Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdeterminowana30

WALKA O WYMARZONE CIAŁO WSZYSCY ZMOTYWOWANI ZAPRASZAM

Polecane posty

Hej Gwiazdeczki :) Docieram do Was dzisiaj bo wczoraj byłam zwłoki .... zostałam sama w domu i jakos tam tu musiałam cos sobie przyniesc ... no i ogarnac co nie co ;/;/ Teraz z kolei ogladam Hell's Kitchen ---> pogoda u Nas niezla !!!Burza z piorunami jakich mało :p Lubie burze ale mam nadzieje ze nie spowoduje to za chwile jakichs zakłócen w odbiorze mojego programiku :) No a po tym t dietetycznie jakos nie bardzo /;p Cukrzyca raczej mi nie grozi bo wyniki cukru mam naprawde niskie :p Poza tym byc moze jutro dotzre do mnie kolezanka a ja tak sie sklada bede miała kolejne urodziny wiec postanowiłam zaopatrzyc sie w ciacho no i .... No i nie byłabym soba gdybym nie sprobowała ---> sernik ok , bez szału mimo ze kupuje w naprawde dobrej ciastkarni i bynajmniej nie zalezy mi na oszczedzaniu ale to Nugatowe ..... MNIAM!!!! takie jakby na bezie no pychotka istna!!! Spacerow .... biegow , i innych form aktywnosci niestety nie uskuteczniam Pusiu choc bardzoooo bym chciała :( Swoja droga powiedz mi jak to bieganie z córa Wam wychodzi? Dala rade?Bo ona szczuplutka ale ni od dzisiaj wiadomo ze bycie szczuplym to jedno ..... a kondycja to drugie :) I can ---> no ja reawiczek nie chowałam nawet .. baaaa nawet caly arsenał zimowych jeszcze posiadam ale to dlatego ze mam cała szafe z nimi po sufit i zeby dosiegnac tych najlzejszych trzeba byłoby sie powspinac odrobine;/ ato wiadomo ... odpada:) Ogolnie to na razie toniemy w wydawaniu kasy na moje leki bo co chwile jakies nowe leki i jak wiadomo .... po co mi refundacja ---> 100 % jak nic bo przeciez "Na ciazy sie nie oszczedza" ehhh.... nie bede tego moze komentowała bo szla.g mnie trafia dosłownie :( Poza tym w koncu sie polozyłam .. w koncu bo jak sie wzielam za sprzatanie to konca nie bylo widac bo mojLukasz to w łazienkach slepnie i brudu jakos nie umie zobaczyc - taltea to wystarczy deska ,,, pralki sie w ogole nie myje ... lustro chyba samo sie powinno umyc ??? No nie wiem ... bez kitu nie wiem jak on tak potrafi .No ale nie katuje o bo dwa dni go nie było a ja go prosto z delegacji przegoniłam i po te placki i do tej apteki wiec chłopak nie dychnał za duzo :( Dobra a teraz uciekam i ma nadzieje ze tym razem nic mi nie zezre bo przed momentem skasowałam sobie sama sierota rekawem troche tekstu ;/;/ Buziaki dla Was!! Pusiu daj znac jak wrocisz ze szpitala bo napewno Ciebei przebadaja przy okazji i czegos sie dowiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdy zbieram sie w kierunku spiochania :) teraz tylko setne siku w tym dniu ... moze tez jakies tantum verde na gardlo bo cos mnie drapie ... jakas ksiazeczka i pora by spac zeby jutro nikogo nie straszyc ... poza tym Lukasz tez juz cos tam czyta czyli załoze sie ze naraz skonczy ... odlozy ksiazke i zasnie w 3 minuty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donusia 5 kilo to nie jest duzo wiec nawet bez katowania sie dasz rade tyle ze musialabys powiedziec czy to pierwsze kg ktore mialyby zleciec czy oststnie. jesli koncowka to tu gorzej ale mysle 2-3m-ce bez slodyczy przy regularnych posilkach jak najbardziej do zrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusiu/I