Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Bardzo szybko zachodzisz w ciążę - Ameryki nie odkryłam. Ale musisz brać różne ewentualności pod uwagę. I co jeśli zajdziesz w ciążę piąty raz, mimo że się "specjalnie nie starałaś, ale się też nie powstrzymywałaś" i się skończy tak samo? :-( Wiem, gdybać to sobie można. Może być źle, a może być właśnie dobrze. Ale jeśli będzie źle, to będziesz cykl "po" znowu "nic nie robić", tylko od następnego się badać? Wtedy to wszystko się przesunie w czasie. O kurczę nam nadzieję, że mnie źle nie zrozumiesz. To wszystko z troski. I nic złego nie mam na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzoskwinka to w ciążę zachodzi z prędkością światła to trzeba przyznać. Mi się wydaje że twój organizm powinien kilka miesięcy odpocząć nie ma innej rady. Zregenerować się jakoś od tych ciąż i tych tabletek jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie jest tak ze dziewczyny się kilka cyklów starają a brzoskwinka chce być w ciąży i zaraz jest. Szkoda że tak źle się to kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja się nie loguje z lenistwa, muszę wyjść z domu a mnie ciągnie do spania znowu. Zjadłam kawałek pizzy , i jestem taka przejedzona że ruszyć się nie mogę i od razu śpiąca. Niech ten okres w końcu przylezie, bo mi się wszystko pieprzy przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja okres dostałam i już któryś dzień z kolei śpię popołueniami. Może to jakieś przesilenie wiosenne?? aż synuś się obok mnie położył i zasnął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam dziewczyna no bolerioze zrobię w tym cyklu.robi się dwa badania z krwi i to wystarczy.już poczytałam na necie opinie o tym lekarzu do którego chce iśc i same pozytywne.może jeszcze w tym cyklu zrobię te wszystkie badania,nie wiem jeszcze,narazie czekam na krwawienie.dziękuje za troskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieje że ten lekarz powie ci coś konkretnego i zleci jakieś inne badanie. Niekiedy dobrze jest zmienić chociaż na jakiś czas lekarza bo może zdoła zobaczyć coś czego ten pierwszy nie zauwazył. Będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieje że ten lekarz powie ci coś konkretnego i zleci jakieś inne badanie. Niekiedy dobrze jest zmienić chociaż na jakiś czas lekarza bo może zdoła zobaczyć coś czego ten pierwszy nie zauwazył. Będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blog mojej znajomej walczy z boreliozą od kilkunastu lat, ma dwoje dzieci, o boreliozie wie chyba wszystko co możliwe , niestety linki tu nie przejdą, ale wystarcz wrzucić w google okiełznać boreliozę kasia sekular, laska o borelizoie wie wszytsko i o ciazach i problemach z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko to cieszę się. A badałaś się kiedyś pod kątem chlamydii? Myślę, że też warto, bo często jest przyczyną poronień. O wy śpiochy! Martucha przesilenie tak późno? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy robiłaś takie badania: choroby odzwierzęce, różyczka, opryszczka, zespół antyfosfolipidowy, hormony tarczycy, wymaz z szyjki macicy, trombofilia, kariotypy (cokolwiek to jest podobno partner też to musi zbadać). Czytam fora o poronieniach (nigdy nie wiadomo co człowieka spotka, dziś jestem w ciąży, a jutro mogę nie być - takie jest życie), żeby się dowiedzieć więcej dla samej siebie i dziewczyny pisały, że już po drugim poronieniu robiły takie badania, po trzecim musiały niektóre powtórzyć i doszły jeszcze inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam dziewczyna już sobie próbuje to jakoś wytłumaczyć bo skoro @ przyszła to przecież nie przez ciąże. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Podobno dużo problemów z ciążą utrzymaniem jest przy chorobach tarczycy właśnie Hashimoto ( czy jakoś tak) , i często poronienia się zdarzają przy cytomegali , wygląda jak najzwyklejsze przeziębienie i osłobianie zdrowego człowieka nie ruszy, a przy ciąży, jest śmiertlena dla dziecka najczęściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Śpiochy wstają w końcu z łóżka Za 40 minut mam autobus, to chociaż w jedną stronę obskoczę szybko , a w drugą jakoś się dopełznę, może nie zasnę po drodze :P A potem znowu spać bo już ziewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też lecę na jakieś 2h. Mam nadzieję że też nie zasnę ;) a co najlepsze to wróce do domu i pewnie do 24nie bede mogła spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
Hej dziewczyny. Bardzo pracowity dzień ; sprzątanko, ogródek i zabawa z córką między czasie. Dziewczyny mam do was pytanie wiem że jest dużo stron na ten temat ale wy dziewczyny może pomożecie a mianowicie jak wiecie starania. dziś jest 16 dc i śluz sie rozciąga. pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
