Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Gość gość
catherine w to akurat nie wierzę. strzelić lekarz to może 50 na 50. nawet w 13-14 nie powinno się mówić o płci bo łatwo się pomylić. np wargi sromowe są jeszcze jakby napuchnięte i może się wydawać że to chłopak. spokojnie dziewczyny pod koniec kwietnia powinno być już wiadomo. wytrzymamy.Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem i tak łatwiej zobaczyć na usg że chłopca niż dziewczynkę.Ja dowiedziałam się w 16 tc. Ale czytałam gdzieś,że w 11 tc płeć jest już zróżnicowana ale jeszcze nie widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płeć jest już od zapłodnienia, przecież zapłodnił odpowiedni jeden plemnik, który jest odpowiedzialny za płeć, ale właśnie w 10t jest jeszcze nie widoczna. Tez uważam, ze chłopca można określić szybciej ale u znajomej np prze całą ciąże mówiono że będzie chłopak, lekarz pokazywał wszystko a tu pępowina tak się zakręciła, że kazdy lekarz myślał że to "to". A przy porodzie była niespodzianka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga41
Cześć dzieweczki w ten piękny niedzielny poranek, ja wczoraj miałam wenę twórczą jesli chodzi o sprzątanie , i jak zwykle przesadziłam (może okna , pościel ,i wiosenne porzadki w szafie, odkurzanie i pranie to rzeczywiście za duzo ) i tak mnie zaczął posladek a własciwie mięsień w srodku boleć że nie mogłam na na noge stanąć, na wieczór przeszło. Wieczorkiem udało nam się wyskoczyć do knajpki na spotkanie ze znajomymi (jakieś 10 osób) i tam była moja koleżanka która teraz jest w 23 tyg. ciązy i smiałyśmy się z siebie bo prawie identycznie kręciłyśmy się na krzesłach szukając wygodnej pozycji, ziewałyśmy razem i stwiedziłysmy że nastepnym razem to tylko lokal z wygodnymi kanapami :) dzisiaj rano sie zważyłam i jestem w szoku, przed ciążą miałam 67-68 (ale takie bardziej umięśnione ) a dziś 71,4 a czuję się jak na 80 ! jakaś taka napompowana jestem i brzuch też mam jakiś wydaje mi się że za duży jak na 14 tydz. chyba nie podoba mi się to co widzę w lustrze, chciała bym mieć tak jak niektóre dziewczyny że tylko taka piłeczka z przodu a tak to wogule nie widać ciąży, no ale pewnie będę musiała mooocno pracować po ciąży i aż się boję bo wiem jak ja ciężko gubię kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie taki piękny poranek a ja cały weekend w pracy;/;/ ehh takie życie. ja też już na pewno przytyłam z 2kg, no i też muszę się pilnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesinka2014
Cicho jest, bo wszystkie sie objadaja przed snem. Haha :-) tez juz kolacje zjadlam - jak nie jestem w ciazy, to bardzo czesto nie jem kolacji, ale bedac w ciazy musze pamietac, zeby ja zjesc, bo inaczej budze sie czesto w srodku nocy glodna i nie moge zasnac. Ostatnio az sie zmobilizowalam i poszlam kanapke sobie zrobic. Waga sie nie przyjmujcie - ja w poprzedniej ciazy do 34 tygodnia tylam niewiele, a potem jak zaczelam lapac wode, to do porodu przytylam w te ostatnie 6 tygodni ponad 15kg. Wygladalam jak balon - stopy z 36 urosly mi do 40. Kostek, kolan brak. Opuchlizna schodzila mi 3 tygodnie jakos, potem w ciagu 3 miesiecy od porodu waga sama spadla bez zadnych diet do wagi przedciazowej, a nawet troche mniej. A bylo to ponad 20kg. Mysle, ze Jedzac rozsadnie, nie obzerajac sie paczkami czipsow, czy czekoladek, nawet jesli przyje sie z roznych powodow ponad norme, to waga sama wraca do punktu wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie dzisiaj zwazylam i mam +2kg. Ale czuje sie jakbym miala z 10kg wiecej :( Pytalam dzis mamy o jej ciaze i mi powiedziala ze ani duzo nie przytyla, szybko zrzucila kg i nie miala rozstepow. Mam nadzieje ze to dziedziczne bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek33
Cześć :) U mnie wszystko wróciło :( znowu mega nudności i wymioty :( Co do wagi to przed ciążą było 58 kg a dzisiaj 55 kg więc mi waga leci w dół ale to pewnie z powodu ciagłych wymiotów. Która jutro ma badania prenatalne ?? życzę samych dobrych wieści :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Czesc :-) ja mam dzisiaj prenatalne i jakaś spieta od rana jestem. Mam nadzieje, ze dziecko da sie zbadać i nie bedzie sie tak wiercić ze mnie lekarz odprawi bez żadnych informacji. A powiedzcie dostaniecie z prenatalnych zdjęcie usg albo cokolwiek? Muszę sie dowiedzieć jak tam pojde czy dają czy trzeba sie upomnieć i zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga41