can!!!! Jak tam u Was dzisiaj kobiety bo u Nas to tak wieje ze glowe chce urwac wiec ciesze sie ze nnigdzue dzis nie wychodze:) Jedna z kolezanek ma wpasc- ciekawe czy sie uda ? Poki co trzymam za nia kciuki bo wyrabali ja z roboty i fajnego stanowiska i znow bidula musi zaczynac praktycznie od zera :( masakra :( A ja to ide jesc jednak i nie spie wiecej bo glodna jestem niemilosiernie no i Mala tez wstala i dopomina sie o swoje :) Swoja droga niezla mam kule na brzuchu:) Buziaki dlaa Was - mysle ze czapka i szalik mile widziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane :) No oddałam dziś holter :) zaznaczyłam Cco czułam jak serce inaczej pracuje zobaczymy co bedzie , sprawdza zapis i dodzwonią :) a dziś u nas znowu leje i wiatr :( a mi dziś serduszko fiksuje , dobrze ze zapisało sie to na holterze tak mysle , i teraz tez czuje masakra :( Ogólnie samopoczucie średnie , dietowo tez średnio , w poniedziałek miałam dostać okres a go nie widać i czuje sie jak balon :( Psiak słodki ale jednak odczułam sie juz maluchów haha na nowo trza go uczyć siku na dworze buuuu Zdeterminowana gdzie to zdjecie ?????? Supcio ze ok u ciebie i wykorzystaj czas jak koleżanka przyjdzie poplotkujcie posmiejiensie sie ja tez teraz czekam Na sąsiadkę ma wpaść na kawe :) Rano zaliczyłam bieg 5 km i 10 min spaceru :) ok zmykam kochane miłego dnia Łeb mi pęka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor :) u mnie wichura na calego..glowe chce urwac... jutro ma byc troche lepiej. W ogole jutro mam zabiegany dzien. Po szkole musze zrobic wieksze zakupy- u mnie piatek swieto....a i moje kochanie przyjezdza ..trzeba mu dogodzic :P Posprzatac mieszkanie tez musze..zanim sie obejrze to bedzie na pewno 21...i pranko wieksze trzeba zrobic..jade w poniedzialek do pl.. :) pusia, naprawde nie przesadzaj z tym bieganiem, wiesz, zdrowko masz jedno. Lepiej za to zrobic dluszy spacer... zdeterminowana, solenizantko..mam nadzieje, ze dzis swietujesz :) no wlasnie..gdzie to zdjecie z brusziem? :P donusia..5 kg to nieduzo...chociaz jak dla mnie sporo..jakos mi to 5 kg za bardzo nie chce zejsc. Ale co ja poradze, ze kocham jesc. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ale dzisiaj intensywnie .... sorry ze docieram dopiero teraz ale mialam swoje male swieto ... wlasciwie prawie podwojne bo od czoraj 27 tydzien no i dziewvzyny przyjechały wiec troche odsapneła psychicznie :)Tego mi było trzeba :) co do zdjecia Pusiu o specjalnie zrobiłam :p tak jak prosilas i mam swiezynke z dzisiaj tylko podaj @ to podesle no i Tobie Dorciu jak najbardziej taz jesli tylko chcecie ogladac mnie tj Dorote Foke Morswinka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusia79@interia.pl To czekam haha ;) cieszę sie ze odpoczęłas :) ja za to wieczorem miałam smaka na MacDonaldów i zjadłam buuu a pozniej dostałam okres i brzuch miał mi pęknąć , dwie tabletki wzięłam i poszłam nyny :) dziś wstałam juz o 6 i znowu tabletki :( coz dzień bedzie długi , u nas pada , ja obolała z wielkim brzuchem , po świętach wracam do normalności az do przyszłych świat :) pewnie wtedy zobaczę upragnione 58 ;) choć teraz priorytet to czerwiec :) uda sie ???? Superancko ze wczoraj zdeterminowana bawiłaś sie dobrze i o to chodziło ;) zmykam poczytać jak pielęgnować mego