Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość goalka
co do higieny po stusunku to od ginekolog slyszalam ze nie ma co szalec i od razu biec pod prysznic. najlepiej troche polezec i po godzinie czy dwoch isc spokojnie do lazienki. oczywiscie dotyczy to osob ktore sie staraja. ja to robie zaleznie od sytuacji bo jesli zaraz gdzies wychodzimy to faktycznie ide pod prysznic a jesli jestesmy w domu to nie spiesze sie z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam problem. Od roku nie mogę zajść w ciąże (mam już dwoje dzieci). Ginekolog zalecił mi abym przez jeden miesiąc przyjmowała tabletki antykoncepcyjne i od razu po ich odstawieniu będzie jajeczkowanie i zajdę w ciąże. Czy ktoś wie jakie jest wtedy prawdopodobieństwo ciąży mnogiej? I czy wy zdecydowałybyście się na taki eksperyment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
moja kolezanka tak zrobila i tez jej ginekolog zalecila ten sposob. urodzila coreczke, co do ciazy mnogiej to niby kiedys tak bylo , ze bylo wieksze prawdopodobienstwo ciazy blizniaczej ale dzisiejsze tabletki maja zawarta mala ilosc hormonow, co nie grozi ciaza mnoga ale wiadomo...nikt takiej gwarancji Ci nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
kurcze szkoda, tak liczyłam że wróce dziś do domu i dobre wieści tu na mnie będą czekać, ciekawe jak to jest. tyle ludzi nie chce dzieci a tu masz. ale teraz z dnia na dzień jerszcze bardziej mnie zastanawia jak o cholery można wpaść jak to takie trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
laurkachmurka Ty wiesz że ja też tak czasani sobie myśle,jak to możliwe.A jeszcze zdarzają się przypadki że ktoś wgl przy swoim pierwszym razie.Jak to moja ginekolog mówi,"Niektóre dziewczyny nie zdąża nawet o tym pomyśleć a już w ciąże zachodza ";) dziewczęta może zrobimy sobie taką tablekę jak na innych forach com ? podam przykład :) brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 data na końcu to data nastepnej miesiączki :) i tym sposobem każda jak spojrzy na taką tabelkę to będzie wiedziała u której się testowanie zbliża i wgl. jak któraś ma ochotę to skopiować i dopisać siebie i tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej kobietki , mam pytanie , czy jak do zaplodnienia doszlo 15 lutego to mozna juz cos "czuc" ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
no właśnie jakie to dziwne,a my tak bardzo pragniemy dziidziusia i nic... brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** cykl starań *******26.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Gościu ciężko odpowiedzieć na to pytanie, jedni czują inni nic a jeszcze inni sobie wmawiaj ze czują, tylko test w dniu spodziewanej @ da ci odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
gościu ale o co dokładnie pytasz ?:) no bo chyba nie o ruchy dziecka com ?;) laurkachmurka który cykl sie starsz ?;)bo nie wpisałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** 2 cykl starań *******26.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
dokładnie tak poczekaj cierpliwie :) laurkachmurka u Ciebie testowanie blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh nie no co Ty :) o jakies objawy...cokolwiek narazie nauwazylam klocie jajnika,lekka zgage,ale wlasnie nie wiem czy to w ogole mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
lepiej się nie nakręcać :) bo potem rozczarowanie i smutek :) ale oczywiście życzę Ci jak najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
im blizej tym większe nerwy właśnie ze kolejny raz test negatywny i nic z tego...gosciu na zgage raczej za wczesnie to przypadek, a jajniki albo implantacja zarodka albo zbliżająca się @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miesiaczka za wczesnie..hmm.. ok dziekuj***ardzo wam :) podziele sie informacja za tydzien :) wszystkiego dobrego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
koniecznie sie podziel :) laurkachmura :) nic się nie denerwuj :) bądz dobrej mysli :) a jakieś objawy ewentualnej @ już masz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ból jajników,który podobno pojawia sie i przy @ i przy ciąży i w sumie tyle,czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
to czekanie jest najgorsze :) niby zostało juz tak mało ale to się jakoś dłuży strasznie :) bądz dobrej myśli :) Witam was wszystkie z rana :) dzis pogoda koszmarna :(mgliście i szaro ;p ja o 10 wychodzę z domu na usg,czeka mnie cały dzień siedzenie w poczekalni.wrócę pewnie dopiero o 15 albo i grubo po 15.No nic jakoś sie wytrzyma :) trzymajcie kciuki żeby pęcherzyki ładne były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
i zapraszamy wszytskie dziewczyny żeby się do nas przyłączyły :) bo narazie tylko we dwie z laurką w tabelce jestesmy :) nawet te które tylko zaglądają a nie piszą :) będzie nam weselej:) będziemy się wspierać na wzajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
no czekanie masakra. mam nadzieje ze się uda wszystkie badania ok, prolaktyna tsh itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
Cześć dziewczyny! ja jak wczoraj zobaczyłam, że test negatywny i zaraz potem @ to się popłakałam, aż mąż musiał mnie pocieszać i na ciacho zabrać... Ale myślałam, że skoro tylu znajomych wpadło, to nam sie też uda za pierwszym razem... Teraz nie wiem co będzie, bo moja umowa o prace kończy się w połowie listopada, więc gdybym zaciążyła w marcu to mogę urodzić już po skończeniu umowy, a to oznacza ze bez ubezpieczenia i w ogóle... A mąż ma ubezpieczenie prywatne i nie mogę byc z nim ubezpieczona. W ogóle w Niemczech to wszystko takie powalone jest. Więc nie wiem co teraz będzie. Musimy pogadać o tym... brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** 2 cykl starań *******26.02.2014 Alekosandra1906****24 lata******2 cykl starań*****27.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez jak jestes w ciazy to umowy nie moga rozwiazac,bo jestes na chronionym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
Ale oni jej nie rozwiążą, ona sama wygaśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
w Polsce tak jest ale w innych krajach już może nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
W Niemczech jeśli jest umowa na czas określony to pracodawca nie musi jej przedłużać. Ale może znajdziemy inne rozwiązanie. Najpierw musze o tym pogadać z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaa
Hej:) Przyłączam się do Was:) Ja jutro testuję zobaczymy co z tego wyniknie to mój 9 cykl starań... Ale moja podświadomość mówi mi że tym razem się udało:) Wcześniej nigdy nie miałam żądnych objawów nigdy przez te 8 miesięcy a teraz mam zaczeło się od częstych wizyt w toalecie ( już od paru dni) i od 2-3 dni jem dosłownie wszystko ( a nigdy tak nie miałam wręcz byłam niejadkiem) mogłam i cały dzień nie jeść a teraz co 2-3 godziny muszę bo inaczej mi słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
laurka - 26 czekam na dobre wieści od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
andzia to trzymamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
kurde mam nadzieje że się uda, tak się zastanawiam czemu miałoby się nam nie udać moje rodzeństwa wszyscy mają dzieciaki bez problemu z 1 cykli od razu a ja miałabym mieć problem... wszystko się okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Przyłączam się do Was, bo pisałam na innym wątku, ale tam tylko Brzoskwinka mi odpisywała, oto moje dane Wasze też skopiuję, aby nam sie utrwaliły :) Gość_M*****31 lat****2 cykl starań******4-9.03.2014 brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** 2 cykl starań *******26.02.2014 Alekosandra1906****24 lata******2 cykl starań*****27.03.2014 Cykle mam nieregularne dlatego mam spodziewany okres między 4-9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×