Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Ziza917- kiedyś kola pisała, ze Invicta słabo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorczyni
Nie tylko Kola pisała o negatywnych doświadczeniach z invicty-ja również AvocadoStar i chyba jeszcze inne dziewczyny np.Dreamer-ostatnio zrezygnowała...:) więcej chyba pisałyśmy o tej klinice w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dreamer84
Z917- moje doswiadczenia przy podejsciu do ivf na wlasnych komorkach( ktorych jednak przy Amh 0.16 nie mialam, ale to juz inna historia)z gdanska Invicta rzeczywiscie nie sa najlepsze ( gdybys chciala wiecej szczegolow napisz na kadetkowego maila: kadetki@ onet.pl a opisze Ci szczegoly), ale jesli chodzi o KD w tej klinice to jeszcze nie mam do konca wyrobionego zdania i mimo, ze zapisalam sie do Gamety to w dalszym ciagu czekam tez na dawczynie w Invikcie i pewnie jezeli to oni znajda pierwsi dawczynie dla mnie, mimo poprzednich zlych doswiadczen prawdopodobnie zdecyduje sie na podchodzenie u nich ( ale czekam u nich juz 4 miesiace i wydaje mi sie, ze i tak Gameta szybciej znajdzie kogos odpowiedniego). Co do Goscia, ktory sie wypowiadal krytykujac nasze forum to po czesci sie z nim zgodze, sama po sobie widze, ze mimo ze staram sie aby temat KD nie przeslanial mi calego zycia to i tak codziennie o tym mysle i " spinam sie jak agrafka" :-) ale niestety jak bardzo bym sie nie starala sie tym wszystkim tak nie przejmowac, to i tak mi nie wychodzi i nie pomaga zapelnianie sobie czasu obowiazkami i przyjemnosciami, bo i tak przychodzi taki moment w ciagu dnia kiedy zaczynam o tym myslec. Zgodze sie tez, ze w kolko piszemy o tym samym i ze malo tu konkretnych informacji, a wiecej wzajemnego podtrzymywania sie na duchu i pocieszania w trudnych momentach, ale wlasnie takiego miejsca nam, podchodzacym do KD potrzeba- miejsca gdzie mozna otwarcie powiedziec o naszych obawach i wyplakac sie gdy cos idzie nie tak kiedy przed calym realnym swiatem musimy zgrywac twardzielki, bo z reguly niewiele osob wie o naszych problemach. Dzieki temu forum wiem, ze nie jestem jakis odmiencem i ze wiele innych par ma taki sam problem jak my z eMkiem. Dlatego ja tez uwazam, ze to forum jest jak najbardziej potrzebne. Ale poniewaz zauwazylam u siebie oznaki " uzaleznienia" - kafeteria jest pierwsza strona jaka odpalam po przyjsciu z pracy i ostatnia jaka sprawdza przed snem postanowilam pojsc na maly " odwyk" i idac sladem Zuzywaw odezwac sie do Was dopiero za jakis czas( miejmy nadzieje, ze w niezbyt odleglej przyszlosci) kiedy juz bede w ciazy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Dreamer nie rób mi tego ;( masz mojego maila, odezwij się czasem i na kadetkowego też. Jasne, że to prawda, że tu wciąż o tym samym. W końcu po to forum jest. Ale u mnie nikt nie wie o problemie, dlatego tu mogę się wygadać. Dzięki temu nie myślę tak w ciągu dnia. A faktycznie czasem potrzeba się wyłączyć... włączajcie się jednak chętnie i z dobrymi wiadomościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa do Lenki. Spróbuj może cyklo progynova wiem że to można brać zamiast estrofenu. Można tez brać femoston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z917
Dzieki Dziewczyny za info … tylko sie utwierdzam, ze nie ma pozytywnych opini na temat Invicty :( Dreamer amh 0.16? - kurcze a moje amh to 0.03... niby lekarka powiedziala, ze fsh 11.cos jest wazniejszym wyznacznikiem dla niej ale mam bardzo mieszane uczucia Dreamer, wyslalam emaila na kadetkowego, jak mozesz to napisz prosze wiecej szczegolow. Ja osobiscie tez bylam bardzo rozczarowana po podejsciu na swoich komorkach tam i ciekawa jestem Twoich doswiadczen. Jak podchodzilismy tam do procedury z KD to wszystko poszlo gladko jedynie wolalabym podchodzic na swiezych komorkach... a teraz to jakos wogole wolalabym do Gamety (badania w Gdyni i transfer w Rzgowie). Ale chyba za duzo planuje na wyrost - musze sprobowac najpierw uwierzyc w to podejscie tu pod koniec wrzesnia....a potem zobaczymy. Pozdrowienia dla Wszystkich. Oby oczekiwania dobiegly konca i oby brzuchy rosly! Trzeba poprawic statystyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dreamer84
