Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trololol

cześć jestem facetem i odpowiem na niemal wszystkie wasze pytania

Polecane posty

Gość przyjaciółeczka
gdybym wiedziała, czy facet o to dba, nie pytałabym Ciebie :P zastanawiałam się, bo zaobserwowałam, że dla kilku moich kolegów/znajomych to sposób na flirt -- jakieś zdobienie na paznokciach jest dobrym pretekstem do chwycenia dziewczyny za dłoń... choć po zastanowieniu przyznaję, że to było głupie pytanie ;) pij dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol pijany
to nie skromne ale masz mnie :) to nie pretekst do spojrzenia na dłoń, to pretekst do chwycenia za dłoń i zagajenia rozmowy :) niby nie wiele, a jednak to różnica :) dziękuję i zamierzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, fajnie, że mam :) baw się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
gość powyżej to oczywiście ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol pijany
irytują mnie te posty dziś :( poważnie, czy to ja jestem mega arogancki czy ludzie są beznadziejnie niezaradni? bawiłem się przeciętnie, na szczęście już koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
sądzę, że ludzie są po prostu ciekawi, a anonimowość sprawia, że stają się bardziej śmiali w formułowaniu myśli :) Ty tylko dałeś im do tego okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego faceci odchodza bez słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
odpowiedz mi jeszcze na pytanie o najgorszą zemstę kochanki :P w sumie interesuje mnie to bardziej niż te przeklęte paznokcie, niepotrzebnie rozwinęłam tak drugie pytanie, pewnie nawet nie zauważyłeś pierwszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol pijany
jak ktoś tam kto mnie szpieguje :D zauważył, zignorowałem swój własny temat. odchodzimy bez słowa z wielu powodów: bo jest to łatwe, bo nie zależy nam na partnerce ani jej uczuciach, bo tak zostaliśmy wychowani przez inne kobiety. pewnie jest tego więcej al nie jestem wszechwiedzący. x najgorsza zemsta kochanki...widziałaś nagi instynkt? nie? to dobrze :D powtórzę się kolejny raz. na mnie zadziała jej widok u innego faceta, a jeśli dodatkowo jest w czymś lepszy to i efekt będzie pokaźniejszy. zaboli też informacja o zdradzie. i tak, nie zauważyłem pierwszego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj szpieguje szpieguje zebyś wiedział swoja droga dzieki za odpowiedz na temat odchodzenia bez słowa w koncu ty też zniknąłeś z poprzedniego topiku bez słowa :( Zegnaj niedoszły męzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol pijany
trzymaj się małżonko, trafisz na lepszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sadzisz o zwiazkach z duza roznica wieku? ok 20 lat ona starsza od niego. ona 53 on 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol pijany
nie rozumiem takich związków, ale jestem ciągle mody. 56 lat to blisko dekada więcej od mojej matki :) dziwne, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol pijany
ups 53/36 to ciągle dużo..nie, nie wierzę w taką relację. szczerze do bólu, za chwilę będziesz babcią a on 40letnim facetem. jaki to ma cel? pieniądze? miłość? ufasz w wierność do grobu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie chodzi o erotyke, na pewno nie to jest powodem ich zauroczenia wiec co? milosc? ona jest dziewczeca, nie udaje takie ma usposobienie, radosne, niesamowicie przyciaga facetow wkolo ma adoratorow, jestem jednym z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol pijany
poważnie? jednym z wielu? wielu adoratorów 53 letniej kobiety? ja rozumiem, że w pewnym okresie każdy z nas fantazjuje o starszej..ale to się kończy w liceum, prawda? u ciebie widać zostało. stary, nie wiem. dorosły jesteś i sam kierujesz swoim życiem. życzę c***owodzenia, w końcu wiesz co robisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona sie nikim nie bawi, pewnie nawet nie zdaje sobie sprawy jaki posiada dar. wielka szkoda, ze ma tyle lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol pijany
mam sąsiadkę która mimo swojego wieku trzyma się niesamowicie dobrze :)....ale ma też córkę która od dzieciństwa mnie onieśmielała. do czego zmierzam? w ciemnio nie idź w to. ostatecznie spotkaj się z nią dla przyjemności jeśli tego właśnie potrzebujesz. popatrz na to z drugiej strony. czy ona potrzebuje "chłopca" w wieku swojego syna? na raz tak i to możesz wykorzystać :) do związku...? sam sobie odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spytam sieee
co myslisz o facecie ktory jest zonaty a szuka kochanki i jest gotowy placic za sex czy towarzystwo dodatkowo wspomnial ze mial juz wczesniej kochanke przez pol roku ale to ona zerwala z nimja nie rozumie po co taki facet tkwi nadal w malzenstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spytam sieee
co myslisz o facecie ktory jest zonaty a szuka kochanki i jest gotowy placic za sex czy towarzystwo dodatkowo wspomnial ze mial juz wczesniej kochanke przez pol roku ale to ona zerwala z nimja nie rozumie po co taki facet tkwi nadal w malzenstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki troll. potrzebowalem spojrzenia innego faceta na to wszystko. mnie stary nie chdzi o sprawdzeanie jak to jest ze starsza bardziej o jej obecnosc, jej spojrzenie, glos, mimike. eh stary takiej kobiety nie spotkalem jak zyje.ona nie uwodzi a jednak przyciaga, ciagle swieza,radosna, ma nie wiele a ma sie wrazenie jakby byla ksiezniczka w przebranu. jeszcze raz dzieki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol pijany
nie sądzę abym pomógł, mimo wszystko fajnie, że zauroczyłeś się taką kobietą. one tego potrzebują a ty możesz im to dać :) trochę sprytu, wysiłku :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza L
Hej autorze mam dziś 2 pytania: 1. Czemu tyle pijesz , i to w samotności do rana? 2. Co sądzisz o facecie który zakłada się o kobietę z ich wspólną koleżanką? Po kilku fajnych miesiącach znajomośc***próbach pocałowania, kilku fajnie spędzonych nocy na rozmowie? Czy ten facet mógł o dziewczynie myśleć poważnie czy po prostu robił wszystko, by ją zaliczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade wlasnie komunikacja miejska i prawie wszyscy stukają w smartfony :) z******ty widok :) tak tylko sie chcialam podzielić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SiksaR
rokokowa panna kuzwa tez jade komunikacja miejska i też widzę jak wszyscy siędza w telefonach, smartfonach i Bog wie czym tam jeszcze!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SiksaR
No słuchawki to standard:) Ja kiedys widziałam jak grupka chłopaków włączyła jakiegos p****la na laptopie jadąc mpk! O matko, gdybys widziała skrzywienie na twarzach staruszków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×