Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdeterminowana30

WALKA O WYMARZONE CIAŁO WSZYSCY ZMOTYWOWANI ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość niffi32
Hejka Pusia i inne nieobecne Pusia mi ćwiczenia poszły całkiem dobrze chociaż się aż tak bardzo nie zmęczylam jak bym chciała. Być może to dlatego że cwicze sobie teraz takie treningi Jillian gdzie jest rozpisany program na trzynaście tygodni a ja rano robiłam zestaw na pierwszy tydzień wiec nie są z tak wymagające. Powiadasz ze sobie biegasz, bo to ładnie ze cie brak laptopa nie zniechęcil do ruchu. Mi chyba też przypadnie pobiegać w środę bo moja piwniczna salka fitnessowa jest aktualnie w remoncie (począwszy od dzisiaj). Podobnie jak autostrady w Polsce - dopiero co powstały a już trzeba remontować :P hihi A tak na poważnie to na tydzień przyjechał mój brat który jest taka zła rączka i zawsze jak coś trzeba naprawić czy wyremontowac to się wszyscy do niego uśmiechają. Mi się zamarzylo wyrównanie podłogi bo trochę była taka krzywa i czasami mnie to wkurzalo przy ćwiczeniu. No i od dzisiaj z tym walczy, tak więc w najbliższym czasie musze sobie organizować jakieś inne zajęcia-najlepiej w plenerze :) Pierwszy dzień szkoły posiadasz. Szkoda ze nie możesz towarzyszyć synkowi. Może jeszcze Ci się uda jakoś pozmieniać z kimś w pracy żeby jednak go wspierac w takim dniu. To twój synuś teraz idzie do pierwszej klasy? Mnie od poniedziałku czeka odprowadzanie mojej małej księżniczki do przedszkola. Zobaczymy jak to będzie... Prosze trzymać kciuki. Apropos mojej córeczki-dzisiaj ja do niej wstaje w nocy wiec zmykam trochę teraz pospać, bo jak znam życie to w nocy będę miała problem z ponownym zaśnięciem. Dobranoc dziewczyny. Zdeterminowana i reszta piszcie coś wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Jednak się udało odzyskać mojego posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusia7914
No hej kobity:) Niffi kochana ty to masz dobrego tego brata:) Moj to .... Szkoda gadać;)jutro mam dostać okres i z tej okazji po calodziennym liczeniu kupiłam lody:) czeka mnie jeszcze 3 dni liczenia buuu :( wiecie wazę i wyglądam jak słoń ale po maratonie inwentaryzacyjnym weMe sie za sie :) będę tez już miała te dni to będę lepiej sie czuła bo wczoraj to nerwa miałam na wszystko:( zaraz zmykam spać bo znowu z rana teza wstać :) dziś budzilam sie 6 raY bo bałam sie zaspac:) buziole Niffi papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Hejka leniuszki ;) Gdzie się podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
A jesteś Pusia, dobrej nocki ci życzę. Jutro mnie czekają jakieś ćwiczenia. Myślałam żeby pobiegać ale pogoda u mnie do d**y wiec chyba trzeba będzie jakiś inny plan wprowadzić w życie. Trzymam kciuki za ciebie żebyś przetrwała jakoś te najbliższe dni, a potem to juz będzie z górki :) Zdeterminowana jak się dorwiesz do internetu to napisz jak ci tam na wakacjach leci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dotarłam :) padam , zero diety ćwiczeń ale jak pisałam wcześniej zacznę od soboty poważnie bo już będzie po inwentaryzacji jutro i w piątek jadę po za moje miasto do sklepu innego robić liczanko haha po dwóch dniach mam dość. Co będzie po następnych dwóch hmmm Zdeterminowana hmmm szkoda ze nic nie napisałaś:( I Can a ty jak ? Już po urlopie? Niffi trzymam kciuki za ciebie ja dolocze