Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość momi86
Evilinka, ja słyszałam, że prawdziwa depresja po porodowa jest wtedy, kiedy obniżony nastrój u matki utrzymuje się długo po porodzie. Moim zdaniem miesiąc po porodzie, kiedy jest rewolucja hormonalna w organizmie, nastrój ma prawo się zmieniać i być obniżony. Wiadomo, czasami jest tak, że jest źle na tyle, że trzeba uzyskać pomoc specjalisty, ale nie sądzę żeby takiej pomocy potrzebowało aż 60 procent kobiet. Akurat tym, co mówią w DD tvn, nie przejmowałabym się tak bardzo nie raz jest tak, że mówi się o depresji, a tak naprawdę mamy do czynienia z chwilowym obniżeniem nastroju. A Jeśli nawet będzie potrzeba pomocy specjalisty to nic złego przecież, myślę, że jest to do pokonania i żaden wstyd. Jak chcesz, to poszperaj w jakichś pismach dla matek czy na jakichś stronach, może piszą coś więcej sensownego na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka ja tak miałam. Płakałam nawet jak na mnie nasikał po kąpieli i wkurzałam się na męża że na niego to nie siusia i pewnie mnie nie kocha :P Głupie, wiem, ale nie podciągałam tego wtedy pod depresję i teraz też nie myślę, że to było właśnie to. Po prostu niewyspanie, strach, że zrobi się dziecku krzywdę robi takie dziwne rzeczy z kobietą ;) Będzie dobrze kochana ;) wszystko się jakoś ułoży. To normalne że myślisz o tym wszystkim za wczasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
nie mam rozstepow.smaruje sie tylko zwykła oliwka z Ziaji.i nie uwazam ze sie truje wiesz? tak jak ja je 90% społeczenstwa a tym bardziej w ciazy, lekarz kazał jesc na każde rządanie głodu zeby uniknac mdłości nawet jesli to zonacza 7 posiłów dziennie, nie bede głodzic dziecka liczeniem kalori, a jak bede chciała byc super laska po ciazy to nia bede juz raz schudłam 30kg w pól roku bez problemu wiec teraz mam etap dbania o dziecko bo jest najwanziejsze a do figury wróce pozniej, zreszta nie wygladam teraz zle, codziennie dbam o siebie zawsze staram sie dobrze ubrac włosy umyte makijaz bez przesady. nawet jak sama w domu siedze to zazwyczaj w sukience z makijazem itd wiec nikt zarzucic mi nie mzoe ze zaniedbana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak powiedział kiedyś psycholog też w tv. Śniadaniowej. Że kobiety sobie wmawiają tą depresje z nudów kiedyś urodziła poszła w pole do razu czasu na depresję nie miała a teraz się kobiety pieścić lubią użalać nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niewiem jak to wyglada nigdy sie z nikim nie spotkałam kto miał depresje poporodowa zazwyczaj to jest mega radosc i euforia nawet w ciezszych chwilach;) a poza tym najwazniejsze jets nasze samopoczucie a nie to co mysla o nas inni, bo ludzie gadac i dogryzac beda zawsze czy jest powod czy go niema. jak bedziesz grubsza to powedza ze gruba ze nie dba a jak schudniesz to beda mówic ze pewnie oddsysanie tłuszczu sobie zrobiła ehhe wiec po co sie przejmowac kims innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z gosciem!! nawet moja mama opowiadała ze w ciazy jak sie było kiedys nie wazne w pole trzeba isc czy 30 stopni i słonce nie ma wyjscia a teraz sie chowaja nie wolno sie opalac spacerowac po słoncu, tak samo ze spacerami werandowaniem itd kiedys trzebabyło po ledwo kilku dniach iscx do sklepu w pole itd i nikt nie patrzył ile ma dziecko. i jak widac wszyscy zdrowi jestesmy i wydaje mi sie ze takie podejscie jest duzo zdrowsze niz chronienie, opatulanie itd.wszystko z umiarem tak samo jak z jedzeniem w ciazy. nie sadze ze kiedys kobiety wybierały co jedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo teraz Jest wręcz moda na depreję poporodową to jest trendy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba88
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny długo sie nie odzywałam byłam na urlopie MAM DUZY POROBLEM I BLAGAM WAS POWIEDZCIE CO O TYM MYSLICIE jak byłam na urlopie w polsce to byłam u ginekologa i powiedział ze wszystko jest ok, zrobił mi USG, cytologie i itd miałam okres dostać 4 czerwca ale nic!! bardzo sie cieszyłam (okres nigdy mi sie nie spozniał max 1 dzien) cieszylam sie bardzo bo myslalam ze jestem w ciazy ale testy poazują ze nie:( zrobiłam pierwszy 2 dni po spodziewanej @ negatywny drugi nastepnego dnia poranny mocz i negatywny co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze mi sie nigdy nie spoznial... w roznych stresowych sytuacjach i w wyjazdach.... nie mam pojecja co jest, czy test moze sie mylic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jakieś prawdopodobieństwo jest że się myli, ale nie wiem. Ja bym poczekała jeszcze parę dni bo może gonadotropina jest jeszcze za niska i test jej nie wykrywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testy się raczej nie mylą, ale mozę zrób test z krwi? Byłam właśnie w sklepie i jechała sąsiadka z klatki obok, pięcioro dzieci i szóste w drodze , podziwiam podziwiam, takie grzeczne że przez 5 minut zdążyły się pobic, wrzucić pod autobus, na szczęście tylko jeden przystanek jechałam. Trzech chłopców, dwie dziewczynki, w tym jedna w wózku taka około roczna i kolejne w drodze tak na oko końcówka. Sąsiedzi muszą z nimi mieć wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______15tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______15 tc_______03.12.2014 Goalka________________28 lat______13tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna __27 lat_____9 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______7 tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14__________21lat______6tc_________19.01.2015 werrrona86_____________28 lat______6tc_________09.02.2015 STARACZKI Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań__________________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______5 cykl staran__________________04.06.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań___________________12.