Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość zwiędła ruta
Autorko, ale dlaczego tracisz z oczu merytoryczną dyskusję, rozdrabniając się na walkę z trolami? Ma to sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te cycki to akurat pasuja do ciebie czterdziecho jak ulal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sobota, super napisane :) nic dodac , nic ujac. Gosc po 50, o to wlasnie chodzi ! Autorko,powinnas zwrocic uwage na to jak cie tutaj Panowie widza :) :) :) i od razu bedziesz wiedziala dlaczego jestes przeroczysta. A po za tym smieszy mnie to, ze wmawiasz osobie ktorej na oczy nie widzialas ze ma male cycki .:D Ba :D mniejsze od Twoich :D to jaks parodia :D Ty nikogo temperowac nie musz a mnie napewno nie niesympatyczna klapsdro. Nie jestes moja mamusia a ja nie jestem Twoja uczennica. A moj kochas ma 29 lat a nie 39. jestes wstretna, ohydna osoba :-O nie dziwie sie, ze nikt cie nie chce :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Ale czemu z tymi cyckami tak wyskakujecie? jaki to ma związek z meritum problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta dyskusja jest tak merytoryczna jak Filizanka Wisniewskiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Nie czytałam...Nie przepadam za tym autorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womaxxx
gość po 50 tce to akurat facet bez klasy, bredzący tylko o swym podobno martwym fiucie. Taki to nawet by mi się do rozmowy nie nadał. Jak można poważnie brać jego bełkot ? Zresztą podejrzewam ze to kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka sie cyckow uczepila :O obrzydliwe, oblesne babsko. I co ci z tych cycorow jak jestes tlusta jak swinia i obrzydliwie chamska???CO sie facetom ma w Tobie podobac?? NIC ! Jak widzisz nawet Twoje cyce ich nie interesuja bo jestes po prostu obrzydliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Mam włosy do ramion. Zwiędła Ruto, pewnie, że rady zależą od wielu czynników.A tu każdy rady dobierał pod siebie.WBREW MNIE.I jak śmiałam wredna rady nie wysłuchać BO MI NIE PASOWAŁA to była jazda, obrażanie i wymysły.Dziesiątki razy powtarzałam nie oddam mamy do DPS i co kilka stron dostawałam nakaz wręcz by tak zrobić. Do ludzi nie trafia, że na miarę ograniczonych środków jestem osobą zadbaną, ubraną i umalowaną.Że nie stać mnie na wydawanie tysięcy, któych nie mam na własny wygląd.I ten optymizm i to skwaszenie niby.UŚMIECHAM SIĘ - bo pracuję z ludzmi.Jestem miła dla petentów, ale nie będę miła dla ludzi, którzy mi na siłę coś narzucają.Paniusiom z dużego miasta wydaje się, że na prowincji jest praca za co najmniej 3.000, są rozrywki, można iść do dietetyka, ginekologa-endokrynologa, do spa na siłownię i jeszcze wynając tanio opiekunkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Przepraszam, że odniosę, się do rady dot, schudnięcia. Znam wiele szczupłych babek po 40stce, które nie znajdują właściwego faceta, więc nie sądzę, iż ta rada jest skuteczna w przypadku niemożnośc***oznania wartościowego faceta. Wielu męzczyzn także grzeszy nadwagą i coz tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ta dyskusja jest tak merytoryczna jak Filizanka Wisniewskiego smutas.gif" ------------------------------------------------------------------------------------- Zwiedla Ruta "Nie czytałam...Nie przepadam za tym autorem" ------------------------------------------------------------------ A moze warto byloby w zyciu cos przeczytac, to i facet by sie znalazl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze wywies te cyce przez okno albo wstaw foty w internet bo widocznie to twoj jeden jedyny atut. Moze ktos sie wtedy nad toba zlituje i cie przeleci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Ale Autorko, naprawdę tu nikt nie poradzi ci nic sensownego na Twój problem. Samotność wykształconych, niezależnych kobiet XXI wieku to problem socjologiczny i jak na razie nie znaleziono na to globalnego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo o slynnej filizance Wisniewskiego pisal nawet Dostojewski w Pustyni i w puszczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Jedynie tu krwi sobie napsujesz kłotniami i przezywankami z trolami wszelkiej rasy, płci i wieku.Nikt tu w Twoim problemie po prostu nie jest w stanie C***omóc. Tylko jeszcze bardziej zszargasz twe i tak skołatane problemami nerwy. Tym bardziej, że jakoś trudno Ci sie do tych troli zdystansować emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