Zuza- wiadomosc na Kadetkowym. Jagoda- bede podczytywac Was od czasu do czasu z ukrycia aby upewnic sie, ze wszystko u Was w porzadku. A jak w koncu znajda mi dawczynie to tez zostawie wiadomosc na Kadetkowym, po prostu troche zbyt emocjonalnie zaczelam podchodzic do tego co dzieje sie na forum, za bardzo przezywam kazda porazke i powoli trace wiare w powodzenie, a musze wierzyc, ze bedzie dobrze. Dlatego na jakis czas kasuje forum z ulubionych stron, ale na pewno jak juz odzyskam rownowage powroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamer84 - właśnie miałam napisać to samo. Mam podobne odczucia - ja dochodzę do siebie po ostatnim i zwyczajnie odpoczywam. Też będę do Was zaglądać, ale póki co "znikam".Ściskam każdą z Was mocno i każdej szczerze kibicuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Wierzę, że potrzebujecie wyciszenia... życzę Wam tego. Mam tylko nadzieję, że kiedy u mnie wszystko ruszy będę miała się tym z kim podzielić... może egoistyczne podejście, ale właściwie dopiero wtedy będę miała konkretny powód, by tu zajrzeć. Trzymajcie się moje kochane Kadetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Drogie Kadetki, mam nadzieję jednak, że większość z Was zagląda wciąż. Jutro w dodatku do Gazety Wyborczej - Tylko zdrowie - ma być ranking klinik in vitro w Polsce. Być może którejś pomoże to w wyborze. Życzę tego szczególnie Dreamer, bo wiem, że boryka się teraz z dylematem wyboru kliniki. Jak będę miała jakieś nowinki, będę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Drogie Kadetki, mam nadzieję jednak, że większość z Was zagląda wciąż. Jutro w dodatku do Gazety Wyborczej - Tylko zdrowie - ma być ranking klinik in vitro w Polsce. Być może którejś pomoże to w wyborze. Życzę tego szczególnie Dreamer, bo wiem, że boryka się teraz z dylematem wyboru kliniki. Jak będę miała jakieś nowinki, będę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: statystyka Novum (zwykłe in vitro) Podsumowaliśmy pierwszy rok realizacji programu Ministerstwa Zdrowia w nOvum (1.07.2013 r. do 31.06.2014 r.). Skuteczność przedstawiona w procentach wygląda następująco: w 95% cykli, w których pobrano komórki jajowe udało się uzyskać zarodki. W 76% cykli z utworzonymi zarodkami udało nam się uzyskać i zamrozić blastocysty do późniejszego wykorzystania. Odsetek ciąż po świeżych transferach wynosi 43% (ciąże kliniczne widoczne w USG) na transfer. Odsetek ciąż po kriotransferach wynosi 33% (ciąże kliniczne widoczne w USG) na transfer rozmrożonych zarodków. W grupie, w której powstały zarodki, w wyniku świeżych transferów i kriotransferów skumulowany odsetek ciąż klinicznych wynosi 53%! Zobacz więcej informacji na naszej stronie http://www.novum.com.pl/pl/nowosci/wyniki-leczenia-pacjentow-w-1-roku-programu-mz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz Jagoda13 Ty starałaś się wspierać,doradzać ,a one Cię olały . Nie angażuj się dziewczyno w to forum aż tak,też odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Chcesz mnie/forum pomóc czy zaszkodzić? Bo takie komentarze wpływają na atmosferę tego miejsca. Negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani pomóc,ani zaszkodzić,jedynie realna ocena sytuacji. Z drugiej strony Tobie chyba troszkę pasuje taka sytuacja czyli pocieszycielki innych. Tyle czekasz i w ogóle nie upominasz się o swoje w klinice,jeszcze za taką kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Gościu cieszę się, że Ty o mnie pamiętasz ;) mam nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu przekażę jakiekolwiek dobre wiadomości odnośnie mojego oczekiwania na dawczynię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dreamer84
