Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Jesteś w ciąży Kniaas, to klientki zrozumieją, fakt, że usługę też chciałyby mieć wykonaną, ale może być tak, że nawet jak chwilowo pójdą do kogoś innego, to i tak wrócą, jak czują się do Ciebie przywiązane. Możesz pomyśleć i o wyjazdach jak masz takie możliwości. A wynajmujesz lokal czy jak? Nie myślałaś żeby na czas ciąży np w domu przyjmować? No teraz to wiadomo, musisz leżeć, ale jak zagrożenie minie, może byłoby to jakieś ułatwienie dla Ciebie? Bo pamiętaj, że jak kogoś zatrudnisz to ta osoba będzie pracowała na swoją opinię, tak jest w usługach i nie daj Boże potem odejdzie, a klientki pójdą za Nią? Wiadomo, to ma sens, bo będziesz mogła salon utrzymać, ale z tym też wiąże się ryzyko. Tak się mądrzę, bo sama pracuję w usługach i mam działalność. Evilinka, tak już znacznie lepiej się czuję, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha u mnie 10 dzień cyklu. W piątek czułam bule w lewym jajniku, a od wczoraj pobolewa mnie prawy, ale tak poza tym, to nic się nie zmienia. Śluzu płodnego narazie nie zaobserwowałam. Narazie jest gęsty, więc zobaczymy kiedy owulacja się szykuje i ciekawe z którego jajnika. W zeszłym miesiącu wyraźnie czułam prawy, to chyba teraz powinna być z lewego, ale czuję prawy też, więc nie wiem. Chyba nie może być 2 miesiące z tego samego? Może tak po prostu jajniki pracują i czuję je przez zmiany hormonalne. Tajska, no co tam, mam nadzieję, że nic złego? Tak zamilkłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha chetnie przygarne Cie na zastepstwo :) Torun bys zwiedzila :)A co do skladek to oni licza niby z 12 miesiecy , ale mnie dzis ksiegowa wyrejestrowala ze skladki chorobowej i po 30 dniach mnie zarejestruje ponownie na wysokie skladki i trzeba placic je 3 miesiace i potem mozna isc na chorobowe. momi86 Niestety wynajmuje lokal ,ktory troszke kosztuje i wlasnie mysle nad mobilnym zeby na chorobowe isc wtedy . No i w domku przyjmowac tak bez rozliczania sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knias czyli jak ja teraz nie pracuję i np w tym mies zachodzę w ciążę ktoś mnie przyjmuje odprowadzamy jaką wyższą składkę przez np 8mies to wyliczają średnią z 12 mies przed porodem?? a jak to wygląda z tymi składkami wiesz może?? jaki to jest koszt?? i ile się później dostaje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta nie wiem jak to jest jak sie u kogos pracuje. Nie pytalam nawet ksiegowej, bo to mnie nie dotyczylo . Moja byla szefowa kiedys tak robila,ze miala swoja dzialalnosc ale u kogos tam sie zatrudnila i placila zus tej osobie i potem na chorobowe poszla ,ale nie wiem jaki byl cel tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... no to muszę pogadać z księgową mojej mamy. Może zna jakieś myki. W tym kraju jak nie kombinujesz to nie przeżyjesz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka_______________30 lat______20 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______20 tc________05.12.2014 Goalka________________28 lat______18 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______14 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______9 tc_________21.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______13tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______11 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______6 tc_________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____3 cykl starań_______________16-24.07.2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________05.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha No w dzisiejszych czasach niestety tylko zostaje kombinowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli usunelam kogos kto dalej uczestniczy na forum to niech sie wpisze , sugerowalam sie datami . dzis kupilam mebelki do pokoju:) narazie tylko szafe i komode . mam juz tez wybrane lozeczko ale z tym sie wstrzymam. meble odbiore dopiero pod koniec sierpnia, mam nadzieje ze do tego czasu juz bankowo bede znala plec bo chcielismy z mezem przemalowac pokoj. Martucha szerokiej drogi! ja to dzis moglabym pojechac nawet na drugi koniec europy , lubie podrozowac zwlaszcza noca. Knias rozumiem twoja