Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
A możliwe jest u nich skorzystanie z podwójnego dawstwa - Komórek jajowych i nasienia? Ewentualnie dawstwo zarodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A komórki w Ostravie mają skąd? Czeskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, wiecie może, czemu łódzka Gameta nie bedzie juz przeprowadzac nowych procedur in vitro z kd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Maszenkkaa jak dobrze Cię widzieć :-* Narazie nie wiem kiedy transfer nie chce mi się narazie o tym myśleć bo to moja ostatnia Sniezynka i prędko nie będę mogła sobie pozwolić na kolejną więc moment transferu odwlekam jak tylko się da.Narazie skupiłam się na sobie dieta, ćwiczenia, fryzjer, parę nowych szmatek,kosmetyków to pomaga mi w jakimś tam stopniu nie myśleć o tym co było złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy podwojne dawstwo w ostrawie maja - ale tak jak mowie , odpisuja szybko na maile , dr cermak na pewno odpisze na kazde pytanie , a komorki tez maja i czeskie i polskie tak mi mowili , a jaka to roznica .. za bardzo sie nie roznimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika329
Mimika urodzilas juz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie. Czy Wy podczas podpisywania umowy zgody na zapłodnienie komórki dawczyni z nasieniem męża /partnera i transfer zarodka czy dostawałyście kopie umowy dla siebie? Kurcze ja nic nie dostałam na piśmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, jak podpisywalismy w Salve to jedna kopia była dla nas a druga dla nich. Lepiej się upomnij bo nigdy nie wiadomo co i kiedy się w życiu przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisywałam w raz z mężem umowę i wiem że była w dwóch egzemplarzach i oddałam Pani z recepcji. Kurcze przez ten stres zapomniałam się upomnieć. W piątek będę na pierwszy transfer to się . Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*To się upomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie będzie w Gamecie procedur z kd? Skąd wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam jeszcze zapytać Was, kiedy dostarczalyscie cała dokumentację z badaniami wskazanymi do in vitro chodzi mi o te wszystkie badania z krwi NAT, cytomegalia różyczka, wymaz z pochwy itp. W moim przypadku trochę to dziwne bo wiadomo te badania liczone razy dwa :ja i mąż tanio nie wyszły a nikt o nie nie zapytał w dniu zapłodnienia kd nasieniem męża. Pytanie to po co te badania, prócz tego że jest taki wymóg to mógłby ktoś na nie zerknąć łaskawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam jeszcze zapytać Was, kiedy dostarczalyscie cała dokumentację z badaniami wskazanymi do in vitro chodzi mi o te wszystkie badania z krwi NAT, cytomegalia różyczka, wymaz z pochwy itp. W moim przypadku trochę to dziwne bo wiadomo te badania liczone razy dwa :ja i mąż tanio nie wyszły a nikt o nie nie zapytał w dniu zapłodnienia kd nasieniem męża. Pytanie to po co te badania, prócz tego że jest taki wymóg to mógłby ktoś na nie zerknąć łaskawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinkakali
Chciałam jeszcze zapytać Was, kiedy dostarczalyscie cała dokumentację z badaniami wskazanymi do in vitro chodzi mi o te wszystkie badania z krwi NAT, cytomegalia różyczka, wymaz z pochwy itp. W moim przypadku trochę to dziwne bo wiadomo te badania liczone razy dwa :ja i mąż tanio nie wyszły a nikt o nie nie zapytał w dniu zapłodnienia kd nasieniem męża. Pytanie to po co te badania, prócz tego że jest taki wymóg to mógłby ktoś na nie zerknąć łaskawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinkakali
Przepraszam, piszę z telefonu i coś zacina a teraz widzę że zdublowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200kh
Dla zainteresowanych , właśnie wróciłam z Gamety i zapytałam się czy to prawda że nie przeprowadzają nowych procedur z kd . I tak to jest prawda wszystkie nowe procedury z kd sa wstrzymane na bliżej nieokreslony czas . Wykonuje tylko u tych co mają zamrożone zarodki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia 200 a powiedzieli co jest tego powodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200kh
wyjaśnili mi to tak że nie wszsytko jest jeszcze prawnie pozałatwiane ze strony kliniki , i nie ma tu wpływu ustawa , gdyż wstrzymanie procedur ma miejsce tylko w ich klinice . Pni stwierdziła że może coś wiecej wyjaśni się po 10 kwietnia , i jak coś to po tym terminie możan próbowac się czegoś wiecej dowiedzieć . Na tyle umiała mi to wyjasnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KalinkaKali
Czy was też uczulała luteina (dowcipnie) kurcze zażywam dopiero 4 dni i odczuwam duży dyskomfort/ świąd, pieczenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200kh
mnie również uczulała , i to bardzo . Lekarz zmienił mi na duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś wie coś odnośnie KD w klinikach w Białymstoku? Można gdzieś już podchodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też bardzo uczula luteina i zamieniłam ją na utrogestan (kupowałam w Salve lub w Czechach). Jest o niebo lepiej, żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lutinus chyba tez jest lepszy od luteiny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinkakali
Kurcze muszę kupić ten utrogestan, on chyba w Polsce nie jest dostępny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinkakali
To może głupie pytanie ale ta luteina mam wrażenie że zalega mi tam... Podpłukuję się ale i tak na tym aplikatorze jest. Czy to nie będzie przeszkadzać zarodkowi w implantacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Białymstoku Kriobank robi kdkd, Artemida nie robi. A ktoś wie co w Bocianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maszeńkkaa
Koala, bardzo mi się to podoba - ta dieta, fryzjer itp. :-) Bądź dla siebie dobra! Ja też się staram, choć z dietą ostatnio średnio wychodzi, nie mówiąc o ćwiczeniach. Ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliii
Kalinkakali, oni te resztki luteiny wygarniaja przed transferem, lepiej sama nie przeplukuj. Z tego co wiem utrogestan nie jest dostepny w Polsce. Jak uczula lut dowcipna to przewaznie zwiekszaja dawke podjezykowej, duphaston nie wszyscy lekarze lubia dawac, nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utrogestan można kupić w Salve, w Mysłowicach a najtaniej to w Czechach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinkakali
Zażywam duphaston 3x2, Prolutex 1 zastrzyk, i luteina dopochwowo 2x2 , prócz tego estrofem 3x1 i żel Estreva. Wy też miałyście podobne ilości progesteronu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×