Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość goalka
Karnataka tak jak mowilam , nagatyw wcale nie musi oznaczac brak ciazy skoro do terminu miesiaczki jeszcze kilka dni. ja mam dzis wizyte:)ajajaj az mam motylki w brzuchu, moj maz jenak nie bedzie mogl jechac :( szkoda, bo nie wie co traci:) tez chetnie bym chciala sprawdzony przepis na domowy chleb. nigdy nie pieklam , zawsze wszystko odkladam,ze jak juz bede na zwolnieniu, bo teraz jak wracam z pracy najwyrazniej mi sie nic nie chce. lenia mam niesamowitego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia. Ale zazdroszczę Ci tego 3D :) Karnataka- za wcześnie na test ;) Powiedzcie mi szczerze - czy Iwo to takie brzydkiej imię?? Wybraliśmy je już dawno a każdy się śmieje :/ Mieszko też mi się podoba. Nie chce Pawła, Michała, Szymka, Staszka, Filipa, Kuby..co 3 dziecko ma tak na imię :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka, a tam na stronie są składy tych mieszanek? Bo ja na nią weszłam i jak wchodzę w konkretną mieszankę, to nie ma szczegółowego opisu. Jest taki link zobacz więcej szczegółów, ale się nic nie otwiera. może to mi nie działa z tym moim gadającym programem dlatego pytam, bo zainteresowałaś nas z mężem tymi mieszankami. My już kiedyś myśleliśmy o kupieniu maszyny i teraz pomysł znowu powrócił. Goalka z tym odkładaniem, to masz tak jak ja. Ja teraz sobie tak nie raz planuję, że jak zajdę w ciążę i musiałabym być na zwolnieniu, to zrobię to czy tamto, ale ja na zwolnienie chcę iść jak już będę musiała, więc nie wiem, co to będzie, ale też tak nie raz sobie planuję i odkładam bo po pracy czasami zmęczenie bierze górę. To już dzisiaj zobaczysz dzidziusia w całej okazałości, z rączkami i nóżkami pewnie.Daj znać koniecznie jak tam.Lubię te Wasze opisy dziewczyny po usg. W ogóle to właśnie w takich chwilach żałuję, że ja nie będę mogła mieć takich wrażeń wzrokowych, bo wyobrażam sobie, że to musi być cudowne uczucie jak widzi się takiego maluszka pływającego w brzuchu. Rzadko kiedy żałuję, że nie widzę, ale to jest właśnie taka jedna z sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Evelinka ładne;) proste krótkie to wy nazywacie dzidzie i nie słuchajcie innych ma być wasz wybór, a dla córki jakie macie imie? a powiedz mi czy masz jakies swoje wewnętrzne przeczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goalka
Momi nie rozumiem, o co chodzi z tym ze nie bedziesz mogla widziec usg? jestes osoba niewidzaca? przepraszam jesli te pytanie nie jest taktowne. Evilinka, imie ladne, bardziej mi sie podoba od Mieszka:) jesli chodzi o mnie i przeczucia co do plci to ciezko powiedziec, bo w glebi bardzo marze o coreczce ale wole czesciej myslec o synku zeby sie nie rozczarowac. ale wiem ze maz bardzo by sie ucieszyl z synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Tak Momi nie widzi,ale radzi sobie idealnie;) Goalka ale jakies przeczucia ?nie co bys chciała tylko co czujesz widzisz w swoim ciele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja marzyłam o córeczce. Czułam, że to córka. Ale mówią że chłopak, mąż, że to syn i mówi "on" i "on". Także ja też już się oswoiłam. Będzie Iwo. A córeczka miała mieć na imię Apolonia - Pola. Ale potem uznaliśmy, że nazwalibyśmy ją Anastazja. I jak wybraliśmy to imię to jeszcze bardziej chciałam córkę ;) Tak naprawdę chcę, aby dzidziusiek był zdrowy. I tyle. Jakby była córka to już byłaby kumulacja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi - co do mieszanek. Jak klikasz na wybraną mieszankę to na samym dole strony jest opis. W takiej jakby tabeli napisane "więcej informacji". Może Wasz program nie wyrabia. Jakbyś sobie nie radziła, to dam Ci maila. Napiszesz mi co chcesz sprawdzić, to plik Ci zrobię w Wordzie, powklejam te opisy. Mi to zajmie 5 min, no problem. Maszynę Mam Zelmera. Obmacałam ją trochę ;) I ma chyba wypukłe oznaczenia programów i przyciski. Ja to się nie znam, ale powinno być ok. Ale idźcie do sklepu sprawdzić jaka Wam odpowiada, a potem kupcie na necie. Nasza maszyna kosztowała w sklepach ok 350 zł, a my kupiliśmy na Allegro za 270 zł z przesyłką. Jest świetna. Robię w nim ciasto drożdżowe, ciasto na pierogi. Robi też dżem, konfitury - ale togo nie robiłam. Ma podajnik do owoców suszonych czy innych dodatków do chleba. W odpowiednim momencie sobie je wrzuca sam do mieszania. Myślę, że byłaby ok dla Was. To jest Zelmer BM1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Evelinka ale nie czujesz jeszcze ruchów? ja mam [przeczucie ze dziewczynka po swoim wyglądzie i wogole i wszyscy mowia ze mała mała ;P zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goalka
