to w drugim to juz chyba bez pobierania krwi? Jak poszlam na pierwsze to mnie od razu wpisali na drugi trymestr. A ze mam za darmo (skierowanie do gin) to korzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na opryszczke najlepszy jest heviran, ale raczej nie mozna go stosowac w ciazy. No i jest tylko na recepte. W kazdym razie jakbys po ciazy nadal miala problemy z opryszczka to polecam ten lek. Ja bralam go jak tylko zaczynalo mnie swedziec i w 9 na 10 przypadkach opryszczka nie wyskakiwala. no zmykam spac. Dobranoc dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondasek86
Limfa ja też pierwsze prenatalne robiłam w Angeliusie i też od razu zapisywali termin na 2 badanie (mam też z NFZ). U jakiego Doktora byłaś? Ja u Zielińskiego a drugie mam u Szwaczka o ile się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojemu 7 letniemu synkowi smaruję Heviranem, to maść na opryszczke dla dzieci, bardzo ładnie się goi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dupa nie Heviran tylko Herpex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę przyszłe mamy i Waszych mężów, partnerów o wypełnienie ankiety do mojej pracy magisterskiej. Z góry dziękuje za pomoc usmiech.gif http://www.ankietka.pl/ankieta/137591/wiedza- przyszlych-rodzicow-na-temat-inwazyjnej-inieinwazyjnej-diagn ostyki-prenatalnej.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia1234
czesc dziewczyny ja dzis wyszlam ze szpitala juz po wszystkim.nie mialam zabiegu bo oczyscili mnie naczytalam sie na forum ze tak boli a nie bolalo nic podali 4 dawki tabletek dopochwowych i czekalam dostalam pojemniczek zeby zebrac ale nawet nie zauwazylam kiedy.dobrzze ze mam za soba to ale zal zostal.przejzalam forum wasze i smutno mi zejuz nie naleze do mam wrzesniowych.bede was czytac co u was i zycze wam szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynk84 ja tak jak Ty jem co 1,5 - 2 godziny (jak niemowlę:)) bo faktycznie jak jestem głodna to mnie mdli bardziej. Z tym że ja na nic prawie nie mogę patrzeć, wchodzi mi tylko twarożek :( W sumie dobre i to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia strasznie mi przykro, ze musiałaś przez to przejść;/;/ zaglądaj do nas i jak uda sie znowu zajść w ciąże daj nam znać :-) trzymaj sie ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Gosiunia silna z ciebie babeczka. Wszystko na pewno bedzie już dobrze. Trzymam za ciebie kciuki i obowiązkowo do nas zaglądaj i nas informuj o swoich postępach ! Trzymaj sie ciepło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×