Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość
kazda w miare inteliegntna kobieta ktora c*********o jak autoreczke swedzi bierze sie za siebie i przestaje zrec bo jest swiadoma tego, ze z tlustym cielskiem nie ma zadnych szans :-O a to glupie, stare krowisko wie doskonale, ze jest brzydka i odpychajaca, wlezie na kafeterie i zali sie jaj j******a :-O Wez sie za siebie krowo glupia !!!!!!!Przez ponad 60stron pytasz o rade!!!Trzeba miec nasrane we lbie zeby byc takim durnym idiota jak ty:-ORada jest jedna SCHUDNIJ I STUL TA CHAMSKA JEDACZKE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.A sama sobie schudnij jak ci to przeszkadza. Ja nie musze sie odchudzac i mam ciebie w d***e. Wyjdz na ulice i sie spytaj facetow co im w tobie przeszkadza, to bedziesz miala nareszcie obiektywna i szczera rade. Jestes TOKSYCZNA!!!!Ludzie, ktorzy w twoim wieku nie mieli zwiazku sa chorzy i nienormalni i nie ma to z ich wygladem nic ale to zupelnie nic wspolnego !!!Tylko z tym, ze sa toksyczni i odpychajacy. Nikt sie z takim czyms wiazac nie bedzie. Mieszkam za granica i znam od cholery fajnych facetow w twoim wieku, wielu Polakow. Zadbani, z kasa i klasa itd. Mam znajomego ktory uwielbia okragle babeczki ale na ciebie by dupa nie spojrzal bo ty takiemu facetowi nie masz nic do zaoferowania.O takich to sobie pomarzyc mozesz tyllko.W zyciu nie widzialam tak tepego babona :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I odpowiadajac na twoje pytanie, to tak jestes stara. I nawet nie masz co startowac do mlodych i swiezych 20latek. Ty juz swoje zycie przezylas, a teraz spadaj na wierzbe liczyc gruszki :o Bo ze starego mlodego nie wyczarujesz, a nie kazdy gustuje w antykach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnostwo ludzi tu bylo. Radzili po dobroci. Kazdego zmieszala z gnojem, na kazdego prula ten swoj niewyparzony ryj :-O nikomu nie podziekowala tylko kazda rada to psychopierdy dla niej. Ty jestes jednym wielkim psychopierdem i sie nie dziw, ze ludzie po tobie jezdza bo przy tobie zyc sie odechciewa a nawet srac :-O :-O:-O Taki facet o ktorym marzysz szuka kobiete Z KLASA !!!!A Ty nie masz jej za grosz !!!Myslisz, ze jak bedziesz pruc na wszystki ryj to kazdy bedzie c**przyskaliwal jakas ty inteligetna i elokwenta a gowno prawda:-O jestes zywkla wulgarna, zgorzkniala stara rura. Facet przy tobie to sie najwyzej przekreci i kopnie w kalendarz bo kto wytrzyma takie cos :-O:-O:-O I nie p*****l, ze tu nikomu nie ublizalas. Poczytaj twoje odpowiedzi do dobrych ludzi ktorzy tobie radzili psychopierdzie ty :-Ozebys zngila w tej swojej wsi.Jednej imbecylki mniej by bylo na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Goldbaum
Oj pokazałyście swoją klasę i poziom, kucharki i pokojówki z wielkiego świata... bez obrazy dla normalnych i kulturalnych kucharek i pokojówek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Transbuba
