Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trololol

cześć jestem facetem i odpowiem na niemal wszystkie wasze pytania

Polecane posty

Gość gość
siksa, twój nick mówi sam za siebie. małolata chyba jesteś, co ty myślisz, że będziesz wiecznie młoda? miło by ci było gdyby ktoś tak twoja reakcję komentował na coś czego nie rozumiesz?? oj panno, panno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość siksa, twój nick mówi sam za siebie. małolata chyba jesteś, co ty myślisz, że będziesz wiecznie młoda? miło by ci było gdyby ktoś tak twoja reakcję komentował na coś czego nie rozumiesz?? oj panno, panno.... Wez... nie p*****l że staruszkowie nie wiedza co to p****le!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
😴 bo z taką żonką u boku mu dobrze, posprząta, ugotuje, może czasem się prześpią. a może mają kredyt czy wspólny biznes? a dlaczego zdradza? rutyna w łóżku, brak pociągu do żony, niskie libido żony, k***wstwo z natury. co o nim myślę? typowy, niezadowolony ze swojego związku facet. x hej rokokowa panno:) nie przypominam sobie. możliwe, że w pomarańczy:) x witam Luizo :) ok odpowiem na wasze wspólne pytanie. piłem do rana w samotnośc***onieważ moje łóżka były zajęte przez przyjaciół którzy odpadli wcześniej. oczywiste, że mogłem się rzucić na jedno z nich ( łóżko oczywiście :D) i zasnąć obok któregoś, ale uczciwie trzeba się przyznać że lubię pisać. dlaczego piję aż tyle? ponieważ na początku roku wróciłem z anglii, a w ślad za mną przyjechało kilka osób :) tutaj spotykam starych znajomych których nie widziałem od dawna i tak jakoś się to toczy. lubię też pisać, to oczywiste :) a jak już się czemuś poświęcę, to tracę do tego głowę..swoją drogą, jak na kogoś kto ma braki w pamięci to widzę że pisałem całkiem składnie :D x zakład facet-kobieta-kobieta? nie spotkałem się. możliwe, że jest bardzo wyrafinowany i faktycznie celem było samo zdobycie, przez co wygrana w zakładzie. może też lubił ją wcześniej a to zwykły pretekst aby się do tego zabrać. możliwe też, że w trakcie zaczęło mu zależeć. dużo tych możliwe bo nie siedzę w głowie innych mężczyzn :) myślę, że jeśli trwało to kilka miesięcy a on się nie zniechęcił to może być z tego coś więcej :) x proste, czas podróży leci szybciej:) no i uciekasz w ten sposób od obcych jadących tym samym pojazdem :) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześc, mam takie pytanie: czy to normalne, ze facet zapomina o urodzinach swojej dziewczyny? Wszyscy tak amcie? Naprawdę nie mozęcie zapamietać tej jednej ważnej daty w roku? No i w zwiazku z tym, jak uważasz z meskiego punktu widzenia, jak powinno sie potraktować takiego zapominacza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
oko za oko ząb za ząb. celowo olej jakąś ważną dla niego uroczystość. jeśli go to nie ruszy to widać sam nie przykłada do tego wagi i nic z tym nie zrobisz:) zostanie rozmowa i informacja o oczekiwaniach a później czekanie przez kolejny rok na afekty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
a co sądzisz o seksie z eks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej' a czy to normalne ze facet który startuje do mnie na fejsie wysyła polubienia fotek u mojej zajętej koleżanki ( wspólny kolega) a do mnie w ogóle ??? O co tu chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