-19.06.2014_____ M.O. gosczula_____________24 lata _____5 cykl starań__________________09.06.2014 karnataka____________27 lat_______8 cykl staran__________________10.06.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań_________________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________6 cykl starań_________________ 01.06.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań_________________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran_________________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________3 cykl starań_________________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań________________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań_________________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____2 cykl starań_________29.06.2014 Madalena84_________30 lat________5 cykl starań________29.06.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie czytalam ze moga sie niby mylic... sama niewiem a testu krwi nie moge zrobic mieszkam za granica i tu to inaczej wyglada jak ciagle nie bedzie mi sie pojawiala pojade do miasta obok do ploskiego ginek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret112
CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______15tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______15 tc_______03.12.2014 Goalka________________28 lat______13tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna __27 lat_____9 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______7 tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14__________21lat______6tc_________19.01.2015< br /> werrrona86_____________28 lat______6tc_________09.02.2015 STARACZKI Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań__________________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______5 cykl staran__________________04.06.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań___________________12.-19.06.2014_____ M.O. gosczula_____________24 lata _____5 cykl starań__________________09.06.2014 karnataka____________27 lat_______8 cykl staran__________________10.06.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań_________________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________7 cykl starań_________________ 06.07.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań_________________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran_________________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________3 cykl starań_________________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań________________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań_________________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____2 cykl starań_________29.06.2014 Madalena84_________30 lat________5 cykl starań________29.06.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta oglaszam dyskusje tematem jest: Czy testy ciazowe moga sie mylić? jedna babka mi powiedziała ze jak zaszla w ciąze robiła testy i nic dopiero po 12 dniach po spodziewanej @ test pokazal 2 krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, uaktualniłam tabelkę o siebie. Przede mną następny cykl starań. martucha - a Ty nie chcesz zrobić sobie już testu? Ciekawy miałaś ten wykres temperatur. Ja nie wytrzymałabym tyle czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Rybka no chyba ze za wcześnie robiłaś , a robiłaś jednej firmy testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret tak wygląda teraz :P http://ovufriend.pl/graph/54b58c729a7e8369c175a3868424e0e4 powstrzymuję się bo nie wiem czy owu była 26 maja czy jednak 30.05, bo skok ładny był dopiero 3.06. owulkę raczej wtedy wykluczam. Słyszałam że lepiej na śluz patrzeć niż na skok bo on może nastąpić nawet parę dni po owu. wg 26 maja wczoraj (tj 11dpo) był spadek , ale wg 30 maja spadek by był w 7 dniu tak jakby zagnieżdżenie. A po zagnieżdżeniu w którym dniu można testować?? ryba co do mylenia sie testów ja zrobiłam mnóstwo i pozytywny wyszedł mi dopiero około 3 mies :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Martucha podziwiam Cie z ta temperaturą mnie to by szlak trafił jakbym miała tak codziennie pilnować i mierzyć , a już się orientować w tym to w ogóle :D masz zaparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pesteczka powiem ci, że tak jak można się przyzwyczaić do porannego wstawania przed budzikiem, jedzenia codziennie na śniadanie jednej i tej samej potrawy, albo trzymania łyżki w taki, a nie inny sposób, tak można przyzwyczaić się do mierzenia temp. Ja jestem strasznie niekonsekwentna i jak np chodziłoby o branie tabletek anty, to już bym w 5 tej ciąży chodziła, :P bo po prostu o tym nie pamiętam. Myślałam, że z temp też tak będzie, ale daje radę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha test pokazał ci dopiero w 3 miesiacu ze w ciazy jestes? to moze jest nadzieja dla mnie... test robilam 1 firmy niby dobra clearblue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli mnie podbrzusze dzis moze przyjdzie... z jednej strony moze i dobrze lepiej okres niz jakies chorubsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy inaczej to BARDZO dziwne w moim przypadku bedzie to pierwsze tak duze opoznienie w mojej karierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
No niby tak. Ja dlatego nigdy nie brałam tabletek, zawsze plastry antykoncepcyjne, 3 razy w miesiącu da się zapamiętać i ogarnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestecka ja tez swego czasu bralam plastry. Bezpieczniejsze przy moim zapominalstwie :p Rybcia na dniach sie okaże. ;) Czekamy na info co z tego wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestecka ja tez swego czasu bralam plastry. Bezpieczniejsze przy moim zapominalstwie :p Rybcia na dniach sie okaże. ;) Czekamy na info co z tego wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×