Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Anii moj gin wtedy nie pytal o grupe krwi ale jak bylam ostatnio to chcial zlecic mi grupe krwi ale mam ksiazeczke honorowego dawcy krwi i mam Arh+. Zreszta na badania krwi (jakiekolwiek) czekam jak pojde na nfz. Tylko chcialam wiedziec czy grupa krwi partnera ma znaczenie...Ale i tak nie wiem czy go nie przymusze zeby zrobil bo zawsze lepiej jest dla niego- po prostu lepiej wiedziec. Olga co do sluzu to obecnie jestem we wczesnej ciazy (niby jestem po 2 testach pozytywnych ale usg dopiero jutro bede miec bo w 4 tyg robilam i bylo za wczesnie zeby cos widziec) i sluz jakos tak bardzo nie zmienil mi sie...Gdyby nie testy to nawet do glowy nie przyszloby mi to ze akurat jest to ciaza. Jedynie w trakcie podniecenia zdarza sie ze jest go wiecej jak w dniach plodnych ale zdarza sie ze jest tez sucho...Wszelkie objawy porownywalne sa do tych miesiaczkowych. Takie poczatkowe objawy to zaliczam u siebie sennosc, klucie w prawym jajniku, bole miesiaczkowe, wrazliwosc sutkow i czasami mnie mdli ale nie wymiotuje...Nie wiem czy taka inf w ogole pomoze Ci bo kazda kobieta jest inna. Moja mama w ogole nie miala objawow ciazowych a tylko spoznial jej sie okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myńka - Ty to masz cierpliwość. Już test by Ci wyszedł :) Za kilka dni kolejne staraczki testują....ech! Ciężko starać się w taki upał :P U nas znowu spiekota, okna pozasłaniałam, ale i tak gorąco, dychać się nie da :/ Po 3-4 razy biorę prysznicchłodny w ciągu dnia! Ciążniczki - pyt mam. Jak u Was z sexem? Nie jest inaczej? Moja maleńka wczoraj czkawki dostała od tego chyba :P Piewszy raz to poczułam. Dziwne uczucie, take kopnięcia tylko systematyczne jak czkawka właśnie. Czytałam, że to normalne i niegroźne, że na coś przygotowuje Bąbelka, ale i tak mnie to zmartwiło, że jej tam coś dolega... Laurka - ile Ty nosp łykasz dziennie? Też masz częste bóle? Goalko - jak tam Twoje bóle? Moja koleżanka miała takie okropne, to brała po 6 nosp dziennie. Okropnie ją bolało, do dziś to wspomina :/ Ona też chuda, do tego drobna - z 1,55m w kapeluszu :P i do tego ważyła 43kg, przy porodzie 51 kg ;) Choć ja miałam silne mięśnie brzucha, brzuch jak deska na ogół i mnie nie boli, ciekawe od czego to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha, jak masz 45dc to już 7 tydzień leci :P Co do konfliktu to się nie znam. Coś się chyba podaje przy pierwszym porodzie, jak krew dziecka jest inna niż matki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie ciezaroweczki, tak z ciekawosci, jak to jest z tymi mdlosciami w ciazy ? W ktorym tyg ciazy sie pojawiaja ? Od razu czy raczej w pozniejszej ciazy ? I czy macie jakies inne zoladkowe (ogolnie uklad pokarmowy) objawy procz mdlosci ? Ktores pojawily sie we wczesnej ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma7usia a próbowałaś się z lekarzem w sprawie tej luteiny skontaktowć? Ja nie jestem ekspertem ale jeśli sie udało to chyba nie powinnaś przerywać brania, a u Ciebie szansa jest duża z uwagi na to plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha no wlasnie nie wiem jak z tym konfliktem jest...O tych kuzynkach co pisalam to wlasnie nie wiem czy ich rodzice czyli moj wujek czy ciotka ma rh+/-...pojecia nie mam co kto ma.... A w ogole dzis w nocy Dziewczyny myslalam ze zwariuje z bolu:/ Nie wiem czy to byla wina tego ze mialam wzdecia ale strasznie klulo mnie z prawej str chyba jajnik i az mnie zginalo. Balam sie ze rozerwie mi jajnik:/ Czasami jak leze na prawym boku to troche cos mnie boli jak dluzej tak leze (czyli w nocy jak spie). Zadnych plamien nie mam i trwa to troche i przechodzi. Nie wiem czy zwiazek z tym mialo to ze w prawym jajniku mialam pecherzyk...albo w srodku wszystko rozciaga sie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe olga zobaczymy :P No momi widzisz jakbyście mnie nie namawiały wcześniej to dzisiaj byście miały atrakcje w postaci mojego testu a tak to koło 15 razem zatestujemy :P jeśli do tego czasu @ nie przyjdzie. No własnie momi