Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość tajska_zupka
No 30 min probuje skopiowac wiad ktora napisalam:/ cyrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goalka no oby tak było że zaciążymy razem :) też jesteś Malgorzata ?:) fajnie .:) kurcze jak tak licze,jeśli owulacja była 13 -14 dc i faza luteala 12 dni bedzie to powinnam dostać @ wcześniej ,nie w niedzielę a w piatek :) dzisiaj mam 20 dc ,wiec jeszcze 6 dni :) i u mnie w przeciwieństwie jak u goalki cycki są cicho,wogóle nie bolą.i brzuch tak sporadycznie tylko.kurde.no nic :) pożyjemy zobaczymy :) byłam na zakupach i kupiłam sobie troche nowych kosmetyków :) i dwa biustonosze bo wszystkie się na mnie za duże zrobiły i mi biustu nie trzymają :) jeszcze odnośnie tego maila,wiem ze nie chcecie narazie,ale może za jakiś czas się zdecydujecie :) to wymyśliłam że jak juz się zdecydujem to ja założę konto nam,i potem podam tu swojego prywatnego maila a wy do mnie napiszecie i ja wam odeślę hasło i login do naszego,i w ten sposób każda nie bedzie tu musiała maila podawać :) gość M a co u Ciebie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Odpisze pozniej bo kurcze nic mi prawie nie wysyla!!:/ W kazdym razie nie zapomne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska mi czasami tez ten spam wyskakuje :) i niestety wtedy rezygnuje z tego co chciałam napisac bo nie umiem z nim wygrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
wszyscy odpoczywają;) ja też dzisiaj mega leniuchowanie z drzemką 2 godzinną, z każdym dniem coraz bardziej biust boli teraz jak ściągne stanik to masakra... na początku jeszcze tydzień temu to był dużo lżejszy ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesisowa
Laurka oj, bol piersi straszny. Ja leniuchuje wiec nie ma stanika na sobie tk jak lece po schodach to musze piersi podtrzymywac rekami :P bo tak bola. Powiedzialam narzeczonemu o ciazy :) ucieszyl sie, ale nie pozwala sobie na 100% radosc ze wzgledu na poprzednie poronienie. W sumie czuje, ze ja po ppierwszym wybuchu radosci tez juz sobie ja dawkuje. Chyba naprawde bede sie cieszyc jak juz urodze zdrowe dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
no wiadomo;) mi już obojętne kiedy ze w grudniu super na wiosne będzie już siedział dzidzius:) a poza tmy będziemy miec najpiekniejszy prezent gwazdkowy na świecie;) bardzo jestem ciekawa wizyty u lekarza, ale musze wam coś powiedziec wypada teraz 6 tydzien a ja zauwazyłam ze brzuszke lekko sie ruszyl juz mimo ze jem duzo mniej niz wczesniej bo nie mam smaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Namenisowa a napisz coś o sobie? mieszkacie osobno z narzeczonym czy razem? jakis ślub w planach tak pytam żeby się poznać bardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurka w sensie że urosł tak?:) moja babcia mi opowiadała że w każdej ciąży od samego początku jej rósł brzuszek,nie tak jak czasami zaczyna być widoczny u niektórych od 3 albo4 miesiąca,u niej rósł od samego poczatku,wiadomo że nie rósł od razu duży ale tam się już wszystko rozciągało i wgl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
może nie że urósł tylko się uwydatnił bardziej sama niewiem jak to nazwać, dobrze ze nie jestem mega szczupła bo mąż mówi ze juz by sie wszyscy wykapowali ;P ogolnie mam kolezanek w 6 miesiacu teraz i brzuszek moze 3cm większy niz zawsze praktycznie w ogole. ale znam tez takich którym w 2 miesiacu pokazał sie brzuszek juz zaokrąglony., to chyba genetycznie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesisowa
Laurka ojej, ja to sie juz nie moge doczekac jak sie brzuszek pokaze :) albo jak zacznie kopac :) rob zdjecia brzuszka skoro tak wczesnie zaczal rosnac! A ja juz mieszkam z narzeczonym od 5 lat :) razem jestesmy od 9 :) slub byl w planach na przyszly rok, w lipcu mielismy leciec do PL juz cos zalatwiac w tej sprawie, ale nie wiem co teraz bedzie. Chyba przelozymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Ja mam płaski jak deska. Ale wieczorem mam mega wzdecia i wygląda na 5 mies ;) Wcinam ciągle warzywa gotowanie, mniam. No i tak, nie mogę spać po nocach. Co do ciąż obstawiam brzoskwinke i goalke. Nie wiem która pierwsza testuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jakas masakra poprostu...poszlam spac o 3 i o 7 juz wstalam. A to dlatego ze naszemu krolikowi cos sie stalo. Maz przyniósł go wczoraj kolo 18 z balkomu z klatki i od tamtej chwili zachowuje sie jak pijany. Jakby mial paraliż łapek alb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle śpi i myslalam ze noe prrrzezyje nocy. Nie mam pojecia co to moze byc i czy mu przejdzie. Wyglada nam to na zatwardzenie ale nigdy nie widzialam zadnego zwierzaka w takim stanie. Najprawdopodobniej najadl sie mokrej zieleniny. U mnie dalej @ brak... 66dc. CZekam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tak dziewczyna
