Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gość
Laurka, powtórz tez jutro albo w piątek, moze za wcześnie robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
czekam właśnie do soboty i zobaczymy jak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
hej dziewczyny. nie jestem w ciąży.jakoś to czuje te zmiany w piersiach to może nowe objawy okresu? myślę że się nakręciłam troszeczkę. mam nadzieję że wam się uda:) życzę wam z całego serca:) już nie długo wkraczam do akcji ze swoim lubym i mam nadzieję że następnym razem coś ,,ulepimy":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Papi skąd ta pewmość robiłaś test czy dostałaś @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
test robiłam dziś rano choć i tak jest za wcześnie jeszcze,@ w niedzielę ma być. To będzie głupie ale jakoś to czuje ze nie jestem nie wiem jak to wytłumaczyć ,. byłam na zakupach i w trakcie przymierzania popatrzałam na siebie i jakieś takie uczucie że tym razem się nie udało. może jestem głupia bo wcześniej tak mówiłam a teraz tak. ale myśle ze po prostu za dużo objawów przypisywałam ciąży. a były to normalne objawy przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie test leży na stole i na mnie czeka, codziennie mój mąż pyta "juz zrobiłas?" a ja się doczekać nie moge :( a jeszcze 11 dno do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna__23
Coś mam przeczucie,że ta wredna @ przyjdzie i że się nie udało ;/ :( wiecie już widziałam, że pisałyście o tym, ale to naprawdę niesprawiedliwe, że niektóre kobiety, które nie chcą mieć dzieci za pierwszym razem wpadną a te u których takie dzieciątko byłoby ukochane to muszą siedzieć i liczyć kiedy dni płodne... życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ostatni okres mialam 7 grudnia, jest to moj 47 dc, w 40 I 41 dc mialam dwie brazowe plamki na wkladce I cisza, czyli jest to 7 dzien po tych plamkach w niedziele robie test, zobaczymy :) a jak wyjdzie negatywny to w poniedzialek do gina :) ja mam cykle 31 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Papi nic pewnego jeszcze, sama wiem po sobie ze człowiek sobie niektóre objawy dopisuje mimo ze byłam przekonanan ze naprawde są hehe lepiej odpuścic i kochać sie cały miesiąc z miłości i sie moze uda tylko czekac spokojnie na @. a u ciebie jeszcze nic nie wiaodmo wiec poczekaj do niedzieli i jak @ nie bedzie to wtedy zrob test,jak sie uda to super a nie to tak jak mówie na spokojnie, tez tak podchodze do tego teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarna98
Cześć dziewczyny. A ja dziś powinnam dostać @ ale póki co ani widu ani słychu :) z testowaniem wstrzymam sie do niedzieli jak nie dostane okresu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
czarna myślę ze już jutro nawet możesz zrobić test, jak ma być ciąza to raczej będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny mi się spóźnia @ już 5 dni robiłam test w dzień @ i wyszedł negatywnie czyżby to stres .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarna98
Wiem, wiem laurka :) ale tym razem chce trochę poczekać, bo zawsze wcześniej robiłam testy, mialam milion objawów a potem przychodziła @. Wiec tym razem do niedzieli czekam, w niedziele rano zatestuje, a poza tym wtedy też mąż będzie w domu wiec będę mogła mi powiedzieć jeśli cos wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
hej dziewczyny:) pewnie że tak to dopiero pierwszy cykl więc nie ma co się załamywać:) gdzieś czytałam że niektóre kobiety piją jakieś zioła na śluz czy pracę jajników . wy też coś zażywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Papi myślże ze jak na 1 miesiąc starń to chyba za wcześnie na takie ziółka itd. zresztą po co. a tak naprawdę nadal nie wiadomo czy wam się nie udało już teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
ale ja nie chce tego pić:) tylko pytam się bo o tym czytałam. choć nie ukrywam że jeśli zejdzie nam długo z dzidzią to będę myślała o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Papi spokojnie może jesteś już teraz co z tobą najpierw się nakręcałas ze jesteś objawy a teraz mim o ze żadnej pewności nie masz to zakładasz ze na 100% nie jesteś..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
