Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Takatamdziewczyna ja tez gdyby nie laski to bym nic nie wiedziala ;) nie wiem jak z tym moim okresem. Wlasnie czytam o zbyt dlugiej fazie lutealnej i nic dobrego z tego nie wynika... :( jakies przejrzale cialko żółte wyczytalam, coś z tarczyca... :( nie moge juz... oszaleje do konca kwietnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
A u mnie na razie żadnych objawów wskazujących na to, że miałabym dostać okres. No ale jeśli ta owulacja rzeczywiście mi się tak przesunęła to nic dziwnego. W następnym tygodniu zrobię test, może jeśli się udało to coś pokaże. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
CIĘŻARÓWKI Gość_M _________31 lat________ 6 tc_________15listopada papi11____________22lat________**tc_________@@@ AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Laurkachmurka______26 lat______3 cykl starań______30.03.-02.04.2014 Aleksandra1906____24 lata_____2 cykl starań_______27.03.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 nemesisowa________24 lata_____5 cykl staran_______4.03.2014 Goalka_____________27,5lat_____3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______2 cykl staran_______31.03.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________22.03.2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 karnataka_________27lat________6 cykl staran________19.04.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____1 cykl starań_________6.04.2014 Nowa mamma ________30 lat _________1 cykl starań___________10.04.2014 mamabeata1985________29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) u mnie dziś 33 dc, więc teoretycznie powinna dziś przyjść @ Póki co jej nie ma, ale i drugiej krechy tak samo. Tak się zastanawiam i może moja fl trwa więcej niż 10 dni. Mierzyłam dziś temp. i spadku nie zanotowałam (dalej jest na poziomie tych wyższych), więc może jest jeszcze nadzieja. Co do testu. Przepatrzyłam ostatnio w aptece kilka i albo nie ma oznaczenia czułości albo jest ta 25 coś tam. I taki też kupiłam, więc jeśli moja fl trwa więcej niż 10 dni to taki test ma prawo jej nie wykazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karnatka nie u każdej dziewczyny fl bedzie miała 14 dni :) 10-11 dni jest w porządku :) chyba że twoja trwa krócej niż 10 dni .u mnie np w tamtym cyklu trwała faza lutealna 12 dni a w listopadzie moja faza lutealna trwała 10 dni.więc czasami się przesunie o dzień czy dwa :) laurka czemu ty sie wogóle nie odzywasz do nas ?:) Aleksandra i chcebycmama trzymam kciuki :) ja zamiast w domu sprzatac to na forum siedze :D jestem dziś sama :) ale dzisiaj pyszne śniadanko zjadłam :) omlecik z mąką razową i świeżą papryką ogórkiem i rzodkiewką :) mmm :) miam :) gość M coś mi się dzisiaj śniło o Tobie i o Twoich dzieciątkach :) nie pamiętam tylko co :) ale to cos dobrego było więc się nie martw :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra nadzieja umiera ostatnia :) wszystko sie okaże na dniach :) trzymam kciuki żeby się udało :) a jeśli by się jednak nie udało,to pamiętaj że wszystkie jesteśmy z Toba :) każda z nas przeżywa to co miesiąc :) Damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Śniły Ci się moje dzieci?? hehehe zazdroszczę :) A mi wyskoczyło zimno na wardze...reakcja na zeszłotygodniowy stres... na szczęście nie jest to pierwszy raz kiedy mam opryszczkę, więc dzidzia jest bezpieczna. Wróciły mi lekkie plamienia więc dzisiaj leżę plackiem. Aleksandra, spokojnie :) ważne że @ nie masz, bo to pierwszy objaw, że mogło sie udać :D Ja czytałam , że to bardzo, bardzo rzadkie, aby faza lutealna się zmieniła i raczej do tego dochodzi, kiedy działa się z zewnątrz hormonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Cześć dziewczyny, mi się znowu śniło, że w ciąży jestem - tym razem, że miałam piersi powiększone, no normalnie się uśmiałam rano :-D. Poszłam wcześnie spać - wtedy zawsze pamiętam dobrze sny. Ja jestem na początku drogi, więc pełen optymizm. Jeśli się nie udało (bo to nie były nawet konkretne starania), to trudno. Dzidziuś będzie z rocznika 2015 wtedy ;-). Wolno ten czas płynie, mógłby przyspieszyć :-). Choć myślę, że mi i tak trochę szybciej niż wam, bo mam już dziecko i ono mnie absorbuje, a wtedy zapominam o brzuchu :-D. Gość M ty masz fajnie, że dwójeczka za jednym razem będzie :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość M no powinna być stała ,niby ja biore hormony,ale oczekiwanie na rezultaty i stres tez swoje robią :) takatamdziewczyna dlaczego mi się nie może przyśnić że w ciąży jestem ;/ to taki piękny sen by był :) :*** dziewczyny u mnie 11 dc i temperaturka zaczyna powoli spadać :) więc wizyta owu coraz bliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
