Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

W oczekiwaniu, skoro okres ma przyjść dopiero około 25 maja, to spokojnie, nawet jak zaszłaś, to myślę, że na tym etapie leki nie zaszkodzą, na tym etapie dzidziuś jest chroniony, wiele kobiet nie wie, że jest w ciąży w takim momęcie i często zażywają leki, których w ciąży się nie bierze, albo napiją się alkoholu itp, także spokojnie. Antybiotyku lepiej nie przerywać, bo więcej szkody sobie narobisz. Taka tam dziewczyna, krew od śluzu odróżniam po pierwsze przez dotyk, krew się wyraźnie lepi i wiadomo podczas okresu jest jej dużo i jest jak woda, a po drugie ma inny zapach niż śluz, taki metaliczny, tego nie da się z niczym pomylić. A rodzaje śluzu to wiadomo, jeden jest ciągnący, inny wodnisty, jeszcze inny gęsty i też mają inne zapachy, ale to już nie jest tak wyraźne jak krew, ale np kwaśny śluz da się odróżnić. No i oczywiście nie gniewam się, spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczekiwanie, przepraszam pomyliłam Twój nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczekiwanie, zapraszamy do nas jeśli masz ochotę, podziel się z nami swoją historią i w ogóle. Długo się staracie? Czy to pierwszy dzidziuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyczekiwanie na dziecko
staramy sie od niedawna od miesiąca , jednak sama swiadomosc ze sie staramy - kazdy dziwny objaw sklania mnie do jednego-mysl o ciąży, Będzie to pierwsze dziecko, wczoraj mialam nudności- ale nie wiem czy juz wczesniej mowilam po plackach moze bo byly tłuste dzisiaj zgaga tez po tych plackach moze bo ich strasznie duzo zrobila moja mama ktora mnie odwiedzila:-] dzieki za wsparcie bo sie obawialam z tymi antybiotykami, juz jestem spokojniejsza. jestesmy prawie 2 lata po slubie wiec jestesmy gotowi na dzidzi:-] przez moje nieregularne cykle nie jest to takie łatwe, bylam z tym u ginekologa, dal mi luteine na 3 miesiące zeby mi sie unormowalo. Wiec teraz to juz nawet nie wiem jaki długi bedzie cykl wiec nawet jesli nie bedzie to 25 to moze byc rownie 28maja. Gdybym miala w miare stale to bym wiedziala tak to los na loterii:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczekiwanie- za wcześnie na mdłości ciazowe. Mdłości powoduje też luteina a piszesz ze bierzesz. Ale mam nadzieję ze Wam się udało -powodzenia! Momi - szłam dziś przez miasto i coś tak smierdziało okrutnie i ja oczywiście myślałam ze umrę z tego smrodu. Marudzilam sobie. Zawsze miałam mega dobry wech. To niedobre w ciąży. Pomyślałam o Tobie od razu. Ty masz pewnie bardzo dobry zmysł węchu i podejrzewam ze nawet ja przy Tobie odpadami. Oj, teraz wolałabym nic nie czuć. Już Ci współczuję kochana ;) A plamienia przy owulacji miałam 3 dni średnio. Piszesz że ze śluzem więc to okołoowulacyjne na pewno. Spokojnie. Papi - ból przy stosunku od tyłu to od tylozgiecia lub też od faktu bycia krótką :) Polecam poduchy pod brzuszek aby było wyżej. Pomaga. Oj kobiety - ciężko być tą kobietą! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyczekiwanie na dziecko
evilinka luteinę biorę z przerwami obecnie nie biorę dopiero po 20 maja,- przez 10 dni i przerwa 17 dni itd, no skoro mowisz ze za wczesnie na nudności to sie juz nie łudze ze jestem w ciąży, może sie uda następnym razem:-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja niedawno weszłam do domu... mam dość. Dzisiaj 6h przerobione. W południe byłam z synem wytrzymal 2,5h a teraz bylam na 3,5. taka tam dziewczyna ja też rozumię co miałaś na myśli. Czlowiek nigdy nie wie jaka bedzie jego reakcja do puki nie przeżyje danej sytuacji. Momi to podobnie jak u mnie. Całe szczęście że w poniedziałek byly starania :p Wyczekiwanie jeśli masz ochotę to zapraszamy do tabelki razem raźniiej ;) Evilinka te zapachy w ciąży są okropne. Mnie to bardzo denerwowało. Mężowi nawet zabroniłam używać perfum bo mnie drażniły :p Co do piersi to ja przed ciążą miałam B w ciąży doszły do D A teraz zostały na rozmiarze C i bardzo mi to pasuje ;) rozstępu nie mam ani jednego nie są obwisłe i z brzuchem podobnie. Mam brzuszek taki wystający. Rozstępy nie powiem bo sa ale w kolorze reszty skóry. Nie czerwone takie że je widać i napewno nie jestem pomarszczona. Dobre geny poprostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyczekiwanie na dziecko