Cześć. I co, bierzesz go do weterynarza? Biedny królik, oby nic mu poważnego nie było. A @ to niech się nie pojawia, ale żeby tylko z jednej przyczyny (z powodu ciąży oczywiście) :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tak dziewczyna
Ale 66 dzień cyklu może przerażać. Ja miałabym przez ten czas trzy cykle, bo mam krótkie. Dobrze, że u ciebie w rodzinie kobiety mają takie cykle, bo inaczej to bym się poważnie (będąc na twoim miejscu) martwiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tak dziewczyna
Może powinnaś zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
kurde tyle dni chyba bym oszalała :P ja sie martiwłam moim 32 dniowymi cyklami..i wydawały mi sie tak mega długie. juz bym chciała zeby był 16 kwiecień nie mogę się doczekać. czuje się dobrze w sumie teraz już tylko czasem brzuch boli a tak żadnych objawów. Gość_M a jak u ciebie który to tydzien teraz? zaokrągliłaś się coś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tak dziewczyna
laurkachmurka najpierw nie można się doczekać na brak okresu i testowanie, później na wizytę u lekarza, później na poród itd. Ciągle się czeka, choć w twoim przypadku to teraz przyjemne czekanie :-D. Fajnie masz :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
no pewnie że przyjemne strasznie się ciesze;) uważam na siebie choć nie przesadnie bo nie zwolniłam tempa dalej praca zakupy znajomi itd ale uwielbiam tą myśl że nie jestem sama:) ( i nie mam na myśli męża):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z goalka chyba ten sam termin nam wypada :) goalka chyba coś 11.04 i jeżeli moja faza lutealna bedzie jak w zeszłym cyklu 12 dni to też mi wypada 11.04 :) martucha co z królikiem ?:) lepiej mu :)? też miałam takie cykle długie,ale wtedy się cieszyłam że mam tak rzadko @ ,byłam idiotką . martucha na pocieszenie powiem ci że siostra mojej mamy też tak miała,czasami cykl u niej trwał 4 miesiące,czasami 5,zdarzały sie tez krótsze ale sporadycznie i bez problemu zaszła w ciąże,a po porodzie jej się wszytko unormowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka obys miala racje:-) do okresu u mni jakos 5-6 ni. Teoretycznie piatek lub sobota. Testy ciazowe czekaja na mnie:-) kurde ale wam zazdroszcze, ja nawet nie potrafie sobie wyobrazic jak to jest byc w ciazy. Obym do was dolaczyla za te kilka dni. Piersi bola caly czas i sluzu dosc sporo. Wczoraj podczas seksu zabolal mnie prawy jajnik , kontynuowalismy ale o wiele delikatniej. Przypominl z z prawego jajnika najprawdopodobniej byla owulacja. Jesli wogole byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka widzisz jak sie zlozylo? :-) do okresu tule samo dni a wiec moja przepowiednia moze ie sprawdzic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goalka oby :) mam taką malutką cichutką nadzieję :) kurcze a mnie w tym cyklu po owu wszystkie bóle opuściły .czasami mnie lekko brzuch zaboli ale zaraz przechodzi.a cycki to wogóle tak cicho są jakby ich nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jak sie wczoraj z mężem przytulalismy to coś mnie tam piekło trochę w środku,potem się uspokoiło .za sucho na pewno nie było.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Narazie dobrze - widziałam pączka na usg. Rozmiar prawidłowy. Lekarz pozwolił na wszystko oprócz sportów urazowych :) Tampony Ellen i na basen można chodzić :) Nawet ruch w ciąży to super sprawa. Dla mamy i dziecka. To mnie bardzo ucieszyło, bo ja nie umiem usiedziec :D Ale mam wzdecia kobiety i bąki puszczam z rana :/ Mąż się nie skarży ale to jest nieprzyjemne dla mnie ;) Brzoskwinko. Też po dniach plodnych mnie piekło przy stosunku ;) Teraz lekarz mówił ze to nie jest żadna wielka infekcja. Że we wczesnej ciąży to normalka. Ale badanie które miałam przed rzekomym okresem bolało masakryczne. I pipke miałam przy wejściu czerwoną. Teraz już jest ok. Przyjaciółka mi mówiła ze pipka właśnie moze być taka zaczerwieniona na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×