KKKK, ja dostałam zdjęcie z zaznaczoną przerwą karkową i z pomiarem oraz z zaznaczoną kością nosową i pomiarem, no i oczywiście z mięśniakami zdjęcie też mam. Nic nie upominałam sie , sami dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Trzymam kciuki za prenatalne:)samych dobrych wieści:)My jutro idziemy:)Ehhh... Ja cały weekend męczyłam się z dodatkowymi zajęciami - matko - ostatnie zlecenia biorę - bo zamiast wypoczywać - to się stresuję:) Mąż przyniósł mi wczoraj leżak na taras - wyłożyłam się pod kocem - matko jak słoneczko grzało - jak fanie było:)))normalnie drzemkę sobie strzeliłam...Fantastycznie:) Gotowałam w sobotę fasolkę po bretońsku - no takie mnie smaki naszły - i co?dzieciom moim do gustu nie przypadła - zwymiotowałam:)za to mąż zjadł dokładkę:) No ja zaczynałam od wagi - 65 kg - mam 177 cm wzrostu - po 2 tygodniach miałam już 67 - ale od około 3 tygodniu utrzymuję wagę.. Nic znikam dalej do moich papiórków:)Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja też mam dziś prenatalne i boję się strasznie !!!!! Bardziej niż przed jakimkolwiek egzaminem ihi ale mam nadzieję że lekarz będzie miał same dobre wieści !! Pozdrawiam i trzymajcie dziewczyny kciuki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek33
Cześć dziewczyny :) życzę na badaniach samych dobrych wieści i koniecznie napiszcie co wam lekarz powiedział :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za Wasze badania! Podzielcie się wynikami! Ja dostałam 4 zdjęcia z różnyc***jęć + dokupilam sobie rejestracj***adania na płytce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, musi być dobrze! dajcie znać po, ja mam w czwartek i też się stresuje już . Tygrysek domnie też wymioty wróciły i mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Nooo jestem strasznie szczęśliwa. Wszystko jest ok. Dziecko jest większe niż na to wskazuje ostatnia miesiączka co może oznaczać ze urodzi sie duże :-) termin porodu zmienił sie na 06.09.2014 nie 11.09 jak było wcześniej :-) aaaa i najwazniejsze bede miała syna! Pytałam czy to możliwe ze to pępowina sie tak ułożyła ale lekarz powiedział ze pępowina tak nie sterczy śmialiśmy sie jak nie wiem co :-) haha leżał spokojnie z nogami po turecku ale w gorze. Ryczałam jak bóbr jak powiedział ze chłopiec i włączył bicie serca.... No cos pięknego. Lekarz super wszystko wytłumaczył, spokojny i uśmiechnięty od początku mówił mi na ty zreszta zwracał sie do nas nie tylko do mnie. Mówi nie płacz jeszcze sie naplaczesz przez dziecko :-) mój facet tez strasznie szczęśliwy powiedział ze nigdy w życiu takiego czegoś nie widział :-) także nasz syn ma dziś ponad 7 centymetrów :-) życzę wam wszystkim dziewczyny tak wspaniałej wizyty jak moja i trzymam kciuki za was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a testy pappa robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarz widział już siusiaka nie wierzę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Gościu jak sie podpiszesz to może ci powiem co robiłam a czego nie robiłam a jak nie wierzysz to s********j do kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kkkk super że wszystko ok. super że spełniło się marzenie o chłopcu. mi zostały jeszcze 2 dni ale mój gin na pewno nie będzie patrzył na płeć także mi pozostaje czekać na usg połówkowe. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamusia i sie tak brzydko wyraża a feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Alma a czemu twój lekarz nie bedzie patrzył na płeć ? Ja byłam u tego lekarza pierwszy raz i powiedział ze jak cos bedzie widział to powie i powiedział :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny nie zwracajcie uwagi na te kretyńskie wypowiedzi gości. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pierwszej ciąży pytałam właśnie przy tym usg o płeć to powiedział że na połowkowym powie bo teraz może się pomylić. no ale spróbujmy zapytać może coś zobaczy.Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz w sobote mam wizyte u licze ze lekarz okresli plec. Chociaz pewnie pewniejsze beda kolejne badania usg. Alma - co to jest badanie polowkowe? Spotkalam sie z tym okresleniem kilka razy ale tak do konca nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
To może faktycznie nie pytaj jak bedzie cos widział to pewnie sam powie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.ankietka.pl/ankieta/137591/wiedza- przyszlych-rodzicow-na-temat-inwazyjnej-inieinwazyjnej-diagn ostyki-prenatalnej.html Bardzo proszę o wypełnienie ankiety przyszłych rodziców, wyniki posłużą mi do napisania pracy magisterskiej. Z góry dziękuje za pomoc usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
połówkowe robi się dokładnie w połowie ciąży 20-22t jest to bardzo ważne usg, lekarz mierzy waży sprawdza przepływy, patrzy na ser. Alma2800 ce itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×