do ciebie w sobote muszę podkupić jedzonko dla mnie i będzie git ok zmykam buziole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Hejka. Ja dzisiaj mam dyżur do wstawania do mojego dziecka. Jak się można było spodziewać znowu mam problem z zaśnięciem :( Jak córeczka była mała to był spokój całą noc i nie trzeba było wstawać w nocy. Od kiedy skończyła dwa miesiące przesypiala całą noc do teraz (ma niecałe trzy latka) . Teraz bez pieluchy musimy wstawać żeby się wysikala i dopiero teraz wiem co to znaczy być wiecznie niewyspanym.... Dobra dość narzekania. Całe szczęście ze mogę w tym względzie liczyć na pomoc męża a dzięki przerwie w nocnym spaniu mam czas zeby tu zajrzeć. Czyli wszystko ma swoje plusy. Tyko szkoda ze tu takie pustki :( Tylko na Pusie mogę liczyć. A reszta dziewczyn gdzie się podziewa? U mnie ten tydzień jeszcze tez jeszcze podobnie jak u ciebie Pusia tak na pol gwizdka, no może bardziej na ćwierć gwizdka... . Podłoga w mojej salce fitnessowej jeszcze schnie wiec musze trochę poczekać, a pogoda była dziś do d**y wiec z biegania musiałam zrezygnować. Jutro w planie pierwsza głodówka od nie pamiętam kiedy. Może wreszcie się uda pozbyć tego kilograma który się przyplatal w trakcie urlopu i nie chce się odczepić... Dobra zmykam liczyć barany bo niedługo musze wstawać do pracy. Piszcie co tam u was. Pusia trzymam kciuki za szybka i bezbolesna inwentaryzacje. Zdeterminowana jak wakacje? I can zajrzyj tu jeszcze do nas kiedyś i reszta leniuszkow tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Hejka co tu taka cisza? Gdzie się podziewacie? Pusia jak tam inwentaryzacja? Udało Ci się jutro coś wykombinować żeby odprowadzić małego do szkoły? Czy musisz popylac do roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Niffi:) udalo mi sie I idstawie malego do Szkoly Bo do pracy mam na 9 ;) jade do innego miasta z Szefowa :) Jeszcze dzis dostalam okres Iiii mam nadzieje Ze jutro dam rade:) dobra zmykam zrobili liste co kupic na moje delikatne jedzonko ktore znaczy am od soboty :) zapisze co I ile na posilki abym sie nie wykruszyla:) noo I po wiem co Ze dzis polewalam sie woda w szczutnym celu haha woda zimma buuu I dalam filmik na fb dobra zmykam do Jutra Kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Hejka, ja znowu nie spie.... Nie wiem co się dzieje ze mną ostatnio. W pracy mam dużo na głowie i sporo zaległości wiec to mi chyba czasem nie pozwala spokojnie przespać nocy... Jeszcze tydzien zastępuje jedna osobe a potem już wszyscy powinni być po urlopach wiec liczę na to ze się to w końcu unormuje i będzie mniej stresów. Pusia super ze udało Ci się na jutro wykombinować chwilkę dla synka. Na pewno będzie mu przyjemniej z mamusią :) No i powiedz mi o co biega z tym oblewaniem się woda?????? Wszędzie tylko wszyscy się oblewają... No i co to za szczytny cel? Apropos jestem ciekawa twojego filmiku. Może się pochwalisz? Dzisiaj sobie wskoczyłam na wagę i wreszcie pokazuje mniej, to znaczy tyle ile było przed urlopowym obżarstwem :) Dobre i to, chociaż jeszcze 1.5kg bym chętnie oddala komuś :P Jacyś chętni? Dzisiaj czeka mnie długi dzień. Dyżur w pracy do 17.00 i potem od razu rura do dentysty, a jutro kosmetycznka i fryzjer :) Calusy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka noo padam po 4 Daniach liczenia:( dzis zaliczylam 12 godz buuu Super Ze chociaz