Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

A ja szukałam gin prywatnego tu u mnie ii się aż zgarbiłam samo badanie + usg 150€ poza tym przez internet nie da rady się zarejestrowac bo niby brak wolnych terminów. Kolejki pewnie z kosmosu a zadzwonić nie zadzwonie bo lekarz może i PL ale rejestracja pewnie w HL... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tak czytam na necie różne artykuły i natknęłam się na wzmiankę o boleriozie,że może powodować poronienia,a pisałam Wam że miałam boleriozę,leczyłam sie antybiotykami i lekarka mi mowiła wtedy ze to wystarczy,potem objawy ustapiły więc myslałam że jest ok,ale wiem że z tej choroby nie zawsze da się wyjśc i czesto jest tak że leczenie ją tylko zalecza na jakiś czas a ona potem powraca.i tak sobie mysle teraz że moze u mnie taki nawrót właśnie był.już 3 lata mineły od leczenia.lekarka twierdziła że moja jest w początkowym stadium i po antybiotykach całkowicie się z niej wylecze,ale z drugiej str jak sobie o tej lekarce pomysle,to może tylko tak powiedziała żeby wizyte szybciej skonczyc,bo pamietam ze wtedy było bardzo duzo pacjentów na nfz a ona przyjmowała tylko przez godzinę i potem szła prywatnie,i jak mnie pytała o objawy to nie dała mi dokończyc wymieniać,wiec może z tej str cos jest nie tak.aż sobie zrobie badania dla świetego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ceny lekarzy poza PL są kosmiczne. W Stanach za podstawową wizytę płaciłam chyba 120$ plus cytologia i wyszło 200$ A USG nie miałam. Nie mieli :P Same tabletki tam kosztowały 80$. W ogóle za "nowoczesne" urządzenia w Stanach się nieźle płaci. Mój mąż miał badany wzrok przedpotopowym urządzeniem. Za komputerowe badanie trzeba było chyba 200$ zapłacić. :) Jeśli przytrafi się "kanałówka" plus kilka plomb albo nie daj boże koronka to bardziej opłaca się przylecieć do PL i leczyć zęby tutaj. Masakra... Gość M - Wy to pewnie będziecie mieć niezłe ubezpieczenie zdrowotne, co? Lepiej to załatwcie, bo potem trzeba kombinować jak coś się dzieje...samo przyjęcie na izbie przyjęć to 5 000$...moja znajoma spłacała sam poród w ratach - 20 tys dolarów :) No ale fakt, opieka medyczna - takiej ze świeczką szukać. Najlepszy hotel w mieście i zarazem najdroższy to szpital :) Poród jest bezbolesny i super. Dla samego porodu mogłabym tam wrócić na chwilkę ;) Ale jak urodzi Wam się już tam bąbel, to będzie miał obywatelstwo i opiekę do 18 roku życia za free - super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badanie ginekologiczne 80€, badanie gin i cyto 80+40€ badanie gin i usg 80+70€ masakra... Cyto mi nie potrzebna a po samym badaniu to nic mi nie powie. Niby nie powinnam przeliczac na PLN bo tu sie inaczej zarabia ale jednak przeliczając to 600zl. Przeżyłabym za to 2tyg w Polsce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha, a po angielsku się tam nie dogadasz? Moja koleżanka w HL tylko po angielsku długo gadała..i pracowała na wyższym stanowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Da się ale ja z językami ciężko. :P w sklepie sie dogadam gdzie i jak dojść też ale blokada się włącza jak ktoś zada pytanie którego nie rozumię i wtedy nic nie wyksztuszę a zwłaszcza przez tel. Moze się tam wybiorę jak dam rade bo to ponad godz drogi i jeszcze dziecko musiałabym wziąć ze sobą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedulo, nie zazdroszczę Ci. Pożyłam trochę za granicą i wiem jak to jest...język znałam, ale nie miałam samochodu, więc od męża byłam zależna. Wszędzie daleko i nigdzie na pieszo bym nie doszła. Nawet po bułki do sklepu. A w Stanach autobusy czy metro są tylko w centrum dużych miast.Tak mi przyszło do głowy. Był kiedyś taki portal dla Polaków za granicą, aby wymieniać się doświadczeniami itp. Może poszukaj po forach. A nóż widelec jakaś Polka koło Ciebie mieszka to pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polacy są ale w centrum. Ja mieszkam na obrzeżach miasta i nawet jak tu są jakieś pojedyńcze rodziny to udają holendrów. My jesteśmy uzależnieni od mojego ojca bo on ma samochód a poza tym sa od rana do nocy w pracy więc ciężko zeby zrezygnowali z pracy żeby mnie zawieźć. Teraz chcemy kupić tu auto bo bez samochodu jak bez ręki. Tylko czekamy na to mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Brzoskwinko mam znajoma ktora tez miala bolerioze. Tez dlugo leczyla sie i brala jakies antybiotyki. Po pewnym czasie lekarz powiedzial ze jest ok i ze moze starac sie o dziecko i zaszla zaraz w pierwszym miesiacu. Oczywiscie doniosla i ma corke:) Znajoma mojego M na bolerioze choruje od kilkunastu