Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość papi11
przepraszam ale wypraszam sobie, nie upieram się tylko odpisałam co zaobserwowałam u siebie. ja sama nie wiem czy jestem obym była ale nikt tego też nie przewidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spotkalyscie sie chociaż ze sluzem i nitkami krwi w nim ? Tak bym bardzo chciała żeby to była ciąża .. Mam jeszcze cień nadzieji ..kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
No ja właśnie miałam dzisiaj taki blado różowy śluz przez chwile zauważyłam jak się podcierałam :P i była tak jakby 1 czerwona niteczką... ale nie wiem może nigdy uwagi nie zwracałam i bolą mnie piersi po bokach. Ale byłabym taka szczęśliwa ale się nie nakręcam to dopiero 1 cykl. Wole się miło zaskoczyć niż rozczarować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ciężko powiedzić co ten śluz może oznaczać, może zrób test a jak wyjdzie negatywny to umów się do lekarza może coś pomoże. a ja dzisiaj ból jak na @ też tak miałyście normalnie? dzień czy dwa przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam taki ból jak przed @ w sobotę ale u mnie jeszcze tydzień do okresu więc nie wiem ... ciężko powiedzieć ja tam wole sie nie nakręcać bo te ,,objawy' mogą mnie jeszcze rozczarować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
no włąsnie, ja już od ponad tygodnia mam taki ból,wczoraj było ok a dziś znów od rana i się zastanawiam o co chodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość81
Czesc dziewczyny, bylam chwile na starszym forum, ale tam sa przyjaznie i ciezko wejsc w slowo, wiec bede zagladala do Was. Powodzenia, ja mam dostac @ 24.01, oby nie przyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi właśnie skończył się okres i czuję, że żyję :) Może tym razem sie uda...Chociaż już nie wiem jak to zrobić bo w poprzednim cyklu kochaliśmy się prawie codziennie przed owu i w dzień samej owulacji też i nic... ;/ Może w tym cyklu zastosuje metodę seksu co dwa dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość81
Ja dzien przed owulacją, potem byla dluzsza przerwa, wiec zobaczymy, alenie robie sobie duzych nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem co mam myśleć wiem że nie każda kobieta ma wszystkie objawy ale już nie wiem bo ja nie miałam takiego śluzu z krwią miałam tylko lekki ból w tych miejscach i potem trochę krwi ale to było ponad a tygodnie temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnoscia nie kazda ma tak samo. Teraz to nie wiem, ale kiedys krotko bylam w ciazy to nie mialam zadnych z teraz znanych mi mozliwych wczesnych objawow, poza tym, ze mocno nabrzmialy mi piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
A ja z znowu mam różowy śluz z tym że troszkę ciemniejszy. Nie wiem o co chodzi brzuch boli jak na @ a ma być dopiero w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
I ten śluz mam tylko rano po przebudzeniu jak się podcieram a potem już nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Bardzo bym się cieszyła, ale jak na razie to dla mnie takie nie prawdopodobne.. oby @ nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuśkowany
cześć jestem pierwszy raz na forum też będę się starać ale dopiero od maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam dziwne piersi bo brodawki mi się powiększyły sutki nabrzmiały a przez nie przechodzą żyły , te brodawki są ogromnie. ja za to nie mam żadnego śluzu ale jest mi wilgotno, mam nadzieję ze @ nie nadejdzie co prawda jeszcze 7 dni ale to czekanie jest okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
kupiłam test,zrobię jutro rano choć cudów sie nie spodziewam takie przeczucie jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy będziesz miała okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Powinnam mieć jutro lub w środę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dopiero w niedzielę zrobię ale kusi mnie nie miłosiernie żeby zrobić go na tyodniu ale będe silną kobietą obawiam sie też tego że się rozczaruje boję sie 1 kreski:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
no ja się strasznie tego boję ale trzeba sprawdzić żeby się dowiedzieć nie ma wyjścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiasynusia1990
witam witam :) ja startuje w pierwszym cyklu, miesiączka 6 stycznia, wczoraj bylo bum bap i jeszcze w 8 i 9 dniu cyklu. Ah jakbym chciala zeby za 1 razem sie udalo. co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
też bym tak chciała zeby za 1 razem sie udało ale to niezależne od nas raczej. wszystko się okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiasynusia1990
5 lutego mam mieć miesiączke, nie wiem czy doczekam zanim zrobie test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
wiesz robiąc wczesniej test możesz sie tylko rozczarować,ja robiłam tydzien temu czyli około 9 dni przed spodziewanym terminem @ i negatywny takjze wiesz nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiasynusia1990
Tyle czasu człowiek uważa i żyje w przekonaniu, że "o matko jeden raz i zajde w ciąże, i trzeba uważać, nie dotykac " haha a jak się pragnie dzidzi to siedze, licze, kombinuje i tak mało tych dni.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
dokładnie masz racje;) najpierw się uważa zeby nie było wpadki itd, a teraz jak człowike chce to o wcale nie takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiasynusia1990
jestesmy pół roku po slubie i cała rodzina już dopytuje o maleństwo :) w sumie, myślałam że to jest mniej skomplikowane to zachodzenie w ciąże. oczywiście to "metafora taka", bo mnie zaraz ktoś zjedzie, że gówniarze się wydawało ze jest wiatropylna hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
o to szybko;) my juz 2 lata po ślubie najpierw chcieliśmy się nacieszyc soba wyjechac urządzic mieszkanko a teraz jest odpowieni czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×