Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Aneta - dobrze wiedziec ze nie tylko ja dostalam opieprz od lekarza ;) Ale powiem ci ze czasem dobrze jak ktos nami wstrzasnie bo chyba wydaje nam sie ze jestem z zelaza i niezniszczalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika - mam nadzieje ze z dzieckiem juz lepiej. Chyba nie ma nic gorszego dla matki jak chorujace dziecko. moja mama zawsze mi mowila ze wszystko moze wytrzymac, najgorsza swoja chorobe, ale ja i i siostra mamy byc zdrowe. Od pewnego czasu zaczynam ja rozumiec... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Dziewczyny pomózcie:-( wieczorem smaruje całe ciało oliwką, rano balsamem dla kobiet w ciazy ELANCYL a i tak za dwie godziny mam suchą skórę jak diabli, że mnie normalnie swędzi brzuch:-( a smaruje sie od samego poczatku ciązy więc nie wiem czy to tak basen wysusza moja skórę - byłam trzy razy w tym tygodniu. Co używacie do smarowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek33
Witam :) Ja obecnie smaruję sie tylko zwykłą oliwką ale robię to na mokrą skórę i masuje aż zniknie woda. Na dzień się nie smaruje bo jak idę do pracy to musze mieć białą bluzkę i tak średnio jak wychodzą tłuste plamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielec39
polecam serię Tołpa dermo Mum, REWELACJA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie smaruje tylko na wieczor kremem Lirene Bede Mama. Jest ok, ladnie pachnie i skora jest bardzo miekka i jedwabna (to slowa mojego meza ;) ). Teraz planuje kupic cos z wyzszej polki i chyba wezme mustelle. Za to mam straszny problem z wysuszonymi dlonmi i ustami. Smaruje i smaruje a i tak sa wysuszone ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
z ustami mialam taki problem około dwóch trzech tygodni temu ;-/ duzo wody pij ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Elancyl mi sie konczy i zastanawiam sie czy go kupic znowu, bo chyba potrzebuje czegos lepszego, choc pani w aptece zapewniała ze jest najlepszy (200zł!!!) za niego dałam i wszystko było super ale teraz sząłu dostaje tak mnie wszystko swedzi, bo skóra sucha;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani w aptece zawsze poleci produkt z firmy ktora wspolpracuje z apteka, wiec akurat poradami aptekarek bym sie nie przejmowala ;) Ale ta wysuszona skore mozesz miec od chloru na basenie. Moze zrob sobie kilka dni przerwy i zobacz efekt? Ja sie zbieram do lekarza, trzymajcie kciuki zeby wyniko byly dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki, nie wyniko ;) A i jeszcze przypomniala mi sie jedna rzecz: jezeli macie problemy z zaparciami to polecam sok z kiszonej kapusty. Ja kupilam w sklepie ze zdrowa zywnoscia, ale pewnie w innych miejscach tez jest. Wprawdzie kupilam go, bo ma mnostwo wit. C i chcialam nim podratowac pecherz, a nie z powodu zaparc (te na szczescie mi nie dokuczaja - odpukac w puste), ale zauwazylam ze ma tez silne dzialanie czyszczace jelita ;) w smaku obrzydliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
kurcze tak wlasnie czytam w internecie ze smarowac oliwka (ja akurat mam oliwke w żelu) powinnam na mokrą skórę, a ja zawsze wycieram sie do sucha i dopiero nią smaruje - spóbuje dzisiaj na mokra skórę:-) Limfa- trzymam mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek33
K_K_K_K zrób sobie piling. Ja robie taki: Oliwa z oliwek i trochę oliwki do tego daję cukier i trochę soli. Po tym skóra jest gładka i super nawilża :) Ja go robię dwa razy w tygodniu i później nie smaruje sie niczym. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limfa trzymamy kciuki:) Dziewczyny a ja mam tak - smarowałam sie oliwką odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciąży - ale budziłam się w nocy i byłam cała tłusta - swedziała mnie skóra..cos okropnego..musiałam wstawać i się wycierać teraz kupiłam sobie hypoalergiczny krem z nivea dla dzieci:)))do tego z tej samej serii mam zel pod prysznic i jestem bardzo zadowlona.. Usta i dłonie to u mnie też zmora - a wypijam 2 litry wody dziennie - już nie wiem czym te ręce smarować:) Na zapracia - od lat sostuję i jeszce nie miałam problemów - rano na czczo szklanka ciepłej wody z cytryną - ja dodaję do tego miód - fajnie rozgrzewa i DZIAŁA:) Sok z kapusty też dobry - ale w smaku zdecydowanie cytryna:) Tygrysek - wypróbuję ten peeling - bo ja zawsze robiałam z kawy a teraz jak wiadomo odradzają - więc dzięki za alternatywę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
Ja się niczym jeszcze nie smaruję specjalnym, używam balsam pod prysznic nivea. Ale zamierzam sobie kupić produkty palmers. Używałam w poprzednich ciążach i zero rozstępów itp. Dostępny w aptekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
wszedzie pisza o tej mustelli i palmersie ciekawa jestem co jest lepsze tzn. co zawiera wiecej witaminy A bo to ona chyba odpowiada za uelastycznienie naszej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
aaaa i zastanawiam sie tez nad olejkiem arganowym ale 100%, jeden kupiłam w drogerii z bielendy i kiszka bo to nie jest sam olejek arganowy zreszta mogłam sie tego domyslec po cenie tego olejku z bielendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
No mustelli też używałam, ale jakoś mi bardziej ten palmers podszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek33
