Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Witaj OneWish, ja też do Ciebie pisałam. I nie wiem czy nie dostałaś maila czy nie chciałaś odpowiadać... Pozdrawiam, tujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Jezuuu .. jak dlugo bedzie wisiec to forum.. musimy sie przeniesc albo otworzyc nowe . Tak sie nie da :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One błagam nie poddawaj sie. Ta ja Klaudia z początków forum, chyba tylko ja i ty jeszcze nie mamy dzieciaków bo wszystkie inne dziewczyny juz zaciążyły lub urodziły. One, ja miesiąc temu miałam transfer dwóch super blastocysty, byłam po zadrapania endo i wszystkie inne dodatki. Był to mój juz chyba 10 transfer ( juz nie moge zliczyć tak dużo ich było) i ci nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście załamuje sie za każdym razem. Mowię ze nigdy więcej, bo koszta straszne i męczące psychicznie,ale... Ale żyje marzeniem i nadzieja, dlatego jeszcze próbuje. One napewno finansowo stoisz lepiej jak ja, nie poddawaj sie jeszcze kochana. Jeszcze jesteś za młoda aby odpuścić. Klaudua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł z filmikami jest dla mnie słaby. Ale ja mam silne poczucie zachowania tematu inf i kd dla siebie. Nie chcę by moje dziecko i starania o nie było narażone na cokolwiek ze strony otoczenia. Moze by ono samo zwyczajnie nie miało na to ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to forum działa ale może kiedyś w końcu dojdzie ta wiadomość. Dziewczyny jestem po usg prenatalnym lekarzowi podobał się obraz jaki widział i wiem że jest ostrożny z mówieniem czegokolwiek zanim nie ma badania również z krwi więc tym bardziej doceniam ze mi powiedział że wszystko wygląda bardzo dobrze także badanie krwi ma to tylko potwierdzić . Ulzylo mi i bardzo się cieszę . Pozdrowienia dla wszystkich . Kamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podbijam temat bo ledwo się doczekałam, żeby wskoczył na stronę a tu tyle innych postów. Pytałam o doświadczenia z kd w Czechach. Sara Ty chyba na takim etapie jak ja, czyli wybór kliniki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma77
Kamka, ja nie wiem czy przy KD test z krwi coś wnosi. Mnie odradzono - no ale pewnie co lekarz to co innego mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez powiedziano ze test z krwi u mnie nie będzie miał nic wspólnego z prawda bo to kd więc nawet mi tej krwi nie pobierano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny, dziękuję za ciepłe słowa :)ale Wy kochane jesteście jeszcze powalczę. Odebrałam wyniki badań które, wg dr Paligi mogły się przyczynić do moich niepowodzeń-ureoplasmę i biopsję endometrium. Wszystko wyszło ok, nie mam ureo a biopsja endometrium wyszła bardzo dobrze...Podchodzę do AZ :) Tujka, odpisałam na Twojego @ ale z innego adresu - sprawdź proszę spam :) to wiadomości z marca jeszcze. Zuza proszę o @ jeszcze raz. Pozdrawiam Was wszystkie, każdej z osobna życząc każdej z Was powodzenia-bez względu na to, na jakim etapie jesteście :* One