ja mam przeczucie ze jednak chlopczyk , moze tez dlatego ze wiele osob obstawia chlopczyka. czesto jak sie zwracam to w rodzaju meskim. ale zastanawia mnie fakt mojego wygladu, ochoty na slodkie i jednak mdlosci ktore czesto zwiastuja dziewczynke. Momi to wielki szacun :) piszemy tu juz tyle czasu a ja nawet tego nie zauwazylam. fajnie , ze sobie bezproblemowo radzisz i nie uzalasz sie nad soba :) a jak z twoim okresem , bo jestes juz po terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______14tc________05.12.2014 nemesisowa__________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka_______________30 lat______14 tc_______02.12.2014 czekającanacud_______21 lat_____ **tc_______ @@@ Goalka________________28 lat______12tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna __27 lat_____9 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______7 tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14__________21lat______6tc_________19.01.2015< br /> werrrona86_____________28 lat______6tc_________09.02.2015 STARACZKI Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań__________________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______5 cykl staran__________________04.06.2014 MalinkA1232_________25lat_______3 cykl starań__________________05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań___________________12.-19.06.2014_____ M.O. gosczula_____________24 lata _____5 cykl starań__________________09.06.2014 karnataka____________27 lat_______8 cykl staran__________________10.06.2014 mamabeata1985_____29lat________3 cykl staran__________________9.04.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań_________________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________6 cykl starań_________________ 01.06.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań_________________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran_________________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________3 cykl starań_________________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań________________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań_________________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____1 cykl starań_________25.05.2014 Madalena84_________30 lat________5 cykl starań________29.06.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______14tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______14 tc_______02.12.2014 Goalka________________28 lat______13tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna __27 lat_____9 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______7 tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14__________21lat______6tc_________19.01.2015 werrrona86_____________28 lat______6tc_________09.02.2015 STARACZKI Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań__________________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______5 cykl staran__________________04.06.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań___________________12.-19.06.2014_____ M.O. gosczula_____________24 lata _____5 cykl starań__________________09.06.2014 karnataka____________27 lat_______8 cykl staran__________________10.06.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań_________________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________6 cykl starań_________________ 01.06.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań_________________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran_________________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________3 cykl starań_________________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań________________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań_________________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____1 cykl starań_________25.05.2014 Madalena84_________30 lat________5 cykl starań________29.06.2014 sluchajcie zrobilam maly porzadek w naszej tablece, jesli kogos aktywnego wykreslilam to z gory przepraszam , ale sugerowalam dosc starymi datami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______14tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______15 tc_______03.12.2014 Goalka________________28 lat______13tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna __27 lat_____9 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______7 tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14__________21lat______6tc_________19.01.2015 werrrona86_____________28 lat______6tc_________09.02.2015 STARACZKI Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań__________________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______5 cykl staran__________________04.06.