Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdeterminowana30

WALKA O WYMARZONE CIAŁO WSZYSCY ZMOTYWOWANI ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość Pusia7914
Hejka kobity;) Zdeterminowana trzymam kciuki abyś mogła dać w prezencie buciki:) juppi;) A co do wspinania jeżeli będzie ok z wynikami to poczekasz rok i wejdziesz na nie haha :). Cieszę sie ze sie odezwałas :) U mnie w miarę ale czuje ze trochę nadebralam kg bo brzucha dostałam i tak ogólnie tez jakaos:( ale wiecie wcześniej ciagle biegiem a teraz jednak przystępowałam , nie pracuje nie ćwiczę ostro tylko chodzenie i mam efekt :(organizm musi sie przestawić;) Za godz ide na wiYte do szpitala mam nadzieje ze będzie wsio ok Niffi gdzie sie podziewasz jak tam placek smakował:) Ican a ty jak tam tez pewnie zastanawiasz sie czy coś będzie na rzeczy po nocnej eskapadzie haha ;) Zmykam odpocząć bo od rana już obiad przygotowałam i dom ogarnelam i noe dawno dopiero usiadłam dziś dla rodzinki leniwe z masłem i cukrem i cynamonem :) ja mam warzywka łososia i odrobine makaronu pełnoziarnistego :) jadłam ponad tydzień co oni i trzeba sie przystopować :) zmykam i trzymam kciuki za was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) o kurde, zdeterminowana, ale byloby fajnie, mocno trzymam kciuki :) a tescik w domu robilas?? :P ja bym nie wytrzymala, jakby mi sie okres 3 dni spoznial ;) pusiu, kochana...po rannej eskapadzie hehe ;) nie nastawiam sie na nic..jak ma byc dzidzius to bedzie. :) ja to w ogole "spuchlam" po moich jedzeniowych wpadach... :O Musze zrobic diete MZ niffi..a jak u ciebie? jakie nowiny? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusia...ale wiesz..tak nie mozna, ciagle na wariackich papierach. Musisz odpoczac, nabrac energii :) jak twoje wyniki? mam nadzieje, ze wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka U lekarza hmmmm kazał sie nie stresować , nie dźwigać , ćwiczyć mogę ale nie cieżko , chodzenie jak najbardziej :) i teraz pytanie skoro u mnie w pracy trza dźwigać biegać stresować sie to co? Lekarz kazał zgłosić sie za trzy miesiące i powiedział ze znowu będę miała aparat na serce zakładany na 24 godz hmmmm chyba będę chorować nadal:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity a wy gdzie? Cisza tu jakaś dziwna;( zdeterminowana jak tam wyniki? Jak minusowe to sie nie martw pojedziesz w góry i będzie git i będziesz mogła pic i jeść haha a jak pozytywny to super wtedy nie pojedziesz w góry i będziesz mogła tylko jeść zdrowo i cześciej niż teraz bedą zachcianki nad którymi nie będziesz panowała ;) tak dobrze i tak dobrze wiec daj znać co o jak;) zmykam dopić kawkę i zmykam po mego syna ;) pozd ja mam na wadze juz62 buuuu muszę te dwa kilosy zgubić ale jak??? ;) ćwiczeniami już sie nie da ;( zostaje dieta ale niechce jeść mniej niż 1500 kal Już sama nie wiem,( ;( ok uciekam buziole Niffi gdzieś ty?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc lachunki :P pusia, to mozemy podac sobie rece..chyba tez u mnie na wadze 62 kg... nawet nie chce sie wazyc...jem od poniedzialku troche mniej ... zwaze sie w sobote, zebym wiedziala co i jak. Zdeterminowana jestem ...chce zleciec w tym miesiacu 2 kg. Tak zebym 1 grudnia zobaczyla w koncu na wadze 59,9 kg! Cholera ..innym sie podobam ( znaczy facetom) ..a sama sobie nie :P Wyobrazcie sobie, ze dzis dostalam numer telefonu od pewnego facia z mojej grupy..normalnie jak nastolatka w szkole hahah Trzeba mu bedzie jutro delikatnie wspomniec, ze jestem zajeta :P :P