Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość po 50
Jacjco. Twój partner ma dużą patologiczną rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Mam dziecko i mam gruby ale jędrny tyłek i cycki większe od twoich.I nie mam celulitu.Tak jak ty nie masz cycków rozmiar D, chyba że po silikonie z tubki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ja pisalam, ze mnie wkurzasz? :D mialo byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wazysz prawie 100 kilo a ja 62kg i mam 173 wzrostu. No wiec o co kaman ? I skad chcesz wiedziec ze masz wieksze cycki od moich :D hahaaa :D nie dosc ze stara to glupia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Kilkanaście postów wcześniej.Może sobie zrób nicka, bo gość to gość.A jeśli cię bawi to dobrze.Smiech to zdowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes autorko jak te inne zacofane panienki na kafe, co zakladaja topiki z pytaniem "Mam 32 lata czy nie jestem za stara na partnera?" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy jesteście skretyniali, żenujące czytać takich głupków, każdy ma racje no faktycznie, prawda jest jak du​pa, każdy ma swoją. Dlatego też nie powinniście generalizować. Każde jest najmundrzejsze.... aż śmiać się chcę. A te wygłaszane o innych sądy, oczywiście na podstawie dwóch zdań , ale z takim przekonaniem jakby się kogoś znało 30 lat, Zakończcie ten cyrk, bo i tak do niczego nie dojdziecie, bo tam gdzie trzech Polaków to tak cztery różne zdania. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
62 przy 173 to już dzisiaj nadwaga....I na bank nie masz takich cycków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty tam pustaku nie chlub się swoją du​pą i cyckami. Toto to ma KAŻDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest nadwaga tak ? :D hahaa :D ale jestes j******a :D wazysz 35 kilo wiecej ode mnie i smiesz mi mowic co to nadwaga. A twoje cyce mnie nie interesuja :D prostaczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
A ty widzę czytasz i mnie i te panienki.Co świadczy, że albo masz za dużo czasu (bezrobocie?), albo jesteś głupszy o nas, bo ja głupich tematów nie czytam.I daruj sobie komentarze idz poszukać wątku na Twoim poziomie np "Nogi mi walą"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 50
O! O! Jak ja sie ciesze że mi już nie staje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Tak jak mnie twoje 62 kilo.Remis.Idz się chwalić gdzie indziej, bo 35 latki są od ciebie szczuplejsze, ale ani ty ani one bez silikonu cycków mieć nie będziecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Autorko, a w jakim celu załozyłaś ten wątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prace koncze o 17stej. Spojrz na zegar infantylna osobo :D wiesz, powiem ci cos. Musisz byc strasznie, przeokropnie brzydka. Znam tyle bab po 40, jak wstawia zdejcia w internet to mnostwo facetow do nich pisze. Dlaczego do ciebie tylko stare dziady po 60 pisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 50
Nie tylko po 60. Po 50 też :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
By poszukać rady.Ale widzisz co tu się dzieje.Rzuciło się stado ćwierćinteligentów i upuszczają sobie żółci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
ale jakiej rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie czy wy dalej nie zrozumieliscie dlaczego ten temat ciagle cieszy sie popularnoscia? Dlaczego autorka jest taka kontrowersyjna? Przeciez tu chodzi o dekonstrukcje pewnych kulturowych stereotypow z ktorymi kobiety ciagle sie zmagaja. A autorka nabija sie z was w zywe oczy, grajac w ping ponga. A wy probujecie ja nawrocic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
57 stron, 100 kilo zywej wagi a mozg muchy i ona jeszcze rady szuka :D gosc po 50 chetny jest a ty co? Na ksiecia z bajki czekasz czy co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobota saturday