Czterdziestka - nie jest z Tobą tak źle. Czy raczej nie byłoby tak źle, ale jesteś trochę zbyt przemądrzała. Ty wszystko wiesz, myślisz schematycznie, a doświadczenie czerpiesz z synkretycznego środowiska. Poza tym przeceniasz wagę intelektu w życiu. Wbrew pozorom nie jest aż tak bardzo potrzebny do szczęścia, ba czasami nawet przeszkadza ;). Poza tym rzie Twój brak szacunku do kobiet ładnych. Nie słuchaj tych swoich biurew, które twierdzą, że ich kobiecość skończyła się po 40. Jest mnóstwo takich, które dopiero wtedy czerpią z życia. Nie rozumiem też co masz do Panów ok 50 skoro sama masz 44 lata. To są jeszcze zadbani i pełni życia facec*****szą do Ciebie tylko starsi? Podejmij pałeczkę, ucz się na tych na których Ci nie zależy, bez napinki ćwicz sobie jakw ogóle rozmawiać z facetem. Posłuchasz komplementów ( to pewnoe jeśli jesteś jak piszesz kobieta inteligentą, ciepła z czarnym poczuciem humoru), przyjmuj je, dziękuj i nie neguj. Jesteś lekko dziką, zranioną kobietą. Ja radziłbym Ci trochę odizolować ię od kumpelek, które narzekają na facetów, nie wchodzić z nimi w rozmowy, nie przytakiwać, nie spodziewać się tego samego. Jak się tak nakręcisz rozmową przeciw chłopom to patrzysz na każdego jak na potencjalnego krzywdziciela. Głowa do góry, powoli wygrzebiesz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆĆĆĆĆĆ
Matko! Ta trollówa, która pisała sama ze sobą od godziny 00.16 do 1.46, koniecznie musi zmienić lekarza, bo leki, które jej przepisuje, niestety nie dają pożądanych efektów:o Biedna, samotna, zahukana istota, której dzień zaczyna się od kafeterii i kończy na niej. I jak śmiesz pouczać autorkę, zahukańcu jeden, skoro sama nawet nochala nie wypuszczasz na zewnątrz:o. Zmień lekarza natychmiast i przestań zaśmiecać topiki, a robisz to od dawna i nie tylko ten. Współczuję ludziom, którzy cię utrzymują:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co nie ma pecha
Wczoraj padłam. Odpowiem na pytanie do kogoś innego. Tak, wg mnie wyglądasz na niezdecydowaną albo nie umiesz jasno przekazać, czego pragniesz. Każda Twoja myśl ma drugie dno... Mam nadzieję, że dziś masz lepszy humor ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,Asterko,GOŚĆĆĆĆĆĆĆ,czy jakie tam masz jeszcze niki.Juz w gazeta.forum.samotni dymu narobilas.Jak śmiesz :D :D :D Normalna strzyga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgdgh
dajcie linka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Fakt większość wypowiadających się to chamska gawiedź i plebs. Ale każdy czyta z wypiekami na tawrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Żądny igrzysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Przecież pozostałe teamty nie są tu wcale ciekawsze i madrzejsze. :D Nawet ja już jestem be. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trolluś stosuję cudną praktykę - pisze sam ze sobą na niby różne sposoby.Niby , bo pisze w ten sam sposób - wystarczy trochę umiejętności analizy tekstu.Też mam w pracy do czynienia z wariatami, którzy podszywają się pod rózne osoby.albo pod gali anonimów.Stwarza w ten sposób sytuację, że wiele osób zaczyna wierzyć, że rzeczywiście jestem chamska i wredna.I robi sztuczny tłok - sprawiając wrażenie Wielu, wielu krytykujących mnie osób.A ludzie nie czytają ze zrozumieniem i dają się nabrać. Troll jest podwójnie wredny, bo stara się mnie nie tylko zdyskredytować ale i obrazić.Dotknąć do samej głębi jestestwa i wpędzić w mega depresję.WYDAJE MU SIĘ, ZE JEST INTELIGENTNY I ZNA PRAWA PSYCHOLOGII.Tylko MYLI SIĘ W SWOICH TEORIACH CO DO MNIE.BO LUDZIE