Zdemerminowana, kochana...jak wyniki? Jesli nie poszlo, to sie nie martw, jak pusia mowi, bedziesz szalala w gorach... i to nie tylko z drinkami heheh :P Pusia, wiesz.. moze zostan mniej wiecej na tych 1500 kcal...i jesli chcesz troche ruchu, to rob sobie male spacerki (powolne, zeby sie nie meczyc ) zawsze to ******* to na swiezym powietrzu..i kalorie spalisz..Ale szczerze mowiac, ty bardzo fajnie wygladasz, naprawde,...super z ciebie laseczka :) . Ja dzis zjadlam pol opakowania sledzi w smietanie z kromka chleba, müsli na sniadanie z bananem i mlekiem, pozniej jablko i jogurt.(ile to moze miec razem kalorii?) Hm..musze wymyslec cos bardzo lekkiego na kolacje. Myslalam, zeby co drugi dzien jesc ok 1200 kcal...w pozostale ok 1700-1800... moze mi waga sie ruszy... Dzis troche pospacerowalam..(po tych sledziach hehe) Nie wiem jak niektore dziewczyny wytrzymuja na dietach 500 kcal...boze zaglodzilabym sie chyba na takiej diecie hehe niffffiiiii, gdzies sie podziala? Jak u ciebie z cwiczeniami ..i trzymaniem "diety"? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowanaaa30
hej Dziewczynki !!! Pzepraszam ze nie pisalam ale .... po pierwsze wczoraj nie miałam neta ;/;/ chyab przez siebie sama bo ostatnio tak jak Wam mowiłam "udoskonalałam " laptopa a p drugie iii to najwaznijesze JESTEM W CIĄZY !!! PIERWSZY M-C STARAN I MAMY BOBASA:) WIEC DO PREZENTU URODZINOWEG DLA MOJEGO ŁUKASZA DOŁĄCZYŁAM TEZ WYNIK TESTU !!!! a dzisiaj siedze w domku bo ok 15 mam isc do lekarza :p po HCG bedzie to pewnie 4-5 tydzien ciazy :p wiec wychodzi na to ze te moje osoatnie góry to juz były z bobasem:p aaa.... JESTEM PRZESZCZESLIWA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje juppi juppi mamy mamuśkę!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale sie cieszę razem z tobą;) będę ciocia Klocia hahah super super:))) Ja jak byłam w tak wczesnej ciąży u lekarza to bić nie było widać widziała pęcherzyk ale nic w środku wiec kazała przyjść za dwa tyg i poszłam po miesiącu i byłam już w 7-8 tyg :) Ale swietnie teraz tylko dbaj o siebie , za pierwszym staraniem i jest wielkie gratki ja po roku zaszłam haha Teraz nie pracuj aż tyle i nie przemęczaj sie pamiętaj o tym ok!!!! :) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lojeezuuuu, jezusiiiicku..:D juhuuu! Gratuluje serdecznie zdeterminowana..normalnie usieszylam sie jak nie wiem :D Bedziemy internetowymi ciociami :D :D :D No ladnie, taki prezent na urodziny dostac...na pewno sie Lukasz ucieszyl :) I dzidzius w czerwcu...fajne :) Pusiu, ja tez bylam w pierwszej ciazy ok. 5 tygodnia..i kazala mi tez przyjsc za dwa tygodnie..zeby zobaczyc serducho :) Pusia, a wy nie chcecie jakiejs siostrzyczki albo braciszka dla waszej pierwszej pociechy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowanaaa30
No heja Gwiazdy !!!! Pisze sie za pisanie , bo jakos sie kulam :p Lub bolał mni potwornie cały dzien ale teraz jakby lepiej wiec postanowiłam wykorzystac chwilke i poczytac w koncu co zescie tutaj naskrobały bo ostatnio byłam gosciem :( Pusiu !!! Ty masz wpoczywac bo pamaietaj ze w domku czeka rodzinka i szkoda byłoby gdyby cos powazniejszego się stało a pieniadze nie uciekna wiec nawet jesli przez Twoje L4 bedzie ich troche mniej to napewno nie jest to warte komplikacji zdrowotnych z reszta sama wiesz... co ze mna było jak charowałam ... miesiac w m-c chora a teraz odpukac bo spokoj , od tej czerwcowej rozyczki :) Pamietaj zwolnij !!!! ps. A jak wpadnie Ci jednak do głowy pomysl by olac zalecenia lekarza to przypomnij