Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Do 12tc jezdzilam do kliniki gdzie mialam transfer za kazdym razem wyniki i bardzo dokladne usg na ktorym lekarz wszystko pokazywal potem przenioslam sie do swojego lekarza. Tosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest tutaj ktoś z Novum? W którym dniu cyklu miałyście transfer czekając na komórke dawczyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do transferu podchodze w Czechach. U nas jest tak ze lekarz szuka dawczyni wg wypelnionego przez pare formularza. W moim przypadku mialam 12 embrii, ktore zostaly zapolodnione z tego 3 zostaly podane przy pierwszym transferze (w 5 dniu dojrzewania) a 7 zamrozonych. Jestem po 3 transferze i moje pytanko jest czy ktoras z was miala 4-5 razy czkawke w przeciagu dnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mona czkawke mam często wiec chyba nie ma to zwiazku z transferem. Może pamiętasz w którym dniu cyklu miałaś transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim musisz miec wysokie endomerium najlepiej 8-9mm, dzien 16-17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy_baby
chciałam się podzielić z Wami nowinami... czekamy na dawczynię podobno wreszcie znaleźli Panią, jest już po pierwszym usg :) czy któraś z dziewczyn wyjaśni mi jak wygląda scratching?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneWish
Scratching to celowe skaleczenie endometrium. Powoduje stan zapalny w macicy, przez co przeciwciała skupiają sie na jego wyeliminowaniu zostawiajac zarodek " w spokoju" :) Czy któraś z Was brała przed et metformax?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monawroc W której klinice w Czechach podchodzis ? I jeśli możesz napisz jaki koszt Kriszz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onewish dzięki za informacje, już trochę o tym poczytałam, zastanawiałam się tylko czy to jest bolesne i ile trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trwa ok 1,5minuty/ wziernik i wprowadzenie tego patyczka, którym robi sie scratching. Boli ciut i przez chwile. Potem moze byc plamienie dzien lub dwa. W gamecie kosztuje to 380zl (sic) ale jeden z lekarzy robi to sowim pacjentką za free ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam do Was pytanie, kiedy zaczęłyście odczuwać objawy ciążowe. Ja jestem w 8 tygodniu i tylko czasami mam lekkie mdłości i zawroty głowy. Trochę martwię się, że ten brak objawów może być złym znakiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się, ja też miałam tylko lekkie mdłości i nic poza tym. Jakby nie to, że robilam testy ciążowe, to nie wiedzialam, że mam dzidziusia w brzuchu. A teraz ten bobas już leży koło mnie cały, zdrowy i śliczny :-) pamiętajcie IV z KD się udaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnir brak bylo objawow ciazowych zadnychdlości ani bólów skoro to 8tc potwierdzony przez lekarza to czym się martwić?,tylko się cieszyć ze wszystko układa się pomyślnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Gosiaczku123 co tam y Ciebie? Gabi77 kiedy przylatujesz na transfer?Kaszmir88 masz juz dawczynie? Dziwna wakacyjna chyba cisza zapanowala na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się pochwalić-wreszcie znaleźli dawczynię :)było 6 jajeczek, ale zostały tylko 4 :( teraz czekamy czy się rozwiną do blastocysty i ile się rozwinie...w którym dniu cyklu robiony jest zwykle transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy w Salve scratching miałyście za darmo czy trzeba płacić? i czy za każdą wizytę u Pana doktora Sb trzeba płacić jak się przystępuje do in vitro? zapłaciłam taką dużą kasę i nie wiem nawet za co bo wszystko osobno muszę płacić i przeraża mnie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Daisy_baby, tak za kazda wizyte trzeba płacić.Za kazdy kolejny transfer też tylko pierwszy jest wliczony w koszty.Scretching jest w ramach wizyty placi sie tulko za jakaś pipele 20 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koala89 dzięki za odpowiedź, ile się płaci za kolejne transfery od tej samej dawczyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
1800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koala89 dziękuję Ci za odpowiedź :) chyba bank obrabuje... Koala a Ty już jesteś szczęśliwą mamą czy nadal czekasz na swojego bobasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Nadal czekam na swój Cud po dwoch niepowodzeniach.Zostal mi ostatni Blastus:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ostatni bedzie szczesliwy tak jak u mnie wiec nie smutaj.Kiedy transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Różnie raz mialam 17 raz 19 dc teraz na 20 dc jest plan. Zależy jak rośnie endo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosia123
Koala, mnie sie niestety nie udalo, zdecydowalam sie na 2 blastocysty w su mie dobrej jakosci i nic to nie dalo.. Trudno, trzeba zyc dalej. Koala, 3mam kciuki za Ciebie. Nie wazne czy masz jedna czy 2, wazne zeby skonczylo sie szczesliwie, czego Ci zycze:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, Jakiś czas się nie odzywałam, wciąż podczytuję forum, ale większa aktywność z dzieciaczkiem na ramieniu to nie taka łatwa sprawa :) Koala, trzymam kciuki bo pamiętam jak już dawno,dawno temu pisałam Ci,że przecież musi się w końcu udać! Vitro, jak tam? działacie? MamoAntka,jak życie z dwójką szkrabów? Dreamer84 jak się czujesz? Ściskam wszystkie forumowiczki i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×