lat i w ciaze ciagle nie moze zajsc bo na okraglo bierze jakies leki. Przypadki sa rozne ale tak jak C***isalam wczesniej Twoj maz tez powinien sie zbadac i musicie zrobic dokladniejsze badania. A co Twoj maz na to ze 4 razy poronilas? Nie napiera na badania nawet zeby siebie zbadac? Bo na razie piszesz tylko o sobie a problem dotyczy Was obojga. Moze pomysl o psychologu zeby wygadac sie komus??Moj M jakbym drugi raz poronila to od razu zabralby mnie do jakiegos innego lekarza czy wlasnie do kliniki. Przemysl co napisalysmy bo to musi byc jakies dodatkowe podloze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey robilam 2 testy i wyszły dwie chociiąż jedna blada kreska, okres mi się spóźnia już tydzień, ale beta wyszła tylko <0,100 za wcześnie na betę czy testy się mylą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Dziewczyny bylam u onkologa z moja reka. Pisalam kiedys ze jakiegos guza mam na przedramieniu prawym. Lekarz powiedzial ze klinicznie wyglada to na tluszczaka ale ze znakiem zapytania. Pod koniec maja mam miec biopsje zeby sprawdzic co to jest. Boje sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Biopsja zle mi sie kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam znajomą którą choruje na b
Mam znajomą którą choruje na boreliozę, urodziła dwoje dzieci bez problemu, ale oboje mają choroby psychiczne, adhd, autyzm, chorobe psychicznąa dwubiegonową, i wszystkie możliwe choroby jakie się da nazbierać Starsza córka jest na poziomie 5 latki w wieku 15 lat, a mlodszy w miare normalnie sie rozwija ale ma adhd, i zaburzenia podobnie do tej starszej też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerypane takie życie ale jeszcze trochę. ;) Niekiedy zazdroszczę takim dziewczyną jak pesteczka które maja kasę, własną firmę dach nad głową żadnych długów i spokojne życie ale z drugiej str nigdy bym nie oddała tego co mam. Wspaniałego męża i syna kredyt pożyczkę komornika jeden pokój z kuchnią i prawizoryczną łazienką w domu teściów na wiosce bez perspektyw życie w ciągłych rozjazdach i miłość która rekompensuje mi wszystkie braki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Gosciu nie kumam jaki masz wynik?? Napisalas ze ponizej 100 ale to nic mi nie mowi. Chyba do 5 jest norma i powyzej ciaza. Napisz jaki masz wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Martucha kasa to nie wszystko:) Dzis ja masz a jutro nie. Wazne zeby miec wsparcie w rodzinie czyli maz i dzieci. I co tez wazne ZDROWIE.bo zdrowia nie kupisz:) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynik < 0,100 ml/u/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
beta negatywna niema ciąży, w krwi ciąza jest wczesniej wykrywalna niz w testach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Tluszczak jest niegrozny ale mam nadzieje ze to nic zlosliwego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurdę to czemu testy pozytywne i nie ma okresu :./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
U mnie w poradni jest inny zakres wynikow. Pod wynikiem powinnas miev przedzialy ile ciaza ma. Widocznie u Ciebie od 100 biors to tak jak laurka pisze brak ciazy. Jak ja robilam u siebie to norme mialam do 5 a powyzej ciaza juz jest. Powinnas miec te przedzialy napisane na dole pod wynikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minimum 0 maks 5, kobiety zdrowe nie bedae w ciazy mniej niz 5, wczesna ciąża 5-25 , tygodnie po miesiączce 3-4 tydzień 9 . U mnie jest tydzień po spodziewanej miesiącze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ja 2 razy miałam ten sam wynik i nie było ciąży, a tez okres siespózniał i to kilka dni az w koncu przyszedł wiec musisz czekac. a testy nieiwem moze jakieś wadlliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Borelioza to wredna podstępna choroba i nawet czytałam, że na testach potrafi sie nie ujawnić, a po miesiącach czy latach wychodzi, że jednak była. Evilinko, z firmy męża mamy bardzo dobre ubezpieczenie i będzie ono nas kosztować za nas dwoje $150 więc nie tak dużo. Jeżeli będę korzystała z porad dietetyka, kogoś tam od zdrowego stylu życia to mogą nam obniżyć składkę :p dziwny kraj. Mamy też opcję 2 innych ubezpieczeń które są tańsze, ale nie pasują nam. Mąż jest już po rozmowie i okazuje się, ze w tym tyg. dostanie umowę i rusza proces wizowy, za jakieś 6-8tyg. mamy dostać wizy...nie spodziewałam się, że jeszcze latem będę w Kalifornii, prawie jak wakacje :p Tylko nie wiem jak pozałatwiamy sprawy w PL bo coś mało czasu zostało a dużo do zrobienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×