czy może jest owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka_______26 lat______11tc________05.12.2014 nemesisowa__________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka_______________30 lat______11 tc_______02.12.2014 czekającanacud_______21 lat_____ **tc_______ @@@ NaImięMiEulalia_______29 lat______5 tc ______ @@@ Goalka________________28 lat______8tc_______19grudzien taka tam dziewczyna __27 lat_____6 tc_______styczeń 2015 AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14_______21 lat______14 cykl starań__________________9-10.05.2014 Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań__________________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______4 cykl staran__________________28.04.2014 MalinkA1232_________25lat_______3 cykl starań__________________05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań___________________xx.06.2014 gosczula_____________24 lata _____4 cykl starań__________________14.05.2014 karnataka____________27 lat_______7 cykl staran__________________15.05.2014 mamabeata1985_____29lat________3 cykl staran__________________9.04.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań_________________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________6 cykl starań_________________ 01.06.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań_________________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran_________________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________2 cykl starań_________________26.05.14 Werrrona86_________28 lat________1 cykl starań_________________29.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań________________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań_________________19.05.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987_________27 lat________od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
łoł jakie wy wszystkie młode patrząć na tabelkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
hej dziewczyny długo mnie tu nie było .Miała problemy rodzinne mój mąż miał wypadek i musiałam być przy nim. Teraz już na szczęście jest dobrze.Dochodzi do siebie ale to były dla mnie dość przykre przeżycia... Choć przyznam szczerze że przez to zrozumiałam jaki jest dla mnie ważny.Nie to że nie wiedziałam . Okaujemy sobie uczucia i kochamy się bardzo ale w tamtej chwili zrozumiałam że jest dla mnie wszystkim. Doceniłam go jescze bardziej.Kobiety nasi męzowie choć czasami denerwują to są niezastąpieni. Dużo się tu działo , nie zdążyłam wszystkiego przeczytać ale nie ważne. Mnie na razie bolą sutki nie mogę ich dotknąć coś strasznego. W staniku źle a bez jeszcze gorzej. Może macie jakieś sposoby na to? bo ona aż pieką . Zrobiły się takie ciemne. Pogoda koszmarna , ciągle leje szaro buro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie mogę nic napisać bo spam... nie wiem czemu się tak dzieje. Już któraś kiedyś też tak miała. Bez sensu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku papi... musiało być ci ciężko. Człowiek dopiero w takich sytuacjach uświadamia sobie jak bliska jest mu ukochana osoba i że gdyby tylko mógl to oddał by za nią własne życie. Bądź silnnna kochana bo teraz musisz być silna za was dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do piersi to nie mam pojęcia bo nigdy na tyle mnie nie bolały. Wiem że jak kobiecie po porodzie nachodzi pokarm to pielęgniarki mówiły żeby liście kapusty przykładać. ;) Taki dziwny domowy sposób ale nie wiem na ile skuteczny bo nie sprawdzałam osobiście :p ja właśnie wrociłam. 3h przerobione. ;) Cieszę się jak dziecko bo to zawsze jakaś odskocznia od domu a i dziecko z mężem trochę poprzebywa. Myślałam że od tego wysiłku mnie zaleje a tam krwi tyle o ile. Tylko brzuch trzeci dzień z rzędu boli. Szwagierka mi dzisiaj napisała że zaczęła plamić. Mówiłam jej że jeśli się nie rozkręci to jeszcze nic straconego... okres ma dostać koło 20 więc jakby implantacja ale czemu test wcześniej robiła to nie wiem. Wyszedł pozytywny ale czy to możliwe że przed implantacją wyszedl wiarygodny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha test mógł jej wyjśc pozytywny już po rozpoczęciu procesu implantacji,a proces implantacji dziewyczny nie trwa kilka dni wbrew pozorom tylko KILKA TYGODNI,nie wiem dokładnie do którego tygodnia jajeczko się zagnieżdza,może do 10 ,może do 12,jajeczko cały czas sie zagniezdza coraz mocniej i mocniej,dlatego ten I trymestr jest najważniejszy i niech szwgierka na siebie uważa. papi dobrze że mąż do siebie dochodzi.pozdrów go od nas . gosczula gdzie jesteś,wczoraj miałaś termin @,.?karnatka ty masz dzisiaj @,i jak tam ?papi ty masz termin w rocznice mojego ślubu :*tak jak i miranda.gdzie jesteście dziewczyny? u mnie dalej nie widać krwawienia.wczoraj juz myślałam że przyszło bo trochę mnie brzuch bolał,ale tak jakoś jakby inaczej niż na @ i plecy się odzywają od czasu do czasu i poczułam ze coś mi leci,lece do łazienka a tam tylko sluz.i wgl wczoraj wieczorem to mnie cycki strasznie piekły i sutki.jak do jutra nie bedzie @ dzwonie do lekarki.coś jest nie tak. jak u was pogoda dziewczyny? u mnie szału nie ma.miłego dnia wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×