Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
One wczoraj wyslalam jeszcze raz maila. Pozdrowienia dla wszystkich KaDetek! Zuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kd w gamecie z komórkami dawczyń z Hiszpanii. Szkoda. To była najlepsza klinika z najlepszymi wynikami kd w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam bardzo zadowolona z Invimedu, podchodziłam w Warszawie. Ciężko mi powiedzieć czy zostałaś potraktowana standardowo – bo nie znam Twojej historii leczenie, ale myślę, że to nie możliwe – każda z nas jest inna i leczenie musi być inne, bo chociażby każda z nas inaczej reaguję na leki. Poza tym nie można twierdzić, jakie jest standardowe leczenie bo nie ma takiego. U kogo się leczyłaś, czy leczysz? Bo ja nie rozumiem…. Majtunia, ja w Warszawie ;) u Dworniaka. Dla mnie bardzo w porządku lekarz :) Majtunia a Ty gdzie się leczysz? I ile czasu już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działa to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to forum działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tym forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu to forum ciągle się zawiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu administracja nic z tym nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej.Czy naprawdę nikt tu już nie pisze,czy może Waszych postów też nie dodaje?Dziewczyny!Gdzie jesteście? Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Tadzik czekalam az się odezwiesz . Co u Ciebie? Tracę cierpliwość do tego forum więc mało pisze . U mnie ok maleństwo rośnie i za miesiąc już polowkowe może w końcu poznam płeć i będę mogła wybrać się na jakieś zakupy.Pozdrowienia dla wszystkich starajacych się dziewczyn . Kamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamka,ja cały czas śledzę co się u Was dzieje.Cieszę się z Twojej ciąży,z ciąży Pepe i Karolki.Wszystkim ż yczę samych sukcesów i pozdrawiam najserdeczniej:) Ja poszłam w immunologię...Koszty przeraźliwe,ale mniej mnie przerażają niż wizja kolejnej straty.Narazie wszystko ok,czekam jeszcze na wyniki hla.Prześledziłam forum,bo przypomnialo mi się,że kasiakh miala taką sytuację podobną do mojej...O swoich badaniach z immuno pisala na stronie 200 którejś.. Teraz jest szczesliwą mamą.Wciąż mam nadzieję.Wam też jej życzę. Pozdrawiam Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tadzik ciesze sie ze sie nie poddalas i robisz co się da żeby zwiększyć szanse to bardzo dobrze. Mam nadzieję ze przeyniesie to efekty w postaci upragnionej ciazy. Ja nie mam zupełnie doświadczania jeżeli chodzi o immunologie więc nic nie podpowiem bo po prostu dla mnie to ciemna magia . Mam nadzieję ze jesteś w dobrych rękach i może coś się wyjaśni co mogło być przyczyną tych niepowodzeń trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie żebyś i Ty się w końcu doczekała tego upragnionego malenstwa. Daj znać czasami jakie postępy . Kamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Kamka.Dla mnie immunologia to też czarna magia,ale z tego co się zorientowałam to i tak głównym złotym środkiem jest acard+heparyna+encorton.Dwa pierwsze miałam zawsze,encortonu nie chca mi włączyc bo nie ma ku temu przesłanek...Więc grzebię dalej,szukając dziury w całym...Wiem o wlewach,o szczepieniach itp.Niechce gdybać,zobaczymy co będzie dalej.Ogólnie mam dosc tematu,ale zrobię wszystkie badania które zleci profesor,żeby z czystym sumieniem podejść do transferu lub zrezygnować:( Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maszeńkkaa
Tadzik, Nie wiem czy badałaś sobie homocysteinę, białko s i białko c? U mnie to była prawdopodobna przyczyna niepowodzeń. Pewnie to może być milion rzeczy, ale może warto zbadać i to. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maszeńka-dzięki wielkie.Białka jakieś badałam,homocysteiny nie.Robię wszystko to co zleci profesor,ale sama też trochę wymyślam,bo chcę mieć pewność,że czegoś nie pominęłam ważnego. Co u Ciebie? Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadziku, jestem w 19 tygodniu ciąży i jak do tej pory wszystko jest ok. Miałam tylko na początku małe krwawienie, ale na szczęście luteina na nie pomogła. Nie powiem, żebym była spokojna, ale staram się ;) Jakiś czas temu wklejałam też link dotyczący problemów z zagnieżdżaniem się zarodka - potem go poszukam i wkleję jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, jaką klinikę polecacie do in vitro z Kd? Wiem, że Kamka i Pepe były w Brnie w Unica. Dziewczyny Pepe i Kamka jaki jest koszt i jak długo się czeka na komórki? czy jest korordynator w języku polskim? Ja jeszcze ostatni raz spróbuję na swoich po leczeniu immunologicznym, ale chce mieć plan B dlatego szukam jakichkolwiek informacji. Tadzik, jakie badania immunologiczne zlecił Ci jeszcze lekarz? Ja jestem po szczepieniach. Pozdrawiam, Lusia 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majtunia