sobie o mojej babci i jej wylewie ... raptem 73 lata , młoda babunia , ktora jeszcze karmniki dla szpakow zakładała , sadziła kwataki a tu prosze:( moment i koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niffifii a Ty gdzie nam Gwiazdo przepadłas??? Czyzbys dzielie jak Misiu spiochała? Ja tez mam ochote zwłaszzcza teraz zapasc sobie w sen ... i tak sobie spiochac , bo przynajmniej wtedy mnie głowa nie boli:) Dzisiaj tak mnie bolało a tu nic .. niby Apap jest om, ale bałam sie bo nie miaąłm pewnosci wiec wgramolilam sie pod kołderke i wtedy rozdzwonili sie wszytscy i gdzine zamiast na spiochaniu to na telefonie spedziałam :) ps. A z twoja Mała Gwiazda to jak ? Obeszło sie bez tego przeziebienia ? I can !!!! Dzieęki za graty , bardzo sie ciesze i teraz czekam na Ciebie ale chyba bedziesz musiała swolinic bo nam sie udało za pierwszym razem gdzie nie ukrywam typowo celowalismy pod dni płodne ... i o prosze niby dzidzius jest ... choc lekarz mnie niezle załamal bo mi wyskoczył z temstem ze teraz to moze byc ciaza farmakologiczna i mam przyjsc za tydzien ;/;/ no a ja z tego wszystkiego tak sie spiełam ze kupiałam dwa testy ciazaowe i jeden zrobiłam po przyjsciu czyli ok 18, bo wiedziałąm ze ni wytrzymam doi rana ---> dwie krechy :pa drugi zrobie faktycznie jutro z rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a.... i poki jeszcez ten net mi smiga i mnie nie rozłacza to powiem wam , ze jestem megaaa szczesliwa ze was mam bo my tak tu razem i kg zrzucałysmy ... choc ja raczej teraz w innym kierunku bede podążac:p kochane jestescie !!!! zawsze jestescie , zawsze mnie wspieracie ~!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy, ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusia7914
No bo o to chodzi kochana :zdeterminowana : jesteśmy i będziemy a myśle ze moze w przyszłym roku sie spotkamy;) my będziemy sie starać coś zrzucić kg a ty od nas je będziesz brała szczególnie ze my nie mamy za wiele do zrzucania a ty za to mozesz jakiś 12-15 kg przybrać :) haha będziemy cię wspierać i służyć rada:) moze i dołączy do ciebie Ican ?;) przetrwamy wszystko razem ;) Ja dziś zkusilam sie na jednego paczusia , niejadlam ich oooo i jeszcze trochę stwierdziłam jeden nie zaszkodzi:) Spróbuje od jutra 4 dni wystrYmac na 1000 kal bo coś sobie folgowałem i nie czuje sie z tym dobrze a i jestem przed okresem tydzień wiec ;) muszę dać radę tylko 4 dni ;) Niffi zaginęła w akcji gdzieś ty kobito jest???:) I Can ty chudzinko ważysz tyle co ja a wzrost 10 cm wyższa :) zmykam bo mi sie obiad pali:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor :) widze, ze niffi gdzies zaginela...niffffiiii prosimy o meldunek :) pusia,...hm..ja to raczej do zdeterminowanej nie dolacze...szanse sa zbyt male :P na nic sie nie nastawiam...no ale nigdy nic nie wiadomo :P to ja z Toba sprobuje wytrwac na mniej wiecej 1000 kcal..choc dla mnie to nie bedzie latwe :/ :P no ale moze jak bede wiedziala, ze ty moesz ...to mi sie tez uda hehe A co do tych 10 cm wiecej..---ja jestem drobnokoscista...i widac u mnie kazdy zbedny kg :/ zdeterminowana moze na poczatku wcale nie przytyjesz...jesli nie bedziesz jadla ponad norme :P jedz zdrowo, to ci nie przybedzie duzo kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusia7914
