Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

ahaaa :) no ja w tym cyklu jeszcze kupiłam w aptece i 4 te z allegro mi zostały :) od następnego muszę sobie zamówić nowe i tez mam nadzieję że mi się nie przydadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
dziewczyny, ale zlapal mnie dol:( ja to mam wrazenie, ze zostane weteranka tego topiku i na koncu gdzies zajde w ciaze albo przyjda nowe, wy odejdziecie bo bedziecie juz w ciazy i bedzie pisalo sie do sciany:( w ogole mam problem. strasznie boli mnie ucho i nie wiem, co zrobic zeby nie bolalo. boli mnie chrzastka w uchu i w srodku. teraz np nie dotykam ucha, ale czuje jak mnie cos rwie w nim...jak mowie, to ruszaja mi sie miesnie i ucho tez i boli...:( przewialo mnie! no jakas masakra! od wtorku do wczoraj bolal mnie pecherz i brzuch, a dzisiaj ucho...jeszcze cos mi sie stalo w palca wskazujacego u prawej reki, bo jak zginam to boli...no czuje sie jak jakas sierota i az sie boje co jutro bedzie mnie bolec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
No kłuje i kłuje, raz lewy raz prawy jajnik. U mnie okres miał być wczoraj i nie ma, ale boli od 2 dni :/ I mam ciągle 37,1..hm. Chyba jutro kupię test. Ale raczej to nie to...nie lubię tak się napalać :( Mam wszystkie oznaki okresu niestety i zrobiło mi się tak jak Wam, po prostu mi się opóźnia..ale jak to denerwuje. Jutro idę na prolaktynę bo mam skierowanie. Muszę jakoś specjalnie się na to szykować? Na czczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
i siedze i przegladam kafe....a mam troche nauki na ndz, ale wzielam sobie wolne jutro:) w koncu troche odespie prace :D ja to sie nie znam na tych testach owu. nic a nic! brzoskwinko w twoim przypadku ma to sens stosowanie ich, bo bylas juz w ciazy, a ja nie i do tego mysle co teraz pokaze usg:/ chcialabym byc w ciazy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
moze okres spoznia sie od myslenia o ciazy?;) ja mam miec na dniach okres...zobaczymy, czy sie nie spozni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka ja byłam naczczo ale nie wiem czy trzeba ;) a jajniki to mogą też kłuć w ciązy także się nie smutaj :) tajska ty chyba chcesz klapsa w d**e! :)narazie mamy tylko dwie ciężarówki :) skąd wiesz że ty nie powiększysz tego grona w najbliższym czasie ?:) a tak wogóle jak mi się kiedys tam uda to ja nie zamierzam Was opuszczać,i mam nadzieje że reszta dziewczyn tez tak myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska ja chce znowu z testami się pobawic bo w tamtym cyklu przegapiłam owulacje chyba :) pisałam ci o tym że w 13 dc nic niebyło i myślałam że nie bedzie wgl owulacji,i 14 dc juz sexu nie było,a w 15 dc się okazało że jest świeżo po owulacji,a wieczorem pewnie już było za późno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
No, szczerze to ja mam takie myśli...bo mi lekarz kazał podleczyć tą infekcję czy co to tam mam, a to antybiotyki i bejbika nie wolno robić :( I mi tak przykro bo ja nawet nie będę mogła się starać :/ Chyba, że byłabym w ciąży już teraz, ale na to nie ma szans. Bo tylko 2 razy się kochaliśmy w "płodnym okresie" :( Normalnie mi się chce płakać. Przedwczoraj przepłakałam cały wieczór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
dziewczyny a jak to jest z owulacja, bo nie rozumiem...przypuszczalnie lekarz robi monitoring i widzi pecherzyk dominujacy. i mowi, ze co?? owulacja bedzie za tyle i tyle dni? i zanim ta owulacja przyjdzie to juz mamay dzialac, czy w dniu owulacji dziala sie? bo nie kumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne że kochaliście się w dni płodne :) może jakiś żołnierzyk poczekał na jajeczko :) a może akurat się wstrzeliliście w owulkę :) zawsze trzeba miec nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska lekarz ci dokładnie nie powie kiedy ta owulacja cię nawiedzi,powie ci np że w ciągu dwóch dni albo trzech powinnaś ją mieć,albo nie powie Ci nic tylko każe przyjśc za dwa trzy dni,nie czekajcie z działaniem na owulację tylko juz kilka dni wcześniej zaczynajcie,i jak bedziesz na usg to zapamiętaj wymiar pęcherzyka,no np jak pęcherzyk bedzię miał koło 20 mm jest już gotowy,min chyba musi mieć 18 mm,ale u każdej kobiety jest inaczej,ja kiedyś czytałam że dziewczynie pękł przy 15 mm i zaszła w ciążę i było wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z meżem po @ przytulamy się co dwa dni,a jak już się zbliżają te dni to codziennie,a po owulacji to już raczej sporadycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia92
Hej dziewczyny błagam pomóżcie mi :) moja sytuacja wygląda tak że staramy się z narzeczonym o dziecko, cykle mam zazwyczaj nieregularne co 26-28 dni trwające 6 dni są dość obfite i bolesne, natomiast w tym miesiącu dostałam miesiączkę która trwała zaledwie dwa dni i praktycznie była bezbolesna, nie wiem co się dzieje ostatnio bardzo często jestem zmęczona i kręci mi się w głowie, jak myślicie co to może być ? od razu zaznaczę że testu nie robiłam. Pomóżcie z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