ja już nie wiem jak to u mnie. Może pękł tamten pęcherzyk ale coś nie poszło i później jeszcze był drugi, albo tak jak mówiłam zahibernował się i poczekał jeszcze trochę :P Albo nie pękł i coś się tam dzieje albo po prostu hormonu ciążowego mam za mało żeby mi testy wychodziły?? Pińcet możliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Jessu ale mnie facet zdenerował wchodzi do sklepu nic nie mówi i stoi i się gapi , nie wiedziałam o co mu chodzi, a on dopiero po 5 minutach mówi że on po odbiór bo zona zamawiała . Normalnie myslałam że jakiś psychol albo co bo tak dziwnie wyglądał i taki wzrok miał , nie wiedziałam o co kaman, kurde jak sie wchodzi gdzieś po coś to można powiedzieć a nie stoi i się patrzy :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska doczytałam :) konflikt może wystąpić tylko jeśli matka ma rh- więc jak masz rh+ to nie masz się czym martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anii -> ta się właśnie też zaczęłam nad tym zastanawiać, tak myślę, że może spróbuje zatestować wcześniej, np. w piątek rano, dzień po skończonej luteinie. Jak coś wyjdzie, to wtedy od razu zadzwonię do gin i zapytam, bo z drugiej strony jeśli w tym cyklu się nie uda i będę brała luteinę dłużej, to boję się, że mi się cykl wydłuży, a już mam takie ładne, 29 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma7usia 29dni to długi cykl?? :/ ty nigdy długiego cyklu nie miałaś chyba. 29To idealna długość. Dzwon do lekarza albo jeszcze lepiej idz na bete i bedziesz wiedziala na czym stoisz. A jak przestaniesz brac ta luteine i bedzie coś nie tak?? Tajska tak jak anii pisze jesli masz plus to konfliktu nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha, przecież ja nie napisałam, że długi cykl, tylko, że już taka ładna długość cykli :) może jutro przejdę się na betę, zobaczymy, bo jakoś się boję negatywnego wyniku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszymy sie i to bardzo jestem w 6 tygodniu termi mam na 29 mrzec wiec bede miala dziecko na wielkanoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Taka mnie myśl nachodzi ze czekanie kilka dni na @ albo na testowanie ciągnie się jak by to lata były, a co dopiero ciąża która trwa aż 9 miesięcy:) jak Wy ciężaróweczki dajecie rade nie zwariować z niecierpliwosci??? Tajska ja pytalam o konflikt i jeśli mała ma grupę + to jakakolwiek nie miałby ojciec to konfliktu nie będzie, także spokojna Twoja poczochrana :P Evilinka jasne ze chętnie zrobiłabym juz dziś ten test ale boje się rozczarowania, albo że @ przyjdzie. .:( chyba pojde od razu betę zrobić tylko czy jak zrobię w piątek to wynik nie będzie w poniedziałek? Oszalalabym przez weekend:D Martusia będziemy ttestowły podobnie, a moze nawet z dwiema Martuchami?? Olga Ty kiedy sprawdzasz,???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Testować testować co ma być to będzie :P Martucha to może jednak coś będzie. Ja też jestem głodna ale nie mam pomysłu wyskoczę zaraz chyba coś na mieście zjeść tylko sama nie wiem co bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tylko ja sie nie znam na swoim sluzie? :) Mynka nie wiem jak innym ale mi szybko leci czas.w ciazy, niedawno test robilam a tu juz 15 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, no to już się przestraszyłam tego odstawienia luteiny i tak zaczęłam się zastanawiać, czy coś by się stało gdybym przedłużyła jej branie o 2 dni, do soboty :/ w necie piszą, że bhcg z krwi najlepiej po 10 dniu po owulacji, a u mnie jutro dopiero 10 dzień będzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem kiedy testowac - najchetniej to juz ! Teraz! :D :P @ najwczesniej w niedziele sie spodziewam... ale cykle mi sie wahaja tak 29-34 dni wiec zastanawiam sie, czy jest sens juz w niedziele test robic. W sumie dzis 11dpo (26dc). Jak mi radzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
