Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

evilinka progesteron dopiero po owulacji zacznę brać :) właściwie powinnam od jutra,ale dzisiaj nie miałam usg,więc nie wiem czy już po.jutro mam usg i jak bedzie po owu zacznę wieczorem brać progesteron.w piątek ide zbadać progesteron,chyba ze owu się przesunęła to pójde koło wtorku.ostatnio jak rozmawiałyśmy z ginką to mówiła że ten za niski progesteron to może być właśnie związany z tym że moje pęcherzyki są za małe,bo komórka jajowa jest wtedy niedojrzała i organizm działa wtedy jakoś inaczej i nie produkuje tego progesteronu odpowiednio i wiele innych rzeczy.jutro się dowiem ile miał mój pęcherzyk.ginka mówiła że musi mieć około 22mm albo więcej aby był dojrzały,a mój największy miał 19 jak pękł. Pogoda dzisiaj cudowna :** tak cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
hehe wcale ciężarówki nie leżą:P ja właśnie wróciłam z pracy.szybki obiad i wybieram się do galeri piękna pogoda oby tak było już na dłużej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Hej:) Dziewczyny okresu jeszcze nie mam:) Na razie nie widze tez zmian w uplawach zeby zblizala sie @ :) Pewnie male opoznienie mam...ale z reguly @ rano przychodzila. Wole wiedziec na czym stoje bo chce na usg umowic sie i od nowego cyklu wdrazam clo:) ja o Was nie zapominam i czytam posty ale gorzej z czasem zeby odpisac:/ A jak Wasze samopoczucie?:) U mnie ok:) Nie moge doczekac sie dlugiego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska życzę Ci żebyś po clo szybko zaciążyła :) i obyś należała do tych co bezobjawowo przechodzą kurację tym lekiem:) a skutków ubocznych jest trochę :) bóle głowy,oczu,obajwy jak na menopauze,uderzenia gorąca :) ale dla dzidzi wszystko :) właśnie mężuś wrócił z pracy i oświadczył mi że dziś ostatni dzień sexu bo jedzie w trasę na niemcy.a ja nie wiem czy owu już była czy nie ;/ ogólnie nie lubię jak gdzies jedzie ;/ nie lubię byc sama ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko- mąż wróci i od razu zajdziesz :) Często tak bywa. Taka bliskość z wyteskninia pozbawiona jest myśli czysto prokreacyjnych, sam seks, wolna glowa. I nasienie "bogate" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzis bylam u lekarza w zwiazku z sobotnim plamieniem, dostalam luteine. okazalo sie ze zarodek jest o tydzien za maly niz powinien byc. serducho bilo wiec to bylo najwazniejsze dla lekarza i dla mnie. ginekolog kazal mi myslec umiarkowanie pozytywnie. za 10 dni kontorola i wtedy okaze sie czy luteina wspomogla wzrost malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u mnie znowu śluz podbarwiony krwią,jest go więcej niż w sobotę . w mojej głowie rodzi się nadzieją że owu była dopiero dzisiaj i jajeczko trochę podskoczyło ;) tylko mąz dzisiaj wyjeżdza ;) ale jeszcze podziałamy z wieczora ;)zrobię jeszcze dziś teściora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Cześć. Gdzie ta piękna pogoda była? Bo u mnie średnia. Dzień był dooo.... kitu, dziewczyny. Wkurzyłam się dziś, że się aż popłakałam. Ja z tych płaczliwych jestem. Ale teraz wszystko jest znowu ok. Nie chce mi się o tym pisać, bo to pierdoły. Ale to nie żadne problemy rodzinne, ani ze zdrowiem - nic z tych rzeczy :-). Trzyma kciuki za pęcherzyki, za owulacje, za ciebie Goalka, żeby było wszystko DOBRZE, myśl pozytywnie. Też miałam rozbieżności dotyczące tygodnia ciąży na usg i u lekarza. Ale u ciebie to już chyba inny problem, skoro plamienia miałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja właśnie na działacze nad morzem na majowce już siedzę, dni płonne i aż korci żeby brać się do roboty :p ale jeszcze dwie owu muszę wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam dziewczyna ja też jestem z tych płaczliwym i czasami byle pierdoła i mam łzy w oczach :) taka nasza uroda :** rybcia ale Ci fajnie :** test znowu pozytywny :) jajniczek szaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. U mnie dzisiaj 20 dc. I chyba juz po owu... moze sie myle. Skok byl dzisiaj spadla. Mam nadzieje ze juz drugi raz nie podskoczy bo zgłupieje z tymi wykresami. Wyniki zrobilam. Wszystko jak najbardziej ok... ;) Wiec sie ciesze. Lekarz stwierdzil ze nie bedzie mi narazie nic przepisywal bo to dopiero 2cykl staran. Widocznie tak juz mam. ;) Kwas wcinam, tylko ze chyba za malo zobie wzielam bo 1 op. Wystarczy mi na miesiac. Można go brac z przerwami?? A tak w ogóle to jeszcze jesteśmy w PL. Mieliśmy jechac wczoraj ale plany sie zmienily i dzisiaj o 12 wyruszamy. Aaa musze wam sie jeszcze pochwalic :D mój synuś spał dzisiaj pierwszy raz po za domem ;) jeszcze nie wiem jak bylo bo go jeszcze nie ma ale wczoraj to wydzwanialam pare razy do szwagierki żeby upewnić sie czy nie placze i czy nie musze po niego jechac... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Czesć dziewczyny :) U mnie krwawienia się zaczęły w sobotę i teraz rozkręciły się na amen. Cieszę się, bo czekałam na nie 2 tyg. i już się obawiałam, że będę musiała łykać jakieś hormony na wywołanie, a tego chciałam uniknąć ponad wszystko. Goalka, powiedz mi jak długie cykle Ty zazwyczaj masz? Wielu lekarzy kiedy kobieta ma cykle dłuższe niż zazwyczaj, np. ok 35dniowy zapomina odjąć tydzień od wieku ciąży, ja miałam 2 razy taką sytuację, że musiałam lekarzowi przypominać ze mam dłuższe cykle, bo on liczył na standardowe 28 dni....też mi trochę nerwów to zepsuło. A najważniejsze jest, aby było widać odpowiedni wzrost/przyrost między kolejnymi usg. Evilinka, widzę, że dla Ciebie ciąża to też "magiczny czas" ;) niedługo będzie lepiej, po 12- 18 tyg. podobno już jest fajnie. Martucha, cieszę się że u Ciebie wszystko w normie, czułam, że Twoje cykle to sprawa raczej genów. Co do kwasu foliowego to powinno sie go brać regularnie, bo on jest naprawdę bardzo, bardzo potrzebny zarodkowi od samego początku i niedobór może być fatalny w skutkach dla dziecka. W jakimkolwiek markecie znajdziesz kwas foliowy za dosłownie grosze :) Brzoskwinka trzymam kciuki za Twoje usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Do lekarza dzisiaj idę. Dzwoniłam, bo mam infekcję :/ No i dopadło mnie...kazał przyjść i wejść między pacjentkami..ciekawe ile godzin tam posiedzę, ehh...dzieciak po pupci dostanie, tak swoją mamę wykańcza już w tak wczesnym wieku :P Co za diablica we mnie rośnie?! Wczoraj po raz pierwszy chyba od miesiąca poczułam zapach, który mi się podobał - zapiekane kanapki o 23 ;). Mąż sobie zrobił z ostatniej wędlinki i serka jakie były w lodówce. Podzielił się, bo nie mogłam wytrzymać. Posmutniał, bo był głodny, ale jednocześnie ucieszył się, że w końcu coś mi pachnie i smakuje :P Oddał pół kanapki a mnie potem odwiedziła zgaga. Gaviscon - kolega zawsze ze mną od tygodnia ;) Miłego i owocnego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko - ciężarówki - jak Wasza waga? U mnie rano 54,8 a wieczorem 56,3 albo nawet 57 - takie duże wahania? To normalne? Nie jem dużo, jem normalnie. Sporo piję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Evelinka waż się tylko rano na czczo bo wieczorem to nie ma sensu bo cały dzień coś zjesz pijesz itd. u mnie 2kg+. brzuszek już widoczny ogólnie ok jem więcej w pracy siedzimy sobie właśnie :)i a tydzień wizyta bardzo się ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość_M no całe szczęście że nic nie wyslo złego. Kurcze mogłam wziąć dwa opakowania. Mam nadzieję że za miesiąc bedziemy z powrotem bo moj mąż musi dowód odebrać :p a jak nie to tam poszukam tego kwasu. A diewczyny witaminy typu falwit to też kwas foliowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość_M i co teraz po tym krwawieniu bedziesz sie znowu starać czy dajesz sobie chwile wolnego?? kiedy wyjeżdżacie?? Evlinka to widze że daje ci popalić dzidzia ;) co do wagi to nawet osoba niebędąca w ciąży rano ma inna wagę a wieczorem inną. ;) Brzoskwinka a co tam u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Martucha w składzie masz napisane czy zawiera kw. foliowy tylko pamiętaj, że jego zapotrzebowanie dla starającej się może byc inne niż dla niestarającej się. Pamiętaj, że w ciąży i starając się o nią pod żadnym pozorem nie można brać żadnych suplementów zawierających witaminę A, bo dziecko może byc bardzo chore więc zanim zaczniesz coś brać to sprawdź kilka raz czy nie zawiera wit. A. Kw. foliowy kosztuje grosze nawet za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki bardzo za informacje. ;) My juz w drodze a raczej dopiero... 