martucha nie moge tej tabelki znaleźć, nowa tu jestem, może linka podasz do tego? mam na imię Karolina, Musze zmienić pseudonim:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola300
miło was było poznać dziewczyny, dzieki za odzewy,milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka_______26 lat______11tc________05.12.2014 nemesisowa__________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka_______________30 lat______11 tc_______02.12.2014 czekającanacud_______21 lat_____ **tc_______ @@@ NaImięMiEulalia_______29 lat______5 tc ______ @@@ Goalka________________28 lat______8tc_______19grudzien taka tam dziewczyna __27 lat_____6 tc_______styczeń 2015 AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14_______21 lat______14 cykl starań__________________9-10.05.2014 Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań__________________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______4 cykl staran__________________28.04.2014 MalinkA1232_________25lat_______3 cykl starań__________________05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań___________________xx.06.2014 gosczula_____________24 lata _____4 cykl starań__________________14.05.2014 karnataka____________27 lat_______8 cykl staran__________________10.06.2014 mamabeata1985_____29lat________3 cykl staran__________________9.04.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań_________________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________6 cykl starań_________________ 01.06.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań_________________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran_________________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________2 cykl starań_________________26.05.14 Werrrona86_________28 lat________1 cykl starań_________________29.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań________________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań_________________19.05.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987_________27 lat________od 01.07.2014 tu jest tabelka. jeśli masz ochotę dalej z nami popisać wyżalić się zapytać itd to dopisz się pod mirandą. data na końcu to data przypuszczalnej miesiączki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Wyczekiwana ja w ytakiej ciązy jak ty opisjujesz byłam 3 razy!!! tyle razy miałam takie objawy a nawet więcej i co @ przychodziła fakt tydzien po terminie ale była i ciązy brak i dopiero za kolejnym razem sie udało gdzie nie patrzyam na objawy pracowalam zajmowałam sie innymi sprawami z głupia zrobiłam test i 2 kreski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.wczoraj po konsulatacji z ginką kazała mi iść na bete dzisiaj.wczoraj wieczorem bolał mnie brzuch i zaczeły mnie lapać takie silne skurcze,tak ze 3 razy ale nie ma dalej krwawienia a bóle ustały jak reką odjał.tylko cycki mnie troche bolą i są całe w żyłach.czekam na wynik teraz.trochę się boję.taka tam dziewczyna masz racje że strata tak wczesnej ciązy jest napewno mniej bolesna niż takiego dużego dzieciątka.co u Was dziewczyny ?:) witamy nową kolezanke.miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka, to z niecierpliwością czekamy na wiadomości, ciekawe, co to u Ciebie się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola300
