Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny potrzebuję numer luba jakiś kontakt do profesora Malinowskiego immunolog z łodzi może któraś ma jakieś namiary bo te numery które mam nie odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wera85 ja tez z Parsnsa. Chciałabym nawizac kontakt, mam pare pytan. Podasz maila do siebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera85
wera.werne@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a jak radzicie sobie z seksem przy przedwczesnym wygasaniu czynności jajników w wieku dwudziestu kilku lat? Przecież libido jest marne wtedy. I jest suchość pochwy. Mężowie nie narzekają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera85
Ja diagnozę wygaśnięcie czynności jajników usłyszałam w wieku 18 lat. Dzisiaj mam 30 lat. Jeżeli chodzi o libido to bez htz ani rusz. Czułam się okropnie, ciągłe uderzenia , kołatanie serca itp itd... No i zero ochoty na te sprawy. Od kiedy stosuje htz jest dużo lepiej i fizycznie i psychicznie. Może też wpływ na polepszenie libido prócz htz ma psychika. Tak przynajmniej było w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200kh
Hey czy ma któraś do odsprzedania encorton ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KalinkaKali
Chciałam zapytać od kiedy przed transferem z kd zażywałyście progesteron. Mi lekarz przepisał luteine , prolutex, duphaston ale nie powiedział od kiedy mam zażywać, transfer mam mieć w przyszłym tygodniu czyli za ok 7 dni. Od 2 dc zażywam estofem na poprawe endometrium Bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KalinkaKali skontaktuj się ze swoim lekarzem. To on wyznaczy od kiedy masz brać te leki , nikt ci tutaj nie odpowie na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie? Odpowie. To jest schemat. Progesteron zażywa się od trzeciego dniaprzed transferem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KalinkaKali
Dziękuję za odpowiedź. Muszę podjechać jutro do mojego lekarza i dopytać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie kobietki ;) Może ktoś napisać coś o Parensie? Jak stymulują czy są sukcesy czy jest ktoś komu się tam udało? Zastanawiam się nad tą kliniką ale nie wiem co robic bo mało jest informacji o tej klinice. Żadne forum nie jest aktywne totalna cisza ;) Pomoże ktoś? Kaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja progesteron brałam od 13 dc i to bylo 6 dni przed transferem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crystal47
Dziewczyny ktora klinikę polecacie na in vitro z kd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mimi
A ktoś zna łódzką Gravitę? Kiedyś tam bylam na wstępnej wizycie, jeszcze ja miałam zamiar podchodzić na swoich komórkach. Nie wiem, czy jest sens tam róbować, czy uderzać od razu dSalve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 16:00 Ja chodze tez tam na wizyty (Parens) tez bede podchodzic do KD u nich. Ostatnio lekarz mowil ze 2 dziewczyny transferowaly i 2 ciaze za pierwszym podejściem. Mam nadzieje ze nie sciemnial ;-) Do Janeczko chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22:20 tak do Szefa chodzę ale nie wiem czy tam się zdecydujemy. Jak byłam u niego w październiku to miała bardzo zły humor i jakoś mnie zraził. ;) już NIE WIEM CO ROBIĆ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest specyficzny. Raz robi na mnie dobre wrażenie raz niekoniecznie. Ale ma dobre opinie. Mi sie wydaje ze nie ogarnia wszystkiego, jest zabiegany a rzad narobil dziadostwa w zwiazku z zaprzestaniem dofinansowania do inv i kliniki maja niezly dym :-/ Ile masz lat? Co jest wskazaniem do kd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kasia 200kh - mam dwa opakowania encortonu :) oddam za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawdz ze Pan Dr.jest bardzo specyficzny. Znalazłam się u Niego z polecenia. Mam 44 lata i niskie amh ok.0,98. Rozmawiając z Dr. mieliśmy spróbować raz na moich komórkach. Ale nie wiem czy tam próbować :) Kaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje kolezanki go chwala. Za skutecznosc ;-) myślę ze spokojnie. A 0.9 to calkiem amh ladne. Ja jestem mlodsza i mam nizsze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200kh
do gościa z 22:48 odnośnie encortonu możesz się do mnie odezwać na pocztę kasia22251@buziaczek.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Czesc Dziewczyny :) Gabi dziekuje za dobre slowo :) Przykro mi tylko , ze jeszcze nie ma tych dobrych wiesci od Ciebie bo szczerze mowiac liczylam na to zagladajac dzis na forum. W takim razie trzymam kciuki za lato! Ja chcialabym jeszcze wiosna sprobowac. Kalinka upewnij sie u lekarza ale z tego co wiem to progesteron sie mniej wiecej zaczyna w zaleznosci jaki masz zarodek np 3 dniowy- na 3 dni przed transferem czy 5cio dniowy - na 5 dni przed transferem. Po owulacji, pekniety pecherzyk zamienia sie w cialko zolte, ktore zaczyna produkcje progesteronu.... na cyklu sztucznym imituje sie ten proces dostarczajac z zewnatrz progesteron w odpowiednim momencie aby zsynchronizowac endometrium z dniem transferu I etapem rozwoju zarodka Powodzenia w tym cyklu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crystal 47
A co nyslicie o salve w lodzi i dr sobkiewicz.czy któraś ma jakieś doświadczenia z kd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Crystal masz 47 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crystal 47
Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salve to klinika z całkiem dobrymi wynikami (w tym z kd). Ostatnio opublikowano raport skuteczności ministerialnego programu rządowego dotyczącego skuteczności in vitro refundowanego w poszczególnych klinikach. Salve było na pierwszym miejscu z 40% skutecznością więc generalnie chyba o czymś to świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crystal47
Czytałam ten raport . I różne opinie o dr sobkoewicz. Szukam kogoś kto się leczył u nich Zdecydowałam się na kd. Niestety moje ciążę z moimi komórkami są nieprawidłowe Co do usmiszkow o wieku pozostawię bez komentarza.jesli ktoś pyta o wiek tylko po to☺ Chętnie chciałbym ta osobę spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pytałam o wiek. Ale to nie ja się śmiałam. To ktoś inny. Ja się z tego nie śmieję, bo wiem, że życie czasem różnie się układa. Ktoś kto niewiele przeżył może się tylko śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z Salve ale byłam pacjentką dr Stefanowicz. Było ok - miałam szczęście - pierwszy transfer i ciąża. Teraz mam już córeczkę więc polecam. Choć nie wszystkie dziewczyny miały tyle szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×