Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość Czterdziecha co ma pecha
Odszedłeś...Wróć, przecie ja cię kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha bez pecha
Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd Oryginal
jescze idiotko nie skumalas czy jestem mezczyzna czy kobieta :-O o ja p*****le :-O kazdy widzi, ze jestes Asterka zaklamana p.......zdo smierdzaca bo teksty sa identyczne slowo w slowo psychopatko :-O:-O:-O Na wyborczej zrownalas mnostwo osob z blotem i tutaj tak samo. kto ci tu zostal???Zwiedla doopa???Zwiedla doopa to ty imbecylko, sama do siebie piszesz. A ja twoje foty widziec nie chce bo pewnie bede cala noc rzygac :-O ofiaro losu ty :-O Trollem to jestes ty, bo nie wirze, ze sa tak durne, p*****lniete baby na tym swiecie :-O:-O:-O po c***a zakladasz te ****** tematy o tobie??????Schudnij spaslaku i moze pierwszy raz w zyciu poczujesz co to byc kobieta bo ty nia defintywnie nie jestes !!! A na koniec zadrosna kutwo, zamiast jezdzic na 40ce BEZ PECHA to lepiej naucz sie od niej KULTURY i KLASY. Jestes nikim :-O 100 kilo tluszczu i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Jem kupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
jem kupę ze smakiem , nawet niezła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
To twoja dieta Trollu. Nie odpowiedziałeś na pytanie - ranisz moje serce.Moje, Wujka stefana Asterki i Bóg Raczy wiedziec kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Ty mówisz o kulturze i klasie.Ale po co mi ona .Do rozmowy z tobą, ani kultura ani klasa niepotrzebna.I wiesz, ja tak mogę długo.Jak Owsiak do końca świata i dzień dłużej.ale mi się odechciewa po woli .szkoda mi czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Dobrej nocy Trollu.Dziękuję za udany wieczór.Dawno się tak nie uśmiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Jesteś lepszy od Borisa Viana i "Kompleksu Portnoya razem wziętych.Tyle cudnych teorii spiskowych lęgnie w twoim mózgu.Jak robak w zepsutym mięsie.Tylko to słownictwo, takie ubogie...Ale popracujemy nad nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra Czterdziecho juz daj spokój z ta stara literatura. Poczytaj cos nowego, znam i ViAna i Strugackich . Poczytaj cos nowego i nie myśl ze blyszczysz tu intelektem . Mnie to np wkurza co piszesz. Weź sie do cholery za siebie. Mnie tydzień temu zaczął bolec kręgosłup i juz od 4 dni jestem na fitness . Wyglądam w tej chwili jak wyrzucona na brzeg 45 letnia wielorybica ale zmienię to . Po prostu to wiem. Jestem jakiś czas temu po rozwodzie, zajadalam stres ale zamierzam byc szczęśliwa . A ty jęczysz i sie tu wymądrzasz. Ok, lem lemem tez go lubię ale kurde ŚWIAT POSZEDŁ DO PRZODU KOBIETO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
A ja sobie piję kawę i czytam "Nowy , wspaniały świat".Wolę to niż "Módl się, jedz i kochaj" - tym bardziej, że pierwszego nie robię, a dwóch pozostałych rzeczy mi nie wolno.Wczoraj skończyłam "Doktora Sen" czytać po raz drugi zresztą.W odwodzie "Anioł w kapeluszu".Optymizm Szwaji mnie nie denerwuje, bo jest mądry, racjonalny i wypływa z jej serca.To przecudowna, zabawna osoba - miałam kiedyś przyjemność poznać ją na spotkaniu autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmikaZZ
Poczytalam ... Ręce mi opadły ... Autorko mam dla ciebie ta dietę ale serio po tym co przeczytałam jedyne co mogę to sobie własna głupotę wyrzucać ze zawracalam komuś głowę dla kogoś takiego jak ty. 40 bez pecha, saturday ... I cała reszta fajnych babek z początku tematu jesli założycie jakiś temat dajcie znać bo chętnie z wami kontakt poddtrzymam. Trolu od cytatów ... Jestem za demaskowaniem takich osób bo sama miałam tu podobna sytuacje ktos zaczął mnie i moja rodzine obrażać ( autorka wątku pewnego) jako gość tylko dlatego ze odważyłam sie kulturalnie przeciwstawić jej poglądom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam kiedyś jedną książkę Szwai i dawno nie widziałam tak kiepskiej , płytkiej książczyny. Bajki dla ubogich duchem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womaxxx
Bo ona ma swoje własne wydawnictwo to może każde g... wydać. Jakie tylko chce pierdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wyszło szydło z worka autorko. Nie znasz wspolcżesnej literatury niestety która nie tylko opiera sie na czytadlach dla pan typu jedz módl sie i kochaj. Nie rozwijasz sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
miałam juz tu nie pisac, ale nie wytrzymam...kuzwa czy czytacie wspaniała literature main kampf i poradniki, buhaha, a jeszcze net i klaudie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
womaxxx jako o taoistce miałam lepsze zdanie, tez czytałam puchatka ipodobał mi sie, ale ty uwazszasz sie chyba za krzewicielke tychze idei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Ty chyba nic nie czytasz, przynajmniej ze zrozumieniem.Albo po łebkach jak większość ludzi.Wyraźnie napisałam wolę to od "módl się"....Ale to jak powiedziałam trzeba UMIEĆ czytać.Bo jeśli się nie UMIE to nici z czytania. AmikaZZ - ZAŁAMUJESZ MNIE.DAŁAŚ SIĘ ZMANEWROWAĆ TROLLOWI. Przykre to.Jemu właśnie o to chodziło. Rozegrał to perfekcyjnie.A TY I WIELE OSÓB ŁYKACIE JEGO BAJECZKI. Wierzysz trollowi trudno - masz mojego maila jeśli zmienisz zdanie.I pomyślisz logicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