12h męki nas czeka. :( Kacper nie chciał jechać biedny tak się upłakał :( no ale niestety trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale jestem w skowronkach :* wróciłam właśnie od ginki ;) myślałam że już po owu bo od soboty testy pozytywne i wczoraj i w sobotę śluz podbarwiony krwią ;) a ona mi pokazuje dzisiaj w prawym jajniku piękny pęcherzyk...uwaga ;) ... 22 mm ;Djeszcze takiego dużego nie miałam :*;) i jestem taka szczęśliwa dzisiaj że góry moge przenosić ;) a na dodatek :) wczoraj pisałam wam że mój męzuś jedzie w trase na kilka dni ( chyba pisałam )wyjechał po 22 ,a koło 1 w nocy pisze mi że jednak nie jedzie i że wraca do domu ;) no to nie może byc zwykły zbieg okolicznosci ;) opatrzność czuwa :** więc jeszcze jestem przed owu :) testów już chyba nie bede robic bo i tak staranka beda :) w czwartek mam kolejne usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc M, tak mowilam lekarzowi ze mam cykle 28-29dniowe a przedostatni cykl byl 31 dniowy. dodalam tez ze testy owulacyjne wyszly mi pozytywnie w 15dc a faza lutealna trwa u mnie 14 dni wiec ten cykl zapowiadal sie 29dniowy. Evilinka jesli chodzi o wage to moja zawsze sie wahala o ok 1kg-1,5kg , narazie waze tyle samo , ale zauwazylam ze wlasnie wieczorem mam tak wzdety brzuch ze wyglada jakbym byla juz duzo wyzej w ciazy:) u mnie dzis znowu pojawilo sie plamienie mimo wzietej dopochwowo wczoraj wieczorem i dzis rano luteiny. zadzwonilam do lekarza spytac co dalej a ten kazal mi przyjechac jutro do szpitala w ktorym pracuje jesli plamienie nie ustapi badz zamieni sie w krew. wiec narazie siebie obserwuje. doszly mi objawy, mega odruch wymiotny przy myciu zebow masakra! i ogolnie mdlosci jak jestem glodna a glodna czuje sie prawie caly czas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka piękny pęcherzyk :D teraz tylko się starać ;) mi dzisiaj temp spadła i nie wiem o co chodzi... chyba znowu bedę się męczyć dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Witam was serdecznie!Postanowiłam do Was dołączyć. Od wczoraj dochodzi do mnie myśl, że będę mamą! Ale jestem szczęśliwa! Nie rozumiem dziewczyn, które w tej sytuacji są załamane. My nie staraliśmy się o dziecko ale tak wyszło i bardzo się z moim mężem cieszymy. Chociaż do pooooorodu tyyyyyle czasu a ja już myślę jak to będzie. Chcę już zobaczyć moje maleństwo. Radości co nie miara. Ciąża nieplanowana i z zaskoczenia (podczas rutynowej wizyty u lekarza wykryta) ale sprawiła, że jestem najszczęśliwsza na świecie!Kocham życie, ot co! Uf, idę rozgłosić światu moją radość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Brzoskwinko wrzuc na luz:) moze wlasnie to jest takie przeznaczenie, ze kilka razy musialas przezyc zawod, zeby w koncu wszystko skonczylo sie dobrze? zycie jest okrutne, ale nic nie dzieje sie bez powodu... Dziewczyny...a ja nadal nie mam @....:/ Zawsze przed @ dostaje takie troche inne uplawy, a teraz tylko cos delikatnie i jeszcze tradzik wychodzi mi przed okresem ale go nie mam...no cholera no zadnych objawow...:/ ! tak sie zastanawiam, czy znowu okres mi bedzie sie opoznial, bo z reguly tak bylo, ze po odstawieniu anty po 3/4 miesiacach dostawalam dlugie cykle:/ biore tylko metformax. okres powinnam dostac wczoraj:/ no raczej malo prawdopodobne zebym byla w ciazy skoro mowil, ze nie ma pecherzykow:/ doradzcie cos... juz myslalam, ze jak nie dostane okresu do weekendu majowego, to moze z ciekawosci zrobie test ciazowy. co o tym myslec?:/ niby 1 dzien opoznienia to jeszcze nic...no ale jednak od x czasu mialam co 28 dni okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
szczesliwa mamusia gratuluje:) przylacz sie do nas:) niewazne, czy ktos w ciazy, czy chce w nia zajsc- z checia piszemy ze wszystkimi:) w kupie razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska nie sugerowalabym sie badaniem usg i brakiem pecherzykow. wlasnie dzisiaj o tym rozmawialam w pracy z kolezenka, u ktorej lekarz wykluczyl owulacje w danym cyklu i wtedy wlasnie zaszla w ciaze. takze puki nie ma okresu to wiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×