Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
No to niewiem co Ci Pepe doradzić,ale o jakochś herbatkach i proszkach to nawet nie myśl,są szkodliwe na tym etapie.Takie bóle jak na@ miałam w 4 i 6dpt,właściwie takie jakby ciągnięcia też.Piersi mnie też od wtedy bolały teraz juz prawie wcale.To wszystko jest bardzo subiektywne i może bardziej siedzi w naszych głowach niż to czujemy.Bety w piątek nie robiłam bo doktorek stwirrdził,że mam w pon być na wizycie.Noe wiem co mnie podkusiło i xrobiłam tego sikańca:( Pepe,na pewno wsxystko będzie ok Tyklo jeszcze trochę cierpliwości wiem ze komus latwo radzic.A kiedy masz robic bete? Kasiu- Tobie naprawde też sikacze nie wychodxiły a beta rosla? Trudne to wszystko Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taido bardzo chętnie się z Tobą zmailuje ;) masz może jakiś adres maila na kafe? Mandarynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pepe na zaparcia kefir lepszy niż jogurty i suszone śliwki .Słyszałam zez ze suszone śliwki zalewa się gorąca woda i zaparza i pije się ten wywar . Kamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pepe na zaparcia kefir lepszy niż jogurty i suszone śliwki .Słyszałam zez ze suszone śliwki zalewa się gorąca woda i zaparza i pije się ten wywar . Kamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest ciąża pozamaciczna. Byłam w ciąży pozamacicznej i wiem jak przyrasta beta. Masz prawidłowy fajny przyrost bety. Nie schizuj, tylko się ciesz :) Za kilka miesięcy będzie fajny mały człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pępek - z całego serca Ci kibicuje. Trzymaj się Dziewczyno! Każda z nas ma pewnie jakąś rade na zaparcia, wiec i ja się dorzucę.. Letnia, przegotowana szklanka wody z cytryna każdego dnia na czczo pozwolila mi uniknąć zaparć przez całą ciążę.. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście miało być Pepe.. przepraszam, telefon czasami sam sobie wybiera słowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe 45
Dziekuj***ardzo wszyskim za rady ,wszystkiego sprobuje,zeby tylko cos pomoglo. U mnie ok,wczoraj sie denerwowalam tym bolem brzucha,trzymalo mnie od 14:00 do 22:00 i nie byly to bole na okres,bardziej takie jak by mi cos na zoladku siedzialo(przykleilo sie). Dzisiaj jest ok ,ale chcialabym sie zapytac czy moze ktoras z kobiet ,ktore juz sa w ciazy miala taka jak by wojne w brzuchu czyli strzelanie ,dziwne odglosy,burczenie i takie ruszanie sie brzucha wrecz podskakiwanie,prosze napiszcie.Ja tak mam po kazdym transferze i jak do tej pory sie nie udawalo wiec nie jestem dobrej mysli.Piersi nawet nie drgnely od dwoch dni,nic..... Dziekuje za kibicowanie ale naprawde nie wiem jak to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pepe nie denerwuj się.To pewnie jakieś gastryczne dolegliwości żołądkowo- jelitowe i nie mają nic wspólnego z Kruszynką.Też mi się wydawało,że tym razem było tak samo jak poprzednio.W dodatku naturalnie w ciąże zachodziłam a po transferach nie.Spróbuj nie szukac objawów tylko spokojnie czekaj na betę.Głowa do góry,będzie dobrze. Wierzę,że Ci się uda.Bądz dobrej myśli.Posyłam Ci pozytywną energię chociaż mie wiem jsk Ci pomóc żebyś nie schizowałs tak jak ja. Pozdrowienia dla wszystkich w niedzielny poranek Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarsak
Tadzik, gdzie podchodziłaś do zabiegu? Mój gin mowi, że u nas tylko invitro z kd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe 45
Tadzik jak tam beta,napisz cos,czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe 45
Kamka a Ty co tak ucichlas? Ja nadal nie wiem co ze mna,mysle,ze moze zrobie bete po 7 lub 8 dniach po transferze,juz powinno cos byc bo tak jak oni kaza w 14 dpt to nie dam rady czekac bo sie wykoncze psychicznie. A co u Ciebie?. One Wish a Ty kiedy masz nastepny transfer,bo wiem ,ze pisalas ,ze w nowym roku ale kiedy ...w Styczniu??Jezeli nie chcesz oczywiscie napisac to zrozumiem Co tak sie znowu tu cicho zrobilo,nie mowcie mi ,ze juz karpia pieczecie bo to za szybko Vitro jak tam wyszlo z ta dawczynia i ile masz komorek???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny u mnie nie jest wesoło.Dziś 17 dpt i widac na usg coś bardzo maleńkiego + ciałko żółte.Doktorek obstawia ciąże mnogą i twierdxi,że taką można potwierdZic około22-25 dpt.Wynik bety po 18 tej,mam do niego dzwonic i konsultowac.Test ciazowy znow z jedna kreska.Nie mam juz nadziei,czuje ze nie jest dobrze.Nie mam żadnych objawów ciąży.Dziewczyny które są w ciąży,może pamiętacie w którym dpt był widoczny pęcherzyk ciążowy?Ja nie mam porownania bo poprzednie ciaze byly naturalne.Tak bardxo sie boję.Jesli beta bedxie niska tzn.