Zmienilam pseudonim z Wyczekiwana, łatwiej teraz zapamiętać po imieniu:-) no teraz to dni niepłodne przyszły wiec znowu trzeba czekac do @ i sie zobaczy:-) kto by pomyślał że jak się chcę to trzeba się nieźle namęczyć a ci co nie chcą albo nie planują od razu pyk i już heh ale wiem że to też stres i takie tam inne sprawy. fajnie że mogę się tu wygadać i wymienić doświadczeniami. CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka_______26 lat______11tc________05.12.2014 nemesisowa__________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka_______________30 lat______11 tc_______02.12.2014 czekającanacud_______21 lat_____ **tc_______ @@@ NaImięMiEulalia_______29 lat______5 tc ______ @@@ Goalka________________28 lat______8tc_______19grudzien taka tam dziewczyna __27 lat_____6 tc_______styczeń 2015 AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14_______21 lat______14 cykl starań__________________9-10.05.2014 Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań__________________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______4 cykl staran__________________28.04.2014 MalinkA1232_________25lat_______3 cykl starań__________________05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań___________________xx.06.2014 gosczula_____________24 lata _____4 cykl starań__________________14.05.2014 karnataka____________27 lat_______8 cykl staran__________________10.06.2014 mamabeata1985_____29lat________3 cykl staran__________________9.04.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań_________________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________6 cykl starań_________________ 01.06.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań_________________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran_________________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________2 cykl starań_________________26.05.14 Werrrona86_________28 lat________1 cykl starań_________________29.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań________________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań_________________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____1 cykl starań_________25.05.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987_________27 lat________od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, tak to jest. Moja jedna koleżanka jest teraz w ciąży i zaszła, że tak powiem całkiem przypadkowo. wcale nie planowali drugiego dziecka i odrazu zaszła. A apropo tych nieregularnych cykli, to coś wiem na ten temat, ja przedewszystkim mam problem z długimi cyklami. Do pewnego momentu wydawały się być regularne, ale jak tak sobie prześledziłam, to wcale nie są, myślałam, że różnica kilku dni to nie problem, ale jednak jest różnica między cyklem 37 dni, a czterdzieści kilka. Teraz też jest jakieś krwawienie, a dzisiaj jest 26 dzień cyklu, a krwawię od 3 dni, więc co tym razem wcześniejsza miesiączka? Tak jak pisałam, idę dzisiaj do lekarza, bo nie wiem co się dzieje, całkiem się coś po przestawiało, a najgorsze jest to, że lewy jajnik mnie boli, więc nie wiem, czy tam coś się nie dzieje. A Ty Karola wyznaczas sobie w jakiś sposób dni płodne? Czy ta luteina faktycznie Ci pomogła i czy miałaś robione jakieś badania, z jakiego powodu masz te cykle nierególarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola300
momi ciezko wyznaczyc dni płodne jak sie dostaje okres w trzy światy heh mialam do marca w miare regularnie 28-30 dni a potem to bylo 36 nagle i stwierdzilam ze jak mam sie starac to pojde do gina i sie spytam co sie dzieje, wtedy mi dał luteinę- pomaga zajść w ciąże bo reguluje cykl a poza tym chroni zarodek jesli sie już zajdzie. ja ją biorę z przerwami tak jak kazał-10 dni brania potem przerwa 17 dni- co wychodzi 28 dni i wtedy ma przyjsć@. Ona wywołuje miesiączkę, reguluje cykl. 20 maja mam znowu zacząć brać żeby przyszła miesiączka, zobaczymy dam znać.Gina mam fajnego, mądry gościu, kazał brać 3 ms luteinę i potem sie zobaczy. Cieżko mi teraz powiedzieć kiedy dostanę @ wiec zrobilam średnią kiedy najprawdopobnie można zajść i obserwowałam śluz- jak był lejący i śliski to do roboty:-D, no mnie cos tam w podbrzuszu troche boli i chyba jakieś kłócia w jajniku ale powiedzialam sobie że zaczekam do rzekomej @ i jak coś zrobie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola300
