Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PanSkalski

Romansujemy

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinaaa86
Robicie ochotę... Już robię się wilgotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mokra tak z samego rana? Toż to nienormalne :p Moja żona mokra jest tylko na basenie albo wieczorem pod prysznicem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O własnie, basen :) Pleiades, ten las i mrówki to może mi daruj. Jak już nie ma kawy, to może chociaż basen? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może cewnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poświntuszył czyli co? Porozwalał jedzenie dookoła, wychlapał wodę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho będzie zekz? :D bo nie wiem czy rudą już łapać za brochę :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogryzł ,possał ,pocałował i połaskotałbym cię po miejscach które na codzień skrywasz przed takimi jak ja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_z_maja
Dobry pomysł z tą sauną... ale moim skromnym zdaniem lepsza byłaby parowa... i duuużo pary.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja masz racje rąk mogłoby być o wiele ciekawiej para, olejki zapachowe i nagie ciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_z_maja
Podobno świetnie robi masaż w saunie - ciało jest rozgrzane, odprężone, zrelaksowane... więc taki masaż to sama przyjemność... podobno trzeba zaczynać od dołu, żeby dobrze pobudzić krążenie... najpierw stopy, łydki, potem uda... spokojnymi, kolistymi ********** ale! nie za delikatnie :) to ma być masaż w końcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_z_maja
komuś nie podobało się słowo "ruch" i je ocenzurował... nie rozumiem dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo autocenzura na kafe jest lekko rzecz ujmując niedorobiona :) A wracając do sauny chętnie bym w roli takiego masażysty wystąpił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_z_maja
Para zapewniłaby odpowiednią intymność... gdyby ręka masażysty zsunęła się niechcący i przypadkowo zbyt głęboko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_z_maja
Klasyk, ja zawsze próbuję zrozumieć... to mogą być bardzo interesujące skojarzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_z_maja
Rozumiem, że także tym językiem, który mi pokazałeś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wykluczone , jeżeli tylko byś tego chciała to i językiem bym chętnie pobłądził długo i namiętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_z_maja
Oooo cudownie!!! :) Musiałbyś się też troszkę pomęczyć z odsunięciem moich długich, mokrych włosów z piersi... przykleiły się do nich... masz sprawne i delikatne dłonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawne napewno, ale czy delikatne ? Raczej silne i męskie...Ale potrafię się nimi posługiwać również w delikatny sposób, i wiem jak subtelnie odgarnąć długie i wilgotne włosy żeby dostać się do pięknych piersi i szyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_z_maja
Och, moje piersi uwielbiają takie traktowanie... :) wiedziałyby jak się odwdzięczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mógłbym je delikatnie pieścić dłońmi, a później języczkiem okrężnymi ******* drażnił bym twoje sutki aż stały by się twarde i sterczące , potem zacząłbym bym je mocno całować i ssać a czasami przygryzać , jednocześnie moja ręką wędrowałaby w okolicach wewnętrznej części twoich ud a to wszystko w obłokach gorącej pary i z odrobina niepewności ze ktoś może w każdej chwili wejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja_z_maja
Łał..... Ty usiadłbyś na rozgrzanych, mokrych kafelkach, a ja mogłabym usiąść Ci na kolanach... wtedy moja pierś idealnie trafiłaby do Twoich ust... a ręce mógłbyś poświęcić do innych celów... Jeśli to C****suje, to przemyślę tę propozycję :) bo nawet mi się podoba :) Niestety, dziś jestem już umówiona na spacer... późną porą... ze znajomym, z którym jednak żadne stałe układy nie wchodzą w grę... co najwyżej wspólny spacer... Mam zamiar mieć na sobie tylko kozaki i długi płaszcz... taki element zaskoczenia... zobaczymy co będzie... lubię obserwować reakcje... To może jutro taka gorąca sauna będzie mega potrzebna... ;) Na razie uciekam, wpadnę później, całuję gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×