Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gość
to by znaczylo ze owu byla po 22dc a wtedy mozna zajsc przytak poznej owu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jutro testuje czy test o 3 rano bedzie wiarygodny? Bo ja co chwilke budze sie na siku bylam z 10 minut temu i znowu mi sie chce ale niedawno pilam herbatke, ja nie wytrzymam do rana, o 5 budzik mnie budzi bo meza ide wyprawic do pracy, to o ktorej testowac doradzcie, jutro hedzie moj 49 dc bez okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Gościu robiłaś bete? ja najpierw zrobie test jak nie wyjdzie to w poniedziałek pójde na bete a wizyta u lekarza będzie dopiero na 3 miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Gościu jak masz termin @ lub jesteś już po termiie @ to bez znaczenia o której zrobisz test. a jak wyniki? czekamy na relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
papi jesli sa to plamienia takie rozowe jasna krew i nie jest tego duzo to moze byc plamienie implantacyjne- zarodek sie zagniezdza wiele kobiet tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
jednak to @ tak mi się wydaję. dziwnie mnie boli trochę inaczej i tylko w lewym boku ale nad ranem już zaczęła lecieć normalna krew nie jest jej dużo tak jak zawsze może z tego że przyszła kilka dni wcześniej no ale nic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiasynusia1990
dziewczyny pomóżcie :) jestem w 19 dniu cyklu i czuje ze "jestem mokra", leci ze mnie biały sluz, gesty jak bialko. Czytałam ze tomoze byc pierwszy objaw ciazy jeszcze przed @.Nie chce sie nakrecac ale tak czytalam. Wystepuje on tez przed @ ale 2-3 dni a nie 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka2286
u mnie dziś 17 dc i mam podobne odczucia ! a kiedy masz termin @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiasynusia1990
2-3 luty powinna przyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gęsty biały śluz to normalny objaw przed ... okresem ;) tak więc nie wmawiajcie sobie objawów na siłę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Czyli nie wiemy, że byłyśmy w ciąży? Tak, to są te spóźnione o kilka dni miesiączki. Czasami nawet kobieta zaniepokojona brakiem krwawienia wykona test ciążowy i on wyjdzie dodatni, ale bardzo słabo. A następnego dnia pojawia się krew i wszystko wygląda jak zwykła miesiączka. Na tej podstawie możemy przyjąć, że kobieta była w ciąży, ale takiej, jak to nazywamy – biochemicznej. Czyli nie było jeszcze widać pęcherzyka ciążowego, ale doszło do powstania komórek syncytiotrofoblastu, ponieważ pojawił się hormon HCG, dzięki czemu wynik testu ciążowego był dodatni. Doszło więc do bardzo, bardzo wczesnego poronienia. Jak już mówiłem, tak kończy blisko połowa zapłodnionych komórek jajowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem gosciem co dzis ma 49 dc rano zrobilam test 2 GRUBE KRECHY :) w 45 dc test byl negatywny wieczorem widzialam slaba druga kreske ale wiedzialam ze po tylu godzinach nie wolno odczytywac testu, dzisiaj odrazu dzidzia namalowala nam druga sliczna kreseczke :) tak sie ciesze I tak bardzo wam tego zycze, my staralismy sie od lipca zeszlego roku :) a wiecie jak to sie stalo przerwalismy starania Tak przerwalismy sex byl rzadko w sumie w tego kiedy mielismy ochote maz sie smial ze nie ma szans na ciaze bo rzadko bylo, bo wczesniejsze miesiace wariowalam sex byl codziennie, lub co drugi dzien, mierzylam temperatute, kupowalam testy owulacyjne, teraz nic kompletnie olalam starania I prosze cud maly cud od Boga :) Dziekuje Tonie Panie Jezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem gosciem co dzis ma 49 dc rano zrobilam test 2 GRUBE KRECHY :) w 45 dc test byl negatywny wieczorem widzialam slaba druga kreske ale wiedzialam ze po tylu godzinach nie wolno odczytywac testu, dzisiaj odrazu dzidzia namalowala nam druga sliczna kreseczke :) tak sie ciesze I tak bardzo wam tego zycze, my staralismy sie od lipca zeszlego roku :) a wiecie jak to sie stalo przerwalismy starania Tak przerwalismy sex byl rzadko w sumie w tego kiedy mielismy ochote maz sie smial ze nie ma szans na ciaze bo rzadko bylo, bo wczesniejsze miesiace wariowalam sex byl codziennie, lub co