że ciaza obumarła.Załamałam się strasznie... Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny u mnie nie jest wesoło.Dziś 17 dpt i widac na usg coś bardzo maleńkiego + ciałko żółte.Doktorek obstawia ciąże mnogą i twierdxi,że taką można potwierdZic około22-25 dpt.Wynik bety po 18 tej,mam do niego dzwonic i konsultowac.Test ciazowy znow z jedna kreska.Nie mam juz nadziei,czuje ze nie jest dobrze.Nie mam żadnych objawów ciąży.Dziewczyny które są w ciąży,może pamiętacie w którym dpt był widoczny pęcherzyk ciążowy?Ja nie mam porownania bo poprzednie ciaze byly naturalne.Tak bardxo sie boję.Jesli beta bedxie niska tzn.że ciaza obumarła.Załamałam się strasznie... Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pepe spokojnie czekaj (wiem łatwo mi mówić...)Aż 14 dni zalecają ? Z piątej doby zarodki podobno wystarczy 12dpt. U mnie nic się nie dzieje więc nie mam o czym pisać .Czekam na @ i gdzieś 28 grudzień zaczynam cykl przygotowawczy. Ale sie nie martw pamiętam o Tobie i trzymam mocno kciuki...Kamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj sie Tadzik nie trać nadzieji . Nie pomogę w tej sprawie nie mam doświadczenia. Ale trzymam kciuki żeby beta mimo wszystko była wysoka...Kamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe 45
Tadzik ,przestan u Ciebie jest ciaza murowana......blizniaki,no ladnie sie postaralas,daj znac jak tylko dostaniesz bete,ale ja wiem ,ze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam wynik.Beta spadła.Lekarz zlecil oznaczenie jeszcze raz z tej samej surowicy bo nie wierZy,bo twierdzi ze przeciez cos tam widzial...Ale ja wiem swoje.Czulam ze cos jest nie tak.Gdy objawy zaczely ustepowac wiedzialam ze cos sie swieci niedobrego.W poprzednich poronionych ciazach tez tak mialam.I te testy negatywne.Zalamalam sie zupelnie. Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe 45
Tadzik prosze jeszcze sie nie zalamuj,sama mowisz,ze doktorek cos widzial,wiec poczekaj jeszcze chwilke i zrob ta bete jeszcze raz,ja caly czas wierze,ze bedzie dobrze,naprawde zycze Ci tego z calego serca. Badz dobrej mysli,prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pepe to już niestety koniec.Mie ma cudów.Beta nie kłamie.Nigdy nie słyszałam o pomyłce w labo.W swoją intuicję też wierzę.Idę ryczeć,tłuc talerz...Cokolwiek... Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pepe to już niestety koniec.Mie ma cudów.Beta nie kłamie.Nigdy nie słyszałam o pomyłce w labo.W swoją intuicję też wierzę.Idę ryczeć,tłuc talerz...Cokolwiek... Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze, poczekaj az bedziesz na 100% pewna. Ja tez czuje ze znowu nic, ach szkoda slow. Caly czas trzymam kciuki i pisz jakbys cos wiedziala, trzymaj sie Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże dziewczyny dlaczego to takie trudne...Tadzik wiem że teraz żadne słowa Cię nie pociesza ...Wspoczuje Ci bardzo tego stresu bo wiem co to za uczucie .Ale nie poddawaj się jeszcze ...Kamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynik się nie zmienił.Mam odstawić leki.Działac w następnym cyklu. Ale ja już nie mam siły.Miałam termin porodu na 23.12 tej ciąży,którą poroniłam...Cieszyłam się teraz,że chociaż w ciąży będę,skoro wtedy się nie udało...a tu znowu nic... Pepe nie myśl o moim niepowodzeniu,nie czytaj nawet,nie trać wiary.Musi się w końcu udać. Dziękuję dziewczyny,za wsparcie. Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beta 1,2 więc nic.Mam jeszcze mrozaczki.Sił już nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe 45
Tadzik tak mi przykro,tak sie cieszylam,ze Ci sie udalo,nie wiem co mam powiedziec,brak mi slow.... Moge Ci tylko powiedziec,ze dobrze ze masz mrozaczki to bedziesz mogla szybko podejsc znowu.Naprawde mam nadzieje,ze w koncu sie nam uda. Trzymaj sie kochana,jestem z Toba myslami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tadzik tak mi przykro... A robiłaś badanie na trombofilie? Moja dobra koleżanką poronila parę ciąż zanim ktoś podpowiedział jej żeby to sprawdzić i wyszło . Dostała leki i w wieku 41 zaszła w ciaze naturalnie i nie dawno urodziła córeczkę . Mi też pewna lekarka od genetyki mówiła że to jest bardzo często przyczyną poronien . Jak nie miałaś to lepiej to sprawdź przed następnym podejściem . Trzymaj się ...Kamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×