śpiączka małego buzka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana no odpoczełam .... tego chyba byla mi trzeba :) Mezowi tez sie wobec tego udało bo mogl sie bawic w lepienie swojego modelu samalotu a my z dziewczynamy chichrałysmy sie na dole :p Jedna z moich najblizszych psiapsiol miała dotrzec dzisiaj jeszcez bo wczoraj nie opcji ale z racji ze jej 8 mczna corcia chora nie ma szans i pewnie znow zobaczymy sie nie wiadomo kiedy ;/ Szkoda bo jest mi ssczegolnie bliska no ale co zrobic :( Moja mała jakos w nocy była malor****iwa i tak sie zaczełam zastanawiac... przeturlałam sie nawet na lewy bok i tez szału nie było ;; wstala ze mna czyli dzisiaj to wyjatkowo pozno jak na nas ostatnio bo po 9 ;) no ale teraz po sniadaniu juz sie uspokoiłam bo fika niezle :p Pusiu cel piekny :) 58 marzenie ... moje mam nadzieje doscignione choc kto wie ile mi zejdzie z wracaniem do formy po bo po cesarce to niestety .. nie ma co sie nastawiac na super efekty w krotkim czasie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj u mnie kluski ślaskie ... schabik :p najdietetyczniejsze to nie bedzie bo choc mieso z piekarnika to kluski same w sobie full wegli plus podsmaze je na odrobinie maselka :p No ale ide na szkole rodzenia , wrocimy ok 20 i pewnie bede głodna wiec jak pochłone to ok 16 to bedzie w sam raz :) a.... no i u nas snieg ! Mozna powiedziec wrecz zamiec sniezna ;/ Kwiecien jak nic:p choc.... przy tym moim lezeniu moze to i lepiej bo sie niepotrzebnie nie załamuje :p Jedyne co mnie matwi to ze Mala jakas taka nier****iwa ale zobaczymy czy cos po obiadku sie zmieni jak jej Mamusia cos rzuci na ząbka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusia7914
Hej laski :) U mnie dziś lipa samopoczucie kiepskie a miało byc tak pięknie :( prawie wylądowałam w szpitalu :( znowu palpitacje wróciły , zaczęłam pakować torbę to szpitala i mowię ach wezme jeszcze leki i jak mnie złapie znowu to pojadę ale całe szczęście minęły Boże mam dość :( Od trzech dni głowa boli i padło :( Zdeterminowana kluseczki mniam mniam jedz jedz ślicznie wyglądasz ;) a jak mała za mało *****iwa to daj jej słodkiego zaraz bedzie fikać :) ja tak robiłam haha , mówisz ze u was śnieg :) u mnie wiatr ustał ale lejjnje leje :( teraz psinka z chęcią wychodzi na dwór :) Zmykam do spania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusiu to uwazaj na siebie Gwiazdo !!! Kurcze moze za duzo sie nameczyłas statnio ??Wiesz tu Twoje fitnessy tj . spacery , bieganie ... plus wielkanocne porzadki i efekt murowany . Ja tez jakos dziwnie sie czuje ... niby zgaga , niezgaga ... kto to wie .. wiec popijam wode z cytryna i licze ze mi przejdzie a Tobie proponuje odspanac co nieco w lozku. Dzieciaki masz duze to sobie napewno poradza i z głodu nikt nie umrze a pobyt w szpitalu w swieta to chyba najgorsza opcja z mozliwych !!!! OSZCZEDZAJ SIE BO CIE DOPADNE !!!! TZN. DOPADNIEMY :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co walczyć o wymarzone ciało? Wystarczy odpowiedni suplemencik i wymarzone ciało będzie jeszcze na lato ;) Poczytajcie i zobaczcie czy warto : http://nplink.net/tpTUTdyY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANA JOLU I DOROTKO !!! Z okazji zbliżających się świąt życzę i sobie i Wam by te święta były spedzone w rodzinej