Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość mamusiasynusia1990
Ja ustaliłam z mężem, że nie będę go dręczyć paplaniną na temat moich ciążowych podejrzeń, już go w przeszłośći dość nastraszyłam tym, że co miesiąc podejrzewałam ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek222
ja tez staram się nie mówić o tych objawach wolę powiedzieć mu już jak bede wiedziała co i jak. w ten sposób i ja i on sie tak nie nakręcamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Strasznie mnie piersi bola niewiem juz ktory dzien..i sa na nich takie lekkie zylki..brzuch juz nieboli. Mam takie dziwne wrazenie ze sie udalo ale nie umiem tego wyjasnic nawet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zycze ci jak najlepiej ele te zylki to sie pojawiaja naprawde duzo pozniej twoje objawy sa normalnymi przed okresem tak dziala progesteron,bol piersi nudnosci itp to na tym etapie nic nie znaczy,niestety poczekaj do terminu okresu i zrob test choc ja zrobilam 5 dni przed i byl pozytywny ale to zalezy od tego kiedy byla owulacja i kiedy doszlo do implantacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Ja wszystko rozumiem, kazda inaczej to przechodzi ....co mam zdjecie ci wyslac..widze ze mam lekkie i ty mi niewmowisz ze nie. Pozatym bylam juz raz w ciazy tylko ze poronilam...wiec naprawde wiem jak to wyglada i wiem jak sie wtedy czulam.. niebede tego przechodzic tak jak Ty wiec u mnie to niemusza byc objawy na @. W tamtej ciazy tez podswiadomie wiedzialam i nikt mi niewyjasni dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
zrobiłam test i negatywny wiec chyba nic z tego ,poczekam na @ jak nie bedzie to najwyzej powtorze albo zrobie z krwi, a jak bedzie to trzeba sie przygotowac na kolejny miesiac staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość81
Mi do @ zostaly 3 dni. Jeden test juz zrobilam nadaremnie. Poczekam cierpliwie, swojemu facetowi tez nic nie mowie, zeby sie nie podpalal bez sensu, bo kiedy faktycznie sie uda nie bedzie zaskoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek222
mi się wydaje że u mnie jesdak nic z tego. ale kurde no to jest takie pogmatwane na prawdę nie wmawiam sobie nic ale np wymioty i mdlenie to jest dziwne wczesny ból piersi i widoczne żyły oraz powiększenie się brodawek ból podbrzusza jak na @ ale znowu susza jak na żniwa żadnego śluzu:/ nie wiem czy to nowe objawy na @ mi się w tych latach pojawiły czy co znowu... laurkachmurka a tobie kiedy wypada ?ile dni zrobiłaś wcześniej test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
powinnam mieć @ dziś albo jutro.zroiłam test negatywny, na razie @ nie ma , zobaczymy jakoś w miare mi to przeszło na spokojnie, ale wiem ze są przypadki ze test nie wychodzi, wiec czekam jak @ nie będzie to pójde na bete, chyba ze przyjdzie to wtedy kolejny miesiąc straan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek222
może poczekaj dzień jeszcze długi. a czułaś rezygnację lub smutek przy 1 kresce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
wiesz co w sumie nic.. myslalam ze to przezyj***ardziej a ja pomyslalam ze w sumie zawsze chciałam październikowego dzidziusia a nie wrześniowego eheh to jedyna myśl i poszłam się zbierac do pracy, jakby to już się powtórzyło 10,20 raz to pewnie bym przezywała dużo bardziej. poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zrobiłam w niedzielę i jestem w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek222
mam nadzieję że uda ci się październikowy dzidziuś jeśli oczywiście nie uda się teraz:) a ty gościu miałaś jakieś objawy? i kiedy zrobiłaś test w dzień @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
no to gratulacje gościu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
teoretycznie w dzień @,bo mam co 28 dni, na razie w tej chwili zadnych objawów ani na @ ani na nic,zpbaczymy. jak nie teraz to mam nadzieje ze luty będzie szczęśliwszy,ale zastnawia mnie to dlaczego się nie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek222
luty jest okresem miłości to można działać:) wiesz ja też się zastanawiam czasami jak to jest. choć to mój 1 cykl starań często myślę o kobietach które starają sie kilka lat... kiedyś myślałam że to taki proste bo co to za filozofia a tu jednak nie jest tak łatwo i nie wiadomo od czego to zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ja tak samo, zawsze się uważało żeby się to nie zdazyło bo tak łatwo "wpaść" a tu masz, pierwszy cykl zaliczony w 100% według kalendarza dni płodnych itd. a tu nic, więc jak to jest i od czego to zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek222
nie wiem . pamiętam że kiedyś panikowałam że jestem w ciąży robiłam testy bo im nie wierzyłam... teraz sama sobie się dziwie że jestem spokojna i czekam do niedzieli, chciałam mieć 6 ale kto wie ile czekać na to pierwsze trzeba będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ja mam nadzieje ze się uda w przyszłym cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek222
a czy test jakim sprawdzimy co i jak ma znaczenie chodzi o cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
robiłam dzisiaj pinktest czy cos takiego. Kiwoszka a test robilas kieys i wyszedł negatywny a beta pokazała ciąże? bo dużo dziewczyn na kafe o takich przypadkach opisuje i jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekam też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Ewuni
ja robiłam bete z rana i jednocześnie sikańca Na śikańcu wyszła bladziutka kreseczka a beta wtedy była 36 i był to zwykły test od 25 ml w moczu Robiłam to na 3 dni do @ Po 2 dniach czyli w terminie @ beta 216 czy jakoś tak a sikaniec pokazał mocną kreseczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
poczekamy zobaczymy, jak do końca tygodnia się nie pojawi @ to zrobie bete, ale mysle ze przyjdzie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
nie mam nadzieji już jest ok,ale @ niema więc czekam, chociaż czytałam hisorie dziewczyn tutaj na kafe które były w 3,4 miesiącu a test nadal 1 kreske pokazywał ciekawe to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiasynusia1990
moja mama codziennie dzwoni i pyta czy już robiłam test heh :) a do @ daleko, a cycki bolą :( Czuje, że to nie to, ale będziemy z mężem walczyc jeszcze.Powodzenia wam życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×