Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość mamabeata85
miłego dnia wam życze;) uciekam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny a takie krwawienie/plamienie moze być od pęcherza ?bo dzisiaj od rana latam co pięc minut do łazienki,dosłownie,co wróce to znowu mi się chce,może przeziębiłam sobie pęcherz i może to od tego ? co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata85
ja miałam kiedys tez ostre zapalenie pecherza i sikałam i krew leciała miałam na to antybiotyk lub pobierz furagine bez recepty na zakazenie dróg moczowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata85
jak co chwile latasz do wc i czujesz ze masz ciagle pełen pecherz boli i jak byc chciała zrobic siku a nie mozesz to masz zapalenie pecherza no i krew ja tez to przechodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Ja też od intensywnych starań o ciążę miałam zapalenie pęcherza i wywołały go te same bakterie co teraz mam je w pochwie, a one mogą wywołać takie problemy jak opisujesz....Nie wiem czy u Ciebie jest tak samo, ale do lekarza marsz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata85
no nie lekcewarz tego niech ci lekarz cos przepisze ja uciekam do pracy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle że mnie nic nie boli,po prostu często chce mi się siusiu,przed chwila byłam i znowu ide.w 6dc jak kochaliśmy się z meżem to mnie coś tak piekło i cały czas biorę urofuraginum na zapalenie pęcherza.lekarka na zwolnieniu a do tego drugiego konowała nie pójde. a tak wgl to analiza moczu by coś wykazała ?wczoraj byłam z wynikami z poniedziałku i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy jeszcze jesteś ale mam do ciebie takie pytanie. Wiesz coś na temat zbyt dlugich fl?? brzoskwinka tak jak pisze gosc_M do lekarza marsz. Zapalenie pęcherza to nic miłego a zwłaszcza jak jeszcze krwawienie występuje. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
No i nie mam @. Ale caly czas kluja jajniki. Będzie mega okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Brzoskwinka, analiza moczu coś by wykazała, ale bakterie mogły się dostać podczas np. wczorajszego starania jeżeli po seksie nie poszłaś siusiu (to najskuteczniejszy sposób zapobiegania, bo wymiata się bakterie z cewki moczowej), niestety te bakterie mnożą się dość szybko. Ja rano biegałam co chwile do łazienki a wieczorem miałam już krwiomocz :( ale urofuraginum mnie wyleczyło, niestety jak się okazuje tylko pęcherz, bo bakterie też do pochwy się dostały, a tam to tylko antybiotyk. Nie wiem czy tak jest w Twoim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama się poleczę :) już parze pokrzywe,witamina C wzięta,zaraz sobie zrobie ciepły okład na plecy żeyby wygrzać i przejdzie .teraz byłam w kibelku i narazie czysto :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emama10
Witam My tez sie staramy o dziecko (drugie). Po pierwszej ciazy karmilam 9 miesiecy. Okres dostalam po 8 miesiacach i teraz czekam na nastepny okres. Juz minely 32 dni i dalej nic... Dopatruje sie wszystkich objawow. Mam wrazanie, ze czuje sie tak jak na poczatku pierwszej ciazy. Zrobilam wlasnie fajny (nareszcie znalazlam jeden test darmowy !) internetowy test ciazowy http://www.testciazy.pl i wyszlo mi, ze jestem znow w ciazy. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emama witamy :) dopisz się do tabelki i zostań z nami :) @ na kóncu to data miesiączki :) CIĘŻARÓWKI Gość_M _________31 lat________ 6 tc_________15listopada papi11____________22lat________**tc_________@@@ AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Laurkachmurka______26 lat______3 cykl starań______30.03.-02.04.2014 Aleksandra1906____24 lata_____2 cykl starań_______27.03.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 nemesisowa________24 lata_____5 cykl staran_______4.03.2014 Goalka_____________27,5lat_____3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______2 cykl staran_______31.03.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________22.03.2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 karnataka_________27lat________6 cykl staran________19.04.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____1 cykl starań_________6.04.2014 Nowa mamma ________30 lat _________1 cykl starań___________10.04.2014 mamabeata1985________29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