mnie to przerasta to wszystko:/ w maju konczy mi sie umowa i nie licze na to ze dostane kolejna. przeraza mnie kwestia finansowa i tego ze bede musiala chodzic do lekarza a nie bede miec kasy:/ a przerwac to wszystko to jakbym zrezygnowala i wyrzucila w bloto dotychczasowe pieniadze przeznaczone na leczenie. martwi mnie to ile czasu zajma nam starania:/ niektore to w mig zachodza w ciaze, a jak czlowiek chce chociaz jedno dziecko to nie moze miec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
lusia jak mialas @ i kolejna tez, to ciaza na pewno to nie jest. ja tez chodze senna i zmeczona i znam mase ludzi ktorzy tez tak reaguja. zmiana pogody i codziennosc jest wynikiem takiego stanu:) poza tym ja tez tak mialam ze jedna @ obfita a kolejna trwala 1,5, a to byl mimo wszystko okres....czasami @ tak wyglada i nie nakrecaj sie niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
mialo byc trwala 1,5dnia*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia92
tajska_zupka dzięki bardzo za odpowiedź już umówiłam się do lekarza ale dopiero za tydzień mam wizytę to wszystkiego się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mój mąż wraca do domku więc lece mu obiadek podgrzewać :* miłego wieczoru :) zajrze później :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Właśnie się obudziłam po drzemce, nawet nie wiem kiedy film mi się urwał...:D Ja wiem, że lekarze zalecają starać się co drugi dzień, ale taka jest prawda, że dwa razy jak zaszłam w ciążę to działaliśmy wg planu mojego męża czyli codziennie :p jak działaliśmy wg zaleceń lekarza, to guzik nam ze starań wychodził....Nie wiem, może mam tam nieprzyjazne środowisko i plemniki nie potrafią we mnie przeżyć dłużej niż 24h? I w ogóle przecież dociera ich tam z tych milionów tylko kilka sztuk...jak ich tak można skazywać na czekanie na jajeczko, bez żadnego wsparcia, być może 48h? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
brzoskwinko jestesmy przeciwienstwem:) ja podchodze logicznie do pewnych rzeczy, a ty zawsze tak pozytywnie nastawiona, ze moze to byc ciaza:) aaaa wiem co mialam wam opowiedziec!!!:) mam kolezanke w pracy, ktora starala sie o dziecko 4 lata. najpierw nie chodzila do lekarza,a ze zaczela sie niecierpliwic bo nie zachodzila w ciaze to ten zlecil jej rozne badania, ktore wyszly ok. no i ze nie zachodzila w ciaze to te wyslal ja na droznosc jajowodow...no i mowila, ze wpuszczaja jakby kontrast w jajowody i widocznie kontrast musial jej przepchac kanaliki, bo za miesiac juz byla w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia92
brzoskwinka14 zrobię test jak najszybciej i napiszę wam co i jak wyszło, ale myślę że i tak nic nie wyjdzie :( ja to już szczerze mówiąc straciłam nadzieję na naszą dziecinkę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
i pomiedzy jednym a drugim dzieckiem 11 lat roznicy:) mowila, ze nie raz badanie droznosci jajowodow tak dziala pozytywnie, ze kobiety zachodza w upragniona ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Lusia test nie zaszkodzi zrobic ale dopiero w terminie @, bo wczesniej nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka no właśnie nie mam jak, bo i tak nic z tego nie zrozumię. Muszę czekać do końca kwietnia... Dziewczyny widze ze nieciekawe humory dzisiaj. Jakiś zły dzien. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Tajska_zupka, nie wiem co Ci napisać, choć chciałabym napisać coś takiego co rozgoniłoby ciemne chmury z nad Twojej główki, pamiętaj, że los musi się odmienić, nigdy nie jest tak, że ciągle jest pod górkę, kiedyś w końcu musi zacząć się z górki :* Laurochmurko, co sie dzieje u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Skalpel sobie zróbmy wszystkie bez brzuszków :) Mi to zawsze pomaga! Chyba zaraz odpalę sobie Ewkę i wycisnę trochę potu. Może okres przyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja szczerze wierze że wszystkim nam się uda :) zobaczycie :**** u mnie juz czyściutko :) nie wiem co to za akcja była rano ;] troche mnie brzuch zaczyna boleć ;/ u mnie zaraz staranka więc życze wam miłego wieczoru :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
hej ja wrucilam z pracy wszystkie kobitki glowa do gory uda nam sie wszystkim zajsc w ciaze,wrucilam synus i maz spia ale musze mezusia obudzic do dzialania :) pozatym wylazlo ze mnie troche takiego bialego glutu :( czemu chyba ze to plodne dni no ale owulacja juz byla 18-19-20-21 hmm niewiem co o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
tajska zupka nie zalamuj sie zobaczysz ze sie uda a mi tez sie wydaje ze u mnie znowu bd lipa:( a starania sa w dole brzucha pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×