Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość Zuza917
Monalisa dzieki za info .. Alez sie naczytalam w internecie i szczerze mowiac troche zakrecilam . Przeszukalam tez swoje stare wyniki (bo mialam dosc sporo badan robionych ) nie znalazlam tych o ktorych mowisz ale jakies inne dzialajace podobnie. Mialam kiedys problemy z okiem i chcieli wykluczyc lupus (to chyba to samo co toczen) Ale zrobie jeszcze te o ktorych piszesz na wszelki wypadek aby wykluczyc ile sie da . Z tego co wyczytalam to to mialoby zwiazek z poronieniami na pozniejszym etapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Zuza tak tylko innych badań już nie ma. Są tanie można dołożyć do kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuska8
Dziewczyny, to ja pytalam o Novum. Dziekuje, za wszystkie sugestie. Nie naleze niestety do osob, ktore moga czekac. Zbyt dlugo podejmowalam decyzje, a teraz niestety to juz chyba ostatni dzwonek i 35 lat na karku :-(. To napewno loteria i trzeba miec naprawde sporo szczescia. Wciaglo mnie strasznie to forum po raz pierwszy w zyciu..., wasze historie sa niesamowite, podziwiam was wszystkie i trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi186
Mona- pytałam dziś koleżankę w pracy co ostatnio kupiła swojemu synkowi który ma właśnie 3 latka zaproponowała zabawkę edukacyjną -Maniek złota rączka firmy Fisher Prince. Można ją zakupić w smyku chyba w cenie się zmieścisz .Koleżanka mówi że jej Adaś oszalał na punkcie tej zabawki . Pozdrawiam . Pipi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Full of Hope
KasiaAnia, leczę sie w W-wie, badania miałam zlecone po poronieniu po IVF. Ta immunolog to prof. Jerzak, przyjmuje prywatnie i w Luxmed na abonament, ale są do niej straszne kolejki. Prywatnie niestety drogo, bo wizyta chyba 300 pln. Ja byłam u niej ostatnio 2 lata temu, wtedy to był koszt 200, ostatnio sprawdzałam godziny przyjęć i pojawiła sie ta wyższa kwota. A gdzie Ty się leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneWish
GosiaGosia!!- 100 lat Cię "nie widziałam"!! Witaj. Dziękuję za ciepłe słowa i ustawienie mnie do pionu. Tamtego dnia bardzo przeżyłam niepwoodzenie dziewczyn, humor mój więc był nakreślony przez te sytuacje. Jestem jednak na drodze "właściwej" i robię wszystko by kiedyś na moich kolanach siedział nie tylko kot :)mam nadzieję, że i u Ciebie plan B jest w realizacji :) X Zrobiłam to, co chodziło mi po głowie od 22 kwietnia, a więc od dnia mojego pierwszej bety. Immunologię. Wymusiłam to na lekarzu, chociaż jeszcze wypisując mi badania do wykonania prosił by tego nie robić. Skonsultował się ze znanym łodzkim prof immunologiem i obaj ustalili co mam zrobić. Byłam przy tej rozmowie, wiem, że i tamten nie widział wskazań, ale się uparłam. Nie wyszło NIC. Wszystkie przeciwciała są u mnie wyłaczone, cała immunologia wyszła ujemna. ... Wszystko gra.Mam mocno uszczuplony portfel ale pewność, że jest ze mną ok. Co nie daje mi żadnej satysfakcji... Znów mój lekarz miał rację i niestety utwierdzam się w przemonaniu,że chce on dobrze... X Gabi- trzymam za Ciebie kciuki, mam nadzieję, że się uda :) X Pozdrawiam Was wszystkie ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: GosiaGosia jak ja Cię widzę, to radość mnie ogarnia :) Fajnie że zajrzałaś One... kuuuuuuuurde lepiej mi po wczorajszym telefonie. Kochane Kadetki kiepsko znoszę tę porażkę, bardzo kiepsko. Straciłam taką wiarę i optymizm. Jest lepiej, ale psychicznie wolałabym się już podnieść, tylko troszkę trudno. Czekam na forumowe ciąże, testujące dziewczyny dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Pipi właśnie o manku myślałam tylko zastanawiam się czy jego czy gadajaca skrzynkę z narzędziami. Zabawka też mi się podoba. Można zaszaleć bo oprócz manka jest kupa fajnych narzędzi do kupienia w komplecie lub na sztuki. Zabawka lux. Zresztą pomysł Dreamer też fajny tylko nie do ich mieszkanka 35m. Gdzie ciężko duże zabawki upchnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneWish
Jagoda- ustal plan B, porozmawiaj z lekarzem, wspólnie zaplanujcie krok po kroku. Przemyśl kwestie kliniki, lekarza, dodatkowych komórek, badań. Odczekaj troche, odpocznij. Wszystko przeanalizuj by było jak najmniej błędów i wątpliwości i startuj jeszcze raz. Jakos to bedzie, próbować trzeba i warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kardamon i cynamon
Witam dziewczyny,zycze samych sukcesow testujacym,lacze się w zalu z tymi,ktorym się nie powiodło i mocno przytulam. Mam pytanie czy ktoras z Was w ramach HTZ brala estrofem?Jesli tak to jak go przyjmowalyscie?Czy później wlaczylyscie luteinę?Jesli tak to od którego dnia?Czy estrofem przyjmuje się caly czas bez przerw czy miedzy opakowaniami robi się jakas mala przerwę? Jak się czulyscie po tym leku i czy się Wam przytylo? Będę wdzieczna za kazda odpowiedz.Dziekuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Mało która nie brała estrofemu tylko przed et. Tak na stałe jako htz to ja nie. Ale z tego co wiem to bierze się przez 28 dni a luteine dokłada od 12 dnia cyklu do 25 tak jak pamiętam. Tylko są inne lepsze leki np femoston cyclo progynova i coś jeszcze dziewczyny biorą. Mnie dupa urosła ale od słodyczy które nieomieszkam wpie...szac po każdej porażce ze stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bharat
Witaj Kardamon i Cynamon, ja estrofen miałam przepisany w ten sposób: 16 dni 2x 1 tabletka, potem 10 dni 1x1 tabletka /dopochwowo/ plus 10 dni /równolegle z estrofenem/ luteina 2x1 tabletka /dopochwowo/. Potem odstęp 7 dni. Ale to jest dawkowanie do wybudowania endometrium do in vitro. Jako htz chyba lepiej brać femoston lub coś tego typu, bo to jest wygodniejsze w użyciu. No i htz bierze się doustnie. Po hormonach nie tyle się tyje, co zatrzymują wodę w organizmie, tak ja przynajmniej mam. Mogą też zwiększać apetyt. Ale wszystko to jest sprawą indywidualną. Są dziewczyny, które nie tyją. Monalisa, pytanie do Ciebie..... czy orientujesz się czy w Białymstoku można zgłosić się na taką "fanaberię", jaką ja planuję zrobić? Czy raczej trzeba tam mieć męża/partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabi2610 Witaj dziewczynki.Czas nie ubłaganie biegnie po transferze zadawałam meżowi pytanie kiedy te dwa tygodnie zlecą najdłuższe dwa tygodnie naszego życia to będą , a tu okazuje się ,że już jutro testujemy nie ja sama bo Sewen też życze powodzenia . U mnie raczej nie nastawiam się na pozytyw Ja nie mam żadnych objawów ból brzucha jajników takie tam nie jestem dzieckiem szcześcia ani w czepku urodzona więc chyba dalej będzie ta zła passa. odezwe sie jutro po testowaniu o 10 mam bete o 11.15 wizytę pewnie co dalej , no i to tyle. Trzymajcie się cieplutko buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bharat nie wiem mogę dać Ci nr do lekarza u którego się lecze i może z nim porozmawiaj. Bardzo sympatyczny więc nie powinien robić problemu z rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bharat
Mona.... jak możesz, to podaj. Zadzwonię i porozmawiam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bharat
Mona..... jak możesz, to podaj. Zadzwonię i porozmawiam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Dr Bartosz pietrzycki tel 733 477 700 i stacjonarny 85 744 77 00. Dzwon na komorke jak nie odbierze to oddzwania. Powodzenia miejmy nadzieje że coś załatwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bharat