jak internet moze okreslic, czy ktos jest w ciazy czy nie???? ktos mnie musi oswiecic....chyba, ze to jakas durna reklama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
do tego jest potrzebne odpowiednie badanie moczu, czy krwi, a nie test internetowy. ja to chyba stara sie robie i na niczym nie znam sie...niedlugo meza w internecie bedziemy szukac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska bo tam są takie pytanie typu czy się nie zabezpieczacie,czy w owulację wpółzyliście i on na tej podstawie orzeka :) ale wiadomo jak jest w praktyce :) nie wystarczy się nie zabezpieczać i uprawiać sex w dni płodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
robilam usg w 14dc, a nie bylo pecherzyka, wiec ten cykl jest na bank stracony...moze predzej po @ cos sie uda i tym bardziej, ze bede brac 2 tab metformaxu i moooze cos on da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
wiem brzoskwinko co to za test...kiedys w niego wchodzilam...takie lanie wody moim zdaniem, bo przypadki sa rozne i nie ma co bazowac na tym, czy ktos sie zabezpieczal. przy anty ludzie wpadaja i tak samo przy prezerwatywach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Nie wiem czy dobrze rozumiem brzoskwinko, masz zapalenie pęcherza? Ja bagatelizowalam i przeszło w ostre - drgawki, 41 st prawie...bol straszny. Chyba lepiej do lekarza idź jak do jutra nie przejdzie. Mi lekarz powiedzial ze jak jest w moczu to jest w nerce i tylko antybiotyk. Ja dostałam i już od 6 lat mam spokój a ciągle wracało :) furagina i 100% sok żurawinowy nie pomógł. Byłam w stanach wtedy i nie wiem co to byl za antybiotyk ale rewelacyjny byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka właśnie nie wiem :) nic mnie nie boli,z rana chodziłam często siku,ale nic mnie nie piekło,nie swędziało,no nic.teraz jakoś się uspokoiło i już nie chodze tak czesto do łazienki.i krwawienie też już ustało praktycznie .zaraz bede miała wynik testu owu :) tajska zupa nie wiem czy ty czytałaś jak ja w tamtym cyklu byłam na usg w 13 dc i nie było żadnego pęcherzyka dominującego,nie było nawet żadnego większego,a sprzęt ma bardzo dobry,poszłam w 15 dc i było po owulacji i widziałka ciałko żółte,pytałam jej jak to możliwe i powiedziała że czasami pęcherzyk jest tak umiejscowiony gdzies w górze jajnika że można go nie zobaczyc,albo coś po przysłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test owu negatywny,krseczka testowa jest już bardzo dobrze widoczna tylko trochę słabsza niż testowa,więc negatyw :) czyli to nie plamienie owulacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to ciąża brzoskwinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
A u mnie dalej żadnych znaków że miałabym dostać okres. Za to od kilku dni wiecznie bym spała...Masakra. Co prawda miałam trochę zapierdziel w pracy ale z reguły wystarczało że raz w któryś tam dzień po pracy odespałam ze dwie godzinki i było ok. W tym tygodniu spałam po pracy we wtorek, środe i dzisiaj - właśnie się obudziłam. Chce mi się ciagle spac. Znalazłam coś w necie: ,,Ciągłe zmęczenie, znużenie, senność to jedne z pierwszych objawów ciąży. Występują częściej niż sztandarowe nudności i wymioty. W pierwszym trymestrze możesz się często borykać z nagłymi atakami wszechogarniającej senności. Chęć położenia się i zaśnięcia przychodzi nagle i trudno z nią walczyć. Nie raz zdarzy ci się zasnąć przy biurku w pracy czy w autobusie". MOże to po prostu zwykłe zmęczenie ale nigdy nie zdarzyło mi się spać trzy popołudnia z rzędu :D Sama nie wiem co myśleć tym bardziej, że ten wydaje mi się, że w tym cyklu za bardzo się nie staraliśmy bo jak miałam płodne dni to mój mąż był chory..:( A poza tym czy to nie byłoby za wcześnie na jakiekolwiek objawy? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Nie czytaj o objawach :-). Życzę ci, że to był objaw ciąży, ale to może być również od pogody, zmęczenia itp. U mnie na przykład wystąpiła senność, ale to było na pewno po zrobieniu testu, jak już wiedziałam o ciąży. Ja nigdy nie spałam w dzień, więc ta senność była bardzo widoczna :-). Każdy organizm jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu nie rób mi nadziei :) jak to możliwe? przeciez miałam okres,był krótki ale normalny,więc chyba raczej nie ;/ chcebycmama test prawde ci powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
Chyba zrobię test w poniedziałek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×