Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gosczula
Ooo to mialam ciekawa literature;] Gośc_M nie dobrze ze sie tak dzieje, nie chce nic mowic ani straszyc, ale mowila ci ze masz wielkosc pecherzyka odpowiednia, ja akurat w 9 tygodniu mialam 10mm co bylo bardzo male, moj lekarz kazal mi sie modlic do boga o przezycie i kazal brac duphaston, bralam go przez jakies 3 tygodnie, pozniej mialam plamienia i jak odstawilam natychmiast dostalam miesiaczke;/ jaka jest twoja wielkosc pecherzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123tak
Bylam u lekarza. Okazalo sie ze pękl mi torbiel:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goszczula dupka przede wszystkim nie powinno się odstawiać ! gość M ty masz luteine czy dupka ? luteina to jest prawdziwy progesteron,d**ek to sztuczny.dupka nawet w trakcie cyklu jak się bierze to nie powinno się odstawiać bo g***townie spadnie progesteron.Gość M wypoczywaj ! i nic sie nie martw :) bedzie dobrze :)123tak torbiel ? ojejku ?wiedziałaś o niej ?ale już okej ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
u mnie @ wiec tak jak przypuszczalam. Czekam do nastepnych płodnych;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Hej laski! Przypominam o kwasie foliowym! Kocica nie daje mi pisać. Co z tym torbielem? Już ok? Kurcze moze ja też mam i mój Gin tego nie widziała:( u mnie plamienie w środku cyklu to norma:/ Na Usg piersi lekarka mówiła ze torbiele to niegroźne zmiany. W piersi mam. To pęka? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Gosczula moja ciąża wg kalendarza powinna mieć 5tyg, i wielkość pęcherzyka podczas badania była na dokładnie 5tyg. i 5tyg. i jeden dzień. Więc wielkość miały wzorową. Noc miałam okropną bo pod wieczór moje różowe plamienie zamieniło sie w jasnobrązowe i piersi mi tak jakby zwiędły....poprzednio w ciąży tak mi się zaczęło poronienie utajone ;( Rozmawiałam z lekarką i powiedziała, że wszystko co się dało zrobić to zrobiłam, teraz trzeba czekać...powiedziała, że ten słaby zarodek może być przyczyną tych wszystkich dolegliwości, bo się przestał rozwijać, albo dwa się normalnie rozwiną tylko, że z takimi perypetiami. To jest okropne, że człowiek się tyle stara i dba, czeka a potem zamiast się cieszyć to boi sie, że straci ten skarb :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) U mnie dziś 27 dc. Wczoraj wieczorem tak strasznie bolało mnie podbrzusze, że nie mogłam wytrzymać. Przez kilka godzin wierciłam się na łóżku, bo z bólu nie mogłam zasnąć. Do spodziewanej @ jeszcze kilka dni, więc nie wiem o co chodzi.Nigdy tak nie miałam. Jak coś to zawsze w pierwszym dniu @, ale to nie tak jak wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
brzoskwinko dziekuje za ten cytat. gdzies go widzialam:) tak, biore metformax:) dobrze pamietalas. u mnie stwierdzili pco, chociaz teraz na usg nie mialam jajnikow w pecherzykach, ale kiedys jak robilam usg to mialam. oprocz tego mam bardzo dlugie cykle, bezowulacyjne...temat dosc gleboki:) co do tej twojej recepty, to mi sie przypomnialo, jak zgubilam legitymacje w miescie, w ktorym studiuje. no i ja wrocilam sobie do domu, patrze w portfel, a legitymacji brak! i to bylo przed swietami Bozego Narodzenia i nawet w dziekanacie nie moglam jak zapytac, co robi sie w takiej sytuacji, bo dziekanat na swieta zamykaja. no i zglosilam zagubienie legitki do gazety (po swietach), zadzwonilam do dziekanatu, co dalej....a po paru dniach od tego ktos puka do moich drzwi. otwieram, a tam jakis chlopak z moja legitka! powiedzial, ze legitke znalazla jego dziewczyna w miescie, w ktorym studiuje, a ze on jest z tego samego miasta co ja, to mi podwiozl legitke. a mieli wyslac poczta...:) wiec sa dobrzy ludzie na swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
evilinka te torbiele w piersi to sa zmiany hormonalne. mojej mamie tez cos takiego wyszlo, to musiala brac tabetki anty i wybrala iles czasu, odstawila, zrobila znowu przeswietlenie i bylo juz ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
