Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trololol

cześć jestem facetem i odpowiem na niemal wszystkie wasze pytania

Polecane posty

Gość Luiza L
Autorze odpowiedz ja mam tylko 2 pytanka: 1. Jaka jest dla Ciebie idealna dziewczyna z wyglądu? Podaj kolor i długość włosów, wagę, wzrost 2. Spod jakiego znaku jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. czemu facet np. w pracy zaczepia koleżankę ? jest dla niej z lekka złośliwy 2 jak rozumieć gest gdy szef stosuje wobec dziewczyny gesty typu idzie i obejmie ją w pasie , lub pogłaszcze po plecach . Czy uważać to za molestowanie czy tylko normalny zwyczajny gest ? 3 co robisz gdy dziewczyna ci się podoba ? 4 jak facet reaguje na odrzucenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy powiedziec zonatemu facetowi ze sie w nim zakochałam..?dopytywał kilkakrotnie,nie wprost. Za kazdym razem zaprzeczałam Ale stało sie,czuje cos,podejrzewam ze on tez. Tylko nie jestem pewna ?bo co to da..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy facet moze udawac obojtnego,po tym jak powiedziałam mu ze sie w nim nie źakocham,zraniony tak udaje?tak mu łatwiej?nie chce zeby sie tak zachowywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żonatemu facetowi to doopy nie zawracaj bo będziesz potem cierpieć ty, On, Dzieci jego i żona a g***o z tego mieć będziesz bo rola kochanki jest taka sama jak szaty od podłogi Uwierz mi wiem co mówię a nie piszę tego złośliwie ...lecz z doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem kochanka,do níczego miedzy nami nie doszło To trwa juz dluugo,w gre wchodza uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to odpuść sobie uczucia do żonatego A jakbyś czułą się będąc żoną której mąż zainteresował się lafiryndą która zamiast odejść i dać mu spokój rozmyśla w sobotnie wieczory o nim opanuj się kobieto i miej na uwadzę że tą krzywdę którą robisz komuś wróci do Ciebieeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza L
Dziękuję za odpowiedź. Wybacz za powtórzenie pytania o idealnej kandydatce :) Zadam Ci jeszcze takie pytanko co sądzisz o kobietach Bliźniętach i Strzelcach, podobają Ci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
pewnie to samo, co o 22-letnich dziewicach: żadna nie ma wypisanego znaku zodiaku na twarzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sądzisz o spotkaniu z inicjatywy dziewczyny w celu "wyjaśnienia" pewnych spraw, po tym jak chłopak zrezygnował sms-sem( nie widzi razem przyszlosci, znajde kogos lepszego, tak bedzie lepiej) nie chce robic jakichkolwiek wyrzutów i go "nawracać", tylko wyjaśnić całą sytuacje, bo bardzo mnie to boli i zastanawia, czemu tak się właściwie stało, czy może lepiej zostawić to tak jak jest i się nie ośmieszać? co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
nie ma sprawy, sam zaproponowałem odpowiedzi :) horoskop i cała reszta mnie nie interesuje. nie jestem ani przesądny ani nie wierzę w takie sprawy. z ciekawości za to przeczytałem na gazeta pl charakterystyki tych znaków, tj. o sobie, bliźniętach i strzelcach. w moim wypadku prawie wszystko się zgadza :O lol. co do pozostałych znaków..nie jestem pewien czy polubiłbym bliźnięta. to zmienna osobowość, ktoś skaczący z kwiatka na kwiatek, niestały, niezdecydowany i pewnie przy tym nie lojalny nie będzie dla mnie kompanem. nieco lepiej ma się sprawa ze strzelcem, chociaż tutaj pewnie problem zadziałałby w drugą stronę i to ja nie przypadłbym do gustu strzelcowi :D x nie traktuj mnie jak wszechwiedzące guru koleżanko. nie potraktował cię w porządku, to oczywiste. dlaczego zatem ty chcesz się za nim uganiać i próbować prostować sytuację? pokaż mu że jesteś silna. na faceta ( na mnie) nic nie działa silniej niż widok mojej ex z innym, powtarzałem to już tutaj zresztą. skorzystaj z jego rady i bądź szczęśliwa z innym, choćby na pokaz a jeśli go to ruszy tak jak mnie, to albo będzie się zadręczał i nie nie napisze, albo napisze. tak czy owak wygrasz :) nie jestem w stanie c***owiedzieć czy pisząc do niego się ośmieszysz. to zależy od twojego wewnętrznego poczucia dumy. nie wiem też o co mu chodzi. może sprawdza czy ci zależy i czy powalczysz a może faktycznie chce odpuścić sprawę. za dużo niewiadomych jak dla mnie. x znowu na pieprzonym kacu :o🖐️..wróć będę na kacu jak już mnie puści :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
