Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Jahoda13: KardamonCynamon - kolejny świetny login. Witaj ciepło. Ja jestem na cyclo. Dopiero co zaczęłam HTZ... ale czuję się o niebo lepiej niż bez. Każdy oczywiście reaguje inaczej. Powodzenia. Dziewczynki czekam na wieści od Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bharat
Powodzenia dla Gabi i Seven:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneWish
Gabi - SevenTwo - ja też trzymam za Was mocno kciuki. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Ja również liczę na Was ktoś musi poprawić humor na forum. Pytalam na forum novum co zrobić żeby wreszcie była ciąża i w zasadzie nic nowego tylko czekać na zarodek który zapoczatkuje ciążę hodować blastki co wcale nie daje gwarancji bo ja ciążę miałam z moruli a z blastocysty już nie. Czekać cierpliwie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiaAnia: Gabi już dawno po 11 odezwij się Kochana jesteśmy z Tobą. Mona tak Białystok Drodie KD życzę Wam spokojnego i udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dreamer84
Gabi& Seven - mam nadzieje, ze ta cisza spowodowana jest tym, ze z eMkami swietujecie sukces i nie macie czasu wejsc na forum. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Dreamer jak się czujesz? :) Gabi Seven... czekamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda- widzialam Twojego maila, ale jestem tak zawalona obowiazkami po powrocie do pracy, ze nie mam czasu odpisac. Czuje sie OK, z dnia na dzien coraz lepiej, brzuch boli coraz rzadziej, apetyt dopisuje,, ale nadal nie wiem czy maluszek jest dalej ze mna. Przede mna jeszcze tydzien niepewnosci, a potem wszystko stanie sie jasne. Najgorsze jest to, ze w pracy ciezko jest zagladac na forum, a wprost nie moge doczekac sie wiadomosci od dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Dreamer a to co ma być jasne? Bo raczej tego że zarodek się rozplynal w powietrzu nie przewiduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!! W imieniu Gabi mam przyjemność Wam przekazać, że Gabi jest w ciąży :) !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi186
Gabi- cudownie -Wielkie Gratulacje ! Pipi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w koncu jakies dobre wiadomosci!!!! Super! Zycze Ci spokojnych 9 miesiecy Gabi:-) A czy ktos wie co z Seven.? Taka podwojna kumulacja ciaz to byloby cos niesamowitego Mona- jak wiesz w 5 tygodniu na USG zarodka jeszcze nie bylo widac, a po tych moich krwawieniach spodziewam sie wszystkiego. Na bete boje sie isc, ale dzisiaj powtorzylam sikanca i moim zdaniem kreska ciazowa jest slabsza niz byla jeszcze tydzien temu. Staram sie tym nie zamartwiac, ale uspokoje sie dopiero jak zobacze na USG serduszko i zarodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z917
Gabi gratulacje :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z917
Seven Two?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Dreamer nie bój się będzie dobrze kreski na teście ciążowym o niczym nie świadczą przecież wiesz o tym. Czujesz tą ciążę prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seven jest zaganiana pewnie.... odezwie się pewnie później. Gabi... gratulacje:) Rany.... nie wiedziałam że można się tak cieszyć z cudzej ciąży. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorczyni
Gabi gratuluję :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monalisa- czuje dzialanie lekow, bol brzucha, piersi, ogromny apetyt, ale nie mam objawow typowo ciazowych czyli mdlosci, sennosci i innych takich. Serce podpowiada mi, ze bedzie dobrze, ale rozum nie pozwala mi uwierzyc, ze jestem w ciazy. Jestem chyba jedyna kobieta, ktora nie ma mdlosci, a chcialaby je miec:-) no i oczywiscie wszystko analizuje jak glupia- ten dzisiejszy test tak mnie zmartwil, ze przewertowalam internet i okazuje sie, ze czasem jest tak, ze jak hcg osiagnie pewien poziom to potem test wariuje i kreska moze byc jasniejsza. Dziewczyny radzily zmieszac mocz z woda, aby nieco zmniejszyc poziom hcg- sprobowalam i teraz kreska wyszla bardzo ciemna:-) Seven- odezwij sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Ja mdłości nie miałam wcale byłam tylko strasznie żyrta. 6 kilo przytyłam w ciągu trzech miesięcy byłam przerażona. Bo inne dziewczyny nic a ja na początku aż tyle. Później to stanęło i nie przybieralam na wadze. Spać też mi się nie chciało. Mialam za to od 4 miesiąca zgage i problemy z nietrzymaniem moczu i tyle. A właśnie Jtm migdały pomogły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabi 2610 Dziekuję One za przekazanie info ja nie miałam czasu byłam w pracy ale tak potwierdzam jest ciąża .tych słów doktorka nie zapomne do końca życia //CÓŻ JA MAM PANI POWIEDZIEĆ .............CISZA ...........JEST PANI W CIĄŻY //I co dalej płacz szczescia nie dowierzanie ale to prawda. Zrobiłam po wizycie sikańca też wyszedł więc jesteśmy już pewni. One ja ci dziękuję Ja ci się nie wiem jak odwdziecze ty mnie tam wysłałaś poleciłaś lekarza mam nadzieję ,że już jak się ogarnę to znajdę czas i się spotkamy.A na pewno z dzidzią .Dziękuję za kciuki dziewczyny za fluidy.A co z sewen ciągle myślami byłam z tobą.A i dziekuje za sms od jednej z was rano za pamięć buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabi2610 Aha dziewczyny nie wiem czy sa dwie fasolki czy jedna ale doktorek chce mnie zobaczyć za dwa tygodnie więc 28 może zobacze moje dziubki maleńkie...Wam też sie uda każdej z nas sie uda bo każda kobieta zasługuje na bycie mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabi- gratuluje. Jaka klinika, jaki lekarz? Ktory to był Twoj raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GABI2610 Gościu Gameta dr P pierwsze in vitro pierwszy transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak lekarz? Polecasz? Jaki jest w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Gabi gratulacje!!!!! Życzę Ci dwóch maluszków....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demeter33
Gabi super!!!!! :-) GRATULACJE!!! Cieszę się bardzo ze się udało, ale musisz być szczęśliwa... :-) Pozdrowienia dla Ciebie i wszystkich kadetek. Miłego wieczorku dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos wie jak sie groszki mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lenka
Witajcie, ale super Gabi wielkie szczęście, po cichu gratuluję. ..Seven nadal trzymamy za drugą dobrą wiadomość. Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabi:-) Wielkie gratulacje:-):-):-):-):-) super:-D Teraz dbaj o siebie:-) Majka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×