gosc_M wszystko w rekach Boga, jak to sie mowi...Ty mozesz robic wszystko, ale pamietaj, ze na pewne sytuacje nie mamy po prostu wplywu. Tobie zostaje dbac o siebie i czekac, czy wszystko bedzie ok. moze wszystko jest zakodowane w Twojej glowie, ze ciagle myslisz, zeby bylo wszystk ok i moze emocje tez wplywaja na plamienia itp? duzo zalezy od naszego podejscia. wiem, ze latwo powiedziec "nie przejmuj sie", ale na pewno to nie jest Twoja wina, ze tak sie dzieje. obserwuj swoj organizm, zeby w razie czego szybko zareagowac i nie mysl pesymistycznie, bo od razu wszystko utozsamiasz z poronieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziołchy ;) :p Wczoraj wieczorem jajniki mnie bolały tak że myślałam że zejde... pachwiny tez dawaly znac a do tego doszly jeszcze uda. Dziwne... nigdy jeszcze takiego czegoś nie czułam. Tzn czułam po jakiejś bardzo dalekiej wędrówce. Wzięłam nospe. Jak nigdy na mnie nie działała tak po jedej tabletce w ciągu paru minut ból zniknął. Zasnęłam dopiero koło 2 nad ranem. Za to dzisiaj spałam do 9. 123tak co tam z tym torbielem?? wszystko juz ok? Gosczula no to teraz starania na maksa beda. Nie zamęcz męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
dziewczyny od czego jestescie takie obolale? :P co wchodze to ktoras cos zawsze boli...plecy, jajniki...az ja sie czuje dziwnie, bo moze mnie tez cos powinno bolec, a nie boli ;) albo boli sporadycznie. owulacje macie miec, czy okres? nie patrze na tabelke:) moze jakies sporty uprawiacie i stad te bole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
moze na zmiane pogody was predzej cos boli? bo przeciez nagle zrobilo sie cieplo....mysle ze bardziej o to chodzi :) mnie np. czesto bola lydki i plecy, ale to wiem, ze od niewygodnej pozycji, jak siedze w pracy. a ja biore 3 dzien metformax i to jest czasami porazka co sie dzieje...teraz biore po 1 tabletce to musze przy sniadaniu ja brac. po jakichs 30 min od polkniecia tab zaczyna bolec mnie zoladek i dostaje biegunki i tak od srody. podobno to normalne...od przyszlego tyg od czwartku bede brala po 2 tabletki na dzien, to troche boje sie, ze z kibla nie wyjde :D ciekawe, czy metformax pomoze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska u mnie bardziej okres. Chociaż nigdy nie miałam takiego bólu w podbrzuszu jak wczoraj i to tydzień przed @. Sportów nie uprawiam, więc nie wiem od czego to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez okres juz powinien byc. Do konca tygodnia tak mysle. z tym ze bol zazwyczaj lapal mnie pol godz po rozpoczeciu sie @ A nie na pare dni przed. Wczesniej caly grudzien mnie tak bolalo i mialam to uczucie balonika w brzuchu i teraz sie boje ze znowu bede meczyc sie 60-70 dni :( czekajac na kolejna @ dziewczyny a moge miec takie cos ze mam cykle bez krwawienia?? tzn ze @powinnam miec np pare tyg temu a teraz bede miala znowu owulacje i dopiero pozniej okres?? tak jakby dwa cykle sie polaczyly 2owulki a krwawienia brak?? slyszalyscie o czyms takim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska na pocieszenie powiem Ci że ta dziewczyna tez pisała że po dwóch tygodniach z tym lekiem miała owulację i zaszła w ciąże :) i tobie sie uda :) aj dziewczynki byłam w kościele na 10 :) u nas dzisiaj rekolekcje:) wyspowiadałam się ładnie :) na początek mszy był hymn do ducha świętego,jak tak śpiewałam ten hymn to doznałam czegos dziwnego,pozytywnie dziwnego ;) zstąpiła na mnie jakaś siła,w sensie że taka wiara że przeciez mi tez się uda,uda mi się na pewno,tylko musze poczekać cierpliwe :) to dało mi taką siłę życiową :) potem było kazanie :) nie wiem czemu ale miałam wrażenie że było mówione prosto do mnie :) ksiądz mówił przede wszystkim o tym że Jezus,Bóg czasami muszą nam mieszac w życiu,abysmy przejżeli na oczy,że zsyła nam różne choroby,trudności,cierpienie,abyśmy dostrzegli jak ważny jest Bóg w naszym życiu,i że nawet kiedy w niego wątpimy to on przy nas jest,i że te wszystkie trudności,choroby,cierpienie to droga do szczęścia :) To jeszcze bardziej mnie upewniło że wkońcu zostaniemy rodzicami i musimy przez to przejść :) po raz kolejny przekonałam się bez Boga nasze życie nic nie warte i trzeba umieć go dostrzec w naszym życiu i nauczyc się korzystać z łask jakie nam nieustannie zsyła i umieć mu powierzyć swoje problemy:) Gość M :) obiecuję że sie dzisiaj za Ciebie pomodlę aby wszystko było dobrze :) zaufaj Bogu a wszystko się ułoży i bedzie dobrze :) Sorki dziewczyny że Was katuje swoimi odczuciami i emocjami ale musiałam się tym podzielić :) jak Wam mija dzień ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