hej ale wpisow, przeczytalam wszystkie ale watki mi pouciekaly. evilinka pytalas mnie o bole, od ostatniej wizyty nawet przez moment mnie nic nie zakulo. narazie jest ok, biore magnez i 1 dawke luteiny, ktora powoli odstawiam. co do seksu to nie mam go za czest:) maz troche sie mnie boi, tzn boi sie ze cos zdobi dzidziusiowi, hehe. jakiejs strasznej ochoty nie mam , chociaz mnie dlugo nigdy nie trzeba bylo nakrecac:) gosc m hmmmm nick ten sam, nawet ta pozioma krecha ta sama, no nie wiem, ale nie zgadzaloby sie to z jej staraniami, mysle ze to zbieg okloliczosci. ale szkoda ze znikla i juz sie wiecej u nas nie odezwala:( mynka rob moze tez test:) pytalas o cierpliwosc....moja sie skonczyla jesli chodzi o poznanie plci, no ile mozna?:) martucha nie chcesz zrbic bety? chcesz dalej czekac do polowy sierpnia? ja daje wrecz 100% ze jestes w ciazy, szkoda tak zyc w niepewnosci:) olga u mnie mdlosci pojawily sie tak kolo 8-9 tc i trwaly chyba do 15tc albo i dluzej. mdlosci mnie braly jak robilam sie glodna, oprocz tego przy myciu zebow przezywalam horror, cos okropnego, zygalam jak kot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Z wrażenia aż rozwolnienia dostalam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od kilku dni non stop czuje sie wzdeta :/ tzn nie tylko czuje ale i widze po spodniach :P ...i ciagle mi sie odbija - nawet po musli :/ ile bym nie zjadla (np 2kromeczki) i czuje sie pelna. M wrazenie ze to co zjem nie moze mi "siasc" jesli wiecie co mam na mysli. A niby ciagle jem tak samo i diety zadnej innej nie mam. Nie wiem o co kaman. Moze to przez stres i ta moja ciekawosc (?) Normalnie musze guziki sobie w spodniach odpinac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny konflikt krwi jest gdy matka ma Rh- ,a tatus bedzie miał Rh+ i dzidzius bedzie miał grupe krwi po ojcu,w odwrotnej sytuacji konfliktu nie bedzie. knias zdjęcia maluszka piękne :*** fajnie że wszystko ok :) tajska u mnie w 5 tygodniu było widać już piękny pęcherzy ciązowy :) ale wiesz u każdej jest inaczej :) mysle że w 7 tyg bedzie juz serduszko :) ma7usia skoro nie ma okresu nie przerywaj brania luteiny .masz jakies plamienie ? idz na bete.musisz wiedziec na czym stoisz.mi już 9 dnia po owulacji wyszła 160 prawie,wiec już powinno byc wiadomo.bierz luteine ona napewno nie zaszkodzi :) martucha ty masz tak jak ja :) i testy tez nie wychodziły :) niektóre kobiety po prostu nie mają bhcg w moczu wystarczająco i testy nie wyjda.najlepiej byłoby iśc na bete :) szkoda że w polsce teraz nie jestes bo skoczyłabys sobie do przychodni :) evilinka mi tak jak tobie codziennie sni się seks :) laurka pytałaś chyba czy coś już kupuje :) narazie nie :) tak w październiku kupimy juz wózek i łóżeczko a reszte to się zobaczy :) wczoraj mój mąż już chrzciny planował :) już wybrał sale,i prawdopodobnie my dopiero chrzciny bedziemy robić na wielkanoc :) ciekawe kiedy bedzie w 2015 .oby jakos w marcu :) taka tam dziewczyna masz dzis wizyte u lekarza ?:) pisz nam po co i jak ?:) wiecie co ja tez czesto mysle o gosciu m ,ostatnio jak się obudziłam w nocy to myslałam co u niej .kurde mogłaby napisac chociaż w jednym zdaniu co u niej.odezwij się ... u mnie jakoś chłodniej się zrobiło :) oby nie padało bo drugie pranie wstawione i mi nie wyschnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olga ja od samego poczatku miałam wzdecia :) własnie to był jeden z pierwszych ciązowych objawów. Mynka testowałas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska u mnie pecherzyk byl widoczny na 1 wizycie i malenki zarodek, serduszko uslyszalam dopiero w 7-8 tc, wszystko to zalezy od sprzetu, ja mialam taka sytuacje ze poszlam kontrolnie do innego lekarza a ten pokazal mi bijace serce , a 2 dni pozniej poszlam do mojej lekarki i nic nie bylo slychac, ile ja sie strachuj wted najadlam ze dzidzia umarla. masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka, mowisz powaznie ???? Moze i jest to objaw ciazy ale czy to w moim przypadku nie za wczesnie ? Ja te wzdecia mam juz od jakis 4-5dni a wiec od hmmm jakos 6dpo wiec chyba troche za wczesnie na objawy ciazowe (?) Moj mąż mowi ze to przez stres, ze sie za bardzo nakrecam itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×