Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość Myńka8
No właśnie, tez spróbuję takie laboratorium znaleźć i jeśli do piątku nie przyjdzie @ to zrobie :))) Olga wal śmiało wszystko co Ci do głowy przyjdzie. Po to jest to forum. Jesteśmy tu po to żeby się wygadac. Ja to nikomu nic nie mowie. Nawet mój M nie wie ze mi się @ spóźnia bo pewnie by mi mówił żebym nie panikowala i jeszcze z dwa tygodnie czekała :D ach te chłopy. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga pisz wszystkie objawy, kazda z nas a ja napewno tez na poczatku pisalam o kazdym najmniejszym szczegole i tez czekalam az ktos mi powie.,... tak goalka udalo sie:) ale niestety dostawalam odpowiedzi zebym sie nie nakrecalam , teraz wiem jak to jest, bo 3 cykle skonczyly sie niepowodzeniem..i smutek byl duzy:( mala czarna witamy ponownie:) fajnie ze wrocilas. jeszcze tydzien do usg....jak ja wytrzymam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z apteki. Kupiłam sobie 2 testy ciążowe. Jeden zrobię jutro, a kolejny dopiero w niedzielę. Jak nic nie wyjdzie to odstawiam luteinę i czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karen19
Dziewczyny, na jak długo po owulacji utrzymuje się podwyższona temperatura ciała spowodowana wyższym poziomem progesteronem ? kiedy zaczyna opadać w normalnym cyklu ? kilka dni, dzień czy może kilka godzin przed @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga992
już od godziny kafe mi się nie odświeża ;/ ahh no cóż w takim razie do jutra moje kobitki, uciekam. Miłego wieczorku i kolorowych snów ! :D o bobaskach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Ma7usia czekamy na wieści. Karen temp utrzymuje sie mniej więcej 14dni po owu. Temp spada różnie. Niektorym kobietom np 2 dni wcześniej stopniowo opada do poziomu z przed owu a innym gwałtownie w dzień @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga zaczelam starania od stycznia i w lutym pojawilam sie kontrolnie u gina. Zlecil mi badania czyli morfologia, prolaktyna, androstendion (wyszlo ze wynik 3x przekracza norme i uniemozliwia to zajscie w ciaze...chyba tsh tez robilam. W marcu poszlam z wynikami i od kwietnia zaczelam brac clostilbegyt na wzrost pecherzykow i metformax na zbicie androstendionu. Pamietam ze w lutym mialam zwykle badanie ginekologiczne a w marcu zaczelam swoj pierwszy monitoring. Monitoring mial byc w dniu od 11-13dc. Tak jak Ty pytalam gina czy jakies badania robic przed staraniami to powiedzial ze ladna bielizna wystarczy i zaczal sie smiac...W sumie wydaje mi sie ze zlecil badania "na czuja" ale pamietam ze zwrocil mi uwage na rany po depilatorze na nogach i tlumaczylam mu ze tak mam tzn takie owlosienie i mam niby pco i chyba stad bylo to badanie na androstendion. Lekarze niby nie daja skierowan na badania ale jednak warto zainteresowac sie ta sprawa. Jakbym do niego nie poszla to bym nie wiedziala ze mam problem. Moze pomysl o zrobieniu chociaz morfologii-jak prywatnie to koszt od 6-8zl ale ogolnie jestem za tym zeby nfz wykorzystywac a nie z wlasnej kieszeni placic:/ Z tego co sie zorientowalam to daja rok na zajscie a po roku staran kieruja na badania ale nie kazdy gin do tego tak podchodzi i niektorzy od razu reaguja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi wyskoczyło dziś kilka czerwonych bolących pryszczyków, a brzuch jak zwykle zaczyna boleć i krzyż na wieczór. W ciągu dnia nic, tylko na wieczór. Wczoraj dodatkowo miałam straszną zgagę. Teraz właśnie czuję, że zaczyna się to samo co wczoraj i znów przysnę o 20.00 a wstanę o 5 rano (od 3 dni wstaję o 5 i też o tej godzinie muszę mierzyć temp :/, a w pierwszej fazie mierzyłam o 7.30, ale i tak ładnie rośnie, oby nie zapeszyć) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka, heh, myslałam o tym, ale na ulotce piszą, że jest przed @ to tylko rano, więc poczekam, chociaż czuję, że jutro niezależnie od prawdy będzie negatywny, że za wcześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzilam w tablece i faktycznie troche za szybko na test. ma7usia