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań___________________12.-19.06.2014_____ M.O. gosczula_____________24 lata _____5 cykl starań__________________09.06.2014 karnataka____________27 lat_______8 cykl staran__________________10.06.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań_________________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________6 cykl starań_________________ 01.06.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań_________________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran_________________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________3 cykl starań_________________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań________________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań_________________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____1 cykl starań_________25.05.2014 Madalena84_________30 lat________5 cykl starań________29.06.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
dobrze zrobilas;) jak ktoś wróci to się dopisze;) evelinka jakie leje u mnie mega upał;) a co do mdłości i ochoty na słodkie moja siostra ani mdłości ani ochoty na słodkie za to mega pogorszenie stanu skóry i dziewczyna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goszczula lada dzień termin @ jak samopoczucie? papi co u ciebie ?kiedy wskakujesz do ciężarówek? Gość_M jeśli nas czytasz napisz cokolwiek zebysmy wiedziały co z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Evilinka mi Iwo nie podoba sie...za to Ivo predzej, bo to nie jest polskie imie. Ogolnie powiem ci tak...niby imie rodzice wybieraja, ale np wiem jak to wyglada u mojej kolezanki, ktora dala na imie swojemu synowi Brajan (tez nietypowo)...nie Brian, tak jak powinno brzmiec po ang ale pisane po naszemu BRAJAN...i co do tego najlepsze -przecietny "Kowalski". mi ni w zab nie pasuja takie zestawienia, bo co innego, jak ma sie meza/partnera obcokrajowca wiem, ze jest strasznie trudno wybrac takie imie, zeby nie bylo az tak pospolite, czyli te, ktore ty pisalas: Szymon, Kuba, Stas...ja do tego dolacze jeszcze Franka i Janka. ale juz bardziej jestem za Mieszkiem niz za Iwo/Ivo. oczywiscie wasz wybor:) jest tyle ladnych polskich imion...;) mi daaawno temu podobalo sie imie Alan...i niedawno po tym odkrylam kafeterie :D i dowiedzialam sie na forum, ze jak przekreci sie pewne literki to co wyjdzie? ANAL...i imie "odpodobalo mi sie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu po raz enty wysylam ta sama wiadomosc...:/ kafeteria jakas zawieche ma...ciagle wyskakiwal mi blad jakis 502:/ co naskrobalam cos, to oczywiscie nic nie wyslalalo:/ mnie sie podoba Pola, a nie Apolonia (Pola funkcjonuje juz osobno), ale nie wiem czy bardziej oryginalne nie jest Anastazja- Andzia, Nastka...tak jakos inaczej:) ja mam z bierzmowania imie Anastazja:) sentyment:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
halo halo co tu taka cisza?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
ja kilka postow wysylalam ale oczywiscie nic nie poszlo:/ kafe ma zawieche albo pracuje wtedy, kiedy jej sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam, ze mialam termin @ na srode tj 4.06, ale jeszcze nie dotarla do mnie ciotka;) i co mnie dziwi, to moje uplawy...czasami piszecie o tych sluzach, ze ich duzo, ciagnace sie itd to teraz mam takie, a mam dostac okres, a nie powinny to byc dni plodne:/ czasami zakluje mnie cos w podbrzuszu, piersi jakies inne i ta ochota na seks...:( ale to uczucie, ze chodze taka mokra...chyba to nie jest normalne, ze budze sie mokra, a w trakcie dnia musze wkladke uzywac:/ kurcze moglaby juz przyjsc @:/ testu nie robilam, bo watpie zeby byla to ciaza, jak lekarz stwierdzil brak pecherzykow:/ tak sie zastanawialam czy moze nie widzi tej owulacji, bo nagle cykle mi sie wydluzyly. ostatni