sytuacje, ale sa rzeczy wazne i wazniejsze, zrobisz jak uwazasz. pisz jak sytuacja z plamieniami. jest juz lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka plamienia niestety jeszcze sa , odrobine mniejsze niz wczoraj,ale nadal sa. Do tego zgaga mnie meczy strasznie :) Takze nie jest tak zle ze mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka dzięki kochana. Ja mam już dość tych podróży ;) a jakie mebelki wybrałaś?? masz jakieś fotki?? pochwal się. Jaki kolor?? Neutralny pewnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli kończę dziewczyny bo deutschlandy przed nami i koniec neta :p niemieckiej karty to ja jeszcze nie mam :p trzymajcie sie. Do jutro. :* Nie piszcie dużo bo was nie ogarnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotek teraz nie dodam bo pisze z tabletu a ciezko mi sie nim obsluguje. Ale fronty mam w kolorze wanili a boki jasny buk. Neutralny kolor. Teraz czekam na plec i bede szalec z kolorami. Jak dziewczynka to sciany wrzosowe pastelowe, a jak chlopczyk to albo blekit albo jasna zielen. Jutro dodam fotke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,mam nadzieje,ze mi pomożecie.. okres zaczal mi sie 12 czerwca,a stosunek byl 28 i 29 czerwca. Okres dalej nie nadchodzi a test dzisiaj wyszedl mi negatywny,ale zrobilam go okolo godziny 17. Czy duże znaczenie ma fakt,ze nie byl wykonany rano? Powinnam powtórzyć jutro z rana? Staramy sie o dziecko jakieś pól roku i mam juz dosc wyczekiwania,liczenia itd ,a dzidzi wciąż brak.. smutas.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o odpowiedź,bo juz odchodzę od zmysłów:-( powinnam mieć wtedy dni płodne,wszystko by sie zgadzalo,tylko,dlaczego test negatywny? Chyba nie mozliwe zeby jeszcze nie wykrywalo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie długie masz cykle?? powtorz sobie jutro rano jak masz test jak nie wyjdzie to stawiałabym że ciąży brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie zawsze mialam co 28 dni,ale od dwóch miesięcy jakoś dziwnie mi sie rozregulował. To znaczy w tamtym cykl trwal aż 34 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie się spóźnia tak jak w tamtym miesiącu a ja głupia sie łudzę,że może w końcu sie udało. Zaczynam sie martwić,że coś ze mna jest nie tak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis kończy sie 32 a objawów żadnych. Zazwyczaj juz wcześniej cos czuje a tu nic.,żadnego choćby lekkiego bolu brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bie bylam,bo myslalam,ze moze chwilowo sie tak rozregulowalo,ale widzę,ze tym razem też cykl mam taki długi. Chcialabym bardzo aby w końcu sie udało. Zrobiłam Sie przez to jakas slaba psychicznie i panicznie boje sie tego,ze mogę nie móc miec dziecka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj testów owulacyjnych. Ja w tym cyklu robiłam a tak sie ich bałam i zobaczymy co z tego wyjdzie... ;) jeszcze parę dni do testowania mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslisz,ze po takim czasie od ewentualnego zapłodnienia na wynik testu moze miec wpływ fakt,ze nie zrobilam go rano? Po takim czasie to juz chyba gdyby doszlo do zapłodnienia nie miałaby wpływu pora dnia,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę,ze tez sie starasz,to będzie Twoje pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Drugie ;) powiem ci że przy pierwszym dziecku test wyszedl mi dopiero kolo 3mies i to delikatny. Więc różnie to bywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie czytalam o testach owulacyjnych. Wcześniej nie mialam żadnego problemu,bo cykle mialam naprawdę regularne,a teraz nie mam pojęcia dlaczego sie tak poprzestawiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to faktycznie te testy są nie do końca wyznacznikiem.poczekam jeszcze trochę i jak nie będzie okresu to pójdę na badanie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmień sobie nick i dopisz się do tabelki. Będziesz na bierząco. W grupie łatwiej przeżyć negtywne testy i cięższe dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziękuję,dziękuję. Myślę,ze skorzystam :) a tymczasem dobranoc i bardzo dziekuje,ze poświęciłaś mi czas :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×