papi rozumiem twoja chec zostania mama skoro termin @ masz na niedziele to mozesz test nawet dzis zrobic a 1 miesiac staran to naparwde bylby cud gdyby tak szybko sie udalo,choc owszem z 2 corką tak wlasnie zaszlam;) ja zrobilam test ciazowy 5 dni przed terminem okresu ale..w tym cyklu robilam testy owu i wspolzylam w najlepszym okresie plodnym,udalo się ,czulam to z tym ,że to jest moja kolejna ciąża tj 5 ostatnią ciążę stracilam,,zaawansowaną,nie chce pisac co przeszlam bo nie o to chodzi ale chce c***owiedzieć,że pomomo wykonania wszystkich badań,poziomu hormonów,monitoringu cyklu itp nie mogłam zajść w ciążę przez póltora roku tez na poczatku wariowalam jak ty,szukając objawów, bezustannie myslałam o ciązy,kazdego miesiaca mialam :objawy" na siłe oczywiscie doszukiwane to była prawie obsesja potem powiedzialam sobie trudno,mam juz dzieci i widac nie jest mi pisane miec wiecej,odpuscilam,szczególnie ze odebralam w listopadzie kolejne wyniki badan hormonalnych z ktorych wynikalo,ze jestem bardzo plodna i zadnych anomalii nie ma.czyli jestem zdrowa ,teoretycznie moglam zostac mama ale nie udawalo się nie wiem dlaczego kupilam na poczatku grudnia ponownie testy owulacyjne,taki impuls,powiedzialam sobei to ostatni raz gdy wyszly pozytywne nawet nie przykladalam do tego wielkeij wagi bo juz nie raz tak bylo ,ze współzylismy w okresie super plodnym a ciazy nie bylo to jednak byl szczesliwy czas;) jakies 11 dni po pozytywnem tescie owu sprawdzilam jednym z testow owu ktore mi jeszcze zostaly bo one tez sa pozytywna gdy zajdziesz w ciąze ,pokazuja to wcvzesniej niz zwykly test ciazowy i był pozytywny!!!! pobieglam do apteki by sprawdzic testem ciazwoym i byly 2 kreski,tak wyczekane;)))))) nie wierzylam ze sie udalo,ale beta 46.6 potwierdzila ciążę potem jeszcze 3 krotnie sprawdzalam poziom beta dla pewnosci ,ze wszystko ok a w 6 tygodniu usłyszlam bicie serduszka to taka historia troche sie rozpisalam,wybaczcie badz dobrej mysli,nie stresuj się ,nie nakrecaj bo z doswiadczenia wiem,ze to nie dobra droga i mozna zwariowac doczekasz sie swojego maluszka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
pisałam o tym wcześniej . Podkreśliłam że nie wiem co i jak bo nie jestem wróżką ale mam przeczucie że nie jestem a wcześniej przypisywałam wszystko ciąży. Piersi sie zmieniły ale może to na okres. Oczywiście że nie wiem ale czasami ma się takie przeczucia:) po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Papi też miałam takie przeczucie i nadal mam bo @ niema nadal dziś już 31 dzień cyklu mija, czekam do weekendu,jak się pojawi to trudno a jak nie to będę się cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc81
Ja takze mam dzis 31 dzien cyklu, jesli @ sie nie pojawi z zaskoczenia, to w sobote zrobie bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
jeśli się u mnie w niedzielę nie pojawi to czekam ok 2 dni jeśli dalej jej nie będzie robię test lub betę za parę dni będe miała bardzo stresujący okres więc @ moze nie pojawić się również ze stresu. no zobaczymy kobitki:) fajnie się poukładało nawet bo wychodzi że będziemy testowac w zbliżonym czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
i chyba jednak dostane okresu bo zaczeło mnie boleć podbrzusze jak na @ i w trakcie że tak powiem podcierania miałam trochę krwi. więc @ nadejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Papi ja też w dniu spodziewanej @ miałam taki mega bol brzucha jak nigdy,ale naszczescia zadne plamienia ani jak na razie @ się nie pojawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
mnie już nie boli ani nie mam krwi.czasami mam tylko takie przechodzące bóle w lewym jajniku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ja we wtorek miałam cały dzien ból brzucha,wczoraj chwilami, dzisiaj tylko dosłownie 10 min i narazie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
ja mam jakieś plamienie bo okresem tego jak na razie nazwać nie można brzuch mnie pobolewa trochę ale bardziej boli mnie lewy jajnik. ta krew jest taka jasna nie wiem co to może być okres miałam mieć w niedzielę a tu jak na razie plamienia . nie wiem o co chodzi moze jutro się rozkręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość81
Dostałam jednak @ w 31 dc. Niestety, może tak miało być. Ale w tym całym moim oczekiwaniu, podczytywanie tego forum bardzo mi pomogło. Pozdrawiam i życzę Wam powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Gośckiu może w nastęonym cyklu się uda, kurde jak to jest ze @ zawsze rwniutko a jak sie czeka to nagle ona szaleje a testy negatywne hehe widze ze coraz więcej takich przypadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 37dc testy negatywne, a okresu ani sladu, nawet brzuch nie boli, bylam u lekarza w 36dn ale nic nie mowil,zrobil samo usg i tylko powiedzial zeby czekac na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×