atmosferze , bez codziennej gonitwy .... przy syto zastawionym stole i bez potrzeby liczenia kalorii. A po świętach byście ze zdwojoną siłą realizowały swoje cele w poszukiwaniu wymarzonej sylwetki :) Ja póki co życzę sobie dużoooooo zdrowia dla mnie i Martusi :) a od lipca mam nadzieje , ze na nowo będę mogła do Was dołaczyć :) CAŁUJE WAS MOCNO - WYPOCZYWAJCIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niezle ... ale pustki :p Gdybym nie byla w ciazy pewnie od dzisiaj powiedzialabym stop slodkoscio i braku umiaru na swieta a tak... to stac mnie było tylko na zutylizowanie reszty ciacha we wlasnym brzuchu .... zjedzenie mozliwie wszelkich zapasow , choc wafelki sezemki zatopne w czekoladzie czy babki , lody z polewa jeszcez sa :( Jutro ide tez na usg i badanie szyjki . Swieta niby leniwie ale nasiedziałam sie przy stole nanosilam talerzy wiec tak sie zastanawiam czy efekt nie bedzie taki ze moja szyjka sie skroci :( oby nie !!! Tak czy inaczej i tak mamy swoje prywatne swieto bo dzisiaj u nas poczatek 28 tygodnia w czerwcu Bobas mam nadzieje ze sie pojawi i od lipca /sirerpnia chcialabym sie ogarnac bo zdaje sobie sprawe ze po cesarce to szybko do biegania nie wroce :(tak wiec lipiec glownie dieta . sierpien BUZIAKI DLA WAS OBIBOKI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia7914
Hej kochane dotarlam dzieki zdeterminowana :) moglam odrazu napisac do ciebie buuuu :) U mnie w swieta ok pojadlam , sernik z brzoskwiniami wyszrdl super :) napuchlam wiec woda sie zatrzymala a od wtorku pilnowanko choc jeszcze zjadalam jrdzonko ze swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie najlepszego na swieta haha spoznione I to fessssaa :) Kochana zdeterminowana a jak usg ":) Ja zapisalam sie do walk club I dwa razy w tyg chodze z itlandkami na spacer :) narazie robimy ok 4km ale co spoykanir to dokladamy :) Jest ok I can na urlopienw polsce :) jakndostane phona spowrotem to sciagne aplikavje do pilnowania jedzeniani befe znowu eszystko zapisywac :) zjade te 3-4 kg jak nic haha :) Zmykam zjesc sniadanie I leki wziasc buziolr :) zdeterminowana teraz juz bede wiec pisz kochana pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No I po sniadaniu ":) PaTki owsiane na wodzie, lyzeczka miodu ,lyzka jogurtu naturalnego 10 g rodzynek I 5 g pestek dyni :) Na obiad zrobie pizze ala" Tzn na patelni , zgapilam przepis od goscia ktory ksiedys dal mi diete , pizza ma ok 400kal , wirlkosci jak patelnia stednia nie wielka haha :) na mace I platkach owsianych :) A no I jade dzis na miasto troche I oplacic auto :) no I kwiatki na ogrod mozr kupie :) Wczoraj bylismy z yorkiem u uweterynarza zastrzepic go I do miesiaca nie moze wychodzic przed dom tylko na ogrod :) Od poniedzialku tez szykuje sie szkola spoerotem a ja bede pilnoeala dziecka znajomej przez 7 tyg zawsze jakas kasa wpadnie :) A no I zdeterminoeana pamietasz pisalam ci ze bylam u adwokata :( Zalozylam sprawe mojrmu bylemu o podwyzke alimrnyow zobaczymy co wywalcze , adwokat koszyuje sporo ale wzielam go bo niemam zamiaru z nim rozmawiac nirnwidzialam go 6 lat :( Az do pierwszego swita teraz , pojrchalismy nad moze w swieta I poszlismy na wesole miasteczko kyore jest tam caly rok a tu zoong patrze a tam pracuje mojej corki ojciec masakra az nogi mi sir ugiely :( On nie kontaktujensie z moja cora od 6 lat :( Trzymaj kviuki abym wygrala :) 22 sprawa ::) Dobra zmykam sie ubrac trza jrchac :) buxiolr :) sorki za blrdy alr z tego tel nie umiem pisax , mozr juz w sobote bede miala swoj :)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No I po sniadaniu ":) PaTki owsiane na wodzie, lyzeczka miodu ,lyzka jogurtu naturalnego 10 g rodzynek I 5 g pestek dyni :) Na obiad zrobie pizze ala" Tzn na patelni , zgapilam przepis od goscia ktory ksiedys dal mi diete , pizza ma ok 400kal , wirlkosci jak patelnia stednia nie wielka haha :) na mace I platkach owsianych :) A no I jade dzis na miasto troche I oplacic auto :) no I kwiatki na ogrod mozr kupie :) Wczoraj bylismy z yorkiem u uweterynarza zastrzepic go I do miesiaca nie moze wychodzic przed dom tylko na ogrod :) Od poniedzialku tez szykuje sie szkola spoerotem a ja bede pilnoeala dziecka znajomej przez 7 tyg zawsze jakas kasa wpadnie :) A no I zdeterminoeana pamietasz pisalam ci ze bylam u adwokata :( Zalozylam sprawe mojrmu bylemu o podwyzke alimrnyow zobaczymy co wywalcze , adwokat koszyuje sporo ale wzielam go bo niemam zamiaru z nim rozmawiac nirnwidzialam go 6 lat :( Az do pierwszego swita teraz , pojrchalismy nad moze w swieta I poszlismy na wesole miasteczko kyore jest tam caly rok a tu zoong patrze a tam pracuje mojej corki ojciec masakra az nogi mi sir ugiely :( On nie kontaktujensie z moja cora od 6 lat :( Trzymaj kviuki abym wygrala :) 22 sprawa ::) Dobra zmykam sie ubrac trza jrchac :) buxiolr :) sorki za blrdy alr z tego tel nie umiem pisax , mozr juz w sobote bede miala swoj :)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) no I poszedl ranny post :) Ja wlasnie maszeruje po biezni mam juz 570 kal na minusie haha jrszcze 15 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSIU super , ze dotarłas :) Jak widze zostałysmy we dwie :p Sorka , ze nie bardzo moge Cię wspierac bo wadomo , ze z tym moim dietowaniem to bardzoooo kiepsko no ale skoro nawet nie wiedza czy mnie wybudza i ta cesarka ma byc taka skomplikwana to kto wie :p Nie ma co sie oszczedzac . Mimo wszytsko mam nadzieje ze pokroja mnie na tyle sprawnie , ze bedzie ze mna ok i szybko sie po cesarce ogarne a oni nie usuna mnie macicy przez tego cholernego miesniaka:( Pusiu trzymam wiec mocno kciuki za 22 kwietnia i mam nadzieje ze wszytsko sprawnie pojdzie . Przykre to niestety ze tacy ojcowie sie zdarzaja :( Moj szwagier tez nie jest wzorowym ojcem ;/ jak to stwierdzil zakochał sie ... odszedl od zony , zostawił ja i syna i z Katowic wyprowadzil sie nad morze wiec heektary go dziela i nie da sie tego nadrobic :( Niby przyjezdza do syna ale nie wiem ja by to wyladało gdyby to miało zalezec tylko od niego ... bo jednak mam wrazenie zew głownej mierze o te relacje dbaja tez tesciowie ktorzy na codzien tak naprawde 3.4 czasu spedzaja z wnukiem bo jego mama ( moja była szwagierka ) pracuje w sklepie ( nie musze Ci mowic jak ze zmianami ) , nie ma prawo jazdy wiec dziecko non stop ląduje u tesciow .... jest przez nich odbierane z przedszkola , zawozone do niego.... ehhhh czasami to az jej zazdroszcze bo ja to wszystk mam na swojej głowie a niektorym to tak to spada ;/ Szkoda mi wiec strasznie i Twojej córci :( wiem ... ma WAS wiec super rodzine ale bez kitu NIE ROZUMIEM JAK MOZNA BYC RODZICEM I POTRAFIC SIE NIE KONTAKTOWAC Z NAJBLIZSZYMU :( no a o pizzy to nawet nie słucham hihi bo mimo ze dietetyczna to slinotoku dostałam :p Jolu a Ty jeszcze ile masz tego L4?Wyjasciło się cos po ostatnich badaniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia7914
