Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość włacza sie poczta gł
Może przez znajomych?Jakies spotkania towarzyskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włacza sie poczta gł
Jak nie portale randkowe to dobre są biura matrymonialne.Zawsze to jakas szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włacza sie poczta gł
O,przypomniało mi się,dalsza znajoma poznała swojego obecnego męża w internecie, ale nie na jakiś randkowych portalach ale na forum tematycznym.Oni akurat obydwoje udzielali się na temat książki-biografie wielkich ludzi , czy coś w tym stylu.I tak się zapoznali, wcale się nie szukając.Byli tak pod 40tke obydwoje. A najlepiej częściej wychodzić z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Byłam i na forach tematycznych - lubię sf, fajne babki i fajni młodzi faceci.I nikogo wolnego w moim wieku.Wychodzić z domu często nie mogę.A biuro matrymonialne najbliższe jest 100 km.W internetowe nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włacza sie poczta gł
Może za krótko byłaś,to jest na tych tematycznych.Ja bym jeszcze raz na nich spróbowała i to na różnych tematach, jak nie ufasz biurommatrymonialnym i portalom randkowym. ze wtedy nie wyszło nie oznacza ze w przyszłości nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włacza sie poczta gł
doczytałam o tym biurze, że masz je 100 km od domu. Z tego co wie, raz musisz się w nim osobiście zgłosić przy zapisie, a potem oni sami szukają kandydata i oddzwaniają. Wiem, bo koleżanka swego czasu była w takim. Także nie trzeba się w nim ciągle pokazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u niej jest wszystko na nie i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja już nie wiem. Może wypnij doope przez okienko w piwnicy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie. Dobry pomysl. Widze codziennie tyle brzydkich bab, niezadbanych babochlopow i sie zastanawiam czy one tez tak mardudza. Wez pogodz sie z tym bo nic innego nie mozesz zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe, dobre z tym okienkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Byłam 4 lata.Do dziś zaglądam i nic się nie zmienia - no może oprócz tego, że są co raz młodsi ludzie :-)))))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a po co ciagniesz ten temat. Juz 55 stron i co?Nico. K***a czy ty nie rozumiesz ze my ci operacji plastycznej zrobic nie mozemy i faceta ci nie znajdziemy? Jestes tepa jak but.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Zastanawiam się więc po co to czytasz?Lubisz się umartwiać? Z tym okienkiem dobry pomysł , tylko kurczę za nisko jest i nikt nie zobaczy...To chyba najbardzije konstruktywna rada na tym wątku :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co swoje wie i już
Czemu jej tak dokuczacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Bo nie lubią myslących inaczej.Bo się im wydaje, że jak ktoś nie jest optymistą to jest zły, wredny i niedobry.A dla facetów - nieatrakcyjna czterdziecha powinna się położyć do trumny, albo latać do schroniska karmić kotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40echa sluchaj laska czy ty rozumiesz, ze nam to jest obojetne czy ty myslisz inaczej i czy ty w ogole myslisz? To ty masz problem a nie my i ty musisz sowj problem rozwiazac zlosliwy babonie :-O my cie gleboko w doopskach mamy bo my mamy do kogo sie przytulic w nocy. Kumasz czy nie? Jak moze byc ktos tak ograniczony i nie czaic najprostszych rzeczy? Po ch*j tu piszesz jak i tak to nic nie daje chamko glupia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pesymiści zle rokują. Z behawioralnego punktu widzenia nie ma sensu kontakt z pesymista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co swoje wie i już
Prawda jest taka, że trzeba mieć zdolność do wyrywania facetów po 40stce, bo ich po prostu jest sensownych do wyrwania niewielu,a konkurencja duża. Talent to talent, ja jako dziecko bardzo chciałm nauczyc się stania na rekach, godzinami tłukłam sie o szafę (podpórka) i tylko o mało jej nie rozwaliłam. Nie nauczyłam się, choć bardzo chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha bez pecha
Cześć. Właśnie wróciłam ;-) "Było tu parę osób, które sobie wmawiały, że stały się optymistami." To o mnie? Jasne, lepiej, niż ja wiesz, czy urodziłam się optymistką ;-) "Przeważająca część ludzi jest optymistami BO TAK WYPADA.Natomiast ich pseudooptymistyczne serduszka nadal toczy robaczek zawiści, egoizmu i wredoctwa." Przeważająca część ludzi jest narzekaczami. Przynajmniej w Polsce. Czy wiesz, że istnieją kultury optymizmu i narzekania? My, Polacy, żyjemy w kulturze narzekania, osoby - które potrafią być szczęśliwe mimo przeciwności losu, są uważane za dziwne, nienormalne, podejrzane. Taa. Zapewne mam jakieś robaczki w moim serduszku, ale z nimi walczę. A Ty...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś robiono badania na temat uwagi . Gdy wsród smutnych buziek takich samych była jedna uśmiechnięta nie zauważamy jej . Gdy wsród usmiechnietych buziek takich rysunkowycg jest jedna smutna od razu skupiamy na niej uwagę , łatwo znajdujemy. Dzieje sie tak dlatego ze receptory w mozgu odpowiedzialne za zagrożenie wykrywają potencjalne niebezpieczeństwo. Dlatego jesteś przezroczysta . Natury sie nie da oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 22:02 masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co swoje wie i już
Ja w sumie też czuję się przeźroczysta wśród młodszych kobiet, a wśród starszych czuję się widoczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Czterdziecha, a dlaczego myślisz , że pisałam o Tobie?Pisałam o Sobocie... Która przyznaje się , że była pesymistką. Mnie robaczek nie gryzie, bo nie zazdroszczę innym.Gdybym zazdrościła, pisałabym w tonie "wszystkie mają , a ja nie" i dlaczego brzydsze, głupsze itp, itd znajdują , a ja nie... Gościu z 22 - gdyby tak było prawdziwe jędze, potwory, toksyczne matki, d****** materialstki byłyby samotne.Są?Myślę, że więcej jest samotnych fajnych kobiet, niż tych wynaturzonych.To, że ktoś jest radosny i uśmiechnięty nie świadczy o jego wartości.Znam podłe, wredne, zawistne babska , które cały czas się słodko usmiechają.I są mióc malinka, sama słodycz,Pogieło was z tym optymizmem, usmiechem i zadowoleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co swoje wie i już
Oj ja tez takie znam, mówią ci "kotuniu" a za plecami tak doopsko obrobią że nie ma co wystawiac przez okienko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty sama do siebie piszesz czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz racji Czterdziecho co do uwagi. Mozg ludzki poddaje analizie wiele czynników. Zolzy o których mówisz moze umiały urodzić zdrowe dzieci, moze potrafią sprawiać wrażenie przyjaznych, moze dają facetom satysfakcję tego nie wiesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha bez pecha
No patrz, a ja myślałam, że o mnie, bo jak C****sałam w tym temacie, przez dużą część życia byłam pesymistką. A mnie gryzie robaczek :) czasem zazdroszczę ludziom, którym łatwo przychodzi to, o co ja muszę walczyć. Staram się tego pozbyć, bo to destrukcyjne uczucie, choć tylko też chciałabym mieć więcej szczęścia, a nie życzę im źle - tak wygląda moja "zazdrość". Cóż, nie jestem idealna, ale się staram być lepsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I moze sa same BO CHCĄ. A nie bo musza. Ty jesteś sama bo musisz a to znacząca różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co swoje wie i już
czyli lepiej byc usmiechnieta jedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co swoje wie i już
Takiej uśmiechnietej jędzy chyba jednak lepiej w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×