malego zaprowadzilam do Szkoly :) Niffi dolanczam od jutra do ciebie I tez będę chudla :) aaaaaleee jestem padnieta a tu jutro sprzatanie domu Obiad zakupy DobrE Ze jestem kobieta haha I dam rade:) dobra zmykam Bo maz Krzyczy Ze tlko tel tel haha dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka docieram po Calym dniu sprzatania :) trzymam sie I tak juz BedZie , pomiary zrobione , na wadze 2 kilo wiecej hmmm ale co sie dziwic ;( nie cwiczylam hmmm Ze dwa tygodnie no moze 1 raz w miedzyczasie wiec organizm oszalal haha teraz tylko BedZie lepiej:) ciagle pisze z tel :) Niffi a u ciebie jak:) zdeterminowana pewnie dzidZia robi :) ale gdzie I can hallo wracaj laska I powiedz jak na wczasach???? Buziole zmykam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
No właśnie, gdzie reszta dziewczyn???? Ja niestety ćwiczeniowo tez marnie. Jakoś się nie zabrałam do biegania, a podloga w piwnicy jeszcze kończy schnac. Jutro mi chłopaki pozostawiają wszystko tak jak miałam wcześniej i od poniedziałku będę mogła smigac znowu. Ty się Pusia tylko ważyłam czy może też sprawdziłas centymetry? Czasami na wadze więcej a w obwodach mniej. U mnie dzisiaj zamiast ruchu były lody na mieście. Takie wielkie, śmietankowo-czekoladowe, kalorii pewnie miały z milion, ale co tam.... to na zakończenie wakacji. Na obiadek wcięłam placek po węgiersku. Mniam mniam. Oprócz tego zajęłam się dzisiaj kompletowanie rzeczy do przedszkola. Na razie mała się cieszy i najchętniej by już dzisiaj poszala do przedszkola, zobaczymy co będzie w poniedziałek. A jak u ciebie Pusia? Jak się udał pierwszy dzień szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Niffi :) wlasnie dotarlam do domu:) ja wczoraj I dzis ok jutro rano cwiczonka wiec wstaje o 5.30 :) maly zadowolony w Szkole wiec super :) a co do malej to moze BedZie ok ty musisz byc twarda :) Moj plakal w przedszkolu :( a co do wymiarow niestety poszly w gore ale to juz ostatni raz teraz juz sie nie cofne :) basta:) dobra zmykam zmywac I zaplaniwac jedzonko:) buziaki pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Hejka Pusia, fajnie ze u ciebie gładko poszło z ta szkoła. U mnie niestety byl płacz ale dramatu na szczęście z zestawieniem w przedszkolu nie było. Za to mała zrobiła akcje mojemu mężowi jak po nia przyszedł, bo się nastawila ze ja przyjdę i podobno tak ryczała ze cala okolica to słyszała :) Zobaczymy co będzie jutro... Dzisiaj pokręciłam hulahopkiem i poskakałam na skakance. Razem 45minut. Lepsze to niż nic. W planie miałam Jillian ale zapomniałam budzik nastawić i jak się obudziłam to już było za późno na porządne cwiczenia. Niestety mnie waga tez nie rozpieszcza ale nie ma się co dziwić. Za mało cwicze, za dużo jem... to czego się tu spodziewać. Dobra. Zmykam. Caluski :* Pozostałe dziewczyny, żyjecie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Ale tu cisza... Dzisiaj drugi dzień przedszkola. Poszlo juz lepiej. Wprawdzie było marudzenie i trochę płaczu ale widzę ze jest już lepiej. Oby tak dalej. Mialam nadzieje ze razem z przedszkolem się trochę zrobi więcej czasu dla Niffi a tu nic z tego. Więcej przygotowań niż to było do tej pory. To będzie dla mnie dobra szkoła żeby się lepiej zorganizować. Ty Pusia jesteś dla mnie autorytetem w kwestii organizacji czasu. Tyle rzeczy umiesz pozalatwiac. Czasem mam wrażenie ze u ciebie doba trwa 36 godzin albo i więcej. Na szczęście u mnie też widzę poprawę. Staram się robić większość rzeczy na bieżąco, chociaż jak by mi ktoś dodał kilka dodatkowych godzin codziennie to bym nie narzekała. Jutro czeka mnie wstawanie przed 5.00 żeby pocwiczyc. Dam znać czy się udało. Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) noo I wkoncu ja docieram:) jakis ciezko sie przestawic ze to juz wrzesien:) nifii super ze malej podoba sie przedszkole wtedy I ty spokojna nie myslsz ze mala sie meczy:) ja tez jutro wstaje o 5 bo nuestety do 8 musze sie wyrobic z cwiczeniami obiadkiem I eysxykowaniem dzieci do szkoly:) od jutra zaczynam 3 dniiey maraton po 11 godz a w sobote od 9 do 16 ii niedziela wolna:) gdyby nue organizacja to peenue nuedala bym rady:) dobra zmykam slodkich snow :) gdzie ta nasza I can znikla?:) a zdeterminiwana ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Hejka Pusia, ja wstałam, a ty? U ciebie chyba już jest 6.00 czyli powinnaś być juz od godziny na nogach..... Nie wiem jak ty to robisz, ja myślę żeby wskoczyć spowrotem pod kolderke :P ale będę twarda. Odezwe sie wieczorem a teraz idę ćwiczyć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESSSSSSC Wrocilam!Urlop zakonczony. Weszlam dzis na wage i po ciaglym objadaniu sie.. 60,6. Czyli jednak nie jest zle :P Ale od dzis wracam na dobre tory :P No i do was :P No to teraz poczytam, co wy naskobalyscie przez tyle czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze normalnie az wam zazdroszcze, ze tak ladnie cwiczycie :) ja postanowilam cwiczyc 3 razy w tygodniu...bo wiem, ze chyba wiecej nie dam rady(leniiiiistwo :( ) niffi, ale fajnie, ze robisz sobie ta salke fitnessowa ...fajnie, ze masz na to miejsce... Ja poki co mam miejsce na orbitreka ;) pusia..normalnie, ty to jak bizneswomen..zaplanowane wszystko i zapiete na statni guzik :) jeeeej, nie moge uwierzyc, ze mam juz wrzesien..dopiero co z urlopu wrocilaaaam ..pogoda byla piekna..obejrzalam duzo rzeczy... ahh ..wlasnie ogladam sobie mase zdjec, ktore zrobilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Hejka dziewczynki, dzisiaj rano sajgon przy odprowadzaniu małej do przedszkola, juz się boje co będzie jutro. Myślałam juz ze wszystko idzie w dobrym kierunku a tu d*u*p*a :P Na szczęście bawi się ładnie z dziećmi i raczej się jej podoba ale zostawać sama tam nie chce. Dzisiaj się spóźnilam do pracy 15min przez to. Pusia co ty robiłaś jak ci mały płakał? Twój synuś płakał przy odprowadzaniu czy w ciągu dnia? I can super ze się zdecydowałas tu do nas zajrzeć. Ty to chyba miałaś dzidziusia majstrowac., co nie? Ciekawe jak Zdeterminowana spędza urlopik. Może się też do nas odezwie. Zmykam spać. Dobranoc babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! Kolejny dzionek sie zaczyna..i chyba bedzie dzis ladnie..bo sloneczko zaglada mi przez okienko :) wlasnie jem sniadanie...w poludnie ide z mala do lekarza (kontrolne badania) ..potem zrobimy male zakupy..moze wyjdziemy troche na rower..potem sprzatanko ...czyli caly dzien dzis zajety ... Niffi..u "nas" w przedszkolu niektore mamy zostawaly z dziecmi przez pierwsze powiedzmy 3-4 tygodnie np. 3 godziny..w nastepnym tygodniu zstawaly 2 godzinki..i tak skracaly czas, az dzieciaczki sie przyzwyczaily.. W sumie to chcielismy cos majstrowac...ale tak sie zastnawiam , czy oby na pewno to dobra pora na dzidziusia...moze