momi odstawiłam tabletki anty jakieś pół roku temu i podobno po odstawieniu jeszcze jest regularny a potem może właśnie nastąpić zachwianie tak mi mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola czy ja dobrze rozumiem ?czy ty bierzesz luteinę w I fazie cyklu?lekarzem co prawda nie jestem ale wydaje mi się że nie powinnaś jej brać w I fazie,norma progesteronu dla fazy folkularnej to 0,16-0,70 a dla owulacji 0,60-1,60. nawet jesli bierzesz tylko jedną tabletkę to masz tego progesteronu dużo powyzej normy,a za duzy progesteron w I fazie cyklu hamuje owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba że bierzesz go tylko teraz tak żeby uregulować cykle,ale to dziwne.ja miałam mega nieregularne,mój cykl potrafił trwac nawet 4 miesiące,a przed pójsciem do gina wgl nie mialam przez 5 albo 6 miesiecy,po badaniu powiedział mi ze mam bezowulacyjne cykle i luteine dostałam od 16-25 c,ona mi ladnie wyregulowała cykle i owulacja mi wróciła po około 5 -6 cyklach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola300
brzoskwinka nie w ! fazie cyklu, już tłumacze. poszłam 24 kwietnia on mi przepisal luteine i kazał brać od 24 kwietnia przez 10 dni wiec 3 maja skonczylam brać i potem przerwa 17 dni i ponownie 10 dni, wszystko gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola300
wspomnę ze 25 kwietnia dostalam okres w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czyli bralaś ją tylko na wywołanie @ tak ? ale czemu az 10 dni i to po dwa razy ?:) sorki ze pytam ale zazwyczaj lekarze kaza brac 5 dni po 3 tabletki i potem przychodzi @ z odstawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola300
no widzisz tak jakos wyszlo ze tak dał, na wywołanie i regulacje i mialo starczyc na 3 miesiące a w opakowaniu jest 30 tabletek wiec to by sie zgadzało- 10 dni brania 17 dni przerwy x3, to by było tak jakby wywołanie co 28 dni, nie znam sie tak dobrze ale tak zrozumialam, zaszkodzić powiedzial nie zaszkodzi wrecz pomoze.kazdy gin co innego mowi tak naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola300
a tak serio brzoskwinka to nasza psychika tez dziala i wyobrazamy sobie rozne objawy a tak naprawde to nie to heh przynajmniej ja tak mam wiec sobie odpuscilam i poczekam do @ jeśli przyjdzie:-) po co sie stresować:-) to dopiero pierwsze podejście, ale nie ukrywam że już bym chciała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam,na jednych działa na innych nie.to zależy od wielu czynników i jakie kto ma nastawienie.jak ktoś od owu siedzi tylko z kalendarzykiem w reku i liczy dni do @ i wsłuchuje sie w jakieś objawy i podciąga je pod ciąże to może to ma zły wpływ na psychikę,ale my tu na forum chyba aż tak ponakrecane nie jestesmy.ja tez się staram juz długo i mogłabym siedziec i ryczec w poduszke bo sie nie udaje,bo konczy sie tak a nie inaczej ale jakos z tym zyje,a poza tym kazdy człowiek jest inny,inny psychicznie ,emocjonalnie i kazdy bedzie inaczej reagował.Karola kazda by chyba tak chciala w 1 cyklu :) niektorym się udaje wiec i tobie życze szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola300
brzoskwinka jesteś jeszcze młoda wiec spokojnie:-) mi wybiła 30stka 11 maja wiec myślę że z drugim dzieckiem też jeszcze zdążę przed 40stką, narazie biorę się za produkcję pierwszego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny naszła mnie taka refleksja... Na cholerę robić ta betę i się niepotrzebnie stresować? Przecież co druga jak nie każda z nas była już pewnie w takiej sytuacji że komórka się zapłodniła ale organizm ją wydalił i nawet o tym nie wiedziałyśmy bo okres przyszedł w terminie albo parę dni później. Przecież robiąc to badanie krwi tak wcześnie najpierw się kobieta cieszy a później jak beta spadnie to panika że znowu się nie udało. Któraś już mówiła ze nie jest przekonana do bety. ja mam tez takie zdanie. głupotą jest wydawać kasę co cykl... Co będzie to będzie. Pod poronienia takich sytuacji raczej nie można zaliczać. Przynajmniej tak mi się wydaje bo ja to już bym była pewnie po 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×