Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gość andzia
Witam ponownie. @ przestała mi na razie tak bardzo dokuczać, co najważniejsze to już nie wodospad :) tylko strasznie plecy mi dokuczają. Na nogach nie mogę się utrzymać. Anitka trzymam kciuki żeby @ nie przyszła. Ja wczoraj przeżyłam takie rozczarowanie. Gość_M widzę że jesteś ekspertka od faz cyklu. Będę wiedziała do kogo kierować pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Gość_M i bardzo się cieszę że plamienia zniknęły. Oby już Ci tak zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
hehe ja tam żadną ekspertką nie jestem, po prostu mam cykl takiej długości jak Anitka, dlatego łato mi się policzyło, co nie zmienia faktu, że jej faza lutealna moze miec inna długość i wtedy dni płodne sie nie pokrywają z moimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka 2014
nie chce sie nastawiac ze to ciaza bo to rozczarowanie bardzo boli:( ale troche widzią mnie te objawy jak stan podgoraczkowy(nie jestem przeziebiona)no i sennosc(a nigdy przed okresem tego nie mialam) no ale co ma byc to bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Dziękuję Andzia, mam nadzieję, że już nie powrócą :) Andzia a jak zareagował na okres Twój mężczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie mojego pomysłu o mailu to jesli ten pomysł wam się nie podoba to po prostu napiszcie :) bo nic nie piszecie i nie wiem czy nie doczytaliście,czy nie chcecie i nic nie piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Brzoskwinka ja na razie nie widzę sensu maila, bo nie przychodzi mi na razie do głowy nic co chciałabym komuś wysłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysl z mailem dobry. Moznaby bylo np wysylac zdjecia wykresow do analizy ;) z czasem gosc_M mialabys co wysylac. Brzuszek bedzie sie powiekszal i z chęcią poogladamy ;) tylko zastanawiam sie jak to zrobic. Podajac go na forum i haslo kazdy bedzie miał do niego dostęp... Anitka objawy to nie wszystko. Glowa tak moze namieszac ze wszystko co nas zakuje bedziemy uwazaly za ciaze. Zycze jak najlepiej ale mowie nie nastawiaj sie. Lepiej sie milo zaskoczyc niz rozczarowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzis wstalam chyba lewa noga, w pracy mi nic nie szlo a nerwowa jestem niesamowicie! poza tym strasznie mi zimno, chyba choróbsko mnie bierze:( przed chwila wypilam caly litr soku pomidorowego, ale mi smakowal!!! dzis mija rowny tydzien od owulacji. podbrzusze mnie juz wogole nie boli, jedynie piersi dosc mocno, sluzu jakby mniej. gdzies umknela mi tabelka, ktora z nas najblizsza do testowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka 2014
ja zamierzam zrobic test w niedziele rano...ale boje sie tego rozczarowania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha jedna z nas musiałaby założyc konto,a potem reszta podała by na forum swoje maile,i każdej z osobna trzeba by było wysłać hasło i login :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Mój mężczyzna skwitował to stwierdzeniem "ale @ ma zapłon" w sensie że tyle się spóźnia. Niby ze śmiechem ale zaraz trochę posmutniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Dziewczyny może nie wszystkie kobiety miałyby ochotę wysyłać zdjęcia ciążowego brzucha :-). Ale najpierw zaciążmy, a potem się pomyśli :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
gość andzia faceci często też przeżywają, ale się nie przyznają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedlug mnie pomysl z mailem nie jest zly ale mysle ze na niego troche za wczesnie. Co jak co mamy malo ciezarowek . Moze wyznaczmy cel, jesli wszystkie zaciazymy to zakladamy wspolnego maila:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do niczego absolutnie nie przymuszam...to tylko pomysł,i to nie musza byc tylko zdjęcia ciążowych brzuszków :) nie wiem jak wy ale ja bym chciała wiedzieć jakie jesteści,jak wyglądacie i wgl.wysłałabym wam moje zwierzaki (piesy i kotka ) :) no i wgl :) ale jak chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka ja bardzo chetnie bym zobaczyla twoje zwierzatka bo je uwielbiam:-) jesli o to chodzi z tym mailem to jestem za! Tez jestem ciekawa jak wygladacie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karnataka moja kuzynka z yym oziebieniem nie walczyla specjalnie ale co robila to do herbaty, do wody imbir cynamon samo minelo chodzilo o to zeby rozgrzac organiz mm od wewnatrz a jak wiadomo imbir cynamon chili poprawiaja metabolizm samo minelo glowa do gory:) ja zaraz dzialam dzisiaj 4 dzien pod rzad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
Gosc to bylam ja w ostatniej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
Gosc to bylam ja w ostatniej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
Anitka2014 skoro najbardziej plodne dni mialas 20-23 to troche niemozliwe abys juz po 4-5 dnia odczuwala objawy ciazowe:/ tak mi sie wydaje. Moze to rozdraznienie moze wynikac z powodu zblizajacej sie @lub jakas infekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesisowa
Kochane nie wiem czy mnie pamietacie, pisalam tu troszke z wami ale przstalam bo dolowalo mnie ciagle myslenie i zastanawianie sie. Same wiecie jak to jest :) otoz wpadlam sie wam pochwalic: JESTEM W CIAZY!!!!!! wlasnie zrobilam test, jestem przeszczesliwa!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
jeju super!!!!gratulacje!!!! ale fajnie wszystkie na koncowke roku jestesmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
wpisz sie do tsabelki jako ciezarowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, my planujemy starac sie o malenstwo juz za 3 miesiace :) mam nadzieje ze szybko to zleci, jak na zlosc coraz wiecej znajomych jest w ciazy, w jazdym filmie jaki ogladam ktos rodzi dziecko, masakra jakas, ostatnio sie smiala, ze to zamach jakis na mnie :) Co do objawow ciazy tak szybko po zaplodnieniu to jest to mozliwe, moja mama niecaly tydzien po czula juz ze jest w ciazy :) ja mialam podobnie :) tylko niestety mi sie.nie udalo i okazalo sie ze to.ciaza.biochemiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesisowa
Laurkachmurka ojejku, Ty tez w ciazy?? :D a gdzie ta tabelka, przepraszam, nie wiem co sie dzialo przez ten czas. Kurcze, moze glupia jestem ale we srode bralam srodki przeciwbolow, to nie ma wplywu na tak wczesna ciaze prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×