Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Crystal47 nie przejmuj się uśmieszkami ;) jeżeli czujesz że pragniesz zostać mamą to próbuj ;) Kaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kasia200kh - sprawdź @ - odnośnie encortonu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do crystal47 ,jestem w podobnym wieku i po 3 nieudanych transferach w Ostrawie ,wlasnie tak nie udzielałam sie ze wzgledu na te usmieszki jesli mozesz podaj maila na priv milo by bylo pogadac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z Salve i również mi się udało ,ale za drugim transferem. Wcześniej leczylam się w INVICTA i INVIMED ale bez skutku ;( Wybierając SALVE zależało mi na wizytach u dr.Stefanowicz i u niej miałam pierwszą wizytę ale i tak wszystko uzgadnia się z embriolog p.Małgosią . Pierwszy transfer przeprowadzał dr.Sobkiewicz no ale się nie udało, kolejny dr.Stefanowicz i się udało. Ale kto ma przeprowadzić transfer to zależy który z nich akurat ma dyżur. Wizyty też zdarzały się u dr.Sobkiewicza - fakt jest specyficzny ,ale ją podchodziłam do tego z dystansem zależało mi na rezultacie i tyle. Natomiast dr.Stefanowicz mogę polecić jest bardzo miła i kompetentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crystal 47
Niestety mam email z imieniem i nazwiskiem a nie chce się ujawniać tu na forum Chętnie bym pogadala z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zrób sobie email na potrzeby forum bez nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny , ile kosztuje kd w Parens i za ile komórek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crystal47
Podaje adres crystalinvitrokd@gmail.com Czekam na wiadomość od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Parens 15 tys In vitro z KD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200kh
odpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile komórek dostaje się za te 15 tyś w Parens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej crystal ten adres mailowy mi nie wchodzi ? podaje moj ,, swiezy,, minimidi@onet.eu prosze odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Crystal47 Twoj mail mi wyszedl błedny podaje moj ,, swiezy,, prosze odezwij sie odpisze wieczorem minimidi@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
crystal odezwij sie twoj mail mi nie wchodzi podaje moj swiezy minimidi@onet.eu odpisze poznym wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 komorek za 15.tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mrożone czy świeże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mrożone. Musi sie rozmrozić minimum 4. Jak nie to robia zwrot albo powtarzaja procedurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliii
Do Goscia, ktory mial trzy nieudane transfery w Ostrawie: czy mialas ze swoich czy z KD? Czy oni robia tez z adopcji zarodka? Bardzo prosze odpowiedz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 mrozonych kom. za 15 tys. i 4 sie musza rozmrozic - a czy gwarantuja choc jeden zarodek? Tzn co jesli sie nie uzyska ani jednego zarodka?- zwracaja kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kasia200kh- odpisałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crystal 47
Do gość minimidi@onet.eu Napisałam do ciebie odezwij się proszę. Ja podjęłam decyzję i kolejny raz spróbuję tym razem w salve medica łódź. Dziękuję koleżance która pomogła mi podjąć ostateczna decyzję. Myślę że z invitro z kd mają najlepsza ofertę. Zastanawiałam się nad novum (moja koleżanka ma dwoje dzieci dzięki nim ale ze swoich komórek )oraz nad brnem. Niestety bariera językowa mnie przeraża. Angielski nie znam na tyle by swobodnie poruszać się w tematach medycznych oraz cena z tego co wyczytałam na ich stronie to koszt 24 tys po przeliczeniu euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliii
Crystal, w Novum robia tylko do 45 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gścia z 11:30 strona nie istnieje- błąd strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona się nie otwiera, ale artykuł jest poniżej. Jak zjedziesz na dół, to jest artykuł: Koniec menopauzy. Kobiety będą wiecznie młode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo trzeba przekopiować link i go wkleić wtedy się otwiera.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już znalazłam artykuł . Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Może mnie jeszcze pamiętacie, pisałam na forum kilka miesięcy temu. Taida - gatulacje! Baleboste - super wieści od Ciebie. Koala, a więc na wiosnę transfer? :) Czytałam też o nieudanych transferach dziewczyn tutaj i przykro mi z tego powodu. Życzę Wam nadziei i siły na kolejne podejścia. Ja zbieram się powoli do kolejnego podejścia do tematu KD. Wcześniej poodchodziłam w Salve, teraz myślę nad jakąś warszawską kliniką. Jeszcze przed salve byłam na wizycie w Invicta, ale zachowanie lekarza i innych osób tam pracujących totalnie nie wzbudziło mojego zaufania. Nie biorę ich już zatem pod uwagę. Czy któraś z Was może polecić lekarza z dobrym, indywidualnym podejściem, a nie na zasadzie taśmy produkcyjnej w Warszawie? Może też takiego, który zleci jakieś zaawansowane badania immunologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Gyncentrum w Ostrawie - z komorkami dawczyni , maja duzy bank ,ale ,nie pytaja o jakies preferencje tylko sami sobie wpisuja cechyy zewnetrzne wzrost i wlosy w ceneie oklo 4 tys euro 3 podejscia po 2 zarodki ale nie mowia ile dniowe nic , zreszta ja nie wypytywalam ,zaufalam mile bylo podejscie , leczy sie tam bardzo duzo par polskich , dokumenty maja przetlumaczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopisuje jeszcze o ostrawie - prawdopodobnie maja wszystkie opcje ,na stronce od nich jest podany mail - dr Cermak ( szybciej ) i dr Lachcina odpisuja indywidualnie na kazde pytanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×