jednak powinnam poczekac az sie przeprowadze..hm.. Pusiu...juz pocwiczylas? :) Ja wczoraj troszke potanczylam..ale dzis mam zamiar wlaczyc jakies dvd i cwiczyc. Bedac w Polsce kupilam sobie dziennik fitness..moze mi jakos pomoze w mobilizacji ;) A zreszta ostatnio byly w shape i vita plyty z cwiczeniami -jedna z chodakowska, druga z Jillian...oczywiscie sobie kupilam :) Jak bedziecie widzialy, ze znow wyszla jakas gazetka w polsce z cwiczeniami, to dajcie znac..powiem mamie, zeby mi wtedy kupila :) zdeterminowana na pewno sie jeszcze smazing-plazing ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhh a czemu tu jeszcze nikogo nie bylo? ja caly dzien w drodze...z malymi przerwami.. O 19 byla kolacyjka, dziecie w lozku...a ja..chyba ide za pol godziny cwiczyc. Musze podniesc pupe z kanapy. Zreszta jakby to wygladalo, jakbym w moim dzienniku fitness zaczela porazka..czyli zero cwiczen ;) Zastanawiam sie , czy kupic sobie buty sportowe i z rana biegac, gdy dziecie bedzie w szkole...czy to dobry pomysl? A co u was dzeiwczynki? Juz sie poruszalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi32
Hejka, ja dzisiaj nie mialam w planie ćwiczeń tylko głodóweczka. Cały dzień poza domem to spokojnie dalam rade żeby się ograniczyć z jedzeniem. Powiem wam że ja nie cierpię takich dni kiedy wychodzę z rana z domu i wracam wieczorem. Strasznie wtedy jestem padnięta.... dlatego już się nie rozpisuje tylko idę spać. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusia7914
Hej laski ;) no i jestem ja, buuu haha cieżko mi wszystko połapać , oczywiście w środę wstałam i pocwiczylam, dziś było wolne od ćwiczeń śle jutro znowu 5 rano pobudka ;) miałam dziś dostawę i padam;) z jedzeniem ud 6 dni super trzymam sie dzielnie;) Niffi mały płakał tylko przy odprowadzeniu do przedszkola pózniej sie bawił jak już nas nie było ;) I Can super ze jesteś;);) Waga twoja superowa ja ciagle 63 buuuu a już miałam 60 z hakiem ii dawne czasy , ale wrócą haha musza;) wiecie nie wiem czy wam pisałam ake jestem zastępca kierownika i dziś powiedziano mi ze kierowniczka i ja będziemy zawsze miały duzo godz a reszta dziewczyn średnio to oznacza więcej pracy buuu no i szukam dla małego świetlicy po szkole bo jednak niania za duzo bieze:( byłam już w jednym przedszkolu gdzie kubus chodził i musimy tam jechać porozmawiać dokładnie o wszystkim i zapisać go bo wyjdzie to nas taniej:) a i wszyscy go pamiętali :) wiec i on uśmiechnięty;) ok uciekam kobity o oczy sie kleją a jutro 3 dzień pracy i to 11 godzin wiec teza sił nabrać ;) buziole i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziendiberek :) ja już po ćwiczeniach ale tylko 55 min wiec wieczorem wskoczenie na bieżnię:) zaraz wychodzę z dziećmi do szkoły a ja do pracy:) obiadku przygotowane , śniadanko tez wiec luz ojjjj cały dzień jeszcze przedemna buuu ale dam radę ;) miłego dnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laski;) jak tam u was ? Mi jakoś idzie , wczoraj zaliczyłam dwa treningi ;) rano i wieczorem.juppi:) z jedzonkiem tez sie trzymam , 1500 cal wiec git szme zdrowe warzywka łosoś filet i węglowodany czyli chlebek ziarnisty orzechy do sałatek jako dodatek i wafle ryżowe i płatki owsiane , dam radę i tym razem dopne swego 59-58 kg i git ;) a u was idzie ok jutro zamierzam rano zaliczyć 1.5 godz na rowerze a pózniej brzuszki papki hmmm dam