autorka sie cyckow uczepila pechowiec.gif obrzydliwe, oblesne babsko. I co ci z tych cycorow jak jestes tlusta jak swinia i obrzydliwie chamska???CO sie facetom ma w Tobie podobac?? NIC ! Jak widzisz nawet Twoje cyce ich nie interesuja bo jestes po prostu obrzydliwa. xxxxxxxxxxxxx I takie teksty kocham najbardziej.Takie są MERYTORYCZNE, TAKIE LUDZKIE, BUDUJĄCE.i PÓŹNIEJ KTOŚ ZARZUCA MI , ŻE JESTEM CHAMSKA.A jak odpowiedzieć takiemu czemuś co to pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Tak, tak, pisał Mickiewicz w Panku tadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwiędła ruta "Ale Autorko, naprawdę tu nikt nie poradzi ci nic sensownego na Twój problem. Samotność wykształconych, niezależnych kobiet XXI wieku to problem socjologiczny i jak na razie nie znaleziono na to globalnego rozwiązania" To jest ogromny problem socjologiczny :( Jak w Emancypantkach Balzaca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Boże, czytam i nie wierzę.Wreszcie ktoś mnie nie krytykuje, nie obraża, nie wpędza w poczucie winy.Zauważa, że większość ludzi, którzy tu piszą to trolle.Kocham Cię Rutko.Zwracasz mi wiarę w ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupia szmato twoje ulubione i najbardziej idiotyczne powiedzenie to MERYTORYCZNA rozmowa. idiotko, sama nawet nie wiesz co to jest ale jape drzec to potrafisz. k***a jaka rade ty chcesz P I Z D O ???????????? 1000 porad tu bylo idiotko 1000 !!!!! Czego ty chcesz od ludzi zgorzkniala, niedor****** p**do???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Trolom sie nie odpowiada. Nie słyszałaś hasła aby nie karmić trola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bald Achim
Czterdziecha co ma Pecha Byla i pozostanie bez Echa Bo w lesie rosna Krzaki A nie ekologiczne Buraki A faceci sa jak Konie Byle szybciej po Betonie I gdy w glowie sama Sieczka A zad jak drewniana Beczka To przegrala Laleczka Malo smakowita Babeczka Bo tam gdzie nie ma Klasy Panosza sie zepsute Ananasy I brzmia Basy Pelne patosu i Okrasy A Dionizos Czeka By wykrzyknac Eureka Bo tak naprawde Natura Jest lepsza niz zle rozumiana Kultura lapka.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham cie rutko, och ty cierpietnico od 7 bolesci :D obrzydliwe , glupie babsko. co sie tu dziwic ze sama jest. I bedzie. Do konca zycia :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Sama widzisz że na tego typu forach w dużej mierze siedzą nudzace się osoby, którym anonomowość daje dodatkowo poczucie totalnej bezkarności. To nie empatyczni specjaliści, a czesto niedojrzali emocjonalnie, sami zagubieni ludkowie. jak mogą więc oni rozstrzygać o tak trudnych problemach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha bez pecha
Uuu, Ruto, samotność istniała zawsze. W małżeństwach też. To, że xx lat temu większość 40-latek była w wieloletnich związkach, odsetek osób samotnych był mniejszy, nie oznacza, że tamte związki były szczęśliwe... Miłość romantyczna to dość nowomodny pomysł ;-) Dziś kobiety są bardziej wybredne, niż kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Wiem, ale jestem choleryczka. A tak serio - mam 10 przyjaciółek , które są same.Przeciętne, nawet łądne (mnie trudno ocenić, bo ludzie, których lubię są dla mnie piękni) wykształcone, samodzielne i same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Męzczyźni również sa bardziej wybredni, trochę kobiety zabrały im ich dotychczasowe role i tak generalizując trochę nam zniewieścieli. Oczywiście nie znaczy to, że nie ma szczęsliwych małżeństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedzi z tlusta doopa w chacie, wypisuje dyrdymaly zamiast wyjsc, pobiegac i zrobic cos dla siebie :-O do konca zycia bedziesz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
A więc sama widzisz, że nie od urody to do końca zalezy. Może trochę od przypadku, trochę od priorytetów danej osoby. to wypadkowa wielu czynników z pewnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od charakteru to zalezy i od wygladu. Autorka ma gowniany charakter i gowniany wyglad. Kto bedzie ****** spaslaka ???Wrednego, chamskiego, oblesnego? NIKT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×