Serdeczne dzięki :) Jeśli zbiorę się na odwagę, to dziś po południu do niego zadzwonię.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiaAnia: Full of hope jestem z Wawy i na razie się nie leczę po ostatniej próbie już 4 (Białystok Artmed) doszłam do wniosku że mój organizm moja głowa musi odpuścić i jeszcze dodatkowo to napięcie które towarzyszy przeszło na moje małżeństwo i nie najlepiej się u mnie dzieje więc muszę odpocząć i z moim M zacząć być. Nie podjęłam decyzji czy to będzie Łódź czy Białystok. Do immunologa chodziłam do szpitala na Szaserów i tam po badaniach Pani dr wykluczyła choroby na podłożu immunologicznym, a ta pani dr Jerzak poczytałam o niej ma pojęcie jako ginekolog może coś wspomoże. Po opiniach jej pacjentów wynika że zleca dietę aby wykluczyć cukrzycę, kurcze jednak ta dieta ma wpływ na zajście w ciąże. Gabi trzymam kciuki no widzisz już teścik robicie jak czas zleciał. Gabi więcej wiary będzie dobrze MUSI być dobrze. Mona no i co kupiłaś? Pozdrawiam KD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Nie jest jeszcze dużo czasu tylko tak się zastanawiam. Poza tym chciałam trochę oderwać forum od głównego tematu ale jak widać większość ma klapki na oczach zresztą ja też. Nie ma dnia żebym nie myślała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Dieta dla cukrzykow jest smaczna i w sumie tak bardzo nie różni się od zwykłego żywienia. Niestety ograniczenia występują w niej odnośnie owoców bo zawierają dużo cukru. To samo odnośnie soków niektórych warzyw wiec jeśli nie ma takiej potrzeby to w zasadzie nie powinna byc stosowana więc wszystko z umiarem. Nie ulega wątpliwości że w żadnej diecie nie ma słodyczy alkoholu i papierosów. Poza tym dobra zbilansowana dieta wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Kasia Ania a to jest taka klinika w Białymstoku - artmed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z rana
One o juz masz wyniki ;) Wiedziałam, że wyjdą dobre ;D Dalej po ciuchu będę uważała ze ta dawczyni nie pasowała do Ciebie, innego rozwiazania nie widze . Znowu się upomnę - ale sa jakies wiadomości od Groszka i jej Groszków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lenka
Hej dziewczyny Gabi jutro myślimy intensywnie o Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lenka
Hej dziewczyny Gabi jutro myślimy intensywnie o Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Gabi trzymam kciuki, oby się udało. Całuję Kadetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lenka
Hej, coś nie działa, wysyła jedynie fragment postu. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lenka
Witaj Kardamon, ja jestem na estrofemie już od roku. U mnie wygląda to tak, od pierwszego dnia cyklu do 25 biorę estrofem, 16 dokładam dupfaston i czekam na@.Co do tycia to na początku dawałam radę, ale teraz to już nie mam siły na oszczędzanie i słodkości robią swoje. Powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kardamon i cynamon
Bharat,Monalisa i Lenka serdecznie dziekuje za odpowiedzi:)Zycze samego dobrego:) Wasze doświadczenia sa dla mnie bardzo ważne bo lekarz kazal brac po jednej dziennie i ja bylam tak skolowana,ze nie dopytałam ani o luteinę ani o przerwy w braniu leku. Jest to tak wspanialy i aktywny temat,ze licze iż inne dziewczyny,ktore braly estrofem czy inne HTZ zechca się podzielić swoimi doświadczeniami.Bardzo mocno pozdrawiam i licze na przyjecie mnie do Waszego grona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z917
Gabi i Seven - kciuki zacisniete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×