znasz moje podejście do seksu..jeśli jest możliwe to nie odmawiam go sobie. tylko, że dla nas nie musi on łączyć się z uczuciem. przeważnie kiedy jest się w toksycznym związku, czy zwyczajnie nie udanym to po jakimś czasie jedyne czego nam brakuje to właśnie seksu z ex:) x nie, o dziwo głowa mnie nie boli ani troszkę :) x tak to normalne. nie może cię adorować przez cały czas bo wyjdzie na desperata. może lubi ją bardziej, lub ma ładniejsze zdjęcia. może się w niej kocha a ciebie traktuje jako alternatywę. mogę tylko przypuszczać. skoro do ciebie startuje to masz z nim kontakt. zapytaj niby od niechcenia co myśli o waszej wspólnej koleżance i przyglądaj się jego reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to mam to gdzieś. On ma 38 a na rejsie codziennie. Napisał jej właśnie komentarz cudo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy facet może zakochać się po 2 spotkaniach ? Dostałam smsa że chyba się zakocha. Taki Bajer na mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćik
moj facet nie przepada za lodem, dlaczego? jak mu robie to ledwo stoi a przy ruchaniu maczuga jak znalazł. o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pyta nie błądzi 0009
a ja mam takie pytanie: jeśli kobieta ma hemoroidy i taki przerost skóry koło o***tu to facet może poczuć wstręt do takiej kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza L
Oki dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
nie traktuj mojej odpowiedzi jako pewnika. nie znam wszystkich detali. x hmm, teoretycznie jest to możliwe. w końcu terminy miłości od pierwszego spojrzenia czy słomianego zapału nie wzięły się z powietrza. ile ma lat? często zmienia dziewczyny? przeczucie podpowiada mi jednak że to bajer. x seksualność to skomplikowana sprawa. może ma kompleksy albo robisz to nieumiejętnie? sam nie raz musiałem to przerywać bo ze znudzenia mi wiotczał :/ x kobieta może poczuć wstręt i zablokować się z wielu powodów. pewnie nie mówimy o normalnym facecie z którym już sypiasz bo ten dawno to zauważył i mu nie przeszkadza. boisz się reakcji ewentualnego kochanka, tak? zależy od całego twojego ciała, jeśli jest choćby ok, a twoja osobowość to dopełnia to nie masz się czym martwić. przymknie oko na mały detal. nikt nie jest w końcu doskonały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
nie ma sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten od zakochania ma 35lat i teraz ze swoja niby byłą jest za granicą. Czuje ze mnie chce tylko do zabawy i mi nawija makaron. Dla mnie nie słowa się liczą lecz czyny. Dodam ze w Sylwka byliśmy razem.ale teraz i tak go nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
czyli to bajer :) gdyby był młody, to mógłbym w to uwierzyć..wtedy jakoś mocniej się czuje, wszystko dzieje się szybciej. z wiekiem bardziej analizujemy, oceniamy itd. chociaż tak mam tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
nie miałem stałej kochanki a wyskoki w bok z kilkoma dziewczynami, nie wiem..po alkoholu staję mniej wybredny... zawsze się jakaś napatoczy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
pisałem już o swoim wieku kilka razy..skończyłem 26 w listopadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza L
Ja sobie też pozwolę odpowiedzieć "Ten od zakochania ma 35lat i teraz ze swoja niby byłą jest za granicą." - 99,9% to jest bajer. Facet, żeby zaliczyć dziewczynę powie jej wszystko, co chce usłyszeć. Raz poznałam takiego 35-latka, co mnie chciał wyrwać tylko na seks i gadał przy mnie ze swoją dziewczyną i mówił, że to była, ale nie wierzyłam. Później sam mi powiedział, że jest z nią od 10 lat ale im się psuje no ale z nią jest, bo jest i ma dwie kochanki, a z jedną z kochanek gadał przy mnie też tą z zagranicy i mocno ją kochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu facet po pierwszym spotkaniu przestaje sie odzywac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
bo mu się nie podobało albo ma głowę na karku i cię przetrzymuje aż zaczniesz się martwić. nie chce się narzucać lub uważa że dał ciała i sam się skreślił w twoich oczach. wybierz sobie x rzuciłbym ja. wiem to hipokryzja i podwójne standardy. mówiłem że jestem ch**em..ale czego oczy nie widzą tego sercu nie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×