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, jestem tu nowa.. wczoraj dowiedziałam się, że mam translokację chromosomów , czyli nieprawidłowy kariotyp. Szanse na ciąże z moich jajeczek są , ale niskie. Najpierw spróbujemy in vitro z badaniem zarodków, a jak się nie uda to dojrzewam do decyzji o in vitro z KD. Widzę, że jest nas tutaj sporo.. Cały czas się waham jak to będzie. Mam w głowie tyle pytań.. Straciłam już jedną ciążę w 9tygodniu po inseminacji i córeczkę z drugiej naturalnej ciąży , która urodziła się w 29tc i zmarła.. miałam za mało wód płodowych :( genetycznie była zdrowa, więc odziedziczyła geny po tatusiu.. nie poddajemy się.. walczymy już 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roma gościu a ja nawet o tym jakoś nie pomyślałam a lekarz rzeczywiście nic mi nie sugerował że to może nie mieć sensu ciekawe daczego z pewnością dopytam na najbliższej wizycie . Dziewczyny to jakie robilyscie badania zeby wykluczyć choroby u dziecka ? Kamka One ja Tobie też kibicuje więc miło słyszeć ze próbujesz dalej . Trzymam kciuki. Kamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zainteresowane klinika w Czechach ja osobiście polecam Unice w Brnie mi się tam udało za piewszym razem i koleżance też z tego wątku za drugim . Uważam że sa skuteczni i takie też ma zdanie mój profesor który mnie tam skierował bo wracają do niego pacjentki zaciazone. Kontakt mailowy z koordynatorka bardzo dobry i bardzo profesjonalne podejście takie jest moje zdanie . Kamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waśnie dowiedziałam się ze przy badaniu nifty trzeba by było poinformować ze to kd a przy tych badaniach posiewowych pappa i jeszcze dwóch innych ale nie pamietach nazwy nie trzeba i mają one sens poinformował mnie mój profesor do którego zawsze mogę zadzwonić a on wszystko wyjaśni . Kamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Dziewczyny a kogo od immunologii polecacie z Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Brno trochę daleko... A o tej Ostravie na serio nikt nic nie wie ? Ja już po 4 ivf, z moimi komórkami, a teraz ostatecznie zdecydowaliśmy się na kd. Staramy się już hoho 9 lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy do przejechania 763 km w jedną stronę więc to dopiero daleko ale uwazam ze i tak było warto . Kamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka jasne ze warto. Tylko mój mąż to tak już nie bardzo chce próbować :/ Obawiam się ze dodatkowe km jeszcze bardziej go zniechęcą :/ Ale jeśli masz czas i ochotę możesz napisać jak to wyglądało w waszej klinice? Ile razy musieliście tam jechać, ile musieliście czekać na kd, jakie koszty ponieśliście, czy to były świeże czy mrożone oocyty i czy transfer był na świeżych zarodkach? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
One miło słyszeć, że dalej walczysz, nie poddawaj się, w końcu się uda, trzymam kciuki z całej siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OneWish, niestety nie mam go:-( tujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tujka, napisz proszę tego @ jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolka i Kamka-dziękuję Wam. Trzymam kciuki za Wasze maluchy by przyszły na świat o czasie i szczęśliwie. A Wy byście miały te ciąże spokojne :) x Pepe, a Twoje maluchy niech jak najdłużej zostaną z Tobą na pokładzie :) x wszystkim wciąż walczącym-jak zwykle powodzenia i sukcesu :* One

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź teraz proszę @ :) One

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma77
Kamka, Ja robiłam prócz USG - badanie nifty ( informowałam, że to KD). Podobno test Pappa jest najmniej wiarygodny z tych badań. Ja nie robiłam go w ogóle. X One, Powodzenia z AZ. Trzymam kciuki. Daj znać jak się uda( bo uda się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalaszara
Cześć dziewczyny,dzis 12dpt po 4transferze z KD. I raczej będzie d.... 3transfer zakonczyl sie w 6tc. 1,2 wogole nic nie było. Komu gdzie sie udało? Proszę piszcie bo jestem zdesperowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalaszara
Dziewczyny ,ja po 4podejsciu z KD oczywiście same blastki 4 i 3ki. Piszcie proszę komu sie udało i w której klinice, bo ja chyba zaraz zwariuje....:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One od wieków nie zaglądałam ma forum. Wiem od Jagody, że ciągle walczysz. Trzymam mocno kciuki i wierzę, że Twoje marzenie w końcu się spełni. Dr. Paliga to najlepszy fachowiec i cudowny człowiek. Najlepszy lekarz jaki stanął na mojej drodze. Miałam to szczęście, że właśnie pod Jej opiekę trafiłam zaczynając moją przygodę z klinikami niepłodności. Tak pokierowała moim leczeniem i ciążą, że dziś tulę moje groszki 2. Czas leci tak szybko. Mam wrażenie, że zaledwie wczoraj przyjęłyście mnie do forum. A moi synowie mają już prawie 2,5 roku...walcz One ... Pozdrawiam serdecznie Groszek21 i groszki2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×