Gosciu- to, ze nie bede wchodzic na forum tak czesto jak dotychczas i ze nie bede pisac postow nie znaczy, ze wtedy kiedy Jagoda bedzie podchodzic do swojej procedury nie bede jej wspierac- moze niekoniecznie na forum, ale np. mailowo. Jagoda jest mi szczegolnie bliska, nie tylko jako zalozycielka tego forum, ale z tego wzgledu, ze podchodzi do KD z tego samego powodu co ja i czeka na dawczynie tak samo dlugo jak ja. A takie posty jak Twoj sa jednym z powodow dla ktorego coraz mniej dziewczyn chce sie tu udzielac, nie dosc ze psujesz atmosfere, to jeszcze nie znajac nas potrafisz nas oceniac. Nie wiem jak Ty, ale ja na fora ktore mi sie nie podobaja nie wchodze i Tobie radze zrobic to samo. Tyle w temacie. Pozdrowienia KaDetki i do uslyszenia za jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Ja już wyłączam się sama poza siebie ;) Dziękuję Dreamer, właśnie przeczytałam na kadetkowym mailu Twoją historię, jest bardzo podobna do mojej. Tylko ja sama zrezygnowałam ze stymulacji. Ale właśnie w Invikcie tylko chcieli mnie stymulować, w Bocianie, Gamecie i Salve odmówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneWish
Gościu- nie czytasz ze zrozumieniem..?Własnie dzięki takim jak Ty preferuję kontakt werbalny. Rozmawiam z Jagodą poza forum. Nie bój się, pójdzie na transfer z kopem na szczęściem i ze szczerymi życzeniami powodzenia. I jeszcze coś- kiedyś na tym statku byłyśmy tylko my dwie i jest mi ona bardzo bliska. Także się o Jagodę nie obawiaj. Większą przykrość jej sprawisz ziejąc jade, na jej forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorczyni
Jagoda -ja na 100 % będę tu zaglądać-na tym forum dostałam wiele ciepła i życzliwości,wiele zrozumienia ...może nie zawsze mam czas i siłę by się ciągle udzielać...to naturalne bo gdzieś jest praca,książka,mąż,zwykle życie,ale to miejsce jest ważne.I ja zostaję nawet jeśli nie piszę każdego dnia,no i trzymam kciuki:) za Ciebie. Stres pred procedurą,betą itd.i tak mnie kiedyś dopadnie,czy będę na forum czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Moje kochane Kadetki.... tak jechałam sobie dziś do domu i myślałam o tym forum, co to będzie jak Nas tu nie będzie... może i jestem stuknięta, uzależniona i monotematyczna, ale mam to w d... chociaż wiadomo, każdy czasem potrzebuje się wyciszyć, pewnie na mnie też przyjdzie kolej...tak jak Wy jesteście, ja też jestem, nawet jak nie piszę, to zaglądam. Chciałam Wam tylko przypomnieć, że jutro dodatek do Gazety Wyborczej o in vitro. A teraz spadam czytać. Martwy czas mamy. Póki co bez transferów. Gosia pamętaj, że o Ciebie też się upomnę niebawem :)Całuję mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża7
Dziewczyny dobry wieczór :), chciałam tylko pozdrowic gorącą wszystkie kadetki. Jesli chodzi o wypowiedz goscia, to zupełnie nie rozumiem toku myslenia, to, że ktoś nie będzie udzielał się na forum nie oznacza, że olał inne osoby, jestem przekonana, że szanowne grono z forum, ma taaak wielkie serca, i każda każdej życzy jak najlepiej. Normalną sprawą jest to, że poza forum oraz in vitro toczy się "zwykłe" życie", jest praca, dom, rodzina, obowiązki, przyjemności, czasem zmęczenie itd, dlatego zapewne nie jest tak, że dzien w dzien każda ma czas i ochotę tu się wypowiadać, ja codziennie czytam, jednak nie zawsze piszę, po prostu...., w związku z nieudanym wynikiem bety (tydzien temu), czuję się jak się czuję, mam spadek mocy, zastanawiam się nad tym wszystkim, i czekam na pierwszą wizytę w gamecie.., chciałabym tak trysnąć czymś pozytywnym, jednak w głowie trochę smutno obecnie, więc nie chcę Was zalewac tym smutkiem, z drugiej strony czekam z niecierpliwościa na wizytę, ciekawe jak wypadnie w porównaniu z moją pierwszą kliniką.. Dreamer, One zbierajcie siły, Lenka ściskam, Jagoda dawaj w końcu informację, że jest dawczyni, i w ogóle wszystkie Was sciskam :) co do Jagody- mówiłam KIEROWNICZKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z917
