Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafeteriano

Jakieś piękne i inteligentne kafeterianki z klasą tu są

Polecane posty

jagnięcina !tak ;) polędwiczka wołowa.... nie mogę tu powiedzieć co bo mnie zgnoją że laski na to wyrywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laskami to możesz się podeprzeć, jeśli się połamiesz przy tym sporcie:) Dawaj, odwagi:) my Cię nie zjemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gratulacje:) podejrzewałam jakąś dziedzinę sztuki:) Ale czy na to się laski wyrywa? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na samo komponowanie raczej nie. bardziej na pianistykę ale ja już z tego wyrosłem. z pokoncertowych fascynacji kobiet która trwa zazwyczaj mniej więcej tydzień ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam ;))) jestem jak dziecko.za niczym nie gonię bo niczego specjalnie mi nie potrzeba.nie mam żony ,dzieci ani długów. czasem mieszkam w samolocie ale zawsze chciałem tak żyć. spontaniczność to dla mnie podstawa i definicja absolutnej wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie fascynowały się koncertem, nie Tobą:) A sztuka rzecz ulotna i trzeba z nią obcować, by fascynacja pozostała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwa sztuka nie jest ulotna ! prawdziwa sztuka jest wieczna.ulotna jest tylko "pseudosztuka"sztucznie napompowana przez media i tabloidy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spontaniczność nie oznacza, że jest się dzieckiem, tylko, że potrafi się cieszyć z chwili życia - chyba, że się mylę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież ja wcale nie łączę spontaniczności z dziecinnością :))) to moje dwie oddzielne cechy. moja dziecinność odnosi się jedynie do duszy. w życiu stoję twardo i mam te 40 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gazet nie czytam, telewizji nie oglądam, a trzeba po prostu potrafić oddzielić "ziarno od plew"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc możliwość spontaniczności jest wolnością absolutną? coś w tym jest, ale chyba nie wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolność i spontaniczność nie zawsze oznacza szczęście, a to chyba jest coś bez czego nie można żyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochh:) czyżbym wykazała się odrobiną inteligencji? ;))) Niestety wiem, że mam rację:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Ty berliner ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć wcale nie zamierzałam Cię dobić, tylko się trochę podroczyć;) w końcu wątek na forum uczuciowym jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli berliner :) dalej szukasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczucia... to pojęcie ogólne z olbrzymią rozpiętością, od nienawiśc**przez miłość po obojętność, bo w końcu brak uczuć to też uczucie. Więc chyba nie można powiedzieć, że komuś ich brak. Nie każdy je okazuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na razie pozdrawiam , kiedyś zajrzę tu do Ciebie:) jak koncerty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×