Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Aha chodziło mi o to że śluz może i okres i ciążę chyba zwiastować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka Iwo bardzo ładnie. Mi sie kojarzy z żeńskim Iwoną ;) ale ja bym tak syna nie nazwała. Kacper i Iwo dziwnie trochę ;) a pasuje ci to fonetycznie z nazwiskiem? moj ojciec :/ ze swoją :/ (mam dzisiaj nerwa na niego.) Chcą nazwać swoje dziecko Natan. Mi się kojarzy Natan-szatan... Moje typy co do imion to chłopiec Filip- bo Kacper miał być Filipem i tydzień czasu oblewali Filipka hehe... Gorzej z dziewczynką. Podobalo mi sie Maja, Julka ale przez ostatnie 4lata co druga dziewczynka miała tak dawane na imię. Myślałam o Melanii, Agacie, Jagodzie ale to ostatnie mojemu mężowi się źle kojarzy, a i o Marysi ;) tylko że ja mam Marta Maria... Z córką będzie ciężko. Dla syna podoba mi się jeszcze Paweł albo Kamil. Takie podstawowe właśnie. A co myślicie o dawaniu dziecku imienia po zmarłym z rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...Martucha znam jednego Natana. Właśnie odczarował mi imię Nataniel. Bo i tak w skrócie to samo. Ten Natan, którego znam jest okropny, złośliwy. No małe dziecko a nie da się lubić :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
natan to hebrajskie biblijne imię, ale mi się też nie podoba, u mnie od dwch lat jest moda na Dorian wśród znajomych , jak dla mnie tragiczne imię :S ja mam wybrane i zaklepane imiona już od lat :P i nie bede mieć problemów z wyborem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Eve;inka Miłosz mi sie bardzo podoba i bierzemy he pod uwage:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem kojarzy sie ze śliną ale teraz już rzadko sie raczej tak mówi wię mi to nie przeszkadza. Melka... ;) To jak z tym dawaniem imion po zmarłych?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Dla chłopca będzie Staś , dla dziewczynki mam trzy :P w nadmiarze do wyboru Ela, Basia albo Janeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja znowu naskrobalam sie i post nie poszedl...a pisalam z tel, wiec wkurzylam sie i wlaczylam laptopa:/ co do imion... evilinka myslimy bardzo podobnie! ja kiedys chcialam Nataniela i nie bez powodu. po prostu Nataniel spodobal mi sie dlatego, ze takie imie nosil bohater Sagi o Ludziach Lodu:) Tymona tez bralam pod uwage...ewentualnie Tymoteusz, ale ze moj M ma dlugie nazwisko, to tak nie bardzo:/ myslalam kiedys o Gabrielu- maly Gabrys, takie slodkie dziecko, ale juz jako dorostajacy nastolatek i mezczyzna Gabrys- Gabriel? Nie bardzo.. Natana ma moja kolezanka z gimnazjum, to nie kojarze zeby wsrod znajomych takie imie powtorzylo sie. znajomi maja tez Michaline- wolaja na nia Miska i w sumie najblizsza rodzina, bo tak to kazdy do niej Michalina mowi (dla mnie zbyt ordynarne dla dziewczynki, ale gusta sa rozne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powyzej to ja- tajska...po prostu co zaloguje sie, to mnie wyrzuca albo posta nie moge puscic, wiec bede pisala jako gosc chwilowo. moja znajoma z LO dala corce na imie Marika...tak to wsrod znajomych mam: Michaline, Bartka, Ade, Lene, Wiktora, Maje, Marike, Julie (masa!), Wiktorie, Filipa, Mateusza, Kube, Szymona, Anie, Eryka, Franka, Jaska, Nine, Tosie...ale prawdziwe bum jest na Julie i Lene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staś ma moj mężu na drugie po dziadku ela to dwie moje babcie janeczka ładnie bardzo a baś mamy dużo znajomych hehe... więc ci nie podkradnę :p ja dla chłopca myślałam jeszcze kiedyś zeby dac Aleks albo Alex ale przez x w urzędzie nie zapiszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość evilinka
Właśnie czytałam imiona z W-wy od 2004r. Żyraf, Fontanna, Gwidon, Thorgal. Litości!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melanie ma mojej mamy znajoma- mowia Mela. mi sie kompletnie nie podoba, bo pamietam, ze za moich czasow, jak bylam dzieckiem, to jak facet szedl ulica i splunal, to mowilo sie na to "puscil mele"...to tak jak z tym Alanem- Analem :D jakies takie glupie skojarzenia:D martucha niby po zmarlych nie powinno nadawac sie imion, ale dla mnie to glupota;) pewnie jakby cos wpadlo mi w ucho, to dlaczego mam nie dac? dlatego, ze moja pra-prababka tak miala na imie? i co z tego? np. mojego M mama miala na imie Ewa (nie zyje juz) i wiem, ze mojemu M podoba sie to imie dla corki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Gwidon jeszcze do przeżycia, Thorgal to dla fanów komiksów, ale Żyraf to już wymiękłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii84