cykl trwal 37 dni, a ja na monitoringi chodze od 11-13dc. teraz znowu @ spoznia sie i nie wiem, czy ginowi nie musze o tym powiedziec, bo tak to mija sie moje chodze na monitoringi tak wczesnie, bo moze nic nie widziec. liczmy potencjalnie, ze pecherzyk rosnie 2mm/dzien, wiec 1,5tyg rosnie..hmm...a co wy o tym myslicie? moze glupia jestem i nadzieje sobie robie?:/ ale fakt jak teraz policzylam ostatni cykl to 37dni, a wczesniejsze, jak w zegarku 28dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska polecam test albo bet i będziesz miała jasność. ogólnie w ciąży jest dużo śluzu nawet lekarz osttanio mówił mi ze może być ciągle uczucie wilgotności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
w zeszlym miesiacu tez robilam, a w ciazy nie bylam:/ tez chodzi o to, ze nie chce sie nakrecac, jak glupia, bo za chwile moze sie okazac, ze okres przyjdzie, a ja niepotrzebnie robilam test:/ ja na razie poczekam jeszcze, ale jak znowu okres wydluzy mi sie do 40 dni, to bede musiala wziac cos na wyregulowanie cykli, bo tak to glupota, ze monitoring jest w 11-13dc i wydaje kase, a monitoring nic nie pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurkachmurka jestem od kwietnia na CLO. czyli bralam 2 cykle i niebawem powinien byc 3 cykl...ale teraz co przezywam to jest apogeum. nie mam tego, jak inaczej napisac, ale po prostu jestem mokra:/ teraz np mam na zmiane ciagnacy sie sluz i wlasnie nieciagnacy o zabarwieniu delikatnie mlecznym...to tak jakby okres mial przyjsc, a go jeszcze nie ma:/ jestem w tej samej druzynie co Marta, jezeli chodzi o dlugosc cykli:D ps. troche mi glupio pisac o takich rzeczach, ale inaczej nie da sie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska po to jest to forum i po to my jesteśmy żeby bylo gdzie pisac o takich rzeczach. ;) A w którym dniu cyklu jestes?? może wkońcu przez te leki ruszyl ci sie sluz i teraz bedzie odpowiedni co do faz cyklu ;) ciesz sie ze sie pokazal. A co do ciąży to są dwie opcje... albo to śluz zwiastujący okres i nici z ciąży, albo rzeczywiście owulka w tym mies byla i tak jak mówisz później niż monitoringi i udało wam sie wstrzelić ;) :* no moje cykle sie magicznie skracają :p ten bedzie 30to paro dniowy :D chyba plemniki męża to najlepsze lekarstwo na zbyt dlugi cykl :p hehe... możliwe że organizm dostal jakis sygnal ze musi sie wyregulować bo czas na dzidzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy piszecie o śluzie przed okresem. Ja nigdy nie miałam żadnego śluzu przed okresem :/ Śluz mam jak mam owulację albo jak jestem podniecona :P Czasem go aż za dużo, ale przed okresem? Kompletnie się na tym nie znam... Co do Iwo - pisze się przez "w". To imię wg jednych danych starosłowiańskie, wg innych germańskie, oznacza tyle co Jan. Janka nie chcę, bo teraz prawie każdy chłopak, który przychodzi na świat nazywa się Jan. Nie chcę też aby miał pospolite imię. Nie do końca jest tak, że imię ma się podobać tylko rodzicom. No nazywają ludzie dzieci Dorian, Denis, Brajan czy Fontanna (serio!). Dla mnie, sory, to porażka. Nie chciałabym, aby moje dziecko cierpiało. To tak jakby nazwać dziecko Kunegunda albo Wacek :P. Dlatego zastanawiam się jak to jest z Iwo..czytałam, że było popularne kiedyś w Polsce. Mieszko miło mi się kojarzy. Kiedyś chciałam Miłosza, Nataniela, Tymona - wszystkie te imiona mi "ukrodziono" po rodzinie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska z imionami jest też tak, że czasem ktoś je odczaruje. No taki Alan. Ładnie, pomijając nawet ten anal ;). Ale u mnie w bloku był gruby, brzydki Alan i zawsze mu dup..sko wystawało owłosione :P Teraz siedzi w więzieniu :/ Albo Artur - pięknie, ale nie, bo w klasie miałam takiego, za przeproszeniem, półmózga Artura, że skutecznie mi to imię obrzydził. Grzegorz - to mój brat. Choć pospolite bardzo mi się podoba...no i nie wiem już sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Mi się Iwo podoba takie nietypowe i nie masówka. U mnie też lunęło, a wcześniej było, akurat zdążyłam wrócić z poczty jak lunęło , zapas truskawek mam na weekend więc mogę się nie ruszać już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii84
tajska ja czasem tez przed okresem miałam śluz - robiłam test a za 2 dni okres przychodził. Teraz od poczatku tygodnia tez mam takie uczucie 'mokro' i śluz biały ale nie w dużej ilosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×