U mnie 13 dzień i nic nie wiem. Tak sobie czekam :-). Już pożałowałam trochę, że nie obserwowałam temperatury itp. Wtedy może wychwyciłabym jakieś zmiany :-). Ale też może niepotrzebnie bym się nakręciła. Wiem, że powinno się mierzyć rano, ale nie mogę się za to zabrać. Powiedzcie dziewczyny jak to jest? Jeśli zmierzyłyście rano i wyszło np. 36,9 to później w dzień już jest inna temperatura? Wiem, że wszystko może wpłynąć na zmiany temperatury, ale czy różni się tak bardzo temperatura poranna od wieczornej czy np. od tej z godziny 14?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperatura w ciągu dnia ciągle się zmienia,jak coś robisz,ciało się rozgrzewa,temp się podnosi.Nawet jak rano po przebudzeniu zmierzysz temperature i pójdziesz do łazienki ,a po powrocie zmierzysz to bedzie inna :) No i pamiętaj że najbardziej wiarygodna bedzie w pochwie :) Pod pachą sie nie liczy :) ja lece ćwiczyć :) zostawiam wam dwie piękne piosenki które dają mi nadzieje na lepsze jutro :) potem wpadne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Grzeszczak -Nowy TY,Nowa JA Sylwia Grzeszczak Kiedy tylko spojrze chciałam wam link wkleić ale spam wyskakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam dziewczyna ja rano po przebudzeniu miałam temperature 36,35,teraz jak siedziałam na forum przed laptopem miałam 35,4,a poszłam do kuchni po wode i wróciłam zmierzyłam i mam 36,2 :) więc widzisz jak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata85
Witam u mnie dzis 23 dzien cyklu mczke miewam powyzej 30 dni mam nadzieje ze tez nie dostane Aleksandra musimy byc dobrych myśli obydwie:) miejmy nadzieje ze sie uda.:)mierze temp 3 dzien w pochwie czytałam ze jak utrzymuje sie powyzej 14-16 dni powyzej 37 st to oznacza ciąze fakt zbliżającą sie miesiączke tez ale ja mam jeszcze czas tyle ze brzuch mam wzdęty piersi jak by obrzmiałe jak by przed mczka wrr mam nadzieje ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie dziewczyny :) to nie jest tak, że u mnie fl się zmieniła. Ja nigdy nie badałam ile ona u mnie trwa. Ja to stwierdziłam na podstawie wykresu w tym mies. Bo skoro dziś miałam miec @ to znaczy, że trwałaby 10 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny...widzę że od rana już poważne rozmowy ;) wczoraj się naczytałam że zbyt długa fl daje takie same objawy jak ciąża. więc to pewnie dlatego odczuwam coś w brzuchu i te piersi itd... miałam dzisiaj powtarzać test ale jakoś po wczorajszej lekturze straciłam nadzieję. chodzi mniej więcej o to że ciałko żółte ma bardzo długą żywotność, a do póki cż nie obumrze to @ nie ma. Niby to lepiej niż zbyt krótka fl ale test mi tak szybko nie pokarze ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata85
powiem wam ja to sie w tym gubie juz te ciało zołte ta faza lutealna iw gl aa czekanie aaa najgorsze co moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata85
w którym dniu cyklu najlepiej zrobic test? ja dzis mam 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata85
Aleksandra no musimy czekac ehhhh oszalec idzie ale kupie ten test strumieniowy teraz, może zapisz sie do ginekologa na usg? może cos zauwazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
mamabeata a myslisz ze test pokazalby prawidlowy wynik mniej wiecej tydzien przed okrese? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata85
martucha wez nas dwie zaczaruj hehe i reszte co czeka na 2 kreski na tescie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata85
tajska zupka wiesz ja sama niewiem ale raczej nie bo z 1 ciążą fakt test robiłam pare dni po spodziewanej miesiączce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
...ze wy tak orientujecie sie w tych fazach roznych...ja pojecia nie mam...:D czytam Was, ale kompletnie nie wiem, o czym mam pisac :) wchodze, a Wy caly czas temat owulacji i nie tylko, a ja zielonego pojecia nie mam, co kiedy i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
mamabetata bez sensu jest robic test tak wczesnie...niby czulosc testow jest ok, ale nie bez powodu mowi sie zeby robic w dniu spodziewanej @. ja zawsze robilam po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata85
tajska zupka spoko ja tez tylko czytam mało rozumiem na temat tego wszystkiego ;D mam bardzo małe pojęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
wiesz..bo moze ja tak bardzo nie nakrecam sie i dlatego nie pisze, staram sie tego nawet nie rozumiec, bo po co mam przechodzic przez rozczarowanie.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×