Ok i Can to od jutra 4 dni walki o 1 kg mniej ok ;) A co do naszej Dorci Z to kochana masz racje jeść zdrowo i czasem zachcianki spełniać haha oby nie w nocy:) choć ona nocny Marek haha Nie ważne ile prYtyje ważne aby zdrowe lub zdrowi byli a po porodzie weźmiemy sie ostro za nią:) mnie w 2 miechy po porodzie zeszło 20 kg wiec damy radę:) Ja dziś poszalalam prycz paczka 2 łyżki nutelli lody light waniliowe i kilka kostek ptasiego ale to prZez to ze ach myśle jutro na 1000 kal to sobie pozwolę haha aaaa wiem wiem nie powinnam od jutra wracam na dobre tory wkoncu za 9 dni polandia hahaha zmykam myć sie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowanaaa30 i Bąbelek
Hej Diewczyny !!!! jestem i o dziwo wyspana :) Sniły mi się jakieś pierdoły , nic nie pamietam ale bynajmniej nie były to zadne koszmary więc chociaz to na pocieche:) Terz z kolei to ja fiksuje bo z jdnej strony megaaa sie ciesze i buzia sama mi sie smieje a z drugiej strony wiem ze do 12 tyg jest bardzo duze ryzyko poronienia wiec moge nie dac rady i co wtedy ???? Boje sie strasznie no i grubas jestem bo olalam diete i juz teraz na starcie mam 63 kg :( o to toi jestem na siebie zła;/; I can --> a Ty to nigdy nie mow nigdy bo widzisz , ja mam miesniaka dwa torbiele , jak to wszyscy stwierdzili dwa lata staran przede mna a tu prosze ... pierwszy strzał i Bobos:) Wiesz co Dorcia? Moze za bardzo chceszz???? Ja jak usłyszałam ze 2 lata to nie ukrywam ze mnie troche to dobiło ale poszłąm za wskazowka lekarza , znajesc sobie pasje----> zorganizowałam wyprawe w gory , kupiłam kurtke buty ,,,, ba.... kupiłam ksiazkki o bieganiu i miałam przejsc na diete no ale mi jakos nie wyszło :) Wiec obstawiam , ze jak znajdziesz sobie nowa pasje to zajdziesz blyskawicznie :) Pusiu ---> no zzdroszcze Ci celu w postaci trzymania diety , bo przy Twojej figurcie to nawet talerz poczków nie zaszkodzi ja juz jako taka spasiona swinks sobie na tej sofie siedze i pisze do Ciebie :) I jeszcze ta Nutella ,... mniam a wiesz co? Ja nie mam napadów nocnych na szcescie :) ps. A... i nie orzemeczaj się !!!! Uwazaj na serducho!!! Chociaz to na pocieche:) Dobra uciekam bo jade dzisiaj do mamy i mam kilka spaw do załtwienia :p Buziaki dla Was:*:*:*:*:*:*: NIfiiii Gwiazdo co z Tobą ???Wszystko ok???? Wracaj szybko bo ja tu czekam na Ciebie ... mam nadzieje ze to nie za sprawą córci , ktora jednak chorobsko rozłozyło???? Wracaj szybko bo czekamy tu na Ciebie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowanaaa30
oj .. ale pustki ;/;/ chyba tylko ja dzisiaj siedze w domu a Wy na jakichs baletach albo dietujecie tymczasem u mnie dietkowanie zawieszone:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) zdeterminowana...powiem Ci, ze w sumie to nie tak, ze ja tak strasznie chce...bo co chwila przekladamy nasze plany :P chcielismy zaczac od przyszlego roku...ale..mielismy po prostu mala wpade podczas dni plodnych :P Moze cos z tego byc,...ale nie musi. Jak bedzie..to sie bedziemy cieszyc, jesli nie...to mamy przyszly rok :P ja dzis siedze w domu...a jesli chodzi o 1000 kcal..to musze to zrobic pomiedzy poniedzialkiem a czwartkiem..W weekend sie nie da..bo co chwila robie cos do jedzenia- dla malej...a ze nie chce wyrzucac, to tez zjem :P Pusiakson, znajac Ciebie to na pewno wszystki ci idzie wg. planu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I can :) Dorka jak to od przyszlego roku? Nie badz taka !!! Idz w moje slady :p bedziemy dwie brzuchate :p Takie grubaski:) Nie wiem dlaczego mnie sie wydawalo ze tez się staracie :)No nic... ja tylko załuje ze tak dietowo sie zaniedbałam i teraz jak te 15 zyskam to juz w ogole morswin bede ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia, po przeprowadzce mial byc dzidzius..znaczy robiony :P ;) hyhy