psychopierd, mimo iz twierdzi ze jest kobieta, przypomina mi malego chłopca podnieconego tym, ze moze tu klac i bluznic do woli, bez konsekwencji, ze mama wytarga go za uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
polecam druga ksiazke autorki módl .... na temat historii małzenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
TROLL WYGRAŁ. co pokazuje szanownemu optymistycznemu państwu, ze optymizm nie jest do końca optymizmem - bo bardzo łatwo dają sobie wmówić , ze ktoś jest tak paskudny, ze to aż nie miesci się w głowie.Ci ponoć optymisci dawali się panoszyć trollowi, opluwac, lżyć i wyzywać inna kobietę.OPTYMISCI?ŻYCZLIWI?DOBRZY LUDZIE?POZYTYWNIE NASTAWIENI DO ŚWIATA??????? NIE - ZABAWECZKI W RĘKACH TROLLA. Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd
ales ty j******a :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha bez pecha
AmikaZZ - proszę bardzo: f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5839314 (mam nadzieję, że da się wkleić). Uważam, że mimo wszystko, skoro udało Ci się z wielkim trudem zdobyć jadłospis, warto go podać Pechowej Czterdziestolatce. Może kiedyś do niego sięgnie, a utrata wagi sprawi, że radośniej zacznie patrzeć na życie i innych ludzi. _ Też nie przepadam za Szwają. Wydaje mi się, że jej książki są kompletnie oderwane od rzeczywistości i przedstawiają strasznie uproszczony obraz świata i ludzi. Ale czytałam tylko dwie. Grocholi też specjalnie nie lubię, ale jeśli komuś nie przeszkadza jej naiwność... Wolę już wczesną Chmielewską (kryminały) za humor - i wczesną Musierowicz (obecne jej "dzieła" są dla mnie nie do strawienia). _ Nie wiem, czy wiecie, ale w chwili obecnej każdy może wydać książkę. Wystarczy zapłacić za druk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd
no to wydaj ksiazke blerwo :D Autor : Asterka10 Tytul : dlaczego jestemprzeroczysta i mnie nikt nie chce? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha bez pecha
Zwiędła ruto - wydaje mi się, że jesteś niezadowlonym smutasem pokroju Autorki czy wręcz jej alter ego :( Nigdzie nie krytykowałam innych za to, co zwykli czytywać i nie rozumiem, dlaczego Ty krytykujesz mnie. Nie uważam się za znawcę, konesera literatury współczesnej, nie gonię za nowościami wydawniczymi. Czytam to, co uważam za przydatne, ciekawe (jest to ocena subiektywna) czy po prostu to, czego czytanie sprawia mi przyjemność - nie zawsze są to dzieła "wielkiego formatu", zdarzają się i pospolite czytadła, zwłaszcza, gdy jestem zmęczona i nie chce mi się wysilać. Każdy ma prawo czytać to, na co ma ochotę - ja np. nie przepadam za biografiami i książkami historycznymi, ale nie uważam ich z automatu za bezwartościowe, nawet przeciwnie. Tak, Zwiędła ruto - "czytam net". I co z tego? A Ty co robisz? Na tym temacie? Wiele wartościowych porad jest dostępnych tylko w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd
Czterdziecha bez pecha -mowie przeciez ze autorka sama ze soba gada :-O oczywiscie ze zwiedla ruta to ona :-O ale teraz moja wina, ze nikt zn nia gadac nie chce :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha bez pecha
Niektórzy ludzie nie wyciągają wniosków ze swoich doświadczeń, za niepowodzenia zawsze obwiniaja innych. Jeśli jakieś zachowanie w nieskończoność powtarzane nie dawało oczekiwanych rezultatów, oznacza to, że trzeba zmienić zachowanie. Do zobaczenia, wracam do pracy, termin mnie goni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd
Nigdzie nie krytykowałam innych za to, co zwykli czytywać i nie rozumiem, dlaczego Ty krytykujesz mnie. . bo to NARCYSTKA. Niektórzy ludzie nie wyciągają wniosków ze swoich doświadczeń, za niepowodzenia zawsze obwiniaja innych. - bo to NARCYSTKA wiekszosc narcystow to toksyczni ludzie, ktorzy gardza i ponizaja innych a sami siebie widza jak ona siebie : Himalaja nad Wiezyca -lecz tylko intelektualnie :D zeby chociaz to bylo prawda :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll Psychopierd
Czterdziecha bez pecha, Asterka chce cie teraz wygryzc :-O bo jestes madrzejsza, inteligentniejsza, masz partnera, jestes kulturalna z klasa no i w koncu zapewne atrakcyjniejsza niz ona a co najgorsze : masz partnera :-O:-O:-O i co sie dziwisz? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmikaZZ
Czterdziecha bez pecha niestety link nie wchodzi podaj mi tytuł topiku to znajdę :) Czterdziecha co ma pecha - poczytałam topik z gazety ... Nie ma szans zeby 2 rożne osoby pisały IDENTYCZNE co do słowa wypowiedzi , szczególnie na tak osobiste tematy. Jak będę miała chwile to Ci mimo wszystko wyślę to co dostałam w sprawie diety. Skoro juz jest zrobiona ale jestem pewna ze i tak nic z tym nie zrobisz bo no nie bedzie ci sie chciało ważyć produktów! albo usłysze zaraz ze jest to dieta nierealna i nie dla ciebie. Ja nie jestem ani super optymista ani super pesymista raczej realistka, a niestety ton twoich wypowiedzi wskazuje ze nie masz najmniejszego zamiaru nic w swoim życiu zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×