ja mam tą Mustelle ale bardzo przeszkadza mi jej zapach (jest okropny). Fakt jest bardzo wydajna ale jak dla mnie zdyt długo sie wchłania i sie roluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki mam paskudne, tzn. mnostwo bakterii i ph 6,0 (a we wtorek bylo 5,0). Kolejny tydzien l4 i antybiotyk Duomox :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dopiero co skonczyłam brac duomox na tą paskudną anginę. dziewczyny a jaka jest cena kremu palmers?nie słyszałam o tym. jak pisałam juz wczesniej uzywałam mustelli i byłam zadowolona takze polecam. a co do olejku arganowego polecam popytac w aptekach - dobry kosztuje ok 100 zł. ja smaruje sie zwyklym balsamem narazie ale kupie chyba teraz plyn nawilzajacy do kąpieli (typu oilatum dla dzieci) bo tez mnie wszystko swedzi i jestem mpocno wysuszona mimo ciaglego smarowania. zwyklej oliwki nie toleruje bo tak jak ktoras napisała wszystko po niej swedzi bo zostawia tlusta warstew itd. jedyne co mi pomagałao to umyc sie , naoliwic , odczekac chwile i znowu umyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta napisałam Ci maila i jeszcze raz bardzo dziękuję za odzew :) K_K_K_K ja używam Elemis Japanese Camellia Oil Blend. to jest olejek ale wchłania się błyskawicznie, nie brudzi ubrań a skóra jest po nim bardzo miękka i nawilżona. fakt, jest drogi bo 150zł za butelkę 100ml ale przy tym bardzo wydajny (ja używam 2 razy dziennie dosyć obficie i szacuję, że wystarczy mi go na 1,5 miesiąca) i moim zdaniem skuteczny. Nika mam nadzieję, że mała już lepiej? obciążenie glukozą wyszło mi bardzo dobre. aby mieć wyższy cukier kazano mi jeść więcej węglowodanów i kalorii. mam też raz na jakiś czas mierzyć sobie cukier żeby sprawdzać czy jem wystarczająco dużo węglowodanów i sprawdzać ciała ketonowe (sprawdza się je paskami z apteki z porannego moczu). jak występują to znaczy, że jedzenia i węglowodanów było za mało. w środę idę do dietetyka żeby mi ułożyła trochę bogatszą dietę na woreczek i dorzuciła do niej co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, no i ja nienawidzę olejków pod żadną postacią ale ten naprawdę nie zachowuje się jak olejek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamwrzesinka2014
Tez polecam tolpe dermo mum albo palmersa. Jeden i drugi jak dla mnie obrzydliwie smierdzi, czyms slodkim, ale stosowalam w poprzedniej ciazy od poczatku i nie mam zadnych rozstepow, ani zwisow, a przytylam ok. 20kg. Smarowalam raz dziennie po porannym prysznicu. Xx Jesli chodzi o wozki blizniacze, czy w ogole dwojne, to malo jest fajnych, bo niestety wiekszosc ma spacerowki kubelkowe, ktore sa tragiczne. Faktycznie xlander ztwin jest spoko, ja sie zastanawiam czy nie kupic peg perego duette albo inglesina domino duo, bo u nas starszy syn tez jeszcze bedzie wozkowy. No ale my sie wstrzymamy z zakupem do samego porodu, bo moze wystarczy przystawka buggy board. Xx Jestem po usg genetycznym, wszystkie wyniki w normie, dostalam 7 zdjec, z ktorych jak dla mnie niewiele wynika - wszystkie takie same hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
No ja też słyszałam, że palmers jest super, chociaż przyznam się, że sama jeszcze niczym specjalnym sie nie smaruje poza balsamem "na mokro" nivea, ale chyba najwyższy czas zacząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w pierwszej ciąży rano używałam krem fissan a wieczorem oliwki bambino. Mam tylko z 3 rozstępy na boczkach. Teraz fissan jest wycofany i rano stosuje palmers. Na zapach masła kakaowego dla mnie mało przyjemne ale fissan też śmierdział ale był skuteczny. Mam nadzieję że będzie ok. Dziś za to mam wrażliwe zęby dolne jedynki. Cierpię jak pije zimne, mam nadzieję że minie. Weekend teraz pracujący. Ile wy zamierzacie pracować. Ja chyba tylko do końca kwietnia choć waham się jeszcze czy pracować też w maju. Zobaczymy jaki będę miała brzuch. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Czytam Was od dłuższego czasu - hmmm pewnie od początku- hihihih Dopiero teraz zabrałam się za dołączenie do Was- jeśli można:) Termin porodu mam na 5.09- mam już córkę 7 letnią- która bardzo czeka na rodzeństwo. Ja właśnie używam palmersa- nawet narazie nie takiego przeznaczonego dla kobiet w ciąży, tylko dla suchej skóry chyba- takiego nawilżającego - i jestem zadowolona. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
Mała dziś już trochę lepiej, za to mnie gardło boli tak, że gadać nie mogę, macie coš do polecenia? Ten palmers nie był taki drogi z tego, co pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesinka2014
Nika, Tantum verde w sprayu albo po prostu woda z sola i plukamy. Alma, ja w pracy nawet nie powiedzialam jeszcze o ciazy :-) zbieram sie, zbieram i nie moge zebrac :-) pracowac zamierzam do konca czerwca, chyba, ze bedziemy miec pilne wdrozenie, to wtedy jesli bedzie potrzeba, to dluzej. Generalnie ja pracuje w szczecinie, a rodzic bede w warszawie, wiec najbardziej ta odleglosc mnie ogranicza, jesli chodzi o to jak dlugo bede pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesinka2014
Catherine, mieszkamy z mezem na dwa domy :-) rodzic tylko w sw. Zofii mozna, warunki jakw prywatnej klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×