drugi dzien, mierzylam temperatute, kupowalam testy owulacyjne, teraz nic kompletnie olalam starania I prosze cud maly cud od Boga :) Dziekuje Tonie Panie Jezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a korzystała już któraś z was z testów owulacyjnych? Bo ja się zastanawiam czy sobie nie kupić. Chociaż z drugiej strony to będzie dopiero mój drugi cykl więc może jeszcze na tak wczesnym etapie mogłabym spróbować bez ,,wspomagaczy" :) ale tak bardzo chciałabym już zajść w ciąże że sama nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ja dużo o tym czytałam , ja poczekam spokojnie to początki dopiero . niech narazie to bedzie przyjemnosc a nie pasek niebieski czy czerwony i to musi byc dzis koniecznie ehhe ;P scena jak z filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dlatego mam mieszane uczucia bo chciałabym żeby to wyszło tak ,,naturalnie" :) i chyba jeszcze poczekam, może jak po pół roku starań nie będę w ciąży to może wtedy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Myślę ze tak Kochana;) spokojnie;) poza tym moze teraz juz jest ok i nie beda c***otrzebne;) z tego co kojarze w ten weekend duzo dziewczyn testuje czekam na wyniki:) Malinka a co z toba dawno nie pisałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 16:30 - wielkie, wielkie gratulacje!! Rośnijcie zdrowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarna98
Cześć dziewczyny :) Ja wczoraj miałam mieć okres, właściwie to nawet i przedwczoraj. Póki co nic się nie dzieje, tylko trochę się obawiam, że dostanę jeszcze ten okres, bo jakiś taki ciemniejszy śluz zauważyłam wczoraj i dziś i myślałam, że to okres ale dziś nic więcej nie ma.. w niedzielę jeśli nic się nie rozkręci to zrobię test, choć mam wrażenie, że i tak nic z tego.. Gdybym już miała test kupione to pewnie jutro bym zatestowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
laurkachmurka miałam chwilowy brak dostępu do internetu. Termin @ miałam na jutro ale niestety nic z tego...przyszła 4 dni za wcześnie (we wtorek) no i się już konczy...nigdy mi się wcześniej niezdazala. Cykle miałam zawsze 32 dniowe reguralne a ten 28. Ale trzymam za was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
o kurcze a to niespodzianka... to teraz zbierajcie siły na kolejny cykl starań. Mała czarna ja też nadal czekam:P to ciekawe kto w takim razie jutro testuje???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarna98
ja wam w niedzielę dam znać :) laurka a Ty będziesz testować jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
myślę zeby w przyszlym tygodniu zrobic bete jak @ nie nadejdzie. najpierw czekaalm na ten jej termin i zeby testwoac a teraz spokojnie sobie czekam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarna98
ja bym chyba na Twoim miejscu powtórzyła test. naczytałam się, ze w dzień @ nie wyszły, a potem dwie krechy! :) masz test? powtórz sobie z rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
hehe ja też tyle tych histori wyczytałam ostatnio,mam test lezy spokojnie w szufladzie hehe, kurde nawet dzis rozmawialismy z mezem ze tyle sie czlowiek o martwił,zabezpieczał zeby sie nic nie przytafiło a jak sie okazuje to wcale nie takie łatwe naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarna98
my byliśmy przed ślubem 5 lat razem, przez cały ten czas było trochę uważanie, trochę przerywany :) zero innej antykoncepcji :P i średnio co dwa miesiące była panika :) teraz jesteśmy pół roku po ślubie i od tego czasu zero zabezpieczeń, pilnowania, niczego i i tak guzik z tego.. to pewnie wcale nie będzie takie łatwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest właśnie złośliwość losu. My przez 6 lat nie zaliczyliśmy wpadki a często jedyną formą ,,zabezpieczenia" był stosunek przerywany a tyle razy panikowałam, że pewnie w ciaży jestem :D A to się okazuje, że jak sie chce to nie zawsze można zajść ,,na zawołanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ciaza rzadko przychodzi na zawołanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
no właśnie ;P a ja dzis wieczór dla siebie, farbowanie włosów,paznokcie wreszcie spokojny wieczorek bez pośpiechu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×