Kurcze, ale sie ciesze, ze bedziesz miala malenstwo :) Niedlugo zamiast rozmawiac o kg..bedziemy przegladac linki z ubrankami dla bejbusia :P ;) ajjj tam...jak bedziesz jadla normalnie to nie przytyjesz duzo :) A nwet jak przytyjesz sporo, to szybko zrzucisz..ja przybralam w pierwszej 15..i 1,5 miesiaca po porodzie mialam tyle samo co przed porodem :) Ale..w sumie..to z checia bym do Ciebie dolaczyla hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski;) No kochana i Can ja od rana zjadłam pół grcjfruta, jabłko udko gotowane duuuze pół butelki soku pomidorowego 2 jaja pół grcjfruta i 100gr groszku no i teraz jak robiłam małemu kolacje wyrobiłam parówkę buuuu Dziś tez pospacerowalam na bieżni spalilam 600 kal wiec jest ok Zdeterminowana powiem ci szczeze ze ja zbędnej strony jeszcze bym chciała jasna dzidzie i gdyby była to dziewczynka to nawet teraz był próbowała haha ale z moim serduchem to janse już odpuszczę :) a ty sie nie przejmoj ja w drugiej ciąży do porodu jankeskim miałam 82 kg haha mały wieloryb ale pózniej to szybko leci w dół wiec nie ma obawy my sie już za ciebie weźmiemy haha :) Mnie dziś dzionek zleciał, byłam na małych zakupach ale nie ciuchowych to zostawiam jak będę w Polsce ;) jeszcze tydzień i lecę :);) Hmmm chyba czas na mnie bo język po tej parowce mi lata we wszystkie strony wiec chyba czas abym poszła na pięterko i kuchcie ominęła szerokim łukiem haha Dobranoc laski i nadal czekamy na ciebie Niffi aż dziwne ze tyle cię niema nic o urlopie nie wspominałaś?;) prawda kobitki?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Can ----. powiem Ci boje sie strasznie ze cos ta wyjdzie na tych badanich bo jak tak czytam te wszytskie fora to okazuje sie ze ryzyko poronienia jest megaaaa duze, a ja swojego lekarza mam dopiero w czwartek ;/ a jak jeszcze usłysze ze to jakas pozamaciczna albo cos w tym stylu to załamie sie juz na maksa :) Mam jednak nadzieje ze wroce do wagi .. tzn bardzo bede chciała bo jak tak widze takie zaniedbane , zapasione młode mamy to przyznam ze kiepsko to wyglada ... u mnie niestety pewnie pojdzie w tylek i uda , i bede miała łydki jak słon ... bo w sumie zawsze tak miałam ;/ jak grubne to dołem no ale nic juz ztym nie zrobie :) Licze ze i Ty szybciutko wezmiesz sie do roboty i kto wie ... bedziemy we dwie mamusiami :) Pusiu --> Mam nadzieje ze ze mna bedzie jakz Toba i ze mimo bog wie ilu kg bede drobinką:)juz po ... bo Ty to masz super sylwetke ... taka fitnsowa wrecz ale co sie dziwic jak tak trwasz w swoich przekonaniach i tak mało tych kalorii:) Ps. mimo to nie przesadz w druga strone i pamietaj o serduchu:) a...... i wiecie co? w sprawie tej smierci babci z Niemiec jutro mielismy jechac do Niemiec razem z Moim i ogarniac wszystko przez tydzien ale znow wyszedl z tego klops... tym razem taki Bąbelkowy wiec z Łukaszem jedzie kolega a ja zostaje w domku :) Niffiii ????? Gdzie Ciebie kobieto wywiało ???Mam adzieje ze nie zadne chorobsko :) Dobra ale teraz uciekam bo idziemy z Łukaszem do Winiarni ... oststanio chadzamy tam w niedziele ... ja jadłam carpaccio i piłam winko a dzisiaj .. dzisiaj bez winka .. bez kawy i jakies inne miesko bo carpaccio tez praktycznie surowe :) Tak wiec buziakuje:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka nie badz taka !!! Pisz , mnie tez kiedys z telefonu wcieło długasnego posta i od tego tez momentu przestałam z nieg pisac bo pisałam wowczas z lotniska ... klikałam klikałam i nic :(zezarło wszytsko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×