Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafeteriano

Jakieś piękne i inteligentne kafeterianki z klasą tu są

Polecane posty

No wiesz:) za granicą też takie ludziom wciskają? Musisz mieszkać baardzo blisko Polski:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie muszą wciskać ! dodajesz parę łyżek koncentratu pomidorowego i masz pomidorówkę!!!;)))pyszota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyszna pomidorówka, to na rosołku wieprzowo drobiowym gotowana, z lubczykiem, bazylią i śmietanką, serwowana z makaronem najlepiej domowym:))) Podobno masz pojęcie o gotowniu ;) na pewno?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.mam pojęcie ale czasem nie mam ochoty gotować.umiesz gotować taką fajną pomidorówkę ?;)) szkoda że nikt mi takiej nie robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie po powrocie ze świąt na taką wzięło:) Choć zup zazwyczaj nie jadam, to szybko zniknęła:) i innym też smakowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też czasem nie mam ochoty gotować:) a czy umiem? nie mi to oceniać:) Kucharką nie jestem, a jak już znajduję czas na gary, to robię to dla przyjemności, bądź spełniając swoje zachcianki:) Żadna knajpa czy restauracja tego nie zastąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjemność z gotowania daje wspólne spożywanie posiłków:) w moim wypadku to przyjaciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja posiłki spożywam samotnie lub w towarzystwie swoich myśli tudzież telewizora.przyjaciół nie posiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko podobnie jak we wszystkim, radość w gotowaniu sprawia dzielenie sie z innymi, doznaniami smakowymi w tym wypadku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musisz być bardzo samotnym człowiekiem :( spontaniczność i wolność absolutna w tym wypadku jest tylko mydleniem oczu samemu sobie :( ale rozumiem, też czasami tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem samotny.mam swoją muzykę która jest całym moim światem. był ktoś kiedyś. ....był ale się zmył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca, pasje dają radość tylko wtedy, gdy możesz się nimi dzielić:) najlepiej z kimś bliskim, kto rozumie radość jaką sprawiają... uważasz, ze mogą zastąpić wszystko? to czego tu szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli nie masz się z kim dzielić to co wtedy ??? uważasz że wtedy nie ma przyjemności ? jestem typem samotnika.duże balangi dla wielu osób to nie dla mnie ! wolę skupić się na tej jednej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym ja się zajmuję? czymś przyziemnym, staram się przeżyć sama w obcym mieście, wśród obcych ludzi. Na zmywaku nie stoję ani, na miotle nie latam:) w Polsce z takich pensji nie dałoby się żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto mówi o dużych balangach:) żyjąc wśród ludzi jednak są okazje by nie być samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uciekłam. Czasami życie układa sie tak, a nie inaczej i trzeba iść naprzód, czasami w nieznane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystko szukasz tej jednej osoby z która mógłbyś się dzielić radościami, pasjami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że tak ale to zupełnie inny rodzaj międzyludzkich relacji. profesjonalne podejście do sprawy. muzyk i jego odbiorcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×