Hejka zdeterminowana Nie wyjasnilo sie jeszcze nic :( Chorobowe mam do 7maja , a dale zibaczymy , lekarz pisal do kardiologa o 3 dni holtera dla mnie :) Czuje sie ok z malymi przebojami haha :) Zmykam napisze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) u mnie powolutku a do przodu :) dzis 1 godz rowrku zaliczona:) A wy jak? Zdeyerminowana gdzie jestes???? Bylam tez dzis na club walk:) a jutro wybiersm sie na bodyart hmmm zobaczymy jak mi pojdzie:) A i napisalam do goscia trenera dietetyka aby ustalil mi diete bo juz mam dosc teGo ze chydne 1 i wraca :) mysle ze mi pomoze :) Jutro tez mam angielski wiec zmykam soac kobiety :) do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSIU sorry Gwiazdo za poslizg ale sobota mieła mi na yjezdzie do DG i korkach z uczniami ;/Wrocialam zdechanieta i choc mialam odpisac w niedzile juz na bank na spokojnie zeby nie pisac w pospiechu to niedziela okazała sie jeszcze gorsza bo mojej mamie chorej na tocznia kolagenoze i inne paskudztwa powaznie sie pogorszylo;/Zdzwonilysmy sie przez przypadek a tu słysze a ona plaze do słuchawki i mowi ze rece ja bola ze ledwo wytrzymuje wiec nie zastanawiałam sie długo tylko spakowałam tobły , przygotowąłam obiad i pojechałam z myslą ze moze zawleke ja i przekonam jakos do pojechania do szpitala zeby cos jej dali :) Ale ze moja mama nie chce by faszerowali ja sterydami to oczywiscie sie nie zgodzila i zostalysmy w domu a ostatecznei ... moze i dobrze bo okazało sie ze wieksza od bolu to ja zalosc ogarneła ze wnusi nie bedzie mogła podrzucac:p No jak to usłyszałam to myslałam ze ja zatłuke:p A ze jest wdowa i jest sama ( ma przyjaciela ale wieszz jak to jest to juz nei to samo co maz ) to postanowilam ze trudno jej ,.. tak wiec posiedzialysmy , pogadalysmy .... wybralysmy miejsce doceloe gdzie od razu moglaby jechac na kapiele siarczanowe bo po nich zawsze jej sie poprawia.... no iefekt taki ze dzisiejsze dopołudnia spedziałam na obdzwanianiu pensjonatow i znalazłam o dziwo wszystko w miare blisko siebie i te baseny i noclegi i posilki :) Jedzie juz 18 wiec mam nadzieje ze poczuje ulge :p No a jutro a raczej poatzrac na pore to juz dzisiaj mamy swieto kolejny tydzien jupiiii ... tylko ze troche znow sie bawilam dzisiaj w porzadkowanie i jakos wyrzuty mam ze sie nadwyrezyłam ;/ A Ty z tym lekarzem to tego 7 mego sie dowiesz czy ciut wczesniej ?Jaka masz szanse by wrocic? Chcesz czy niekoniecznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i trzymam kciuki za Twoja diete ... jak bedziesz miala takie fachowe wsparcie to jak juz nie umiem sobie nawet wyobrazic jak Ty bedziesz wygladała bo juz teraz wygladasz przeciez jak Torpeda !!! Jejjjj... obym ja choc rok po porodzie do 60tki dobila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity ja dzis juz po bodyart ;) uhhhhhh ale dzis bylo super :) a wy jak ? Cisza dzis :( Zdeterminowana gdzie sie podziewasz ? I can a ty kiedy wracasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×