Ja tam córce dam na imię Natalia, nie mam imienia dla chłopca -chciałam Mateusz albo Kamil, Szymon - ale są już w bliskiej rodzinie. Irytuje mnie trochę ten pęd do oryginalności, najpierw Julie i Filipy teraz Marysię i Stasie. Nie mam nic absolutnie do tych imion ale co drugie małe dziecko które spotykamy to imiona z tej samej puli, albo ze 'starych' albo 'nowoczesne'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No po pra babkach ok bo można bylo ich nie znac ale jeśli chodzi np o rodzeństwo? wiem że to głupie ale podoba mi sie imie Mateusz i Ewa a tak miał mój brat i siostra. Wiem że jest duzo ładnych imion ale... z reszta nie odważyłabym sie mamie o takim pomyśle wspomniec. Teoretycznie pytam co wy byście zrobiły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwo jak z telenoweli argentynskiej hehe. Po zbuntowanym aniele byl wysyp tych imion.qpamietacie tego blondasa gejowatego? Patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja właśnie po dziadkach chce dać, a Basia i Ela to po mojej mamie, i mojej drugiej mamie chrzestnej. Zaklepane już od lat i nic nie zmieniam , a facet jak chce se nadawać to niech se urodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha tak sobie pomyslalam teraz o imieniu Tomek - podoba mi sie a tak na imię miał mój zmarły chrzestny oraz mały chłopczyk z rodziny męża który zmarł krótko po urodzeniu. Nie uważam żebym nie mogła tak dac na imię mojemu synoei tylko dlatego ze ktoś zmarły tak miał na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Iwo to akurat starogermańskie i znaczy drzewo cisowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalie tez mamy u znajomych;) zapomnialam...w moim rejonie to imie zaczyna robic sie modne. Evilinka ewentualnie wybierz jakies proste. ja mam imie proste, a nie ubolewalam z tego powodu, ze jakas kolezanka miala tak samo na imie. wlasciwie to malo znam osob w moim wieku o takim samym imieniu, jak ja. mojemu M to podoba sie Helenka, Hania i Ewa...a najbardziej Hania. dobrze jest wybrac imie, ktore jest pomiedzy tymi starymi, a nowymi i ktore nie beda wywolywac zdziwienia u ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość evilinka
No dla dziewczynek to są śliczne imiona - do wyboru do koloru. I krótkie i długie. Anastazja nam się spodobała, a w rodzinie 2 były - babcia i prababcia. Tak wyszło przypadkiem. Zawsze ktoś zmarły w rodzinie się znajdzie z imieniem... Każdy ma inne gusta widzę. I jakiego imienia nie wybiorę to zawsze komuś nie będzie pasować. Nie uważam natomiast, że Iwo to gej i patologia! To ja powiem że Staś to patologia bo znam Stacha spod budki? No tak to się nie bawmy. Poza tym oglądałam zbuntowanego faktycznie, z 10 lat temu był ten serial. Ale to nie była żadna patologia! Patologia to jest to co leci teraz na tvn i polsat - pamiętniki, zdrady, życie na bogato, dlaczego ty itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość evilinka
No a poza tym nie mam nic do gejów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tajska
no bez przesady, ze kazde imie bedziemy utozsamiac z gejem:D to moj ma tak samo na imie jak Michal Pirog i mam powiedziec, ze Michal jest imieniem takim, czy siakim? bez przesady...no ale fakt Iwo z telenowela mi sie kojarzy:) tylko, ze ten Iwo byl mega przystojny w fimie i kazda na niego leciala:) pamietam, jak byl w modzie ten serial, to kazda kochala sie w Iwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
mi się jeszcze podoba imię Marianna miałam dwie prababcie o tym imieniu, Mania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam ten serial :) mi Michal sie podoba i nawet mój ma tak na drugie, ale ponieważ tak miał mój przyjaciel na imię to maz zapowiedział ze absolutnie dziecku tak nie damy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tajska
evilinka sa gusta i gusciki:) mi nie podoba sie Iwo ale wazne, ze wam sie podoba:) rownie dobrze moge tez napisac jakies imiona i wyjdzie, ze sa bez sensu dla kogos...jakbym miala syna, to na chwile dzisiejsza chcialabym Adasia:) natomiast dla dziewczynki podoba mi sie Kaja, Nina, Pola, Iga tez niczego sobie...chociaz Iga przeszla mi po tym, jak york mojej babci znajomej ma tak na imie no i Pola bardzo mi sie podoba, ale mialam w pracy taka babe, co jej corka tak ma na imie i tak brzydko o niej mowila Polka:/ jakis uraz...w modzie sa jeszcze Zoski:) evilinka i reszta ciezarowek mysle, ze teraz juz rozmyslacie nad imionami, a tak naprawde imie moze sie zmienic w chwili, gdy zobaczycie dziecko i stwierdzicie, ze to imie wybrane od dawna moze kompletnie nie pasowac:) bywa tak!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tajska
anii84 maz jest zazdrosny;) gdyby nie to, ze moj ma Michal to pewnie bralabym pod uwage to imie, a tak to lipa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anii84 maz jest zazdrosny;) gdyby nie to, ze moj ma Michal to pewnie bralabym pod uwage to imie, a tak to lipa:/ ooo i jeszcze Gabrysia chodzila mi po glowie!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×