Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PanSkalski

Romansujemy

Polecane posty

Deidra a może się puścimy do sauny , poprzeszkadzać PanuSkalskiemu zrywać majowe kwiatki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_z_maja
byle do parowej... większa intymność zapewniona... a inni - na ławkach naprzeciwko, mogą się tylko domyślać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, gdy robisz coś, czego się inni domyślają ale nie są pewni, to jest to... podniecające dodatkowo. Np seks za parawanem na plaży albo w basenie... Lato by się przydało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, sauna to ciepło, ciepło to maj, maj to bez... bez, bez, idziemy bez majtek, Pleiades? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez majteczek do sauny. Chcę od razu zobaczyć Twe piękne ciało :) Wsunąć rękę pod ręcznik i poczuć jak jesteś mokra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu, wiedziałam, że czegoś zapomniałam :P Czy ktoś ma pożyczyć ręcznik? Teraz wszyscy zobaczą, jak mi Pleiades paluszki wypycha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Co wy macie z tymi ręcznikami w saunie a już w parowej to wogóle jakieś nieporozumienie :p Maja jak tam wczorajszy spacer ? A jak przemyślenia związane z sauną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_z_maja
A dziękuję, spacer był bardzo energiczny i energetyczny... bo trochę zimno było i trzeba było się rozgrzać szybciutko :) Też się zastanawiałam co z tymi ręcznikami... nie dość, że taki ręcznik od razu robi się mokry i zaczyna się kleić, to jeszcze blokuje pory... a to chodzi o to, żeby ciało dobrze się rozgrzało, odprężyło, chłonęło wszelakie pozytywne odczucia... Chyba się skuszę w najbliższych dniach na 2-3 sesje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moich doświadczeń zsaunowaniem wynikaja następujące wnioski sauna parowa -ręcznik zostaje poza sauną siedzimy na golasa , sauna sucha -ręcznik służy tylko jako podkładka pod dupkę. Więc i w jednym i w drugim przypadku pory nie są pozatykane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_z_maja
Ja w fińskiej rozkładam ręcznik na deski i kładę się na nim na brzuchu... na najwyższej półce... oczywiście jakiekolwiek kostiumy są niedozwolone, ciało musi odetchnąć... czasem marzę o tym, żeby ktoś dodatkowo pomasował mi plecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy dałbym radę poprzestać na samych plecach :D Nagie rozgrzane kobiece ciało za bardzo na mnie działa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_z_maja
Nie wiem, czy dałabym radę się wystarczająco mocno upierać do samych pleców, gdyby masaż był wyjątkowo dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykształcenia w tym kierunku nie mam :p Ale trochę tej sztuki w życiu się już nauczyłem , przynajmniej narzekań na moje ręce nie słyszałem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_z_maja
Chyba potrafię sobie wyobrazić :) Ooo, a mam bardzo rozwiniętą wyobraźnię :) Może dla odpoczynku ciąg dalszy w jacuzzi? Masz jakieś ulubione podwodne pieszczoty? Oczywiście prozdrowotne. Wszystko dla pełnego relaksu ciała i ducha. Po to tam w końcu poszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazło by się kilka odpowiednich technik masażu i pieszczot które potrafią sprawić dodatkową przyjemność w jacuzzi , wszystko zależy od ilości osób tam obecnych, ale nawet w tłoku można dyskretnie dać trochę przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazło by się kilka odpowiednich technik masażu i pieszczot które potrafią sprawić dodatkową przyjemność w jacuzzi , wszystko zależy od ilości osób tam obecnych, ale nawet w tłoku można dyskretnie dać trochę przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_z_maja
Oooo jak będzie tam ktoś jeszcze, to może być nawet bardziej ekscytujące... ruchy musiałyby być wówczas bardziej delikatne, subtelne... bąbelki by trochę zamaskowały... emocje też trzeba by mocniej ukrywać... co najwyżej jakieś westchnienia od czasu do czasu... nie wiem czy długo bym wytrzymała, mogłabym sobie przegryźć wargi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szybka Jola
Chętnie oddam się w ręce masażysty. Jestem z wawki mam 25 lat i uwielbiam męski dotyk ;) 696478257 zadzwoni ktoś??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj musiałbyś się powstrzymywać , a ja od czasu do czasu wykonywałbym trochę mocniejsze ruchy o z czystą rozkoszą patrzył w twoje oczy, które błagałyby o to bym zwolnił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj musiałbyś się powstrzymywać , a ja od czasu do czasu wykonywałbym trochę mocniejsze ruchy o z czystą rozkoszą patrzył w twoje oczy, które błagałyby o to bym zwolnił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D***** na tel słaba jakość i cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw cv potem może ktoś głupia p**do cię weźmie na raz jak chusteczki jednorazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_z_maja
moje oczy mogłyby tylko błagać o jeszcze :) nigdy o to, byś zwolnił :) musiałabym też dostać coś do ust, żeby powstrzymać jęk... bo jeszcze ratownik by przybiegł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo... Chyba musielibyśmy wrócić do sauny żebyś mogła dostać coś do ust , bo tak publicznie na oczach ratownika i innych gości w jacuzzi było by to niekulturalne, ale już w obłokach pary mogłabyś się wykazać :p , a nie wątpię że potrafisz się odwdzięczyć za ten masaż którego finał będzie wykonany moimi ustami i języczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_z_maja
no więc chodźmy do tej sauny... skoro już chcesz finału... czy też musisz... ja w sumie też już nie mogę się doczekać... ale jeśli mam się w pełni wykazać, to musimy jeszcze kilka razy wrócić na ten basen..... napięcie powinno rosnąć stopniowo... nie wszystko na raz... chodźmy teraz na kolację, po saunie jestem strasznie głodna, a po taaakiej saunie szczególnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolacja to bardzo dobry pomysł , proponuję spaghetti i lampkę wina , no i oczywiście świece :D , a więc smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×