Na chwile.Będzie długie. Odniose sie tylko do pierwszego postu i tematu całego topiku, bo w sumie cóż jeszcze można powiedzieć. Dużo mądrze piszących ludzi się udzielało.Pazurki?Niegłupie rady dawały, nie wiem coś się tak uprzedziła.Może przez nick. Na marginesie, ja też regularnie robię manicure u kosmetyczki i nie jest to zbrodnia.Na mój poziom inteligencji to nie wpływa, jak sądzę(jakos w średniej populacji się chyba mieszcze, a jak nie, trudno, przeżyję i to). Różu co prawda nie lubię, ale za to tleniona blondynka jestem .Na dodatek w rozmiarze 36.(nic się nie bój, to przez chorobę, nie odchudzam się, wręcz przeciwnie.Tarczyca i jajniki). Aha wenuszmarsem- mądra z Ciebie babka. I masz dużo życzliwości dla ludzi, to sie czuje.Pozdrawiam. Wracając do meritum: tak, można kogos poznać i po 30stce i po 60 tce. Nie wiem skąd ta magiczna 40tka.W swoim otoczeniu w życiu się z czymś takim nie spotkałam. Przeźroczystość?Można być niewidzialnym i w wieku 20 lat (jak sama przyznałaś autorko) i po 40 stce. Czemu?Podejrzewam że chodzi tu o wygląd plus charakter. Sam charakter nie wystarczy aby przyciągnąć faceta, sam wygląd również nie wystarczy aby takowego przyciągnac. Na nasze szczęście i nad wyglądem i charakterem można popracować i co nieco naprawić. Tyle co do tytułu. Co do pierwszego postu, tak sobie go odświezyłam, i w zasadzie jest on nielogiczny.Żalisz się, że nie masz faceta, że jesteś dla nich niewidzialna, a w drugim zdaniu mieszasz cały ród męski z błotem. To o co chodzi?Chcesz związku czy nie? Jakbym miała takie fatalne zdanie o facetach , to już dawno dałabym sobie z nimi spokój, zwłaszcza, że mieszkać masz gdzie, masz prace, rodzine, znajomych, przyjaciółkę, zainteresowania jakieś.To po co facet?Dla tych paru chwil, żeby przytulił i pocieszył?A jak w następnej chwili powie albo zrobi coś nie po twojej mysli to co? --------- "Jedna pod 50 zaczeła się ze mnie śmiać.Powiedziałą do mnie - kochanie moja kobiecość skończyła się po 40.Pogódz się z tym, że na stare pudło żaden facet nie spojrzy." ---------- Wiesz co, zmien ty znajomych. Ide o zakład, że jest to kolejny sfrustrowany babon.Tyle.W ogóle bym się takim czymś nie przejęła. ----------- "ŻADNA z pań, która tam była nie czuje się tak atrakcyjna i podrywana jak kiedyś". ---------- Jeśli są w wieloletnich związkach, to po co im jakieś podrywy od obcych chłopów, bo nie czaję. Dziwne. Nawet wśród znajomych mojej mamy, kobiety nie mają tak spaczonych poglądów .A są już parę lat po 60tce. Ostatnia owdowiała pare lat temu i w wieku dokładnie 61 lat znalazła sobie przyjaciela, tez wdowca.Sąjuż razem coś koło 6ciu lat. I co ?Można. ------ "Sobota, schodzisz do poziomu różowych pazurków?Żle z Tobą" ------ A to nie tobie oceniać.Co ty pani nauczycielka w klasię jesteś? Nie ja jęczę na forum. Takim tonem to sobie dzieci ustawiaj a nie rozmówców. Pewnie zrugasz, ale co mi tam. wenuszmarsem bodajże określiła to jednym słowem . pa, bo teatr TV sie już zaczal.A fajna sztuka dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha bez pecha
Co ja widzę... dzisiaj autorka bez powodu docina osobom, którym natura w biuście poskąpiła...? Przecież to byłoby nudne, gdybyśmy byli jednakowi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Ja zadałam konkretne pytanie. Nie będę dyskutowac obliżej nieokreślonych stereotypach czy o czym tam piszesz tak chaotycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 50
Zdradzę ci sekret: kiedyś jak mi jeszcze stawał, to tylko przy kobietach miłych i sympatycznych. Nawet jak nie miały cycków. A przy prymitywnych cycatych chamidłach - nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest niczym postmodernistyczna Madonna. Trudno rozroznic co jest stylizacja a co prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womaxxx
hej, witam towarzystwo. :) pisze bo doznałam olśnienia. Przeczytałam tylko tytuł jednego z tematów gdzie było zawarte twierdzenie, że kobiety z krótkimi włosami nie podobają się mężczyznom.... :O Nie na moje siły czytać co w środku. ale może tu jest pies pogrzebany! Autorko, jakiej długości masz włosy ? na głowie? My tu klepiemy przez tyle stron a moze sekret w tym tkwi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
chciałm się dowiedziec o jaką radę chodzi (jakiego typu) ponieważ ja też nie mam faceta, jestem obecnie po 40stce, ale uważam, że na to rady nie ma po prostu. Bynajmniej na tego typu forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwiedla ruto jak do tej pory sie nie dowiedzialas to juz sie nie dowiesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Też tak myślę, bo jaka może być rada na taki temat, to pewnie zalezyod tak wielu czynników, że nikt tu żadnej właściwej rady nie udzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Dziwniście ludzie...Jak wpada nawaiedzona paniusia i chwali się 39 letnim kochasiem i tym jak jest atrakcyjna, jak mi wyrzyguje moją wagę jest ok.Jeśli ja próbuję jej impetynencję utemperować to jestem wróg.Mam ładne cycki, to grzech?Jakbym miała ładną twarz to bym napisała, że twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×