radę nie ma wyjścia:) jutro wkoncu wolne ale sie cieszę ;):):) dobra zmykam poleniychowac ;) pa pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze kobity a wy gdzie????? Ja już po obiadku , rano byłam na rowerach z córka było zajefajnie prawie 2 godz juppi tak na dziś ruch zaliczony no chyba ze jeszcze wieczorem pokombinuje cosik z mazem haha Zaraz jadę na miasto , a wieczorem z mężem do kina , muszę kupić marchewkę do chrupania w kinie aby mi smutno nie było;) bez popcornu:) Ogólnie ok a wy nadal cisza !!!???!!?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowanaaa30
Hej Gwiazdy piszę jeszcze z Rodos bo w Polsce będziemy we wtorek tj.09.09 i tego samego dnia zostawiam tylko tobołki i pędzę do pracy bo szkoda mi urlopu  tymbardziej ze na tej własnej działalności to tylko 18 dni i nic ponadto ;/ Na wstępie przepraszam Was , ze nie zdołam napisać przed wylotem  szczerze mówiąc myślałam ze uda mi się z lotniska a tu zonk jakieś problemy z wifi  a w domu to wiecie jakie były ostatnie dni .. nie dość ze w robocie do soboty non stop to w domu tylko temperatura i walka z ta cholerną ósemka do tego doszedł ząb wiec jadąc na wczasy miałam cala reklamówkę lekarstw z antybiotykami włącznie tak wiec raz jeszcze PRZEPRASZAM GWIAZDY !!!! A z komórki to już masakra niezła  Teraz w końcu włączyłam laptopa i umiejscowiłam się wygodnie w lobby , Internet pozostawia wiele do życzenia ale da się cokolwiek napisać i poczytać co tu upisałyscie  Jest tego całe mnóstwo wiec nie prędko się ogarne  Teraz np. dotarłam dopiero do wpisów z 23.08 sprzed mojego wylotu  I jestem po przeczytaniu wszystkiego i mam nadzieje ze mimo mojej powalającej sklerozy za wiele to mi nie umknęło :p Jedno co widzę to ja z planami wakacji a wy konkretnym odchudzaniem wiec nawet nie pytam ile wizycie  Ja jem jak wieprz … no niestety tak trzeba byłoby to nazwać do tego to szampan to winko to sushi … no i jak to bywa w super hoteach wszystkiego tyle ze nie da się tegoprzejesc i człowiek potem to już tylko oczami je Jak jechałam było 57 a teraz to byłam wdzięczna wadze ,bo wyobraźcie sobie ze nawet waga tu jest w łazience [poki co omijam ja szerokim lukiem ]jeśli zobaczę 60 ale obawiam się ze waze już w okolicy 62 kilo niestety wiec ta sama masakra od nowa Pusiu –widze , ze super sobie radzisz ….nowe postanowienia i dieta  A najważniejsze ze Kubusia udało Ci się zaprowadzić w tym pierwszym ważnym dniu w szkole  a to ze popłakał troszkę przy odprowadzaniu to chyba taka norma , najważniejsze z potem super się bawił i był zadowolony Fajnie tez ze nie musisz się bać co z nim masz zrobić po normalnych godzinach pracy placówki i ze jest świetlica gdzie go pamiętają bo to i jemu raźniej , ze „panie go pamiętają „ Co do gazu „ mądre” te karty .. fakt można liczyć i przynajmniej nikt się nie wkopuje z rachunkami i potem nie ma takich absurdów i ze jedni płaca wszystko a inni maja to w nosie i nie płaca latami;/ Jedyny feler to tylko kwestia złodzieja bo jeśli jest w pracy to niestety nic dobrego nie wróży Co do okresu to mordowałam się i ja ;/ na szczęście od wczoraj spokój ale przez niego to zaliczyliśmy z mężem może kilka starań i tyle ;/ A jak wrócimy do pracy obowiązków , diety to ja już nie wiem gdzie jeszcze czas na starania się da nas znajdzie hihihi.. bo czasami to kapaliśmy się na tym że ze zmęczenia to tylko chcieliśmy się rzucić