jutro jak wyjdzie negatyw to nie musi oznaczac braku ciazy bo jeszze pare dni do terminu@ a ty martucha nie wiem jak wtrzymujesz:). owulacje mialas juz dawno wiec co tu wiecej mowic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Cholerka, chyba mnie trochę brzuch pobolewa jak na @. Juz się zdołowałam... pewnie jutro cholera jasna sie przpałęta i po kłopocie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Evelinka teraz juz nie łykam nospy tylko 6 magnezów dziennie. Olga ja np nie miałąm w ciazy ani raz mdłosci ani nie wymiotowalam wiec to nie reguła. Brzoswkinka wielkanoc jest początkiem kwietnia. my chrzciny chcemy w niedziele po Bożym Narodzeniu zrobic i mój mąz też juz planuje kogo zaprosimy i gdzie;) Goalka tydzien a ja az 2 tygodnie;/ juz nie moge sie doczekac dobrze za mała szaleje w brzuszku bo bym oszalała. w tym tygodniu sie czuje ok to tmten jakis pechowy był,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak laurka ale ty wiesz juz kto u ciebie w brzuchu mieszka. wiem , ze pewnie tym tematem juz zanudzam :( dzis bylam w smyku, bylo tyle fajnych ciuszkow na wyprzedazy. ale kupilam sobie majtki ciazowe i biustonosz do karmienia. takze z dzisiejszych zakupow nie wyszlam z pustymi rekoma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_czarna98
Myńka, nie trać nadziei :) a nóż coś się z tego wykluje :) coś pozytywnego. Mnie też dziś cały dzień brzuch boli jak na @, a ginka mówiła, ze duphaston powinien mi zatrzymać @. Jak chce przyjść niech przyje teraz, albo wcale :P Ma7usia trzymamy kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka ale ja tez byłam na 2 wizytach wczensiej na których sie nic nie dowiedziałam i tez byłam niezadowolna jak ty,wiec widzisz miałam to smao ze nie dowiedziałam sie od razu mimoz e 2 razy sie nastawiałam ze juz na pewno i klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak czytam, to wszystkie macie przepisaną luteinę we wczesnej ciąży...ja nie miałam :/ I nie brałam. Czy to konieczne?? Olga ciągle popytujesz o wczesne objawy, a ja znowu sie powtórzę - opisałam Ci je dokładnie. Piszesz, że ktoś Cię olał, a sama olewasz ludzi widzę. Gość to mam wrażenie jakaś małolata z gimnazjum :/ No i teraz mamy więcej staraczek już :) Choć zaraz może się okazać, że przejdą do górnej tabelki. Martucha, ja pisałam, że Ty w 7 tygoniu, ale możliwej ciąży :) Już Twoje dzieciątko mogłoby mieć bijące serduszko :D Któraś tu pisała o okresie słabym wcześniej. Przypomniało mi się, że była tu już jedna dzziewczyna, która pomyliła okres zwykły z plamieniami i o ciąży dowiedziała się w 10 tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam bęben kobiety! Nie było nic, a tu taka kula :P Taka tam dziewczyno - może i u Ciebie jak u mnie będzie. Nic nic nic a tu nagle piłka! ;) Goalko - tak mi się przypomniało - ten Twoj wózek ma dobrą gondolę na zimę, bo dużą i głęboką. W moim tez tak jest i każdy mi tu mówił, że dobrze, bo to zima, dzidziuś ma te kocyki, ubranka na sobie i mu tam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelinka ja tez brałam luteine do 18 tc,a gondolke mój tez ma fajna;) wogole jest cudowny i nie moge sie doczekac jak mała będzie w nim jezdzic napewno cudownie bedzie wygladac ;) w takim rózowym wózeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka no teoretycznie mogłoby już bić serduszko ;) ej laski a tygodnie ciąży nie liczy się przypadkiem od zapłodnienia?? które tyg wychodzą wam z usg?? Evilinka dawaj zdjęcie piłeczki :D goalka jeszcze troszkę i się dowiesz kto tam mieszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha tygodnie liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Więc u Ciebie wychodziłby 7 tydzień. U mnie wg usg jest różnie 1-4 dni do przodu :) I tak poród przyjdzie kiedy się nie spoedziewam ;) Oby tylko maleńka miała już wszystko ukształtowane jak będzie się cisnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka a czy luteiny nie bierze się tylko jak coś jest nie tak? Jak są plamienia np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×