Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość laurkachmurka
myślę ze te 2 dni możesz poczekać to już niewiele a zawsze lepiej robić test w terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Dziewczyny jak mam teraz mniej więcej wyliczyć owulacje..cykle miałam 32 dniowe..a ten styczniowy miał 28..brac go jakos bardzo pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Malinka ja odwrotnie zawsze 28 dniowe a teraz 32 i wlasnie się zastanawiam jak to liczyc, ale w kalendarzu owulacji widziałam ze tak czy tak owulacja przypada na drugi tydzień luitego miedzy poniedziałek a czwartkiem wiec po prostu wtedy trzeba działać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u mnie dziwna sprawa Otóż wczoraj i dziś mam plamienia krwią więc myśle że to @ ale coś mnie tknęło miałam jakies przeczucie że jestem w ciaży no i biust stał mi się zdecydowanie pełniejszy Zrobiłam test i widać cień cienia drugiej kreseczki Myśle że albo @ przyjdzie na dobre i dojdzie do ciąży biochemicznej albo będzie ciaża Test zobaczymy co będzie jak by @ nie przyszła to w sobote albo niedziele zrobie znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z kolei czekam na owulację ale mam tyle stresów w tym tygodniu, ze moja ochota na seks spadła duuuużo poniżej normy :D kochaliśmy się 9 i 10 dni cyklu i coś mi się wydaje, że na tym się zakończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
a u mnie klapa:( mąż musiał na miesiąc wyjechać w sprawach służbowych. więc nici ze starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
hmm 2 tydzień ..ja myśle ze u mnie za tydzień płodne już będą.no ale zobaczymy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka00
mama Ewauni jak tam sytuacja się u Ciebie rozwija ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze ze temat umiera śmiercia naturalną :-) Otóż u mnie na dobre przyszła @ wiec to była ciąża biochemiczna Teraz jak już wcześniej pisałam robimy z moim ukochanym przerwę w starankach na minimum rok czasu aż skończę specjalizacje której musze poświecić mase czasu Gdy tylko obronie egazmin zaczną się staranka o naszą drugą dzidzie :-) Wam drogie dziewczyny życze udanych staranek i dwóch pięknych różowych kreseczek Obyście wszystkie w tym roku mogły się cieszyć tym cudownym stanem jakim jest ciąża no i upragnionymi maleństwami Pozdrawiam was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka00
aja dziś wariuje !!! boli mnie podbrzusze !!! i cały dzień myślę o testach !!! dziś 24 dc nie chcę się nakręcać ale to jest silniejsze odemnie :( to jest mój 3 cykl !!! co miesiąc to samo !! masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Myślę że temat nie umiera tylko wszyscy oczekują teraz albo na @ albo na dni płodne;) my też czekamy i wprowadzamy w zycie plan co drugi dzień , za miesiąc już będzie wszystko jasne czy się uda tak niedługo a jednak nie mogę sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna__23
Hej! ja @ powinnam dostać 26 i do tej pory nie przyszła test robiłam 27 i wyszedł negatywny ;/ już sama nie wiem piersi mnie bolą jak na @ ale oprócz tego nic nie zapowiada żeby miała przyjść... Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... że na pewno przyjdzie okres ... dziewczyny załamujecie mnie :( we wszystkim doszukujecie się ciąży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna__23
Czy ja gdziekolwiek napisałam, że doszukuję się ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belllaaaaaaaa
witam ja tez czekam na dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belllaaaaaaaa
ja tylko raz zaszalalam w tym cyklu w 10 dniu cyklu a mam 27 dniowe. Ciekawe czy sie uda. Hm tak raz i odrazu za pierwszym podejsciem? Watpie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belllaaaaaaaa
dziewczyny doradzcie ja w zeszlym cyklu bralam anty bo dlugo plamilam na brazowo przed mirsiaczka i po. Learz tak kazal. W tym cyklu prubowalodmy z mezr, a dzis 19 dzien cyklu mam brazowr plsmieniaco wy o tym myslicie pewnie nie poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
halo halo co tam ? jak sytuacja?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bellla my też w tym msc tylko raz i teraz czekam na finał :) jeszcze 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Gościu to już lada moment;):):) heheh my rozpoczynamy dziisaj dwytygodniowe starania co drugi dzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka86
ja sie dolaczam do tematu:) tez czekam na dwie kreseczki, testuje w poniedzialek 10.02. kochanko bylo na jakies 2-3 dni przed owu. zobaczymy czy plemniczki byly na tyle silne zeby u mnie przetrwac:) objawow brak, bardziej na zblizajacy sie okres czyli lekki bol piersi i bol w ledzwiach...pozyjemy zobaczymy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goalko tylko ten jeden raz? u nas we wczesniejszym cyklu było przed owu i zaraz po i niestety sie nie udało. wiec teraz nowa taktyka dwa tygodnie co drugi dzien zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goalka czyli starania na córę ? :) u nas "zaliczona" owulacja więc jeśli by się powiodło nastawiam się na syna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka86
hehe, no probujemy core, pierwszy cykl staran. jesli teraz sie nie udalo to skracam na 1,5-2 dni a jesli wtedy sie nie uda to atakujemy w sama owulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goalka a kiedy testujesz ? i jakiej dł. masz cykle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka86
testuje w poniedzialek jesli nie dostane okresu w niedziele. cykle mam regularne 28 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzymam kciuki za Ciebie i za siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka86
ja tez trzymam za nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×