Hej, jesli chodzi o mnie jestem na samym poczatku drogi. Mam dopiero pierwsza wizyte na 17 lipca u dr. Gizlera we wroclawiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maszeńko-dzięki za info.Pamiętałam o Twojej ciąży z plamieniami na początku.Cieszę się bardzo,że teraz wszystko ok.Dla mnie plamienia zawsze oznaczały tylko jedno,dlatego wyobrażałam sobie,jak musiałaś się bać.Co złe już minęło.Teraz będzie tylko dobrze:) Lusia30-witaj i tutaj:)bo znamy się z innego forum.Mam nadzieję,że uda Ci się kolejne podejście.Wszystkim nam się kiedyś uda. Podaję listę badań zleconą przez prof.immunologii.Mój gin twierdzi,że większość z nich jest zbędna,ale i tak nie ma pomysłu na udany transfer więc zrobiłam wszystko tak jak leci... Limfocyty:CD4,CD8,B Komórki NK ANA diagnostyka infekcyjna: listerioza(bo z racji mojej pracy mam duży kontakt ze zwierzętami) Toxo CMV Układ krzepnięcia: APTT INR Fibrynogen D-dimery Testosteron Przeciwciała przeciw antygenom jajnika Przeciwciała przeciwko antygenom cytoplazmy neutrofii Przeciwciała przeciw plemnikowe ASA Przeciwciała przeciw B2-glikoproteinie IgM,IgG Przeciwciała antykardiolipinowe hla- oznaczenie antygenów typowanie układu zgodnośc tkankowej Dwa ostatnie badania wykonywaliśmy oboje z mężem. Tyle się napisałałam,nam nadzieję że czegoś nie pominęłam. Może ta lista komuś pomoże,choć pamiętajmy,że każda z nas jest inna,z inną historią,przebiegiem leczenia... Pozdrawiam serdecznie Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny, jestem po transferze blastocysty. Dzisiaj 5ty dzień po, na razie nic nie czuję...jak to powinno być? Gonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Tadzik, niektóre z tych badań to już mam zrobione. Myśle żeby zrobić te komórki NK. Zobaczę co powie immunolog. Chciałabym wszystko inne wykluczyć bo to już będzie moje ostatnie podejście. Za wszystkie trzymam mocno kciuki. Lusia30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka wszystkim kobitkom, które kliniki mają ivf z kd w warszawie. Invimed na 100%, a które jeszcze? Zastanawiam się gdzie podchodzić. Z góry dzięki za wszystkie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majtunia, nie dodaje moich postów ale dr Gizler to świetny spacjalista. Nam się udało u niego za drugim podejściem do IUI. Bardzo kompetentny lekarz, o dużej empatii. Zawsze wysłucha rozluźni atmosferę żarcikiem ale i wesprze dobrym słowem. Bardzo długie wizytu u niego. Także trzymam kciuksy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Lusia. Tak jest koordynatorka która bardzo dobrze rozmawia w języku polskim jest z nią bardzo dobry kontakt mailowy . Nie czeka się praktycznie mozna zacząć od zaraz . Tylko wpierw jest jeden cykl przygotowawczy kiedy bierzesz estrofem zeby zobaczyc jak rośnie Ci endometrium zeby w cyklu z transferem wiedzieć jakie dawki zastosować i można podchodzić . W tym czasie dobierają Ci też dawczynie i do dzieła. Jest tylko drogo ale uważam też ze solidnie . Sa trzy pakiety w różnej cenie możesz na stronie unica napisać do kordynatorki zapytanie o koszty to odrazu wyśle Ci cennik i wiadomości ogólne co i jak .Nas wyniosło około 6000ero ale bralismy dodatkowe "ulepszacze " zeby zwiekszyc szanse .Nie licząc kosztów podróży .Teraz już o tym nie myślimy tylko cieszymy się naszym rosnącym malenstwem i koszty poszły w zapomnienie... Pozdrawiam Kamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadzik ilość badań immunologicznych przeraziły mnie! Teraz mam mieć konsultacje z immunologiem, myślałam, że na 1 wizycie się skończy.... Moja lekarz od poprzednich in vitro twierdziła, że badania immunologiczne nie bardzo maja sens wystarczy brać encorton. Jak to jest? My ledwo uzbieramy na KD dodatkowe widzę niemałe koszty poważnie komplikują nasze plany. Kamka my jednak zdecydowaliśmy się na Unica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Kamka, a moge wiedziec ile komorek mieliscie i ile zarodków powstało? Za pierwszym razem Ci sie udalo, bo juz nie pamietam? Koszty sa ogromne, ale wazne ze sie udalo... A criotransfer tez jest w cenie pakietu czy osobno sie placi? Lusia 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy któraś mogłaby mi napisać jak się czułyście po transferze balstocyst? u mnie 6 doba i nic nie czuję... Gonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Kamka. Najgorsze, ze koszty rzeczywiście nie są małe... i criotransfer nie jest w pakiecie.Odpisała mi ta pani koordynator. A jakie macie opinie o Salve w Łodzi? ile się czeka i w ogóle jak jest ze skutecznością? Vitro, Ty chyba tam podchodziłaś jaką masz opinię? Lusia30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, Czy są tu jakieś po udanym transferze które nic nie czuły? :( u mnie 8dpt wciąż nic się nie dzieje, na dodatek wczoraj zapomniałam wziąć jednej tabletki estrofemu...(biorę 3 razy dziennie) nie wiem czy to ma jeszcze jakiś sens...napiszcie, co czułyscie po transferze? jestem po transferze 5dniowej blastocysty Gonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×