ale składnia... :o nic już nie piszę aż nie wytrzeźwieje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza L
Ja jestem akurat Strzelec i było blisko romansu z pewnym Skorpionem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam gosc co wyzej i wczora
Zjadlo mi j w nicku:-( To straszn e miec dwa dni kaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
nie wiem, ten dzisiejszy tak naprawdę dopiero nadciąga :classic_cool: prawda jest taka że bywały dłuższe. zawsze znajdzie się okazja, koniec remontu, nowe mieszkanie, powrót zza granicy, czy złamane serce ;D X zaraz poczytam, zaciekawiło mnie to:) mogę i ja zadać tobie pytanie? co myślisz właśnie o skorpionach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam gosc co wyzej i wczora
J ..skorpionow nikt z pozoru nie lubi:-) Wpierwszym zdaniu nazekaja na skorpiony:-) a w drugim je kochaja:-) Z moich doswiadczen osoby nie przejmujacej sie horoskopami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto moje wnioski z wczoraj: 1. W ostatnim poście miało byc odreagować. Mam autokorekte i mi poprawia. Musze chyba w stopce uwagę umieścić, ze z gory przepraszam za byki i dziwne slowa :) 2. Postaram sie nigdy wiecej nie pisać na kafe "pod wpływem" ;) 3. Który dokladnie Davidoff? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
widzisz, mnie też nie interesowały. dopiero teraz po przeczytaniu obu opisów widzę w nich wiele podobieństw co do siebie. to dziwne, bo niby jakim zbiegiem okolicznośc***ora roku w której zostaliśmy poczęci czy może się urodziliśmy wpływa na nasz charakter? i znowu, pasuje tam wiele do mnie co mnie..intryguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
the game :) i bez stresu, domyśliłem się co miałaś na myśli..plus pisanie pod wpływem :) na tę chwilę tego nie skomentuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam gosc co wyzej i wczora
Wiesz bo horoskopy sie tak pisze by pasowaly kazdemu:-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
pewnie powinienem się zgodzić :D ale..zawsze to głupie ale :) dziś miałem okazje zobaczyć opis strzelca i bliźniaków. nie znalazłem tam wielu podobieństw do swojej osoby. zostałem wychowany w sposób jaki nie przyszedłby wam nawet do głowy. wiara w horoskopy, wróżby czy inne została mi wszczepione jako złe..niedorzeczne. dlatego nigdy się tym nawet nie interesowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
założeniem tego tematu było dawanie odpowiedzi na zadawane pytania :D dlatego na tę chwilę nie zaspokoję twojej ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam gosc co wyzej i wczora
Hihi ze zludzeniem i wiara ciezko dyskutowac:-) Jest KILKA opracowan, badan i eksperymentow psychologicznych ktorych opisy zmienily by zapewne wasz poglad ale myske,ze niedziela na kacu jest milsza z odrobina magii wiec niech wambedzie, ze w horoskopach cos jest:-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza L
Autorze ja muszę właśnie lecieć ale na pewno odpowiem Ci na pytanie myślę że jeszcze dzisiaj :) Cieszę się że stronka Ci się podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
nie zrozumieliśmy się :) nigdy nie kierowały i nie będą mną kierować horoskopy. tym co przykuło moją uwagę jest opis, charakterystyka danego znaku, a ten w dziwny sposób pokrywa z moim charakterem. możliwe, że to przypadek, w końcu to szansa jak jeden do dwunastu. można się wstrzelić :) x pisanie pod wpływem jest ok, raczej :D prawie mi dzisiaj wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×