martucha nie wiem, ale u mnie np jak miala przyjsc @ to nie mialam krwawienia a tylko uplawy brazowe i w moim przypadku byla to @. po prostu przez pco mam tak wszystko pomieszane...na szczescie od ladnych paru mies jest normalne krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Aleksandra ale moze to jest wlasnie zwiastun @...wiesz teraz przez te zmiany pogodowe mozesz tez szybciej dostac okres. organizm przeciez reaguje na zmiane pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska zupka - tu gdzie ja mieszkam już od dawna jest dośc ciepło i wiosennie, więc raczej to nie na zmianę pogody. Ale oczywiście wszystko możliwe. Nie doszukuję się tu żadnej ciąży. Tylko piszę jakie objawy obserwuję i że jest to nowe dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
brzoskwinko ja teraz znowu przerwe sobie zrobilam w pracy, bo ilez mozna patrzec w ten komputer i wklepywac rozne rzeczy. nie, nie trujesz nam kosciolem;) kazdy ma swoje podejscie i inaczej reaguje na pewne rzeczy:) ty akurat duchowo patrzysz na to wszystko. kazdy z nas ma nadzieje:) a te posty z metformaxem na jakims forum, to widzialam...mi lekarz w pon powiedzial, ze nie bedzie wrozyl, bo kazdy organizm jest inny. wiesz ja dziecko planowalam "robic" dopiero za 2 lata, ale w zwiazku z moimi problemami hormonalnymi, to nie wiadomo kiedy bylaby ta ciaza. ja sie zastanawiam, czy nie pojechac w wakacje gdzies za granice...tylko wlasnie koszty:/ a za 1000zl mam 1,5tyg w gorach ze wszystkim tj wyzywienie, nocleg itp. a jechac za granice to jest koszt ponad 2x wiekszy:/ chyba ze wycieczka 2/3dniowa na wschod np. rosja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
aleksandra ja sie w niczym nie doszukuje ciazy, bo przez iles lat jak tylko spozniala mi sie @ to robilam testy...a prawda byla taka, ze moje cykle trwaly po 60 dni, wiec to byla wina hormonow. wszystko na spokojnie;) nie nastawiaj sie, a zajdziesz w ciaze szybko:) najwazniejsze tez troche odblokowac umysl:) lece do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem. szukam czegoś na ten temat ale nic nie znalazłam jeszcze. Brzoskwinka dobrze że masz coś co cię podnosi na duchu. Dla ciebie to słowo Boże dla innych znaki z nieba a jeszcze dla innych wróżka itp ;) Tajska ja od 4 lat nie byłam na wakacjach. Też bym pojechała ale w ciepłe miejsce bo ze mnie to zmarzluch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
dziękuję Brzoskwinko :* wiele to dla mnie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska wczasy w górach też mogą byc fajne :) inny klimat,piękne krajobrazy,świeże powietrze :) przed nami kupa życia i na wczasy za granica też jeszcze się zdarzy okazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my często jeździmy do Zakopanego. Tak na kilka dni :) chociaż uważam, że obecnie wczasy w Polsce kosztują porównywalnie tyle co za granicą (Bułgaria, Grecja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli na wakacje gdzieś mamy jechać to tylko gdzieś gdzie jest woda :) ja uwielbiam pływać :) ach :) kocham wrecz :) w wodzie mogę całymi dniami siedzieć :) zawsze wyskakujemy sobie z meżem nad jeziorko na cały dzień :) mamy jakieś 2 godziny od nas trochę jezior ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
w tym roku to chyba bedzie 5 rok z rzedu jak jezdzimy w gory :D i zawsze jest to zakopane. no nie wiem, czy to jest taka cena porownywalna jak wczasy za granica...zalezy, gdzie kto sie stoluje i ile placi za nocleg. my placimy za nocleg 35 zl ....a wczasy zagraniczne to koszt najmniej ok 1500zl a gdzie jeszcze dodatkowa gotowka na jakies wypady, jedzenie itp? :/ zalezy jeszcze na jak dlugo jedziemy. ja to bym bardzo do grecji, czy do wloch chciala pojechac :( we wloszech nie bylam, a w grecji tak i w grecji jest pieknie..i ta czysta woda...meteory...inna kultura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×