Czesc Dziewczyny Padam na nos. Wlasnie weszlam do domu. Ze wzgledu na nowe mejsce pracy, rano musze wychodzic ok 5:30, przetrwac dzien na wysokich obrotach i w domu laduje po 19 (po 2 godz. jazdy w korku). Musialam zrezugnowac z yogi i akupunktury bo nie mam kiedy :( Kochany M szykuje wlasnie kolacje a ja pierwsze co robie, to pisze do Was - to chyba faktycznie uzaleznienie ;) W zasadzie to caaaly dzien pisalam jednego dlugieeego posta w wolnych chwilach na nudnych spotkaniach z telefonu i wszystko zniknelo cholera. Na wstepie powiem, ze Gosci z kosmosu nie bede komentowac bo szkoda energi i czasu (raz juz napisalam to zniknelo wiec niech sie domyslaja hihi). Jak widac nie zawsze dam rade pisac, nie zawsze mam o czym (do tego 6 godz. roznicy czasu) ale codziennie czytam i jestem z Wami bo takie juz ze mnie zwierze stadne ;) Jagodko stworzylas na prawde super miejsce pelne ciepla, zyczliwosci i madrosci, gdzie mozna znalezc zarowno konkretne informacje jak i pomarudzic - dziekuje Ci za to z calego serca. Dreamer dziekuje za maila Kochana .... ale szukalam i szukalam i szukam w historii forum i nie znalazlam jak sie dostac na Kadetkowego - mozesz mi emailem wyslac haslo? I mam nadzieje, ze szybko odzyskasz rownowage i pozytywne nastawienie jak na "Dreamer" przystalo ;) ... Bardzo polecam Ci yoge - jesli nie probowalas to koniecznie sprobuj. Dobranoc Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaP83
Ja tu zaglądam raz dziennie bo musze wiedzieć coś sie dzieje :) komu kibicować, za kogo się pomodlić, kogo pocieszyć itp. Czekamy na transfery :) a jak ktoś ma ochotę napisać ze mu źle to niech pisze, my zawsze pocieszymy :) Xxxx czy u Was też jest tak zimno? 13 stopni brrr , jutro ponoć 20 i słońce, ale coś nie wierze :) jeszcze chwila i napale w kominku bo wieczory chłodne są strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia3101
Witam Kadetki.Chciałam napisać że jestem tu z Wami,mało piszę bo i jak wiecie czekam do przyszłego roku więc nic się u mnie szczególnego nie dzieje,ale czytam codziennie i tak jak dziewczyny wcześniej pisały dziękuję Jagodzie za to forum bo gdyby nie Ty to pewnie nie miały byśmy tej wiedzy jaką posiadamy na ten moment bo dzięki temu forum,dzięki temu że piszecie o problemach,klinikach,procedurach,badaniach,lekarzach mamy większą wiedzę i większy wybór.To że mamy komu bez względu w jaki sposób czy meilowo,na forum,telefonicznie powiedzieć o swoich dylematach,o swoim złym samopoczuciu to ważna sprawa bo ludzie obok których żyjemy z którymi spędzamy czas w pracy,prywatnie których po prostu problem bezpłodności nie dotyczy nie są w stanie nas zrozumieć i pojąć o czym mówimy.Także Jagoda ja ze swojej strony jeszcze raz dziękuję za to forum .Pozdrawiam i życzę mimo pochmurnego i zimnego dnia słonecznej i ciepłej atmosfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Dziękuję bardzo. Agusia rzeczywiście dawno nie zaglądałaś. Ale wiadomo, co tu pisać, jak niewiele się dzieje. Dziś ten ranking klinik. Zaraz biegnę po Gazetę Wyborczą. Jestem bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JTM
Witam Kadetki Jeśli przestaniecie odwiedzać to nasze forum, pisać o swoich emocjach, dzielić się informacjami i wiedzą to ono zaniknie a"gość" będzie miał ogromną satysfakcję. Nie chodzi o to żeby pisać codziennie. Ja też piszę jak mam coś do powiedzenia, ale czytam codziennie i zajmuje mi to max. 15 min. Nie można wiec poweiedzieć że nie mam innych zajęć tylko żyję sprawaim formum. Żyję nimi owszem, bo bardzo pragnę aby każda z Was została mamą, aby ziściły sie te największe marzenia i czekam na pozytywne informacje. Mi się udało po długiej walce, Wam też sie uda. I mimo że ma za saobą dylematy, wybory klinik, lekarzy itd to będę wchodzić na forum, będę czytać i pisać bo wsród Was jestem u siebie. Gorące uściski i fluidki ciążowe dla Was wszytkich. xx U mnie 20 tc, połowka, czuję sie dobrze, jak siedzę w domku, leżę nie latam nigdzie to brzuszek sie nie napina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: JTM chociaż jetseś już właściwie mamą, fajnie że tak piszesz i mimo wszystko chce Ci sie tu zaglądać, bo prawda jest taka, ze już żyjesz innymi problemami, co wcale nie dziwi. W rankingu Gamety nie ma, odmówiła ankiety, to znaczy po prostu nie wzięli w niej udziału, ale jest jedną z kilku klinik polecanych przez lekarzy. Na dobrym meijscu jest Invicta... a wśród nas opinie ma różne... Novum ma się bardzo dobrze, Bocian i Salve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×