JAK BARANKI BĘDĄ MU WIERZYĆ I PRZYKLASKIWAĆ.aLE NAJWAŻNIEJSZYM JEST TO , ZE JA GO PRZEJRZAŁAM JUŻ DAWNO I MOŻE MI SKOCZYĆ. Tak wrednej i głupiej osoby jeszcze w życiu nie spotkałam.W porównaniu z tą osobą jestem krainą łagodności, optymizmu i szczęścia. TROLLU NAJDROŻSZY IDZ DO PSYCHIATRY MÓWIĘ Z TROSKĄ BO MASZ ZRYTY BERET I DUSZE PRZEZARTĄ SZALEŃSTWM I ZŁEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Dzięki drogi gościu za link do kogoś kto mysli podobnie.JAK SMIESZ - A TO DOBRE .ŚMIEM I BEDĘ ŚMIEĆ DŁUGO.I ŚMIAĆ SIĘ z TROLLOSTWA. Dla wyjaśnienia ja nie musze się kryc pod wielonma nickami mam jeden.tylko komus kto tak robi przychodzi to do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd
Też mam w pracy do czynienia z wariatami, którzy podszywają się pod rózne osoby.albo pod gali anonimów.Stwarza w ten sposób sytuację, że wiele osób zaczyna wierzyć, że rzeczywiście jestem chamska i wredna.I robi sztuczny tłok - sprawiając wrażenie Wielu, wielu krytykujących mnie osób.A ludzie nie czytają ze zrozumieniem i dają się nabrać. :D w pracy juz ci sie to zdaza :D oj to zle z toba :p jakas ty biedna :D nawet w pracy juz cie przesladuja :Da przeciez jestes taka dobra, slodka owieczka :p tylko swiat jest zly :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd
leniwa krowo , na bezrobociu siedzisz bo od rana do wieczora tylko z**********z po forach i zalisz od 10 lat, ze cie nikt nie chce wyroochac :p a jesli pracujesz i w czasie pracy robisz sobie takie rozrywki to sie nie dziw, ze ludziska po tobie jezdza :p jestes jak nowotwor zlosliwy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Trollu psychopierdzie, nie chce mi się z toba gadać.Z szurniętymi babskami nie gadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd
jestem krainą łagodności, optymizmu i szczęścia. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
a ty trolu tez do pracy sie nie garniesz jak widac, tylko bluzgasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd
Re: Asterko Autor: ame_belge34 ☺ 14.07.13, 13:59 Dodaj do ulubionych Odpowiedz No wlasnie i tego nie rozumiem, bo z jednej strony faceci dla Asterki to banda lajdaków, nieczulych na ludzkie nieszczęscia i myslacych tylką tą druga glową, a z drugiej strony tak bardzo chce stworzenia związku z facetem. Mi tu rozdwojeniem jaźni pachnie .... sterko Autor: sunmoonstars ☺ 14.07.13, 13:50 Dodaj do ulubionych Odpowiedz Przeciez juz wiesz Ame, ze facet to lek dla Asterki na cale zlo tongue_out Nikt jej nie moze pomoc tylko facet, ktory ja pokocha. Niech wierzy w bajki. Przeciez nie zabronimy jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd
Dla nieśmiałych i samotnych założyciel: ame_belge34 Re: Asterko Autor: lenny_small ☺ 14.07.13, 13:52 Dodaj do ulubionych Odpowiedz ...urodzona optymistka i ta wiara w facetów...powala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd
Re: Asterko Autor: lenny_small ☺ 14.07.13, 14:03 Dodaj do ulubionych Odpowiedz ...bo face Ci to nieprzydatna do niczego banda...ale jest Ten Jeden...książę...i On jest inny...tylko trzeba Go odszukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd
Re: Asterko Autor: ame_belge34 ☺ 14.07.13, 14:07 Dodaj do ulubionych Odpowiedz ale ze ksiąze wsród bandy łajdaków i koniec konców jest taki, ze ten też się łajdakiem okaze, wszak kto z kim przystaje takim się staje Re: to jest fak, to jest k***adrożej... Autor: asterka10 25.12.12, 18:58 Dodaj do ulubionych Odpowiedz Noajddę może zmień forum?Na tym właśnie przestałeś być wiarygodny.... Organicznie nie znoszę takich patałachów i malkontentów jak Ty.Marudzą, zrzędzą obrażają wszystkie kobiety.A wina leży w nich bo mają kosmiczne wymagania. Dzieciata nie Starsza nie Mentalnie i wyglądowo niezgodna nie Za daleko mieszkająca nie Na kopy takich popaprańców, księciuniów wybrednych. Kłamiesz, marudzisz, nuuuudzisz jak cholera. I nie przepraszam za patałacha.Patałach to za mało by określić dobrze Twą zwichrowaną psyche. CO ZA KULTURA :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd
Re: to jest fak, to jest k***adrożej... Autor: asterka10 19.12.12, 23:11 Dodaj do ulubionych Odpowiedz I zaraz nasz drogi rafae poleci z k...na temat kobiet.Kobiety skarbie jak faceci są różne.I bywają takie, które i po 9 miesiącach nie chcą dziecka.Macie wyłączność na "niechcenie"????? I tak to jest jak się wybiera ładne, młode pustaczki.Okazuje się, że żaden z nich materiał na partnerkę i żaden na matkę waszych dzieci.Różnica jest taka, że one się nawet nie kryją i nie udają , że są inne.Tym się różnią od części facetów, którzy kreują się na ideał chodzący. Kobiety też są niedobre i jak widać nie tylko ja płaczę , że mi niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd
Re: to jest fak, to jest k***adrożej... Autor: asterka10 20.12.12, 10:49 Dodaj do ulubionych Odpowiedz Trochę lat już na tym świecie żyję i jakoś tak niechcący przekonałam się, że większośc atrakcyjnych fizycznie osób ma pewne skazy powazne charakteru wynikające z tej urody właśnie.Kobietom i mężczyzom, których bliźni adoruja i sie zachwycają woda sodowa uderza do głowy.Oni nie muszą się starać, wszystko przychodzi im o wiele łatwiej - tak , że w końcu mają roszczeniowe podejście do świata.Oczywiście generalizuję, ale wiem jakie potrafią być atrakcyjne dziewczyny i kobiety dla swoich mniej ładnych koleżanek.Wtedy, kiedy nie muszą się starać i nie zależy im na czyjejś opinii. A co do wymagań noajdde, faceta w tej dziedzinie nie przebije ŻADNA kobieta.Choćby Ciebie.Niezbyt urodziwa kobieta, tez ma prawo wymagać.Uroda to nie wszystko. OD LAT ROZ******LASZ TE SWOJE CHORE TEORIE PO NECIE TROLLU ZFRUSTROWANY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd
Re: to jest fak, to jest k***adrożej... Autor: asterka10 20.12.12, 20:56 Dodaj do ulubionych Odpowiedz Wiesz, nudzi mnie ta dyskusja.Poczytaj sam siebie i dojdziesz do takich samych wniosków jak ja.Szukasz młodej, ładnej.równolatki za stare, nieatrakcyjne kobiety wymagające (jakby nie miały prawa wymagać, normalności chociażby)Nie jesteś w swoich aspiracjach odosobniony , podobne ma 90% facetów, w różnym wieku, atrakcyjnych, nieatrakcyjnych .ŁADNA I MŁODA- to dwa najważniejsze kryteria męskich wyborów.Czym się różnisz od innych mężczyzn - ONI TAK NIE MARUDZĄ.Albo spuszczają z tonu i wybierają nie takie młode i ładne, albo LITUJĄ SIĘ NAD RESZTĄ LUDZKOŚCI I NIE WYLEWAJĄ SWYCH FRUSTRACJI NA FORACH. WIESZ, JESTEM W TEJ NIEWIDOCZNEJ OGROMNEJ POPULACJI KOBIET, KTÓRE SĄ SAME BO NIE SĄ WYSTARCZAJĄCO ŁADNE, A MAJĄ JAKIEŚ OCZEKIWANIA I NIE BIORĄ PIERWSZEGO LEPSZEGO KTÓRY SIĘ NAWINIE.TWOJE TEKSTY O TYM, ŻE KOBIETY WYBIERAJĄ TYLKO BOGATYCH I PRZYSTOJNYCH DOPROWADZAJĄ MNIE DO A P O P L E K S J I. Bo ja nie chcę ani bogatego, ani pięknego .NORMALNEGO . :D A Ty jestes normalna ? :D I keidy sie zlitujesz nad reszta ludzkosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd
Re: to jest fak, to jest k***adrożej... Autor: asterka10 20.12.12, 22:35 Dodaj do ulubionych Odpowiedz A co jest złego w 40?Dzieci nie zamierzasz mieć jak słyszałam, a nawet je można jeszcze po 40 mieć.Rozumiem mężczyźni mogą wybierać młodsze nawet o 20 lat, my nie?A może ja nie lubię panów pod 60 i chciałabym się odmłodzić z 30 paro latkiem?Nie wolno mi? Wiesz, napisałam parokrotnie czemu jestem sama.Wcale nie czekałam na księcia z bajki i tym bardziej agenta tomka, czy diabli wiedzą kogo. Denerwują mnie Twoje posty, bo większość facetów zachowywała się tak jak Ty .Wypłakiwali mi się w ramię, że nie ma normalnych kobiet.Pytali dlaczego kobiety są piękne albo inteligentne.Traktowali jak kumpla, zapominając na śmierć , że mają przed sobą kobietę. w takich chwilach czułam się hermafrodyta i miałam ochotę jednego z drugim pacnąc raz a dobrze. Organicznie nie znoszę facetów, którzy nie lubią kobiet, uważają nas za durne idiotki, które lecą na kasę albo wygląd.Nie lubię mężczyzn dla których liczą się tylko zewnętrzne pozory i nie potrafią dostrzec jak dużo fajnych, wartościowych i samotnych kobiet jest w około.Tylko żadna z tych kobiet nie chce faceta, który nie będzie jej dostrzegał i uważał za godną zainteresowania.Albo będzie szukał pocieszenia bo ideały go odrzuciły. NIE JESTEM WYBREDNA - NIE CHCĘ BYĆ PO PROSTU TOWAREM ZASTĘPCZYM, CHCĘ BY KTOŚ MNIE KOCHAŁ ZA TO JAKA JESTEM A NIE JAK WYGLĄDAM.OCZEKUJĘ ZDOBYWANIA, ZAINTERESOWANIA I BYCIA DLA MĘŻCZYZNY TĄ WYJĄTKOWĄ TAK JAK KAŻDA KOBIETA. :D🖐️ nie nudzi ci sie p******ic w kolko jedno i to samo :D :D :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd
Re: to jest fak, to jest k***adrożej... Autor: asterka10 22.12.12, 16:55 Dodaj do ulubionych Odpowiedz Wiesz, to C***owiem wyraźnie to co delikatnie Ci sugerowały dziewczyny.Miałeś szanse i możliwości - u mnie.Gdybyś mnie dokumentnie nie zniechęcił swoim malkontenctwem , marudzeniem i podejściem do życia.Tym, że tak na prawdę masz wymagania jak cholera i ja nie będę dla Ciebie wystarczająco dobra. I zakładam się , że nie byłam pierwszą kobietą i pewnie nie ostatnią, którą totalnie do siebie zrazisz.Piszę to noajdde, byś sobie przez święta pomyślał nad swoim życiem.Bo alibi, żadna mnie nie chce, bo wolą bogatych i pięknych właśnie się skończyło. To taki mały świąteczny prezencik ode mnie - co z nim zrobisz Twoja sprawa.Zacznij więc baczniej rozglądać i słuchać tego co mówią do Ciebie ludzie.Szczególnie kobiety. :D I CO JESCZE BEDZIESZ SIE WYPIERAC ZE TO TY????TO TYLKO KTOS KTO MYSLI PODOBNIE JAK TY??? :D ZAKLAMANA RURO :D OD LAT TROLUJESZ PO NECIE I SIE WYZYWASZ NA LUDZIACH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę drogi Trollu Psychopierdzie, że masz rację. Ta zrzęda brzmi jak zrzęda nasza autorka ;-) Jesteś genialny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×