na lóżko i spac … i nic więcej nie robić ;) Ps. Aha i powiedz ci z ta dieta ?? kiedy dokładnie zaczęłaś i jak Ci idzie ? Dużo kg mniej bo ja zamierzam zacząć od środy bo we wtorek ląduje , nie sadze bym zdążyła na jakiekolwiek sensowne zakupy wiec odebrać auto bo na czas wyjazdu m oddałam , uzupełnić lodówkę i nie wiem … kupić chyba kłódkę do lodówki hihi Niffffiiii  widzę ze u Ciebie „nieco „ większą przeprawe z ta Twoja Gwiazdeczką jeśli chodzi o kwestie przedszkola ale to może tez dlatego ze jest młodsza mniejsza… wiesz… zawsze pisałaś ze ona teraz ma taki okres ze chce wszystko robić z Tobą a tu taki zonk ze trzeba oderwać się od maminej spódnicy i zostać samej;/ U mnie jeszcze takiego problemu nie ma o ile tak to mogę nazwać ale już nabrałam ochoty na macierzyństwo i pewnie będę podłapywała doła jak długo nam przyjdzie się starać o dzidziusia a wiem ze to nie takie hop siup .. ba… poza tym z moimi torbielami to sam ginekolog mi powiedział ze 2 lata t ega optymistycznie  Mój chłop za to się tylko smieje i mówi właśnie ze super będzie mieć córeczkę bo będzie chciaąl wszystko robic ze mna i jemu nic się nie zmieni  Tak czy inaczej mam nadzieje ze zarwane nocki masz już za sobą … i na szlag dietowy tez powróciłaś baa no i ze dzielnie możesz kicac na tej swojej super równiutkiej podłodze w swojej salce .. ja obawiam si ze będę miała WIELKI PROBLEM z powrotem na siłownię i pewnie cholernie nie będzie mi się chciało I can - super Ciebie widzieć na naszym forum , widze ze Ty już po wakacjach i to w dodatku z fajna waga , a tak jak pisałam powyżej jadłam wszytsko dosłownie a raczej jem ..bo urlop w tracie choć to tylko jeszcze jutr … potem lot po północy i w Polsce … w domku jak dobrze pójdzie będę ok 5 :p i jak sadzę te tony frytek gofrów o drugiej w nocy raczej mi na dobre nie wyjada  Co do dzidziusia pierwsze próby już mieliśmy ale raptem kilka razy od wylotu bo potem okres … i jak na złość tak się mnie trzymał do wczoraj  Teraz w końcu luz… teraz bolu w plecach przerzuciało się na bol reumatyczny w kolanie hihihi To chyba tyle … postaram się napisac już z Polski lub może jutro ale nie wiem jeszcze co z wymeldowaniem się z pokoju ;/ Czy nas tak wrzuca po 12 czy może znajdzie się jakiś pokoj na dłużej ??? No trudno wyczuć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny !!! Jak juz wlaczyłam laptopa to jakos idzie z gorki.. u nas dzisiaj popadało niezle co ??? Wiec z akcji smazing plazing nici a o dziwo mialam taki zamiar bo twarzy opalałam za wiele i myslałam ze mozna bytroche nadgonic :) a tu prosze poza tym przakakowałam te moje pryszcze na twarzy i nie wiem po jaka cholere je gniotłam ;/; Wy tez tak czasami macie ? No i kolano chyba na ten deszcz boli mnie reumatycznie :( Pusiu grat za determinacje ,,,, mnie sie marzy jakies 55 kilo :) wtedy bedzie super ale nie wiem czy to ogarne :( jeszcze zima;/;/ Niffi widze ze zaczynasz uskutezniac głodowki:0 ja sie jak wiesz nie nadajeale jak wroce na SB i to jedynke :( to dla organizmu to na bank bedzie jak istna głodowka ;/ I can -- A co tak Ci sie z bobasem odwidziało? To czekasz na pale gdzie ? ps. a co do płyt to oge Ci nawet dawac cynk bo shypa to nawet prenumeruje ael z płytkami to nie cwicze i rozdałam je kolezance a wziac sie w garsc zamierzam dopiero odsrody tj o 10.09 bodajze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×